Skoči na vsebino

Moje izkušnje - Arhiv


RobiRoberto

Priporočene objave

Pravkar me je poklical Edi in mi povedal, da ima "nastop" pred ????? komisijo v Novi Gorici naslednji ponedeljek in da mu je njegov osebni zdravnik že povedal, naj se ne sekira zaradi zavrnitve in mu ponudil tudi svojo pomoč za naprej ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Hondi Goldwing sem porabil že 68 sestavnih delov, še 10 me jih čaka jutri (nalepke niso vštete) ...

18022012-dop-001.jpg

18022012-dop-002.jpg

18022012-dop-003.jpg

18022012-dop-004.jpg

18022012-dop-005.jpg

18022012-dop-006.jpg

18022012-dop-007.jpg

18022012-dop-008.jpg

18022012-dop-009.jpg

18022012-dop-010.jpg

:OK::OK::OK::OK::OK::OK::OK:

18022012-dop-011.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da se reče, da si je nekdo "zavozil" življenje. Klub temu, da ne pijem alkohola, ne uživam ..... "substanc" (?) in tudi NE kadim že kar nekaj let (?) , se mi zdi, da sem si življenje dobesedno (?) ZAVOZIL ... Nič "kritičnega" se mi ni zgodilo danes popoldne, upam le, da bo ta misel s tipkovnice odšla iz mene ... za vedno ... :?:hmm: :surrender: :?:hmm: :surrender: :?:hmm: :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj zvečer ob 21-ti uri sem se ravno odpravljal v posteljo, moja hčerka pa "v lajf, na žur ...". "Menjava generacij" ????? :blush::blush::blush:

Na Goldwingo (ker je Honda ženskega spola .. .) ) sem danes dopoldne prilepil obe nalepki na števca (?) in tudi na oba blažilca (?), pri čemer nisem bil dovolj previden (počakal premalo časa) in je en amortizer ostal brez ... En amortizer sem tudi prilepil ... :OK::OK::OK:

19022012-dop-001.jpg

19022012-dop-002.jpg

19022012-dop-003.jpg

19022012-dop-005.jpg

19022012-dop-006.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da se reče, da si je nekdo "zavozil" življenje. Klub temu, da ne pijem alkohola, ne uživam ..... "substanc" (?) in tudi NE kadim že kar nekaj let (?) , se mi zdi, da sem si življenje dobesedno (?) ZAVOZIL ... Nič "kritičnega" se mi ni zgodilo danes popoldne, upam le, da bo ta misel s tipkovnice odšla iz mene ... za vedno ... :?:hmm: :surrender: :?:hmm: :surrender: :?:hmm: :surrender:

ROBI TALE IZJAVA NE PAšE V TVOJO TEMO!!! -_-

Sedaj boš začel odkrivati le drugo plat svojega življenja, ki je na zunaj bolj umirjena. Mislim da se vsi bralci tvoje teme strinjamo.

Da si pa ˝ZAVOZIL˝ svoje življenje je pa laž, zavozil bi ga v tem primeru, (BOG NE DAJ ! ! ! ! !) ne bi nihče iz tvoje izkušnje naučil nič (kar je tudi osnovni namen tvoje teme), če te žena, hčera in vsi ostali znanci ne bi morali več nikoli pozdraviti iz oči v oči, da sploh ne naštevam naprej ! ! ! :mellow:

Skratka,

šE VEDNO SI SAM ˝VOZNIK˝ SVOJEGA ŽIVLJENJA!!! :yes: :OK::yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žiga ima prav! Zato,dečko čim manj 'negative',ker je tvoja tema v celotnem forumu edina resnična in polna energije!!!!

Veliko si nas naučil in verjetno nas je polno,ki drugače gledamo na življenje od kadar si začel pisati...

Občudovanja vredna,da deliš vsak trenutek in ga opišeš tako,kot bi bili steboj...zato si postal naša pozitivna točka.

