Skoči na vsebino

Moje izkušnje - Arhiv


RobiRoberto

Priporočene objave

Aders HVALA. S tem si me spomnil, da vsega pa le nisem pozabil ... :OK: Potem se moram res "javno" oprvičiti naši kadrovski, ker sem narobe razumel njene bedede ...

Že včeraj popoldne sem na delovno mito v delavnici prestavil Hondo Goldwing :OK: in seveda najprej na novo "oblekel" delovno ploščo za makete in seveda "pokukal" tudi v notranjost kompleta :OK: . Zelooo sem bil navdušen nad tem, ker bo treba pobarvati samo oba blatnika (???), rezervar in še bočna ????? pokrova. Predvidena barva je "svetleča" (ne mat) črna, ki jo tudi imam "na zalogi" ... :OK:

Za sestavljanje bom počakal še kakšen dan, če bom slučajno na Maketarskem forumu dobil kakšen dodaten namig ... :surrender:

slika000.jpg

slika002.jpg

slika001.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes dopoldne sem, med ostalim :OK: , za Hondo pobarval oba "blatnika" (tudi znotraj), oba dela rezervarja in oba bočna pokrova (?) ... :OK::OK::OK:

slika013.jpg

slika014.jpg

:OK:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

superca :OK:

kako pa je z billom?

Popravljeno . Popravil Irencko
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil se pravkar "carta" na moji levi strani in jaz ga božam z levo roko (nisem levičar), kadar ne tipkam. Mislim, da je to, kar ga je matralo, že mimo ... :inlove:

Danes popoldne me je po telefonu poklical Edi in mi povedal, da je njega poklical njegov "cimer" na Soči, iz ocene delovne sposobnosti. Povedal mu je, da so njemu in še enemu njegovemu kolegu zavrnili predlog za upokojitev. :blush: Edi pa je meni povedal, da sta ta dva oba delala na 4 ure in nista tako kot midva ... Povedal mi je tudi, da predlog s Soče velja samo 6 mesecev, ker se menda v tem času stanje že lahko popravi, zato bom moral v prihodnjih dneh OBVEZNO do moje osebne zdravnice, pozanimati se kakako in kaj ... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je prispelo danes s pošto :OK: in mislim, da je bivši lastnik pošiljke s tega foruma, toda v "privatnih sporočilih" ne najdem ničesar ... :hmm:

slika0011.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič čudnega, če nisem našel v sporočilih na Moto forumu, ker sem našel v sporočilih na Modelarskem forumu ... Eh ta moj spomin ... :blush::blush::blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako pa je z billom?

Nimamo samo Bila, ker imamo tudi Tačko ... :OK:

To besedilo sem danes prejel po mailu ... :OK::OK::OK::OK::OK::OK::OK:

Če se v vašem stanovanju ali na dvorišču okoli vaših nog mota kosmat štirinožni prijatelj, potem veste koliko veselja pa tudi gorja vam lahko pripravi pes.

A več kot slabih vam domač kosmatinec prinaša dobrih stvari. Ko božate psa, vaše telo preplavi hormon oksitocin, imenovan tudi 'hormon ljubezni', ki se med drugim sprošča tudi med spolnim odnosom ter moškim in ženskim orgazmom. Hormon vam daje občutek ljubljenosti in povezanosti, prav tako pa se lahko ob njegovem sproščanju rane prej zacelijo, bolečine pa so blažje oz jih lažje prenašamo.

Božanje psa prav tako zniža krvni pritisk, ter pripomore k zmanjšanju stresa in zaskrbljenosti. Zatorej v primeru depresije, anksioznosti in podobnih psihičnih motenj nekateri zdravniki 'predpisujejo' namesto zdravil kar domače ljubljenčke. In pes je zagotovo primernejši kot mačka, saj se na človeka bolj naveže in lastniku veliko bolj jasno vrača ljubezen in naklonjenost.

Zanimivo je tudi dejstvo, da ljudje s štirinožnimi prijatelji obiskujejo zdravnike do 20 odstotkov manj, kot tisti brez njih.

