Skoči na vsebino

hyg-ionska zobna ščetka


Priporočene objave

......in da me zjutraj se po gobci elektrika pajtla,ko si zobe pucam?! ....no way,houzaj! rocno hrdanje rulz. :D <- evo rezultata 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......in da me zjutraj se po gobci elektrika pajtla,ko si zobe pucam?! ....no way,houzaj! rocno hrdanje rulz.  :D <- evo rezultata 8)

Pa kratek stik med amalgamskimi zalivkami ali kovinskimi mostički naredi??? No way :roll: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ampak vi ne veste kako je to fino, k se že zjutraj nafilaš z energijo.......pa zvečer....tik pred "spanjem".......ufff......pol je blo pa tolk energije, da jo je bilo treba na en način sprostit...... :wink: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ampak vi ne veste kako je to fino, k se že zjutraj nafilaš z energijo.......pa zvečer....tik pred "spanjem".......ufff......pol je blo pa tolk energije, da jo je bilo treba na en način sprostit...... :wink:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  

Alla

a zato imas tako nizek racun za strom..... kabelvritpress :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zato imas tako nizek racun za strom..... kabelvritpress  :twisted:

:lol: :lol: :lol: :lol: ....pa ne ravno v rit, Ice......... :lol: :lol: :lol: :lol: 8)

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že 2 leti uporabljam zob. ščetko, ki deluje na principu ultrazvoka. Toplo priporočam vsem, ki imajo težave s krvavečimi in občutljivimi dlesnimi, občutljivo sklenino, ali na sploh z občutljivim zobovjem! In zgodilo se je tudi to, da me je zobozdravnik po 1 letni kontroli plomb poslal domov češ, da je vse BP in da se vidiva na kotroli čez 1 leto! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že 2 leti uporabljam zob. ščetko, ki deluje na principu ultrazvoka. Toplo priporočam vsem, ki imajo težave s krvavečimi in občutljivimi dlesnimi, občutljivo sklenino, ali na sploh z občutljivim zobovjem! In zgodilo se je tudi to, da me je zobozdravnik po 1 letni kontroli plomb poslal domov češ, da je vse BP in da se vidiva na kotroli čez 1 leto! :D

imel probleme,spremenil zobno pasto in trdoto zobne scetke in problemov nimam vec.torej zakaj scetko z/na ultrazvok?! :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imel probleme,spremenil zobno pasto in trdoto zobne scetke in problemov nimam vec.torej zakaj scetko z/na ultrazvok?! :?

ampak to verjetn ne pomaga vsem... moj fotr je ze kr velik zobnih past pa krtack zamenjal, pa ima se zmerej obcutljive zobe in dlesni... :roll:

Roni: a lahko mal vec poves o tvoji krtacki??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim,da jo tudi na webu najdeš pod imenom "Sonicare".

Pa če je tole preveč direktna reklama in koga moti, lahko tud zbrišete! Meni je samo eno važno; da me ne bolijo zobje! 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imel probleme,spremenil zobno pasto in trdoto zobne scetke in problemov nimam vec.torej zakaj scetko z/na ultrazvok?! :?

ampak to verjetn ne pomaga vsem... moj fotr je ze kr velik zobnih past pa krtack zamenjal, pa ima se zmerej obcutljive zobe in dlesni... :roll:

Roni: a lahko mal vec poves o tvoji krtacki??

naj proba se z razlicno trdoto zobne scetke....... tukaj se dobijo sensitive,medium in hard.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj proba se z razlicno trdoto zobne scetke....... tukaj se dobijo sensitive,medium in hard.

Ice.......saj se tudi pri nas dobijo sensitiv, medium in hard........ipak nismo več tko za luno....... :roll: :wink: :lol: :lol: :twisted: 8)

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!