Skoči na vsebino

Izpuh za scoot


roost

Priporočene objave

Prodam izpuh za Aprilia SR50 oz. za vse, ki imajo tako mašino. Nov, domače proizvodnje, visokih zmogljivosti, namenjen za kit 70cc. Ni še dokončan, če koga zanima, če ne gre v smeti....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim da je tudi za aeroxa, kak pa je z performance na 50ccm navadnem cilindru

in kak z valčki pa to??

pospeški so kul??? ke pa končna????

homologacija???? kaki je zvok??

in seveda cena???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, na 50cc bi šlo če ga malo frizneš, obvezno bi moral izpušni kanal povečat da se ujema z avspuhom. Izračunan je tako, tam nekje vmes med Polini ForRace pa Evolution. Homologacije ni ker je domače proizvodnje, ampak itak homologacije ne dobiš za nobeden izpuh, ki poveča končno hitrost. Valjčke, tam nekje 4g na original variatorju. Zvok pa je tak...bl racing:)

Cena 25.000.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šou bi v "smeti", ker je bil narejen na pol, in tisti ki mi ga je dal delat se je pol premislil. Pa sem ga raje dokončal, pa sem rekel ga bom že prodal.

Sicer pa je vreden mnogo več, če ga primerjaš z primerljivimi izpuhi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, na 50cc bi šlo če ga malo frizneš, obvezno bi moral izpušni kanal povečat da se ujema z avspuhom. Izračunan je tako, tam nekje vmes med Polini ForRace pa Evolution. Homologacije ni ker je domače proizvodnje, ampak itak homologacije ne dobiš za nobeden izpuh, ki poveča končno hitrost. Valjčke, tam nekje 4g na original variatorju. Zvok pa je tak...bl racing:)

Cena 25.000.

Homologacija obstoja vsaj za ZX-Leovinceja. :wink: Drugače pa je mojstrsko narjen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, že res, ampak tista homologacija ne pomeni prav nič. Tisto je samo za lažje prodajat.:) Resnično homologirani izpuhi ne povečajo hitrosti motorju. Recimo tista homologacija od ZX-a velja v franciji, kjer itak dobijo scooterje že original deblokirane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje bi se dalo toti auspuh testirat????

da bi jas to malo vido kak pa ke pa to :D

čuješ za ceno 25k, ga še ti zmonitiraš gor pa zraven daš valčke in trše fedrce al nix??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je da mogoče nimajo homologacije,ampak MF je 21k sit pa je tudi lepši od totega na sliki in gotovo ima enake sposobnosti....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Izračunan je tako, tam nekje vmes med Polini ForRace pa Evolution. Homologacije ni ker je domače proizvodnje, ampak itak homologacije ne dobiš za nobeden izpuh, ki poveča končno hitrost. ...

ja seveda doma naret auspuh pa je tak dober kot forRace ja ke pate

moj foter bi reko: sanja svinja o koruzi :D :D :D

ke ti mogoče kradeš načrte pr poliniju al kej ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ste pametni ja. Valjda, da lahko clovek doma izracuna kako nardit dober avspuh. a akrapovic dela odlicne avspuhe zato, ker je prej delal pr arrow al kjerkoli ze??

glede oblike:je keri vido sploh avspuhe, ki jih majo na dirkah al pa polini evolution?

mf power enako dober ja :D on, ki je btw na ptuju doma, ma pa verjetno res veze s polinijom pa malossijom ja.sem slisal da je mu je en dizajner od leovincija posodo neke nacrte za nek cisto novi avspuh:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Izračunan je tako, tam nekje vmes med Polini ForRace pa Evolution. Homologacije ni ker je domače proizvodnje, ampak itak homologacije ne dobiš za nobeden izpuh, ki poveča končno hitrost. ...

ja seveda doma naret auspuh pa je tak dober kot forRace ja ke pate

moj foter bi reko: sanja svinja o koruzi :D :D :D

ke ti mogoče kradeš načrte pr poliniju al kej ???

Moji izpuhi so se že kar uredu izkazali na dirkah:

http://fpp.hamradio.si/roost/pictures/zip2.jpg

Formule za izračun izpuhov dobiš povsod. Polini evo pa malossi mhr niso čisto nič posebnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[ja seveda doma naret auspuh pa je tak dober kot forRace ja ke pate

moj foter bi reko: sanja svinja o koruzi :D :D :D

ke ti mogoče kradeš načrte pr poliniju al kej ???

Moji izpuhi so se že kar uredu izkazali na dirkah:

http://fpp.hamradio.si/roost/pictures/zip2.jpg

Formule za izračun izpuhov dobiš povsod. Polini evo pa malossi mhr niso čisto nič posebnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

vem da je to že stara tema pa vse......

kaj proda kdo kaki auspuf za 70-ko??

pripravljen sem dat do 25k več pa ne!!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

yo

mene pa zanima če se valjčke lahko zamenja tudi če maš gor navaden auspuh..? :oops: sem začetnik zato se opravičujem če sem kaj narobe napisal...valjče bi zamnejal nekje 3g da bi bili boljši pospeški...

Hvala za odg.

Lp

P.S zanima me kje v okolici Muske Sobote se da dobiti valjčke?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!