še vedno se spomnim, da mi je dooooolg sprehod s kužkom velikokrat pomaga iz težjih "trenutkov", vendar je sedaj težava v tem, ker ju brez pohodnih palic, dlje kot na "WC" ne upam peljati ... :blush::blush::blush:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes dopoldne sem setavil Goldwingov motor in zato porabil celooo dopoldne in še par minut po kosilu ... Sestavljen je iz 18 sestavnih delov, za občutek njegove velikosti, sem priložil buciko ...

slika007.jpg

slika008.jpg

slika009.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes dopoldne sem setavil Goldwingov motor in zato porabil celooo dopoldne in še par minut po kosilu ... Sestavljen je iz 18 sestavnih delov, za občutek njegove velikosti, sem priložil buciko ...

slika007.jpg

slika008.jpg

slika009.jpg

Super Robi, sam neki bi ti svetoval, ko slikaš od blizu, nastavi aparat na makro. To je tista rožica, ki jo imaš v nastavitvah, podobno kot za fleš pa bodo slike ostre...

Drugač pa vsa čast za vztrajnost in upam, da se srečamo kdaj, saj grem poleti dostikrat skozi vaše konce. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gandi, slikanja z Minolto sem se znova navadil in tudi Makro način mi ni delal težav, zgornja slika pa je slikana z Nokijo, ker je povezava med Minolto in računalnikom odpovedla. Kar nekaj Maketarskih slik imam še vedno v Minolti. Včeraj dopoldne sem klical na nek servis v Fužinah (?) in mi je prijazen sarviser obljubil, da bo zadevo pregledal in mi že v naprej predlagal, da če se ne bo dalo popravit, lahko kupim tudi USB "čitalec" (?) spominske kartice ... Naslednji ponedeljek imam na Media Labu magnetno resonanco vratu in bom opravil še ta servis. Zakaj magnetna resonaca vratu ??? Zato ker sem imel z vratom preeecej težav že pred nesrečo in ker še vedno "raziskujem", zakaj se mi to zgodilo ... :blush::blush::blush:

To je bil eden zadnjih posnetkov, ki mi jih je z Minolte še uspelo prenesti na čarunalnik ... :blush::blush::blush:

Gandi, slikanja z Minolto sem se znova navadil in tudi Makro način mi ni delal težav, zgornja slika pa je slikana z Nokijo, ker je povezava med Minolto in računalnikom odpovedla. Kar nekaj Maketarskih slik imam še vedno v Minolti. Včeraj dopoldne sem klical na nek servis v Fužinah (?) in mi je prijazen sarviser obljubil, da bo zadevo pregledal in mi že v naprej predlagal, da če se ne bo dalo popravit, lahko kupim tudi USB "čitalec" (?) spominske kartice ... Naslednji ponedeljek imam na Media Labu magnetno resonanco vratu in bom opravil še ta servis. Zakaj magnetna resonaca vratu ??? Zato ker sem imel z vratom preeecej težav že pred nesrečo in ker še vedno "raziskujem", zakaj se mi to zgodilo ... :blush::blush::blush:

To je bil eden zadnjih posnetkov, ki mi jih je z Minolte še uspelo prenesti na čarunalnik ... :blush::blush::blush:

post-12027-0-31252700-1328336514_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj mi je Edi poslal "mesič" (?) in v njem napisal, da bo v bližnji prihodnosti imel punkcijo (???) glave (možganov ????), zaradi nabiranja ????? tekočine in da bo po odpustu iz bolnišnice takoj šel še v toplice za tri tedne. Verjetno je zelo vesel ... :blush::blush::blush:

In vse to zaradi enega majhnega klopa ... :blush::blush::blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je poštar prinesel konopljino olje, ki ga je naročila moja zame in niti slučajno ni namenjeno "zadevanju", temveč je v "domči lekarni" prebrala, da je zelo uporaben za okrevanje kosti in tudiii možganov ... We will see, je reku "ta slep" ....

post-12027-0-22779700-1328361509_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U se kar dogaja tukaj vidim... Upam da se res ne bosta zadevala z njim! :smoke:

Mogoče pa bolj pomaga če ga eksaš :alko: ....

Robi, uspešno okrevanje še naprej!

