Skoči na vsebino

Moje izkušnje - Arhiv


RobiRoberto

Priporočene objave

Hehehe, nič ne bi imel proti vožnji v taki "prikolici" ... :OK: Tudi barvna kombinacija je čisto OK, vendar spolh ni pomembna ...

Mislim, da je bilo na motozboru v Žireh (Žiri). Pripeljala sta se s trajkom (?), oba "oldtajmerj) in zdaj sta imela prikjučeno (?) pravo manšo počitniško prikolico ... Svašta ... :OK:

še današnje poročilo o posledicah artroskopije ... Spal sem (danes ponoči) dobesedno kot angelček. 1 x vmes sem se zbudil za na wc, ki pa sem ga oporavil kar v "račko" (še vedno na zalogi !!!) v krevetu ...

V tem trenutku "tipkam" na kavču in kolena sploh ne čutim (bolečin) ... :OK: Po operaciji sem dobil recept za 5 škatel Naklofena, v sredo sem "pohrustal" dva, ker je tudi dnevni "normativ" in seveda upam, da bo pri dteh dveh tudi ostalo ... :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantu (?), ki je bil na Soči ..... tega se ne spomnim več, kako sva zaključila najino "sostanovalstvo" .... :blush: Najvertjetneje ga sploh ne bi več prepoznal ... :blush:

Tudi svoji dragi sem to omenil včeraj in tudi ona se je spomnila mojega pripovedovanja o njemu ... Spomnila pa se je tudi tega, da smo se srečali letos na Soči, ko sva se midva šla dogovarjat glede ocene delovne sposobnosti, on pa je to zadevo opravljal ravno takrat. On je mene še vedno prepoznal in tudi ogovoril :grupni: Ali sem ga prepoznal tudi jaz ??? Tega se ne spomnim ... :( :( :wacko: :wacko: Omenil je (to mi je včeraj povedala ...), da ima še zmeraj dvojni vid ... :blush:

Danes se z ocene delovne sposobnosti na Soči vrne tudi moj "pivski kolega" in za jutri sva že zmenjena za "randi", da mi bo malo več povedal, kako to sploh zgleda ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čerkoooooooooooooo... dečko čelado dol, kr tko naprej :OK:

me ni blo par dni, zj pa spt odhajam na klubski oddih in me tri dni ne bo hehe, ta cajt se pa le dobr drž u kar pa itak ne dvomim :)

lp :OK:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je moj "pivski kolega" zaklučil preverjanje delovnih sposobnosti na Soči in dobil oceno (?) predlog za upokojitev ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se mi je "motalo" danes dopoldne po glavi ??? Že artroskopija kolena je povzročila toliko bolečin :blush: , koliko jih je potem moralo povzročiti šele "razsuto" koeno, kompliciran zlom stegnjenice in še hude poškodbe glave ????????????????????? :blush: še sreča, da se mi ni kaj "oprijelo" (morfijati (?) ...) :wacko: :wacko: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo toliko se vidi "od zunaj", pa tako hodo je bilo ... Kolence se še vedno ni odločilo za počitek in mi še zmeraj hoče ves čas nekaj dopovedati. Zelooo verjetno to, da ga še vsaj 5 dni ne smem obremeniti 0,00 jaz pa sem zjutraj hodil po stanovanju kar brez bergel, ker me res ni nič bolelo in sem seveda pozabil kaj mi je povedal dohtar ... :blush::blush::blush:

post-12027-0-15801300-1319963191_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ga srat zdej Robi.. Čeprav takemu borcu kot si ti skoraj da ne bom solil pameti, če me boš s tem kolenom udaril me bo še odneslo :OK: ...

šalo na stran, ne vem kako je kaj to varno. Da si ne boš še kaj dodatno zakompriciral. Je pa res da če bi vse zdravnike do sedaj ubogal, verjetno sploh nebi shodil, niti vozil Bajsikla, niti se oglašal na telefon, tako da...

Aja, pa še to... Tisto kar se ti je motalo po glavi... Kar ne veš, ne boli ;) . Kar ne boli, pa tudi vedno dobro ni :afro1: - še sam ne morem verjet da mi je uspel kej takšnega napisat :whistle: .

Popravljeno . Popravil Be wild
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

< ... ne vem kako je kaj to varno ...

Na kaj se je to nanašalo ??? :? :? :?

< ... Tito kar se ti je motalo po glavi ...

Se je že odmotalo, ker sem pozabil kaj ... :? :? :?

Nedelja je dan za počitek !!! Počitek = kakor kdo ... :OK: Pred 6. septembrom 2009 sem se verjetno kam odpeljal z mopedom, sedaj mi je pa ta dan bolj primeren za "odplačilo" družinskih dolgov ... :OK:

Pručko, potrebno "štrihanja", mi je dostavila že včeraj popoldne, in jaz sem si takoj pripravil vse potrebno ...

slika3437.jpg

..., da bo lahko, verjetno že danes zvečer, poštrihano pručko tudi nazaj odnesla ... :OK:

slika3447.jpg

slika3448.jpg

.)

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislil sem na koleno, da si ga ne boš še kaj dodatno poškodoval, glede na to da je doktor rekel, da bi naj počival še 3 dni z njim.

P.S.: Fajn pručka!

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na vso srečo moje koleno zna tudi govorit in me prav kmalu opozori, če kaj pozabim = bergle ...