Radi beremo in se veselimo vsakega koraka,zato nam je hudo,ko spustiš par meglenih misli,ampak te razumemo....če je tebi lažje,pa kr natipkaj...še zmeraj bomo brali in se veselili naslednje vrstice,ki bo spet polna toplote in smejkotov=) :OK: .

Res si neverjeten....samo tako napre :OK: :OK: :OK: :OK: j.....jz pa kr berem in berem in berem...............

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zjutraj sem ga (gamsa ali srnjaka ???) najprej zagledal skozi okno, med zajtrkom pri mami. Takoj sem "stekel" v svoje stanovanje po fotoaparat, v upanju da ???? ne bo pobegnil. In res ni pobegnil ... Prva slika je nastala brez "zuma", druga z "zumom" in tretja po obdelavi s programom Gimp2. Ko sem se vrnil nazaj v mamino stanovanje, da bi ji povedal, da mi ga je uspelo poslikat, ga že ni bilo več ... Teh "živali" je v "naših" krajih kar precej in še vedno se spomnim, ko sva se z Bilom "sprehajala" po gozdnih poteh in je bil bil neprivezan, je kar naenkrat "oddal" svoj "bojni vzklik", katerega je bilo slišati še dooolgo časa, ko je "gonil" živali po gozdu. Vedno se je vrnil nazaj, nekajkrat celo po več urah, domov ... :blush::OK::blush::OK::blush:

gams1.jpg

gams2.jpg

gams3.jpg

Jutri dopoldne imam na Polikliniki pregled pri dr. 2 x M, ki mi je "naredil" ortoskopijo (?) kolena in katerega moram prašati, kako naprej in kdaj ??? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dopoldne sem na Hondo prilepil oba stranska pokrova (?) in sestevil ter zlepi in tudi pobarval "tisti dve luči (?), spredaj pri stopalih" ?????

Še nekaj sem pilepil = sedež ... :OK::OK::OK:

post-12027-0-57663700-1329740984_thumb.jpg

post-12027-0-92666700-1329740992_thumb.jpg

post-12027-0-76768400-1329741000_thumb.jpg

post-12027-0-22449800-1329741008_thumb.jpg

post-12027-0-50444100-1329741015_thumb.jpg

post-12027-0-34466600-1329741023_thumb.jpg

post-12027-0-09488400-1329741031_thumb.jpg

post-12027-0-12829600-1329741042_thumb.jpg

post-12027-0-80417000-1329741050_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj sem pozabil "komentirat". Ker sem "kavaleto" (?) najbrž narobe prilepil, se je Honda preveč nagovala na eno in drugo stran (nevarnost padca na mestu !!!), zato sem iz "dreveŠčka" z olfa nožem odrezal dva krajŠa delčka in ju prilepil na "kavaleto". Sedaj Honda stoji tako kot mora in ni več nevarnosti, da bi se zaradi rahle sapice zvrnila na bok ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kadar se sneg obdrži na drevesih je zame zima najlepša ... :wub:

Danes dopoldne med vrnitvijo iz Ljubljane :OK: . Prvi dve sliki nekje na Vrhniškem klancu ...

slika000.jpg

slika001.jpg

Tratja slika, med Logatcem in Hotedršico ...

slika002.jpg

In še "moja smreka" ... Če sem že moral pasti, sem padel v lepem ... :blush::blush::blush:

slika003.jpg

Na današnjem pregledu na Polikiniki sem pričakoval dr. MM-ja, vendar me je sprejel dr. J. = moj drugi ATA. Zeloo je pohvalil mojo hojo (demonstracija ???), glede bolečin v levem kolku mi je pa rekel, da je to dokaj "normalno" zaradi preobremenitve (?) leve noge, zaradi poškodovane desne in 1,2,3 sem dobil blokado (inekcijo) v levi kolk. Vprašal sem ga tudi za mnenje glede mojega bolečega vratu, na kar mi je odogovoril, da bova "kakšno več rekla" prihodnjič (čez približno mesec dni), ko bom na pregled s sabo prinesel tudi CD (?) magnetne resonance vratu. V izvid, ki bo prišel po pošti, pa bo napisal tudi priporočilo (?) za vaje vratu (fizioterapija ...). Zaradi težav s "križem" se še vedno spomnim, da je treba ojačati mišice okrog vretenc (?) ...

