Skoči na vsebino

Moje izkušnje - Arhiv


RobiRoberto

Priporočene objave

Alora Roberto!

Kdaj bodo koline?!? :kva2:

Jest imam rad pečenice, pa zrezke, pa svinjski jezik, pa krvavice, pa kremenatelne pa pečena rebra, pa pljučno pečenko, pa posušen prekajen flam tut, pa svinjske parkle pa ušesa pa rep v žolci, pa tlačenko z bučnim oljem, pa pršut- pa ne preveč trd, pa pohane zrezke pa bržolo pa seveda tut suhe klobase, v salamo pa paše še mal divjačne....

....no in ko mi boš dal tole vse za probat, se seveda prileže tudi tista buteljka, ko praviš, da bo zaprta ostala....

....ja pa če bom vse to probal pojest pa popit, pa bi se še kak popoldanski počitek prilegel...ja pa če bo pozno bi pa kar do jutra podaljšal, pa če bo še kaj ostalo od narezka pa kisle juhe, pa še naslednji dan podaljšamo...

Alora!? :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V izvidu piše, da so tam in tam in tam in ... znaki stare krvavitve ...

Tako pa izgleda eden od posnetkov, ki jih je kar malo morje, le "srfati" med njimi se moram še naučiti ...

Naj mi ženske oprostijo ... :blush:

.

.

post-12027-0-19784100-1318857263_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

????? :?:hmm::?:hmm::? ?????

...to je bilo mišljeno za tistega odojka, ki si ga sestavil!

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rezultat je zelo podoben ... Kolega je v tem trenutku (danes) verjetno že "situiran" (?) na Soči, na oceni delovne sposobnosti ... Jaz pa čez slabe 3 tedne ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar me je po tulifonu poklicala medicinska sestra moje osebne zdravnice, če lahko še danes ali jutri bolj zgodaj, dostavim zadnje izvide, za komisijo (?) bolniškega staleža ... Če bi se dalo, bi v karton še najrajje napisal, da bi rad že kar jutri šel nazaj na šiht ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izvidi nso že oddani, ker me je moja po službi peljala še v Logatec v modelarski šoping ... :OK: Kmalu po kosilu nsva se po mujotu slišala s kolegom na Soči, ki mi je zaupal, da so prvi vtisi več kakor OK. Tudi on je občutljiv na neprijaznost, ki je za 1x še ni zasledil ... :OK:

Ko semj medicinski sestri izročil vse izvide, sem jo tudi vprašal, če lahko jutri zjutraj, ko bom že opravil v laboratoriju in čakal na izvide, pridem v ordinacijo na EKG ??? Odgovorila mi je, da sem dobrodošel ... :OK:

Če ne bo "gužve", se bom poizkušal "prebiti" tudi do moje zdravnica in se z njo pogovoriti o možnosti magnetne resonace mojega vratu, ki mi zopet "nagaja" ... :blush:

Na poti v Logatec in nazaj domov, sem poslikal tudi moje pravilno predvidevanje, da se del asfaltirane ceste v Zali ne more kar končati pred "kamnitim zidom" ...

post-12027-0-02893400-1318960154_thumb.jpg

post-12027-0-32235500-1318960166_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izvidi krvi bojo šele jutri za prevzeti, EKG pa je narejen :OK:

Spotjo sem dobil tudi uro, v petek, za pregled pri moji zdravnici. Pri njej se bom "oglasil" predvsem zaradi "žicanja" napotnice za MediaLab, še za slikanje vratne hrbtenice ...

Ko sem prej "zalaufal" čarunalnik, sem v strica Googla najprej vpisal besedi vratna hrbtenica in med vsemi slikami, ki so se prikazale je bila tudi ta. Moja vratna ortoza (?) mora biti še vedno nekje v hiši, je bele barve in če se ne motim, sem jo pred kar precej leti prevzel prav na Soči ???

Ob tem sem se spomnil tudi tega, zakaj nisem nikoli imel "sportaka" = zaradi vratu !!! Tudi sedaj me vrat zopet boli, gibljivost v levo stran je minimalna ... Spominjam se tudi tega, kako me je vrat oviral tudi v modelarstvu, predvsem "na terenu", ker zaradi bolečin v vratu s poledom skoraj nisem mogel slediti modelu v zraku ... :blush::blush::blush: Prav zaradi vratu sem bil tudi večkrat na bolniški ... :blush::blush::blush:

post-12027-0-99416500-1319015281.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi čebula če ne imela, bi bula bla ... :grim In če bi bil rely Idrija / Cerkno danes, bi vozniki na svojih igračkah .) :OK: potrebovali "kramparce" ... :blush:

post-12027-0-04865300-1319112441_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdi se mi, da reliji na Finskem potekaj celo po snegu ??? Kakšne pnevmatike uporabljajo ??? Čisto navadnih "kramparic" prav verjetno ne ??? Po današnjem kosilu bi jih zelo verjetno že rabili ... .)

slika3292.jpg

slika3293.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi kadar me ni v moji Motosvet pisarni, imam namestnika, ki nadzoruje, če slučajno kdo kaj čez mene ... :grrr

:inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:

.)

slika3301.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sličico mi je ponudil striček Google, po vpisu besed "reli zimske pnevmatike" ...

