Skoči na vsebino

Moje izkušnje - Arhiv


RobiRoberto

Priporočene objave

Nadaljeval bom, ko se bojo temperature malo ohladile ... Do operacije miniskusa (?) moram zncati, kar se še znucati da, da me ne bodo prav zastonj odpirali ... :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno da sem, ko sem se vračal z Goriške strani, spominjam pa se NE ... "Cesta" je lepo vztdrževana, tako da, razen mogoče za slajk gumice .) ne bi smelo biti problema ...

OK - hvala za info! :)

Na križišču v Podroteji me je zopet pričakal neljubi znak ...

Hehe kako se znajdejo z napisom za "obvoz" - ne rabjo met dveh, ga samo obrnejo v ta pravo smer :P

Nadaljeval bom, ko se bojo temperature malo ohladile ... Do operacije miniskusa (?) moram zncati, kar se še znucati da, da me ne bodo prav zastonj odpirali ... :surrender:

Kot kaže bo še nekaj dni fajn vroče, tko da bo obraba v teh dneh malo manjša .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot kaže bo še nekaj dni fajn vroče, tko da bo obraba v teh dneh malo manjša .)

Obraba gum = NIČ, obraba sandal (?) malenkost večja ...

Vsekakor pa se držim priporočil gospe Tanje (?) Cegnar in zjutraj grem sa "sprehod" takoj ko vstanem ... :notworthy:

post-12027-0-06611000-1314088326_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorajder (?-Miran), če še vedno paziš name od daleč, moram priznati, da sem danes mislil nate. Kaj ti je bilo treba rinit med Aborigine, saj bi si lahko spletel (?) toplo jopico, ali spekel ovčje čavapičiče kar v Idriji, za desert (?) pa bi si lahko privoščil še žlikrofe ... .)

post-12027-0-80207400-1314207259_thumb.jpg

post-12027-0-88015600-1314207268_thumb.jpg

post-12027-0-93588000-1314207281_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se z mislimi ne ukvarjam ves čas samo sam s sabo in pogled, med hojo, usmerim tudi malo več kakor samo 1 meter pred sabo, ugotavljam, da živim kar v lepi in prijazni okolici ... :notworthy:

post-12027-0-52143900-1314344737_thumb.jpg

post-12027-0-27346800-1314344746_thumb.jpg

post-12027-0-26778200-1314344755_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede mojega okusa mi je že marsikaj jasno. Odšel za nedoločen čas ??? Včeraj po kosilu in danes zjutraj pa sem sam preizkusil tudi svoj vonj, ki prav gotovo ne vonja več tako, kakor bi moral. Kar nekaj časa (let) že ne kacim več (10+, ???) in še vedno se spomnim, kako sem pravi okus kave občutil šele, ko si ust nisem več svinjal z nikotinom ... Sedaj tega okusa ne okusim več, še vedno pa se spomnim, da ima kava zelo značilen in tudi močan (?) vonj. Zato sem že včeraj po kosilu, ko sem pruipravljal kavo za naju z mamo "vtaknil" svoj nos v posodo v keteri je nameleta kava in zavohal skoraj nič, še najman pa tistega, kar bi moral po mojem spominu ... Danes po zajtrku sem "postopek" ponovil z istim rezultatom ... :surrender: Ali je še kje kaj česar še nisem ugotovil ???

post-12027-0-39301200-1314350334_thumb.jpg

post-12027-0-52834600-1314350342_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na pregledu pri nevrologinji, ki je tudi prva "stestirala" moj vonj in ugotovila, da je fuč ..., mi je tudi povedala, da so živčne povezave (?) za vonj v neposredni bližini nosa in da je zelooo možno, da je te povezave poškodoval udarec glave znotraj (?) čelade ... To se verjetno ujema s tem, da so bila sončna očala, ki sem jih takrat imel "na nosu" pod čelado, prelomljena na pol. Zelooo dvomim, da so jih prelomili pri snemanju moje čelade ... :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včerjaj zvečer, pri vstajanju s kavča, sem kakor v dobrih starih zlatih časih ... pomotoma dal desno dlan na desno koleno in osupnil ... Občutek, med vstajanjem, v desni dlani je bil približno tak, kot če se zavrtei krogljični (?) ležaj brez kančka olja ali masti. Mislim, da je to povezano z miniskusom in ne s kolenskimi vezmi ... Uro imam že določeno 1 x v drugi polovici meseca septembra ... :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je s tem R/R, da se že več kot 1 dan ni nič javil ??? Modelarska (?) delavnica = Robertotov UMK center ... :notworthy:

Da se ne bom važil samo pri modelarjih, se moram še malo tukaj ... :010 Tako izgleda, s folijo za prekrivanje, "oblečeno" krilo akrobatskega modela, narejeno iz stiroporja ... :notworthy:

Še slabih 5 minut in na A kanalu se bo začel prenos ... :notworthy: :yea1::010

post-12027-0-61968100-1314547087_thumb.jpg

post-12027-0-46194100-1314547099_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem v delavnici samemu sebi uprizoril (?) razstavo vsega, kar sem izdelal po 12. marcu 2010, ko sem bil odpuščen s Soče ... Vsaj ena roža in en Valenitno, sta že šla kot darilo ...

