Skoči na vsebino

Moje izkušnje - Arhiv


RobiRoberto

Priporočene objave

Robi - super, da si že doma :OK:

Luštnega leva si naredil!

Pri fizioterapiji sem skoraj pozabil omenit "najpomemembnejšo" stvar = masažni "fotelj".

Hmmm tole pa verjamem da je fino...

Škoda ker ni kakih novih fotk iz okolice Idrije, Bele,... ma tudi za to bo še čas - po "remontu" tvojega kolena :) Upam, da Soče ne boš več rabil foto-dokumentirat!

Fajn bodi

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda ker ni kakih novih fotk iz okolice Idrije, Bele,... ma tudi za to bo še čas - po "remontu" tvojega kolena :)

Ker se danes zopet zelo slabo počutim (jutrišnja sprememba vremena ???) sem si v dnevnik napisal, da se moram čimprej s čem zaposliti, da ne bom imel časa razmišljati o neumnostih ... Če bi bila cesta v Belo že odprta, bi prav gotovo danes izkoristil še zadnji "poletni" dan in se odpeljal v Belo. Lahko pa se odpeljem proti Kanomlji in spotjo opravim še en obisk ??? :hmm: .)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič ni bilo s popoldanskim bajsikliranjem, ker se mi je res vrtelo v glavi in si nisem upal na kolo !!! :surrender: :surrender: :surrender:

Ker mi še vedno ni dano, da bi lahko počival na kavču, sem tudi poipoldne šel v delavnico, narediti nekaj, kar sem nekomu obljubil ... :notworthy: Toliko je nastalo danes, jutri pa bo verjetno že gotovo ...

post-12027-0-25052000-1317917574_thumb.jpg

post-12027-0-32852700-1317917584_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robi :OK: še ena lepa rožca!

Jaz tudi nisem mogla bit doma (preveč energije). Ker je motorčk tam daleč stran :cry: kolo še vedno v dveh delih v kleti, je bla priložnost za sprehod .)

Uživaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keiko, uživam predvsem zato, ker sem se že drugi dan zapored zbudil doma, "po urniku" pa bi moral priti domov šele danes ..

Včeraj sem nekaj iskal po mojem nahrbtniku, ki je moj stalni spremljevalec, kamor koli grem, in v njem našel tole, ki služi vsem pacientom na Soči namesto urnika, terapevtom in terapevtkam pa za vodenje evidence prisotnosti na vsaki terapiji. S tem "evidenčnim kartončkom" v roki, obešenim na bergli ali na invalidskem vozičku, vidite v dopoldanskem času prav vsakogar na Soči, ki se ne šteje med odsebje. Meni bo služil kot spomin na čase, ki bi jih še najraje ker pozabil !!!

post-12027-0-32563600-1317972624_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zvečer ali jutri zjutraj, rožico prelakiram še spodaj in po mojem naslednjem obisku na Soči, bo že lahko odpotovala v Hrastnik ... :notworthy:

post-12027-0-15548500-1317987427_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Irenčko O:-), sem že dopldne, še na Soči .), opazil, da "vohuniš" za mano ... :D Kako vem ??? Nekje spodaj na levi strani piše pibližno tako: Temo si trenutno ogleduje ... .)

Sedaj sem res že doma. Ko semj se peljal skozi Hotedršico msem ti mv mislih poslal pozdrave, toda tvojega forumskega vzdevka se nisem nikakor mogel spomnit ... :? :surrender: :cry:

ja res je, klub temu da ne komenteram redno, kr zmer preberem tudi če je kaj novega pri tebi :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič hudega, če nič ne komentiraš. Vseenoje lepo videti, če nekoga zanima kaj se dogaja z mano !!! V depresss mode je vsaka taka stvar en velik plus ... :notworthy:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vesela rožica za veselo (?) delovno terapevtko s Soč, drugače iz Hrastnika, je danes dopoldne dobila tudi svojo "embalažo". :yea1:

post-12027-0-50078300-1318069642_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mi kdo slučajno ne verjame, da res zidam Viktorijo, prilagam slikovni dokaz ... .)

post-12027-0-02929000-1318069826_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj verjamemo :)

Ko bodo prekopali prekop iz Idrjie do ....... , kjer te bom naložil in še naprej do .... , kjer bova naložila še Belo, se bomo vsi trije odpeljali na Mali Lošinj, kjer je lepo ... :notworthy: :notworthy: :notworthy:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bodo prekopali prekop iz Idrjie do ....... , kjer te bom naložil in še naprej do .... , kjer bova naložila še Belo, se bomo vsi trije odpeljali na Mali Lošinj, kjer je lepo ... :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Če si že na uni strani istre, jih zapel še do Paklenih. sej Lošinj je res lep, ampak tam dol je pa še lepš, pa hudo se sliši :)

Vesel sm da gre rehab okej!

Povej pliz še, a je cesta do Idrijske Bele že odprta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bodo prekopali prekop iz Idrjie do ....... , kjer te bom naložil in še naprej do .... , kjer bova naložila še Belo, se bomo vsi trije odpeljali na Mali Lošinj, kjer je lepo ... :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Hehe - velja :OK: za izlet na morje sem vedno :D lahko obredemo vse otoke, samo ne vem, kje bomo našli koga da bo skopal vse te prekope da pridemo do morja :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vesel sm da gre rehab okej!