Po prejetju (?) blokade mi je medicinska sestra rekla naj ji po desetih minutah potrkam na vrata in ko sem ji po desetih minutah povedal, da se počutim OK, da se mi ne vrti in da ne ???, sem lahko odšel ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sva že dva, ki upava ...

Upam pa tudi, a mi bo jutri Na Goldvinko (?) uspelo "montirat" radio ...,

21022012-pop-002.jpg

..., slušalke ...

21022012-pop-003.jpg

.. in celo mikrofon... :OK:

21022012-pop-004.jpg

Radio je s slušalkami in mikrofonom povezan s "kablom", prav tako kot tudi obe ročici s sklopko in prednjo zavoro, vendar je "kabel" res tako tanek (približno kot igla ? bucke), tako da si sploh ne predstavljam, kako bom to zlepil skupaj ... :? :surrender: :wacko: :? :surrender: :wacko: :? :surrender: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Robi ! Res me veseli, da s eje komplet, ki se mi je tako dolgo prašil sestavil. Upam, da si imel s sestavljanjem veliko veselja, zdaj ko se zima končuje pa se boš verjetno posvetil kakšnim bolj "ta pravim" modelarskim projektom za ven.

Popravljeno . Popravil Janez123
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Ta pravi modelarski projekti" so vezani tudi na prevoz (kotlina ??? Idrijje) in jaz sem brez vseh izpitov ...

Danes sem se zbudil že ob dveh in ker nise mogel več zaspati sem ob pol štirih vsatal in kaj mi je preostalo drugega, kot "sesti" za čarunalnik ...

Danes dopoldne sem naročen za "pregled" pri moji osebni zdravnici, v narekovajih pa zato ker bo to pogovor o njenem "prispevku" za vlogo za mojo inv. upok. ... :blush::blush::blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naročen sem bil ob 11-ti uri, mene je pa moja draga "odložila" sproti, ko je šla v službo, ker .......... :blush: ............ sem pozabil na uro ... :blush: , ozirom sem jo mogoče celo preslišal ... :? v telefonskem pogovoru s sestro ...

Zdravnici sem samo odgovarjal na "običajna" zdrvstvena vprašanja, ki jih je brala iz prejetega vprašalnika. Ko bo dodala še svoje mnenje in bo "sestra" vse skupaj še sprintala, me bo poklicala na podpis ..

Pokazal sem ji tudi izvid s CD-jem (?) magnetne resonance vratu in to kar prvo sliko z "bulo na vratu", glede česar mi je povedala, da je v vsej njeni zdravniški "karieri" (?) imela samo en primer, operacije vratu. Rekla mi je tudi, da bo zadnjo besedo glede tega, verjetno dala nevrologinja, ki je rajši ne bi videl nikoli več ... :blush::blush::blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno iŠčem "model" Yamahe Fazer, vendar mi ga ne uspe najtii. NaŠel sem "ponudbo", kjer imajo skoraj vse, razen ... Za lažjo orientacijo (?) priporočam "gumb" Advenced Search ... (Yamaha + Virago ...)

http://www.model-car.com/

Danes, kmalu po 14-ti uri, ima moj kolega Edi "zagovor" pred inv. kom. (?) v Novi Gorici ... :hmm: :surrender: :cry::?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edi me je že poklical in povedal, da bo njegova ????? "šla" na revizijo v Ljubljano ... :?:?:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem danes popolne na Hondo nalepil vse tri "zajle", lahko rečem, da je sedaj res gotova ... :OK:

28022012pop-007.jpg

28022012pop-008.jpg

28022012pop-009.jpg

:wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub:

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res nič čudnega, da je "tehnologinja" v tehnologiji pri preverjanju moje ???posobnosti, za sestavljanje ročnih primežev želela prav mene ... Kar nekj časa sem ugotavljalo kam bi vstavil besedo Soča in upam, da je sedaj jasno ... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!