post-12027-0-86896400-1314787566_thumb.jpg

post-12027-0-69447100-1314787577_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Irenčko, le punce me še držite pokonci in seveda delavnica ... :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Včer popoldne " pritivoril " iz Logaticuma ... :010 :010 :010

Model jadrnice na daljinsko vodenje je bila že dolgo časa (?) moja neizpolnjena želja ... :wub: :wub: :wub:

slika2499.jpg

post-12027-0-06322800-1314863206_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sem se pomladil za dobrih 30 let ... V temi Kr'neki / Punkerji sem dodal kar 3 prispevke ... :notworthy: ??? :surrender: ??? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o superca, zj pa plovbo z obilo užitka želim!

punce... sam maš veliko zaslugo za to, ne mi... kjlub temu da je lepo vedit in občutit da nisi sam, se strinjam. le tko naprej :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Model jadrnice na daljinsko vodenje je bila že dolgo časa (?) moja neizpolnjena želja ... :wub: :wub: :wub:

Sestavit, potem pa na izlet na morje - sprobat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro Robi :notworthy:

Ma vidm da vedno bolj in bolj ustvarjaš in ko te kolesarjenje zanese kaj v naše konce, se le oglas na kufet....:kava:

Do takrat pa uživaj kokr se da..... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša hvala za tvoje dobre misli (? -namenjen je pravilni uporabi besede misel) ...

Začelo se je že včeraj, takoj ko sem se zbudil. Telovadil sem s težavo! Vseeno sem takoj po zajtrku začel izvajati svojo novost, ki sem jo uvedel ta teden. Flokija Bila sem s sabo vzel na jutranji sprehod in njegovo opravljanje osebnih potreb. Hodila sva dobra 2 km in domov sem se vrnil že kar z veliko težavo, taradi bolečin v desben kolenu. Dopoldne sem kakor vsak dan zopet preživel v mojem UMK centru :notworthy: na kosilo pa sem si v staniovnje, eno nadstropje višje, že moral pomagati z berglami, ki jih imam shranjene prav v delavnici. Po kosilu smo z moja drago in obema flokijeme z avtom šli na "ranč", kjer sem skoraj ves čas reševal križanke v napol ležečem položaju ... Naredil sem tudi zelo kratek sprehod, zopet z berglami ...

Kaj dugaja z mojim kolenom ??? V torek popoldne bo točno 2 leti od moje nesreče ... Takrat je bila nedelja ...

slika2587.jpg

slika2588.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zanima kaj me čaka prihodnji mesec (?) ... Operacija kolenskega meniskusa ...

http://www.ortopedija-kavcic.si/archives/poskodbe-meniskusa/

Upam da te bodo operirali v valdoltri, boš mel občutek da si votelu, s parkom in pavi. Če že moraš v bolnico, naj bo vsaj lepa :)

Srečno, in uspešno rehabilitacijo še naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da mi bodo miniskus oprirali kar v Ljubljani. Mislim tudi, da imam celo že dan in uro, ter "napotnico" za pregled krvi ...

Zjutraj sem v strica Gugla vpisal tudi besedi kolenske vezi in se nad dobljenimi rezultati, predvsem video posnetki, malo us... Sedaj povsem razumem "mojega" zdravnika na Polikiniki, da za1x za tak poseg še nisem pripravljen ... :surrender: :surrender: :surrender: Tokrat povezave rajši ne bom priložil ... Če koga vseeno zanima, pa naj v Gugleta vpiše kolenske vezi ... :cry: :cry: :cry:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okrog 16-te ure bo minilo TOČNO 2 leti ... In še en Robi s tega foruma praznuje svoj drugi rojstni dan danes. Najini nesreči sta se zgodili istega dne, znotraj ene ure. Na Soči sva bila 14 dni celo "cimra", postelji ena zraven druge ... Če sem mu hotel kaj povedati sem s prsti moral tiščati na glasilke, da je sploh prišel kakšen glas iz mene ... Vsaj to je sedaj OK ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj me moja draga ni odpeljala proti Logatcu zaradi "obletnice", temveč zaradi mojih potreb pa modelarskem šopingu ... .) Vsseno pa se iz Idrije v Logatec, brez tega, da bi se peljal mimo "moje" smreke ne da, seveda če želimo to pot opraviti čim hitreje in po najkrajši poti ... In zopet je bil v akciji moj "foto mujo" ... :notworthy: Poslikal sem oznake na cestišču, za katere ne vem kaj pomenijo ??? Nahajajo pa se en ovinek pred (proti Logatcu) in en ovinek za "mojim ovinkom + smreko". Te oznake so novejše, ker sem sigurnen, da jih med mojimi vožnjami z bajsiklom še ni bilo !!! Na mojo željo je moja draga zapeljala tudi po njih in asfalt pod njimi ni narebren, tako da "prebujanu" zaspalega voznika sigurno niso namenjene !!! Na vsej cesti med Hotedršico in Kalcami so take oznake samo na teh dveh mestih !?!?!?

post-12027-0-14224400-1315375280_thumb.jpg

post-12027-0-85156100-1315375295_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!