Skoči na vsebino

Moje izkušnje - Arhiv


RobiRoberto

Priporočene objave

Današnje vreme in vremenska napoved za nekaj prihodnjih dni me kar kličejo na test, če sedaj moj 3M res zopet pelje tako kakor bi moral, vendar mi to ne dovolijo vse moje mišice, grlo, nos in tudi glava ... :blush:     Moja draga bi najbrž rekla: ali je še kje kaj ??? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podkapa by Lidl v Postojni je danes kar nekaj gramov lažja, ker jo je med njenim pranjem zapustilo kar velikooo črne barve ... :blush:

Ker so zdravnikov besede iz Valdoltre potovale v Idrijo z drugim prevoznim sredstvom kakor Roberto, so prišle šele danes in me spomnile, da se moram zavedati, da desno koleno ne bo nikoli več takšno, kakršno je bilo ... :blush:

To moraš objaviti tukaj .... http://www.motosvet.com/tabla/topic/33278-moto-oprema-lidl/... barvanje vašega perila...for free!!  :OK:

Robi, ti se sam zrihtaj...kolesarska sezona šele prihaja...hiti počasi! 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo Roberto tud jaz sem spet dobil datum OP,dan D je v ponedeljek  :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj bi rad odpeljal s 3eMom, v eni ali drugi smeri, vendar bi za to rabil še en akumulator, ali v smeri Idrija - Col - Kalce, med vračanje nazaj proti Idriji, uporabljati pedala s predvideno hitrostjo približno 10 - 20 km/h ... :blush:

 

kalce.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi Google Zemljevidi imajo "svoje muhe", ker so vožnjo od Kalc kar sami podaljšali še do Logatca in s tem seveda dodali tudi nekaj km, tako da sem Kalce kar izpustil in jih zamenjal s Hotedršico, vendar je tudi tako km še vedno preveč za 3eMa ... :blush:

 

colkalce.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da ni tako, ampak = OPERATIVNI POSEG ... .)

 OP = kaj in kje ???  :hmm:

Pa za mene je to eno te isto  :kva1:

Desno koleno ,Ortopedska UKC .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Želim ti dober izid in da ne bo tak kakor pri moji sestri, ki so ji na ortopediji v Ljubljani vgradili napačen (prevelik !) umetni kolk in so ji to kasneje (po nekaj letih) rešili v Valdoltri, ko je že mislila, "da bo pristala" na invalidske vozičku. Seveda to ni ravno vspodbuda za tvojo  operacijo, toda ker nikoi nisem mogel ničesar "držati v sebi" ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem zaman iska temo z naslovom "Danes bi bil ali Danes si želim", ki najbrž obstaja v kakem drugem forumu :blush:  , katerega še berem in pišem v njega, bom napisal kar tukaj:  Danes bi bil brez vseh bacilov v sebi, da bi lahko šel malo hodit, se peljat s Cultom ali 3eMom ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Želim ti dober izid in da ne bo tak kakor pri moji sestri, ki so ji na ortopediji v Ljubljani vgradili napačen (prevelik !) umetni kolk in so ji to kasneje (po nekaj letih) rešili v Valdoltri, ko je že mislila, "da bo pristala" na invalidske vozičku. Seveda to ni ravno vspodbuda za tvojo  operacijo, toda ker nikoi nisem mogel ničesar "držati v sebi" ... :blush:

Če bi ti povedal kaj vse se mi je zgodilo v 2 mesecih ko sem prebival na Traumatologiji ,sploh ne bi hotel več v Ljubljano  :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker se travme na UKC ne spomnim niti ene sekunde, je za mene čisto dovolj, če mi omeniš samo URI Soča ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Maketo Columbusove Santa Marie sem naredil svoji hčerki :inlove:  , ki mi je iz ljubljanskega Muelerja  velikokrat prinesla kaj, kar sem rabil, in ko mi je enkrat omenila, da imajo v Muelerju tudi zelo lepe makete jadrnic, sem ji rekel, naj si kakšno izbere in jo prinese domov in jaz ji jo bom zelooo rad naredil. 3. oktobra prejšnje leto sem na modelarskem forumu odprl to temo, vmes so mi v Valdoltri "vgradili maketo leve polovice desnega kolena", letos sem bil že na okrevanju v Termah Dobrna in danes, točno po petih mesecih, Santa Marija že čaka svojega kapetana Robertota s svojo družino in obema flokijema, da bodo skupaj odjadrali proti Malem Lošinju ... :OK:

 

img0137.jpg   img0139.jpg   img0140.jpg

 

img0968.jpg  

 

img0969.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Globoke misli & misel dneva & stuff, ali kar v Moje izkušnje ??? Ker mi moj mujo že dooooolgo časa ni pozvonil, če me nista klicala moja draga ali najina hčerka, bom prilepil kar sem ...

