Skoči na vsebino

Moje izkušnje - Arhiv


RobiRoberto

Priporočene objave

Ej Robi, jst bi mel plastike od motorja za pobarvat, glede na to, da so ti Porša zaupali, bi ti tud jst moj (za nekatere) nemotor zaupal... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri barvanju jadrnice Robetrtine mi ni šelo tako "gladko (?) od rok" ... Kar na več mestih mi je barva "stekla" ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes se v ZD nisem (nisva) zadržal niti 15 minut. Nisem pričakoval ?????, toda tudi tega nisem pričkoval, da zdravnice sploh videl nisem in tudi dlje od čakalnice sploh nisem prišel ... Tudi medicinska sestra ni bila "originalna" in tista, ki jo je nadomeščala nama je "vlogo v podpis" dala kar v čakalnico, kjer sva vse prebrala in tudi podpisal sem. Kar sem (sva) prebral vse drži, napaka je le v tem, ker se nanaša name ... Na žalost je poškodba možganov prevečkrat omenjena ... :blush::blush::blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes dopoldne me je poklical Edi, katerega je zanimalo, "kako se je izšlo včeraj" ... Ko sem mu povedal, da sem predlog moral brati in podpisati kar v čakalnici, tudi njemu ni bilo vse jasno ... :blush:

Povedal mi je tudi, da je po "njegovi vlogi", dobil prvič zavrnjeno in šele po pritožbi odobreno ... :blush::blush::blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V torek je iz Zavarovalnice Triglav prispelo obvestilo, da so mi v ponedeljek nakazali na moj osebni račun ...

Tudi če je dans petek trinajstega,

poštar vseeno zvoni dvakrat,

in če mu vrat ne odpreš

nikoli ne izveš,

da so ti iz mimovrste.com poslali nov fotoaparat ... :OK:

Zakaj nov ??? Zato ker tudi moj vid ni več tak kot je bil ...

slika000.jpg

slika001.jpg

:blush::blush::blush:

slika002.jpg

slika003.jpg

slika004.jpg

slika005.jpg

:OK::OK::OK:

slika006.jpg

:OK::OK::OK:

slika007.jpg

Navodila so kar obsežna in v Slovenščini, toda moj spomin ... :blush::blush::blush:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sliko sem objavil 27. marca na maketarskem forumu in "pranje sestavin" v vodi z dodatkom čistila (????) za kuhinjsko posodo, krožnike in pribor, je prvi korak do zmage ...

JANEZ, en, dva, tri :OK: je dobro vedel, kako me mora zaposliti, da nimam časa za razmišljanje o "neumnostih" ... :blush:

27032012pop.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po osemindvajsetih dneh ščipanja, brušenja, vrtanja, ponovnega pranja, barvanja in lepljenja, manjka samo še par nalepk ... :notworthy: :notworthy: :notworthy:

14042012pop-011.jpg

14042012pop-012.jpg

14042012pop-013.jpg

14042012pop-014.jpg

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem pozabljiv :blush: sem seveda pozabil pobarvat "kljuke" (???) na "vratih" (?) in sedaj je tudi to opravljeno ... :OK:

15042012dop2-002.jpg

15042012dop2-003.jpg

15042012dop2-004.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na srečo se bolj od daleč, posledice mojih tresočih rok :blush: in "nemaskiranja" ne vidijo ... .)

15042012dop2-007.jpg

15042012dop2-008.jpg

15042012dop2-009.jpg

15042012dop2-010.jpg

Nekdo ????? me je pred časom "učil pameti", naj se z maketarstvom "ukvarjam" na maketarskem forumu, kar tudi počnem, vendar sem tam pod veeeliiikooo večjem "drobnogledom", kakor tukaj ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja "nova igrača", kakor ga je imenovala moja draga, dela slike OK x 999 ... .) Ko sem ga uposobil (napolnil LiPo baterijo, si od Minolte sposodil spominsko kartico in po vklopu še nastavil čas in datum), sem najprej na ohišju našel stikalo (?) za način AUTO :OK: in najprej slikal mojega mujota, nato šivanko v načinu (?) makro in še "okolico". Kar zmorejo "ta veliki", "ta majhni" zmorejo še bolje ... :OK: Resolucija (?) Minoltinih slik je 2272 x 1704, Canonovega "malčka" pa 4000 x 3000 ... :OK::OK::OK:

img0001.jpg

img0003.jpg

img0002.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HVALA. To je ves moj "pridelek" po 6. septemru 2009. Drugače pa vsak dan čakam, kdaj mi bo poštor prinesel tisti neugoden vprašalnik iz ZZZS (?). Prijatelj Edi, ki je to že izpolnjeval, mi je povedal, da je eno od vprašanj: ZAKAJ SE ŽELITE UPOKOJITI ? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je "vprašalnik" iz ZPiZ-a (končno sem prebral pravilno okrajšavo ?) prispel in ker ni bil poslan priporočeno, mislim da ga lahko tudi objavim. Odgovoriti bi znal na zelo malo vprašanj, zato sva se z mojo drago že zmenila, da bo govorila s "kadrovsko", ki naj bi mi pomagala pri izpolnjevanju ...

Stran z navodili je že v "orihinalu" komaj vidna, tako da sem jo kopiral z max "sivinami" (?). Pri kopiranju lista nisem obrnil postrani, temveč so takega že poslali ...

post-12027-0-83640500-1334995088_thumb.jpg

post-12027-0-69389400-1334995095_thumb.jpg

post-12027-0-48220600-1334995111_thumb.jpg

post-12027-0-03532500-1334995119_thumb.jpg

post-12027-0-78047700-1334995127_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa zbirka Robi! :worship:

Kapo dol!

Res lepo... Še osvetlitev je taprava :OK:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!