Skoči na vsebino

Moje izkušnje - Arhiv


RobiRoberto

Priporočene objave

Na zadnjem pregledu pri "mojem" ortopedu v Valdoltri sem mu omenil, da je sedaj moje desno koleno precej širše od levega in odgovoril mi je, da skoraj noben človek nima obeh kolen čisto enako širokih ...

 

img1965.jpg

 

img1966.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je radio stricu polhu prepepval popoldne in zvečer, danes mu bo pa tudi ponoči, ker bomo mi štirje prespali v dnevni sobi, če mi ne bo prej od vročine "zavrela kri" ... Čez 3/4 ure imam pregled pri okulistki ...

moji podlasci radio ni šel nič na živce.... je sama spokala .... je pa mene motu pa sosede :P oni so bolj trpel ku žival na podstrehi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker:

Zgodovina

Višavski terier je potomec starih škotskih terierjev, ki so jih stoletja dolgo uporabljali za lov na glodavce in lisice.

 

... in ker moj polh "Boris" ni alkoholik, bom prepričan, da je zapustil našo spalnico šele takrat, ko bo Tačka zopet spala celo noč na svojem povštru med obema najinima in ne bo več dežurala pred omaro ... :blush:

 

post-12027-0-25551700-1436005175_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je stricu polhu na omari očitno bolj všeč, kakor da bi se prišel malo okrepiti na tla v "mišnico", sem upošteval nasvet in po, ne mojem, uspešnem poizkusu s steklenico v ležečem položaju (vstopi, pohrustaj in izstopi), steklenico pritrdil na rob vrat od omare v pokončnem položaju.Menda upanje umre zadnje ...

 

img1967.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je šel v steklenico bo to verjetno ponovil iz pokončne steklenice pa mu verjetno ne bo uspelo splezati.

Uspešen lov.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ponoči je "Boris" vstopil v pokončno steklenico, si privošil malo pozno večerjo ali zgoden zajtrk in izstopil nazaj iz nje ... :blush:

Naslednji ukrep:   večja, višja in volumensko bolj prostorna steklenica ... :?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa si prepričan da ni na steroidih? Tale "tvoj' polh je hudo atletski. Daj ga slikaj ko ga ujames (me firbec marca kakšna zverina je to) .

Lp

Popravljeno . Popravil franc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nova "dežurna kantina za strica polha Borisa" je bila danes zjutraj še vedno brez njegovega nočnegaobiska ... :blush:
Danes zjutraj ob 6.00 pri zelooo prijetni temperaturi vožnja v Ljubljano, kjer so nama s hčerko morali najprej odkleniti vhodna vrata in takoj za tem tretja injekcija proti steklini. Četrta čez en teden in peta, zadnja, dva tedna za njo ...
V idrijskem zdravstevenem domu pri moji zdravnici še odstranitev šiva ... :notworthy:

 

 

post-12027-0-73427600-1436171030_thumb.jpg

post-12027-0-65873400-1436171043_thumb.jpg

post-12027-0-66353800-1436171050_thumb.jpg

post-12027-0-48368500-1436171057_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sem preveril "dežurno kantino" in na njenem dnu je samo "še nekaj drobtin", stric polh Boris pa že nekje med "cunjami" sladko spi in čaka na novo nočno porcijo ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robi, na mesto kjer se sprehaja polh mu nastavi kovinsko ravnilo dolgo vsaj 40 cm tako, da ga slaba polovica gleda preko roba omare. Na konec, ki je v zraku nastavi dobrote za večerjo, natanko pod "pomol" pa bazen (večje vedro z čimbolj gladko steno in 1/4 vedra vode. Polh bo šel po obed, prevesil pomol in padel v vedro z vodo. Ker so stene gladke, noge pa mokre se ne more oprijeti, odriniti od vode, da bi izskočil, se pa tudi ne more. Verjetno te bo reševalna akcija polha celo prebudila in boš plavalca lahko deportiral v naravo, v upanju da se ne vrne.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta je imel tečaj prostega plezanja.

Meni so zagotavljali da iz jumbo steklenice ne more.

Ampak tale je res divji (dobro te je oklal) .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaman sem iskal 1,5 l steklenico od Frutalovega Fruca, za katere se mi zdi, da so nekoč doma bile, ker je moja draga v njih "skladiščila" sirup iz bezgovega cvetja in mogoče prav zato, ker se mi je to le zdelo, je bilo moje iskanje zaman, našel sem pa litrsko steklnico olivnega olja, katero sem tudi že očisti, naprej se bo pa z njo ukvarjala moja draga, ker se jaz grem z MV takoj sedaj malo shladiti v Mangartsko jezero ... :OK:

Dopoldne sem svoji zdravnici tudi "demonstral" kako mi v kolenu še vedno "struži" kakor nenaoljen ležaj, kar je ona otipala in tudi slišala in mi takoj ponudila napotnico za ustrezne vaje v idrijski fiziotrapiji, za kar sem se ji najlepše zahvalil in "prestavil na bolj ugodne zunanje temperature" ... :blush:

 

img1989.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zjutraj pred odhodom proti Idrijski Beli mi je polh Boris celo poziral, dokler ni posvetil avtomatski fleš na mojem Canonu, kar ga je prestrašilo, da se je šel takoj skriti. Kako lahko osumijo tako simpatično živalco, da ti lahko povzroči toliko neprijetnih posledic ???   :blush:

 

post-12027-0-62150500-1436259001_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ga danes nisem še nič videl, toda tudi "polholovka" je še vedno prazna in košček jabolka v njem je tudi še vedno tak, kakršnega je hčerka nastavila vanjo ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj v zgodnjih jutranjih urah je polh Boris iz obzirnosti do mene zbudil samo mojo drago in ji povedal da je še lačen in moja draga je zbudila še najino hčerko, da sta z avtom odpeljali Borisa približno 2 km od njegovega trenutnega stanovanja, kjer bo imel v družbi svojih kolegov in kolegic hrane sigurno dovolj ... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj v zgodnjih jutranjih urah je polh Boris iz obzirnosti do mene zbudil samo mojo drago in ji povedal da je še lačen in moja draga je zbudila še najino hčerko, da sta z avtom odpeljali Borisa približno 2 km od njegovega trenutnega stanovanja, kjer bo imel v družbi svojih kolegov in kolegic hrane sigurno dovolj ... :worship:

pa glih se je udomačil :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res ga pogrešam, ker je bil tako "simpatikus" in danes zjutraj sem na mujotu že prebral njegov ŠMŠ, v keterem se mi je opravičil, ker me je ugriznil, ker takrat ni verjel, da sem ga prijel samo zato, da ga bomo vrnili nazaj med njegovo staro klapo ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri četrta injekcija in 14 dni za njo še peta, zadnja ...

 

PO VSAKEM SUMLJIVEM UGRIZU ŽIVALI JE POTREBNO CEPLJENJE PROTI SEKLINI !Po v

Po vsakem sumljivem ugrizu živali je potrebno cepljenje proti steklini.

sakem sumljivem ugrizu živali je potrebno cepljenje proti steklini.

cepljenje-carol-e-davis.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!