Koleno in ocena moje delovne zmožnosti ??? Točno čez teden dni pričnem z oceno delovne zmožnosti na Soči. V sredo bo 1 teden po posegu in postopoma bom laho začel koleno vse bolj in bolj obremenjevati. Verjetno bom moral vzeti bergle s sabo tudi na oceno na Soči, za nadaljno uporabo po bojo že tam zdravniki povedali.

Izid ocene mojih delovnih zmožnosti bo verjetno še ena velika prelomnica v mojem življenju ??? :surrender: :surrender: :surrender:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robi dobr si da "pozabiš" bergle s tekim kolenom. vidiš da pa kdaj ni slabo tudi kaj pozabit, sploh kakšne težke boleče čase. Narediš pa vse kar se lotiš zelo lepo in natančno. Naš domači mojster (tata) je sicer zelo priden za vse narest, ampak mu manjka potrplenje tako da kdaj malo trpi zunanji izgled. a imaš že kakšne projekte za zimo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem s folijo "oblekel" celo spodnjo stran :OK: krila, modela jadralnega letala s pomožnim (elektro) motorjem, ki ga izdelujem. Trup modela je že ker nekaj časa narejen in tudi krilo bo gotovo do konca tedna ... :OK:

slika3479.jpg

Kaj bom počel, ko bo ta model končan ???

???

???

???

Dva tedna bom varno "spravljen" na Soči, kaj pa po Soči ??? , seveda ne vem !!! Tudi možni rezultati s Soče me v nobenem primeru ne "povzdigujejo" ... :blush: Kaj s takim spominom sploh še lahko počnem, v invalidski pokoj, pri 50-ih ... :?:?:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robi Roberto

Daleč si prišel, daleč zaradi kančka tiste volje, ki je še vedno v tebi...

Tvoj korak skozi vrata UMK ti bo vedno dal zagon za delo, za užitek....

Pa na stotine pripomočkov za ustvarjanje ti bo dalo tisti trenutek še več veselja in navdiha....

ROBI POJDIVA NAPREJ.TAKO TI kot tudi jaz.....in mnogi drugi borci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Umetnica ... :OK::OK::OK: , :wub: :wub: :wub: , :grim , .)

Takoj ko sem prebral tvoj post sem "odložil" čarunalnik, vstals kavča, si obul superge, "pograbil" bergle in zelooo kmalu ugotovil, da tudi hoja (pravilna!) z berglemi ni tako preprosta, še posebej, če si v rokah "gnil" ... :blush: Moj namen je bil, da bom z berglami in rokami poopolnoma razbremenil desno nogo, toda to je bil račun brez krčmarja ... Zaradi NEmoči v rokah, sem z berglami le delno razbremenil mojo desno nogo ... :blush: Prehodil sem približno 2 km in ugotovil, da je jesen kar na1x :grim prišla tudi v naše kraje ... Ni še dolgo tega, kar mi je moija mama rekla, kako dolgo je letos narava zelena ... Bilo pa prošlo ... .)

post-12027-0-43401200-1320160137_thumb.jpg

post-12027-0-83193300-1320160153_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem most "pri Renkovcu" samo preveril, če še zmeraj "fkup stoji", prečkanje z operiranim meniskusom ... sledi ... .)

post-12027-0-08909200-1320160377_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta vikend je g. Darko Peljhan verjetno "relijsko prost", ker je njegov servisni "tovornjak" doma. Ali mogoče kdo ve, čemu je služil "nadzidek" na strehi Peljhanovega objekta in kaj se je tam zgodilo ???

post-12027-0-59332700-1320160678_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še par danaŠnjih sličic, ki res potrjujejo, da je jesen priŠla tudim v naŠe kraje ... .)

post-12027-0-75795700-1320160890_thumb.jpg

post-12027-0-13117000-1320160905_thumb.jpg

post-12027-0-23352900-1320160915_thumb.jpg

post-12027-0-69408000-1320160952_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po slikah sodeč je bilo nebo brez oblačka, pri nas pa LJ. megla :BUA: ,je blo saj prazniku primerno :blush: :blush: !!!

A v pon. pa na Sočo? Mislim da te bojo dali v invalidsko , če ne za skos pa vsaj za 2 leti, pa ne bit slabe volje , na koncu boš videl da je to še najboljše !!

škoda da se nisva videla na 4-oči ,kjer bi ti pokazal moj pogled na to , kar se ti bo dogajalo od Soče naprej in kaj naj pričakuješ!!!

Mogoče te pridem obiskat ,ko boš na Soči ! ????

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj sem pozabil povedat ! Ko sem se "sprehajal" po pokopaliŠču z otrokoma in opazoval njuno razigranost , me je malo "zmrazilo" ,kako bi bilo če bi morala prižgat svečko meni :?!!!! ZATO SE NE SEKIRAT KAJ BO JUTRI , UŽIJ ŽIVLJENJE DANES !!! :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je prišel odgovor iz Media Laba in "glasi": sem na listi čakajočih, predviden datum magnetne resonance vratu, v februarju naslednje leto ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes prejel kar dve pošti !!! Prva z MedialLaba s točnim datumom in uro magnetne resonance, točno 1 mesec pred mojimj rojstnim dnevom ...

Druga s Poliklinike z izvidom operacije meniskusa in datumom ter uro ponovnega pregleda, točno takrat, ko bom na Soči ... :blush:

Prav počasi, toda vztrajno, "si vračam" šolde, ki sem jih doslej plačal za zdravstveno zavarovanje ... :wacko:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o dečko sej bo, vse še pride le vztrajnost in potrpežljivost je potrebna :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!