Skoči na vsebino

Izpuh za scoot


roost

Priporočene objave

  • 11 mesecev pozneje...

mene pa zanima če je laser x pro res tko vrei avspuh za minareli mašine ko se vsi menjo.k jst ga mislim ta tedn mnde naročit pa ne wem kak je to kuk sm slišu da je to vredi stvar mam pa AEROXA NE. ZAHVALJUJEM SE ZA ODGOVRE PA ČIM PREJ KEJ LP TADEJ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bos kdaj predelvou aeroxsa??

ja mogoč bom dau kak športn variator pa čez neki cajta kako športno qplango pa bo to tud vse.Zka ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vec al mn so usi auspuhi isti tko da ti kr naroc ta laser pa nekje sm prebrau pred cajtm da niso slabi tko da kr naroc :D pa se en redkih k ga bos sploh men :) kr naroc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vec al mn so usi auspuhi isti tko da ti kr naroc ta laser pa nekje sm prebrau pred cajtm da niso slabi tko da kr naroc :D pa se en redkih k ga bos sploh men :) kr naroc

se ga bom pol bomo pa widl ka bo.ka nima tega avspuha vlik folka?sej če ne še bolš k leovncija že ma vsak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zanima me kaj je vse potrebno narediti z izpuhom LEOVINCE RR. Kje vse ima blokade in tako naprej, da bom iz njega iztisnil maximum. Pred kratki sem kupil Malossi e5 športn filter in me zanima, kako se nastavi uplinjač, ker mi je to rekel prodajalec? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

bugdej :D ...mene sam zanima kak bi zgledal če b dau na Speedfight 2 Laser X-pro...prujo da pr hitrosti pa to nrdi dost...mene sam mal mini ku se spomnem da sm nek slišu da je glasn ku prasica...no to...zvok me zj mal jebe...da vas slišm :? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zvok ni ful močan...tako kot ostali izpuhi..zx,rr in podobni... na Minareli naj bi te xpro izpuhi bli bomba

samo opozarjam....minareli je najbolša mašina...njen negativna lasnost je koleno vendar se tudi to da rešit, vse ostalo ima najboljše stvari....o tem bi se lahko še dan in noč pogavarjal.....:)

se pravi

Minareli ni isto Peđo :) oz. da naredim primerjavo...--> BMW ni isto kot mercedes benz :)

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam pa eno vprašanje....!

Ali je kaka intrnetna stran z izpuhi laser x-pro ?? Ker malo iščem pa nič ne najdem! Ker bi si ga rad nabavo... sam pa mam aeroxa..... Mislim da letnik 2000 ampak je bil kuplen 2001-2002 se mi zdi...(no ker skutič ni moj je od brudera... sam jaz ga dobim zaj ko izpit narejimm...=P...)

Aia če kaj pomaga....- Skuter je sivo-črne barve

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam pa eno vprašanje....!

Ali je kaka intrnetna stran z izpuhi laser x-pro ?? Ker malo iščem pa nič ne najdem! Ker bi si ga rad nabavo... sam pa mam aeroxa..... Mislim da letnik 2000 ampak je bil kuplen 2001-2002 se mi zdi...(no ker skutič ni moj je od brudera... sam jaz ga dobim zaj ko izpit narejimm...=P...)

Aia če kaj pomaga....- Skuter je sivo-črne barve

Na scooter attacku sm jih vidu glih dons gledu!!!! pejt na scooter attack pa dej tm shop cist spodi pol pa dej yamaha pa aerox in dej exaust sistem in na drugi strani mas laserje!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje pa barvo dolocs :kva2:

Mogoče če nisi opazil je vsako leto nov model z novo barvo plastik!..... Če se ne motim... in če gdo ve kdaj je bil skuter v sivo-črnih plastikah ve tudi letnik izdelave skuterja.... Če se informacija prave glede barve plastik.... a ti je zaj bil jasno??!?!?

mam pa eno vprašanje....!

Ali je kaka intrnetna stran z izpuhi laser x-pro ?? Ker malo iščem pa nič ne najdem! Ker bi si ga rad nabavo... sam pa mam aeroxa..... Mislim da letnik 2000 ampak je bil kuplen 2001-2002 se mi zdi...(no ker skutič ni moj je od brudera... sam jaz ga dobim zaj ko izpit narejimm...=P...)

Aia če kaj pomaga....- Skuter je sivo-črne barve

Najdo .... HVALA :beer2:

še ena stvar me zanima.... Kje bi lahko najdo v Mariboru trgovino z laser xpro avspuhi?? Vem samo za Leovince.... majo skoraj v vsaki trgovini z skiteri...

Popravljeno . Popravil Nejc-sikman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najdo .... HVALA :beer2:

še ena stvar me zanima.... Kje bi lahko najdo v Mariboru trgovino z laser xpro avspuhi?? Vem samo za Leovince.... majo skoraj v vsaki trgovini z skiteri...

Tkole je mislm da bos u trgovinah zlo tezko nasu laserja mislm da bo treba po netu naročit!!! Mogoče je kšna trgovina sam bl ne vrjamm!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče če nisi opazil je vsako leto nov model z novo barvo plastik!..... Če se ne motim... in če gdo ve kdaj je bil skuter v sivo-črnih plastikah ve tudi letnik izdelave skuterja.... Če se informacija prave glede barve plastik.... a ti je zaj bil jasno??!?!?