Popravljeno . Popravil Be wild
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala ker si me spomnil, ker sem jaz seveda pozabil :blush: , tako da mi jed hčerka pravkar prinesla eno žlčko iz kuhinje in lahko rečem, da sem jo zaužil "on line" ... :OK: Okus ??? Ni ga, ker ni niti slano, niti sladko, niti kislo in tudi grenko ne ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem pobarval obe Goldwingivi feltni (?) z ????? barvo in ker je bila barva danes že suha sem oba kolesa lahko tudi sestavil. :OK: Glede zamenjave prednje in zadnje gume ne moreš zgrešiti, ker zadnja guma na prednjo feltno kar "pade", sprednjo gumo na zadnjo feltno pa sploh ne spraviš ... To, kolio "colsko" je prednje in zadnje kolo (v praksi), se pa ne spomnim več .. :blush:

slika003.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še "nekaj" sem dokončal včeraj ...

slika000.jpg

slika001.jpg

slika002.jpg

slika003.jpg

Bojim se, da jih bom zopet "sliŠal" ... :surrender: :surrender: :surrender:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro Robi Roberto...

Danes pa skuhaj en dobr kufe :kava: in ustvarjaj, uživaj kokr se da ...

Probaj danes recimo..... Prešerna zmodelirat :rolleyes:

Srečno, pa le tako naprej

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Umetnica, ko sem opazil tvoje "ime" v Čvekalnici sem bil skoraj prepričan, da me bo v "moji temi" čakala kakšna tvoja prijetna "beseda" ...

France naj v miru počiva, kjer je že, jaz imam pa danes "obrnjen urnik", kar pomeni, dopoldne UMK center (jadrnica Robertina) :OK: in popoldne "Maketarstvo" v stanovanju = Honda Goldwing ... :OK:

Jaz pa še vedno za čarunalnikom na kavču ... :blush::blush::blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je poštar prinesel konopljino olje, ki ga je naročila moja zame in niti slučajno ni namenjeno "zadevanju", temveč je v "domči lekarni" prebrala, da je zelo uporaben za okrevanje kosti in tudiii možganov ... We will see, je reku "ta slep" ....

gooo robi, gooo robi, gooo robi!

vsakič ko grem brat tvojo temo me prov razveseliš s tvojimi objavami!

glede konop. olja bi pa rekla da meni kar nuca, moje migrene so se zmanjsale za 50%, mi je bil pa na zacetku kar problem tisto zlicko popit...zdej je pa postalo jutranja rutina!

kar tako naprej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za to vspodbudo, ker žličko olja "popijem" zjutraj pred zajtrkom in še sedaj imam mastna usta in grlo ... Se bo treba tudi tega navadit ...

Danes dopoldne sem s črno barvo pobarvala določene dele ventilatorja hladilnika in še njegovo ohišje na zunanji strani ...

Zelooo upam, da mi bo danes poštar prinesel "čitalec" spominskih kartic, da me ne bo več treba "limat" teh slik z "mujota" ...

slika002.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes, takoj po kosilu, sta me vreme in tudi temperatura (okrog ničle v senci) zvabila na "šolo hoje" po "sistemu peta prsti" in hodil sem dobre tri kilometre, pri čemer so mi pohodne palice služile zgolj za občutek ravnotežja, ker bi se kakršnokoli opiranje na njih lahko končalo slabo, ker sem jim pozabil "sezuti škorenjce", ki v "normalnem vremenu" služijo kot odpravljalec (?) "hrupa", ki ga povzročajo palice pri stiku (?) s tlemi ..

slika000.jpg

slika001.jpg

slika002.jpg

slika003.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislil sem, da bom danes popoldne na goldwingu naredil kaj več, vendar mi je uspelo zlepit samo hladilnik (?) in ga tudi prilepit na svoje mesto. Želel sem prilepit tudi rezervar, vendar sem bil očitno že preveč utrujen, ker mi ga ni uspelo namestiti niti "na suho", kar pomeni "test" brez lepila ... Zato sem vse skupaj rajši pospravil in šel za čarunalnik na kavč ... :blush::blush::blush:

slika000.jpg

slika001.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robi a boš en štajerski kufe :kava: z alpskim mlekom 3,5 maščobe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kufe že dooolgo časa pijem brez mleka. Kufe in mleko menda ne gresta skupaj, zakaj ????????????????????? pa se ne spomnim več ... :blush:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!