.)

:OK::OK::OK:

:kva1:

post-12027-0-77530000-1319129737_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

držimo pesti, še vedno :)

:OK::OK::OK:

Kar dve napotnici sem dobil danes. Prvo za magnetno resonanco vratu :OK: in drugo za "popravni izpit" nevrologinje :BUA: ,ki svojega dela ni opravila do konca :blush: S testi je ugotovila, da imam pomanjkliva okus in vonj in prim temu je tudi ostalo... Koga naj prosimj, da se mi povrneta ... :blush:

Takšen je bil Idrijski zdravstveni dom, danes okrog pol devete ure ... V Idrijo sem se odpeljal z mestnim avtobusom, vrnil pa peš, kar je bilo sigurno zadnjič pred artroskopijo ...

post-12027-0-46968900-1319196346_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sličico mi je ponudil striček Google, po vpisu besed "reli zimske pnevmatike" ...

.)

:OK::OK::OK:

:kva1:

..jest sem tudi imel enkrat tako zimsko gumo, samo da je bil not samo en šravf, pa še ta kontra obrnjen, kot tile na sliki..... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dve sličici sta nastali dopoldne, ko sem se vračal domov ...................... peŠ :OK:

Ker tema "vtisi z dnevnih hoj" ne obstaja .) bom sličici "nalimal" kar tukaj, Komentar ??? Če vas med "motoriziranjem" skozi Idrijo slučajno zagrabi "panika" in utrujenost, se boste imeli kje spočiti in nabrati novih moči ... .)

Njegovo "uradno ime" je Hotel Jožef, domačini pa mu najbrž pravijo kat "ta rejev", kar pomeni enako kot vzdevek pustne Šeme iz Cerkna in to je rjast (?)

Moje priporočilo ??? Čez garni Rojtlingen v Colfoscu v Dolomitih, ga ni ... :OK:

post-12027-0-44465000-1319199387_thumb.jpg

post-12027-0-43909400-1319199401_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grrrrrrrrrrrrrrrr :blush: Seveda sem pozabil razložiti pomen besede rjast !!! "Fasada" hotela je zgrajena iz nezaščitenih, verjetno jeklenih, plošč, ki v stiku z zrakom dežjem & vsemi ostalimi "priteklinami" oksidirajo (???) ali kar po domače zarjavijo. Sigurnom je nekaj posebnega !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem se vrnil iz mesta, sem v roke vzel včerajšnji (?) dopis s Soče, glede vabila v ambulanto za medicinske pripomočke in se opravičil, da prihodnji petek v ambulanto ne bom mogel priti, ker bo to šele 2 dni po ortoskopiji kolena. Zelooo prijazna "uslužbenka" mi je odgovorila, da s spremembo termina ne bo težav in da me bodo pisno obvestili ... :OK: Namignil (?) sem ji tudi, da bi bil zame verjetno zelo primeren čas, od 7. naslednji mesec naprej, ker bom takarat na Soči najmanj 14 dni, zaradi ocene delovne ????? :blush:

Tudi moj današnji telefonski klic na Sočo je bil zeme nova izkušnja, saj na Sočo, do danes, nisem še nikoli telefoniral ... :blush: :blush: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no vidiš dečko, napreduješ :OK: lepo to slišat oz brat :)

pr ns je pa kr mal bol belo kot na tvojih slikcah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me neizmerno veseli da se bolj ali manj vse odvija v pozitivni smeri. Vsa cast za izredno trdno voljo in za pogum da delis izkusnje z nami. Sem ze poslal mail z linkom do te teme mojemu najblizjemu prijatelju-motoristu, da vidi tvojo ganljivo zgodbo, in da potegne kak koristen nauk iz nje - motociklizem je lahko zelo lepa stvar, lahko pa je tudi usodna.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zok ... :worship:

Več sedaj ne utegnem napisat, ker se bo čez 15 minut pričela dirka moto GP. Če se že na začetku dirke nekdo odpelje daleč naprej, potem je vsekakor boolj zanimljiv zečetni klepet Gabra in Skubica ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!