Povej pliz še, a je cesta do Idrijske Bele že odprta?

Hardver kar OK, malo bojo še "pošravfal" pa bo še bolje ... .)

Softver pa še zmeraj zelooo niha ... :?

V sredo, ko sem se vračal s Soče je bila še vedno zaprta. Menda se prebovalci, ki morajo naredit kar velik krog, da bi prišli do Idrije, že kar precej pritožujejo, ker se zadeva vleče že toliko časa. Meni odsebno je odvzela kar precek kmjev z bajsiklom in sprostitve ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe - velja :OK: za izlet na morje sem vedno :D lahko obredemo vse otoke, samo ne vem, kje bomo našli koga da bo skopal vse te prekope da pridemo do morja :P

Eeeeee, ker je moja Vikica precej majhna, bova lahko samo plavala za njo. Če v Idriji "vstopiva" v Idrijco, bova na Mostu na Soči zaplavala že po Soči in če se bova prepustila njenem toku nas bo odnesla do morja Adrijanskega. In ko bomo nadaljevali msvojompot proti Slovenski obali, lahko spotjo, še v Italiji, poberemo tudi Belo, če bo takrat slučajno ravno na šihtu ... .)

Sam bog bi razumel človeški spomin !!! Idrijo, v kateri živim že skoraj pol stoletja, sem se skoraj na novo učil z mestnim avtobusom ...., pri ogledu mesta Mali Lošinj in kampa Čikat, ter njune bližnje okolice z Googlovo Zemljo, pa mi je bilo skoraj vse poznano ... :wub:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole sem pa danes dopoldne "mojstriral" ... .) Še polakirati moram ... :010 Komu je nameneno ??? :? Kdo od tuki ??? :? Tesno je povezano s krajem bivanja ... .)

post-12027-0-14475700-1318250428_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si že na uni strani istre, jih zapel še do Paklenih. sej Lošinj je res lep, ampak tam dol je pa še lepš, pa hudo se sliši :)

Vesel sm da gre rehab okej!

Povej pliz še, a je cesta do Idrijske Bele že odprta?

Včeraj sem bil v Beli, tja sem šel po ''Ključih'' čez Idrijski Log, nazaj pa čez Črni Vrh in nato proti LJ. Cesta je uradno še zaprta, se pa nekateri že vozijo, je pa precej razrito in blatno.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja skrita (?) želja je, ..................., da bi letos še 1x z bajsiklomk videl Belo ... .) :xx:

Jutri (?) mucka prelakiram še po "trebuščku" in bo gotov !!! :OK:

Se bo treba vsaj kakšnen rožice "znebit", da bo nastal prostor zqa še kakšno stvar ... :hmm:

Lepo mi je povedala moja psihiatrijnja, da mi vseh mojih akrtivnosti, v PB ne bi mogli omogočiti ... .) :?:cry:

slika3075.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robi vidim da še vedno pridno ustvarjaš! Jaz po moj tulipanček še nisem uspela prist iskat. Si pa naredu že celo zbirko teh lesenih figuric.

Želim ti še naprej veliko zagnanosti in da bi te ta tvoj "trma" gnala še naprej k novim uspehom, ki jih res ni malo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cikadina :OK::OK::OK:

Odgovr sem pričel pisat že včeraj zvečer, toda forum me je kar naenkrat obvestil, da so "na tapeti vzdrževalna dela". In ko sem danes forum ponovno odprel, :grupni:

Če ima mogoče kdo pripombe glede trenutnega izgleda in uporabnosti, moja smreka še vedno stoji tam kjer je stala pa naj se potem "zmrduje" nad prenovo foruma ...

"Malo" sem zašel iz svoje teme ... Tudi to sem hotel objavit že včeraj, vendar zaradi "vzdrževalnih del" nisem mogel. Viktorija je GOTOVA !!! :grupni: Sicer moram pokukati še na Modelarski forum, če je tam kakšna pripomba, toda kakšne hude sile gotovo ne more bit. Še to moram ugotoviti, kako se "po novem prilimajo" slike. Mogoče bo uganka rešena že s tem, da se bom "sprehodil" kakšen cm nižje po monitorju ... :kva2:

Jeaaa !!! Potreben je klik na "gumb" Več možnosti ... :OK:

Še pojasnilo za "neznalce", seveda tudi od neznalca ... Na eni slki je Viktorija s "priprtim" jadrom (v veter), na drugi pa z "odprtim" jadrom (z vetrom) ... .)

post-12027-0-75696700-1318405584_thumb.jpg

post-12027-0-90573400-1318405603_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj gradim ravno jadrnico ??? Pripeta slika je bila slikana približno pred 30 leti na jezeru Cerkniškemu ... .) :grim

img150.jpg

Torej vse kar je povezano z vetrom v laseh ... Letenje, plovba in moped ... ;-)

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slika !!!!! S pomočjo povezave s Shrani.si mi jo noče objavit !!! zato jo bom skušal prilimat kar "direkt" ... :-)

post-12027-0-28124100-1318415451_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!