 

xxx.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem svojo obveznost do najine hčerke že izpolnil, je sedaj na vrsti še moja draga ...

 

:worship:

 

titanicskatla.jpg

 

"Kupom mikroskop" ... :blush:

 

titanic010.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker si tudi predstavljate ne kako je narejena maketa Santa Marije "krhka in lomljiva" :blush: , sem je včeraj sam odnesel na kuhinjskem pladnju in po stopnicah :blush:  v pritličje, kjer imata "naša mlada dva" svojo sobo in v njej sem ugotovil, da imata v njej tudi svoj "makatarski kotiček", kje se je SM pod vodstvom kapetana Robertota vsidrala "kar na na top on" ... :OK:

 

img0973.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komaj se mi uspe malo skriti na drugo stran te teme, že izvem nekaj novega, kar se mi zdi, da tudi moram napisati.

 

:grupni: :grupni: :grupni:  = kirurgu ali kirurgom, ki so me sprejeli na urgenci UKC v Ljubljani in mi uspeli nogo sestaviti nazaj, ker če bi, kakor so povedali mojima dvema, bila moja desna noga polomljena le še malo bolj, bi jo morali nad zlomom stegnenice odžagati ... :blush:

Danes me že ob tej uri zopet boli levi kolk !!! Zakaj ??? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Spremljam" tvoja "potovanja" in probleme z "dometom" 3M-a. Ker se voziš tudi s kolesom (cult) predvidevam, da nimaš ravno problemov z ravnotežjem. Zakaj si potem ne omisliš moped 25 km/h (zanj veljajo ista pravila kot za kolo, pa tudi vožnja ni bistveno drugačna) , s tem ti odpade problem z dometom (pa še deli in dostopnost do njih je boljša) . 

lp

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Spremljam" tvoja "potovanja" in probleme z "dometom" 3M-a. Ker se voziš tudi s kolesom (cult) predvidevam, da nimaš ravno problemov z ravnotežjem. Zakaj si potem ne omisliš moped 25 km/h (zanj veljajo ista pravila kot za kolo, pa tudi vožnja ni bistveno drugačna) , s tem ti odpade problem z dometom (pa še deli in dostopnost do njih je boljša) . 

lp

Ker je športnik po duši....in ko te enkrat "zagrabi", brez tega ne moreš! :OK: Pa verjetno priporočljivo razmigavanje kolena, a ne....moje skromno mnenje :blush:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Spremljam" tvoja "potovanja" in probleme z "dometom" 3M-a. Ker se voziš tudi s kolesom (cult) predvidevam, da nimaš ravno problemov z ravnotežjem. Zakaj si potem ne omisliš moped 25 km/h (zanj veljajo ista pravila kot za kolo, pa tudi vožnja ni bistveno drugačna) , s tem ti odpade problem z dometom (pa še deli in dostopnost do njih je boljša) . 

lp

 

Moped 25 km/h = ista pravila kot za kolo = ni potrebno prometno dovoljenje (izpit) ???

 

Skromno mnenje ForU2 = moje gorsko kolo + največja možna višina sedeža + desna noga na pedalu s peto, ker s prsti koleno že preveč boli = približno od 5 do 10 km, ker za karkoli več že stoskam zobe ... :blush:

 

Bomo videli, kaj mi bo glede tega prihodnji mesec povedal zdravnik v Valdoltri ???

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm, edino ne vem, kaj bi si o tem mislile doma moje drage in najbrž mu manjka tudi še eno kolo, ker bi se z njim moje vožnje najbrž "malo podaljšale", in ne vem, kako bi to prenesli "moji ostanki" ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred približno eno uro nazaj z "vrha v Oblakih" in zaradi nekaj pomoči z nogami, me levi kolk zopet boli 100 na uro ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!