Skoči na vsebino

Yamaha Spy 50


Anzi

Priporočene objave

Samo meni ni sel skuter brez blokad 80. :( Zdaj mi gre tolko z drugim avspuhom pa mislim da ma ta spy isti motor ce se ne motim :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

kupil sem yamaho spy letnik97 nisem dobil nobenih navodil o vzdrzevanju .ce mi kdo lahko poslje kaj dokumentacije ali nasvetov ga PROSIM da se mi javi.HVALA !

pisal sem *gospodom*vdelta team krsko pa jim ni bilo vredno odgovorit-GENERALNI uvoznik :? :? :? :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Zdravo!

Tale tema je ze mal stara, ampak vseeno, za probat je...

Jst mam spy 50 in gre tm nekje 65 km/h (po rahlem klancu dol). Slepe cevi na avspuhu ni več. Za blokado na variomatu pa nisem čisto siguren če je še tm al ne, ker sm pelu motor h enemu sumljivemu mehaniku in je reku da je pogledu in da je ni več... res je bil sumljiv.

Zdej me pa zanima če ma kdo slučajno tud spy-a samo z odstranjenimi blokadami in kok mu gre? Pa če slučajno obstaja še kakšna blokada?

Če je pa to kokr gre brez blokad, pol me zanima če bi blo kej bolš če bi zamenu avspuh?

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj kolega ima bws- spy pa mu je šu original-brez blokad isto kot teb, po menjanem izpuhu pa je končna okol 70kmh .) niso preveč zmogljivi tej spy-i :glare: :krneki: :xx:

Popravljeno . Popravil JernejS|t@R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi moj kolega je mel SPY-a, pa isti problem. Vse blokade zunaj, pa LeoVince izpuh gor, pa je mel končno malo manjšo kot moj Aerox samo brez blokad.

Zadeva je bolj za pospeške... če te to kaj potolaži. Če pa hočeš hitrost, te pa 70ccm, izpuh pa prenosi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas mam na mojem TP 70cc , 19 fergi+šp. filter...končna negi 75 pospeški pa so vredu

tak da res ni za hitrost z original prenosi, ker pri 75kmh so že taki obrati da samo čakaš kdaj boš bat v rit dobil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam tut doma eno bws-ko pa polini 70 +dellorto 19+šp filtr+ šp izpuh

dons sm valčke menju pa jermen in gre po števcu 85 pospeški pa trgajo..dau sm pa 3.7 gramske pa je občutna razlika na bolje kot prej ko sm meu 6g :blink: :OK:

zdej sm srečn k usaj gre nekam..pred menjavo valčkov pa jermena je bla končna 70po števcu.. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je res, da je poraba veliko vecja potem ko das 70 kit not?

JernejS|t@R, pol pravs, da se splaca mal valcke pa jermen menjat....--> a bi kej pomagal to tud na mojmu bws-ju, ki nima nobenih posebnih predelav?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- meni ob zgoraj našteti predelavi pije 4,5litra na 100km, tko da ni nevem kako višja poraba..

- če bi menjal valčke+jermen bi kakšno malenkost pridobil..tko da če maš s tem jermenom že veliko prevoženih km potem le menjaj .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je res, da je poraba veliko vecja potem ko das 70 kit not?

JernejS|t@R, pol pravs, da se splaca mal valcke pa jermen menjat....--> a bi kej pomagal to tud na mojmu bws-ju, ki nima nobenih posebnih predelav?

Pri menjavi na 70ccm, se poraba ne dvigne bistveno. Pri meni se je za 0,2 l/100km. Je pa se kar fajn dvignila ko sem menjal uplinjač.

Če pa menjuješ jermen in valčke pa s tem samo nastavljaš delovanje varijatorja. To ni "predelava". Mora pa to bit vredu naštelano, ker če ni potem skuter nebo dobil obratov, ali pa jih bo dobil pa ne bo menjal v višjo prestavno razmerje. Če pa je jermen preveč obrabljen, potem pa seveda začne drset.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Js sm predal spy-a! Pa to so ble jetra k u wom niso šle nkamr!! Sploh pa ne k se je zgru...tok de...tele yamahe spy SUXX8Sorry za tistga k ga mate sam tko menm jes)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm predal spy-a! Pa to so ble jetra k u wom niso šle nkamr!! Sploh pa ne k se je zgru...tok de...tele yamahe spy SUXX8Sorry za tistga k ga mate sam tko menm jes)

lp

kaj ti moremo mi pomagati če ne znaš predelati? sam mam toto yamaho, nekej na easy predelano pa je pravi stroj za stunte, po zadni kdaj češ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 let pozneje...

jst bi pa rad vedu kuk so akumulator, zaganjač pa stikalo na ročki povezan oz. kako se zvečejo skupaj?

Popravljeno . Popravil dzenko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!