Najdo .... HVALA :beer2:

še ena stvar me zanima.... Kje bi lahko najdo v Mariboru trgovino z laser xpro avspuhi?? Vem samo za Leovince.... majo skoraj v vsaki trgovini z skiteri...

pa kaj je teb bolj važno da je izpuh lep ali da z njim bolj gre :?

slike imaš na netu, pravijo pa itq vsi da je za stock minareli najboljši....torej kaj še hočeš :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da sem nekje zasledil da si ti tudi ta avspuh naročo...?? če se ne moti.... če so sorry... No zanima pa me kolk bi te poštnina prišla...., naprimer na scooter kit-u.... baje da nimajo na netu izpuha samo pa ga je en naročil tam.....Ker jaz če bi kupo bi kupo laser xpro avspuh pol frgazer dellorto 17.5.... za valčke pa bi lahk v Slo pogledal??.... Ker če pride poštnina dosti rajše kupim pol leovince... ker če računajo toti šiptarski poštari na kilograme bom tak plačal da bi lahko še en frgazer kupo......

Nekje pa tudi zasledil da je en uvoznik za slo za laser izpuhe.... Kiri valči so najbolši...?? mislim firma... pa zakaj so NAPRIMER polinijevi dražji od ostalih...??

upam da nisem preveč zakompliciral vse skupaj..=D

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poštnina bi te pršla recimo 8€

valčke je vseeno kere vzameš, največ se pa daje not RMS, polini ter malossi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poštnina bi te pršla recimo 8€

valčke je vseeno kere vzameš, največ se pa daje not RMS, polini ter malossi

Aha... no to ni tak dost...=) No.. mogoče ti veš... ali prodajajo res izpuhe laser xpro na scooterkit-u?? Jaz sem jim poslal e-mail pa še vedno ni odgovora....=S.... tak da...

Hvala za odgovor..=)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

One more ask!

kaj je razlika med tema dvema izpuhoma..??

1. http://www.scootercenter.com/catalog/produ...oducts_id=10605

2. http://scooter-center.com/catalog/product_...roducts_id=5049

Vem da v ceni...=P... samo meni je oni drugi osebno lepši saj mi tudi skutera zraven paše...=) (barvno..).... Kaj se razlikuje v zmožnistih or what??...

Hvala za odgovorE!

Pa upam da ne tečnarim preveč..=D

Lp Nejc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

One more ask!

kaj je razlika med tema dvema izpuhoma..??

1. http://www.scootercenter.com/catalog/produ...oducts_id=10605

2. http://scooter-center.com/catalog/product_...roducts_id=5049

Vem da v ceni...=P... samo meni je oni drugi osebno lepši saj mi tudi skutera zraven paše...=) (barvno..).... Kaj se razlikuje v zmožnistih or what??...

Hvala za odgovorE!

Pa upam da ne tečnarim preveč..=D

Lp Nejc

Kukr sm jest razbral je oni drazji bolsi krom k pise high qualiti chrom pa še neki dodatno un ta cenej je pa navadn krom pa mal drgačne barve mislm da je to to. Isto sranje drugo pakovanje! :oK:Pa neki je črni potrjn da je prestal homoligacijski test nebi vedu!

Popravljeno . Popravil jebac-car
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa ta homologacija baje ne velja pri nas??..... Ker gre za scooter 50 ccm...?? Ker zviša končno hitrost.... Ali velja ta homologacija tudi pri nas..??

Še en primer avspuha...

1. http://www.scootercenter.com/catalog/produ...oducts_id=10605

2. isti avspuh razen: croma in "homologacije"...

http://scooter-center.com/catalog/product_...roducts_id=7200

Tak da nevem zaj... Ker oni 1. mi je dosti lepši kot pa drugi.... saj je lepši crom... Kak stvar zakomplicirajo ej...=P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa ta homologacija baje ne velja pri nas??..... Ker gre za scooter 50 ccm...?? Ker zviša končno hitrost.... Ali velja ta homologacija tudi pri nas..??

Še en primer avspuha...

1. http://www.scootercenter.com/catalog/produ...oducts_id=10605

2. isti avspuh razen: croma in "homologacije"...

http://scooter-center.com/catalog/product_...roducts_id=7200

Tak da nevem zaj... Ker oni 1. mi je dosti lepši kot pa drugi.... saj je lepši crom... Kak stvar zakomplicirajo ej...=P

Mislm da homoligacija vela sam mors dt upisat u registracijski kartonček pod predelave!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha... Kaj poll to pomeni da nebo zajebanci z modrimi???..... Zaj bom mogo dat enkrat skutera na tehničnega.... pa nevem zaj ... al naj zaj nabavim stvari al pol.... Ker če nebo jebanci z avspuhm itaQ kupim onega z homologacijo.... To bi moral one vprašat ko te avspuhe prodajajo.... al pa onega uvoznika za slovenijo če ve kaj.... sem mu pa poslal mail glede naročanja..... Pa še nisem dobil odgovora tako kot tud ne na scooterkitu..... glede izpuha(če ga prodajajo....)

Lp Nejc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj je teb bolj važno da je izpuh lep ali da z njim bolj gre :?

slike imaš na netu, pravijo pa itq vsi da je za stock minareli najboljši....torej kaj še hočeš :?

sorry ker nisn prej vido da si me kaj vprašal... Ja glej... meni je vreji da dobro zgleda IN da gre.... po eni strani bi rad mel da full dobro zgleda.... ker jaz se itaQ ne mislim puni šus furat... Nijam se niti ki.... Da se nebom ki po rogozi... :lol: če veš ki je to... al pa po mestu... :D ... tak da mi niti tolko važno da mi skuter full leti... izpuh si bom pa kupo zrad tega ker si mam namen kupi frgazer dellorto 17.5 in je baje z izpuhom laser xpro full dobra kombinacija + mašina minareli.... tako so mi rekli... zaj pa... So imeli prav??....

Lp Nejc...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!