Skoči na vsebino

Yamaha Spy 50


Anzi

Priporočene objave

Živjo!

Sem lastnik skuterja yamaha spy 50, letnik 97, prevoženih imam 5000km. Zanima me, koliko bi moral letet tak motor z vsemi odstranjenimi blokadami? Meni gre 60km/h po števcu, več ne gre niti po klancu navzdol.

Kje ima ta skuter skrite blokade in kako se jih odstrani?

Če ga z odstranitvijo vseh blokad ne uspem spraviti vsaj na 70km/h bom vgradil GUS kit 70ccm od polinija. Kakšne modifikacije mi poleg tega še priporočate?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okrog 80 bi moral it (po stevcu) so pa blokade: slepa cev na izpuhu, obrocek v variomatu in pa verjetno se ena pregrada v sesalnem kanalu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okrog 80 bi moral it (po stevcu) so pa blokade: slepa cev na izpuhu, obrocek v variomatu in pa verjetno se ena pregrada v sesalnem kanalu.

Ok...slepo cev na izpuhu so mi zgleda odstranil že na servisu, ker je ni več videt. Bo treba prevert še obroček na variomatu in pregrado v sesalnem kanalu.

Če bi res letu okol 80 po števcu bi blo prima, tko me pa na odprti cesti res vsi prehitevajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ti si kupo novi skuter! 5000km prevoženih? Kaj se je lastnik po garaži vozo? Superca skratka. Odblokiraj pa bo. :wink: Drugače ga pa ne terat po klancu navzdol, da ti nebo mašina zaribnila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ti si kupo novi skuter! 5000km prevoženih? Kaj se je lastnik po garaži vozo? Superca skratka. Odblokiraj pa bo. :wink: Drugače ga pa ne terat po klancu navzdol, da ti nebo mašina zaribnila.

Ne ne..sej skuter je moj..že od novga :roll:

no ja..res se nisem velik vozu..

lanko leto se nisem skorej nič vozu..tko da ga bom ta teden pelou na servis k šternu u kranj da mi zamenjajo tekočine in drobnarije. Pri sitarju sem naroču nove dunlopke GT301. Bomo vidl..na servisu bom reku naj dajo res vse blokade ven, ker se mi zdi da ga še nekaj bremza.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče veste kako bi pri mojem skuterju odklopil omejilnik obratov? Zgleda kot ena črna škatlica zraven akumulatorja s štirimi žicami, ki gledajo iz nje. Dve gresta na + in - akumulatorja, ostali dve pa najprej. Kako naj prevežem da onemogočim zadevo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto ni omejevalec, pač pa rele za zaganjač. SPY drugih blokad nima kot na variatorju pa izpuhu.

Ahaa..ja nč..pol je pa pač 60km/h maximum kar bom dosegu samo brez blokad. Bo treba kaj modificiat :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha. nekje na netu sem zasledil, da imajo nekatere verzije omejevalec obratov. in sicer obstajata dve verzije. probaj odklopit rdeco zicko. ce motor po tem ne bo vzgal, imas drugo verzijo. v tem primeru pa ti preostane samo se zamenjava elektronike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto ni omejevalec, pač pa rele za zaganjač. SPY drugih blokad nima kot na variatorju pa izpuhu.

Ahaa..ja nč..pol je pa pač 60km/h maximum kar bom dosegu samo brez blokad. Bo treba kaj modificiat :wink:

SPY bi mogu it med 85-90km/h. Malo se še potrudi. Ziher mora bit nekje še kaka blokada. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mojemu kolegu gre spy točno 80 po števcu in vse blokade so vuni

jas sn tudi mislo da mi more iti aerox brez blokad več kot 75 pa ni šel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svak misli da ko da ven blokade ...o zdaj bo pa šel 80-95,,jeste kuraca.......po njegovem števcu.. :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

prosil bi,če ma kdo čimvečjo fotko tega skuterja da se bom lahko izživljal v photoshopu:) ima kdo dobro idejo kako ga pobarvat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predlog No.1 (seveda tisith 'ognjev' ne bi delal)

post-18-1094673500.jpg

Popravljeno . Popravil batzajla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo še predelavo brez štrihanja feltn in menjave skaja na zicu:

če ma kdo kšne ideje-na plan! :)

post-18-1094673616.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!