Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2022


krucymucy
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

FF7DFE54-6992-49AC-9C11-0C20B5646A45.jpeg.4eb85200049bc0bbcd010b02791c1c97.thumb.jpeg.10b0d8b7148aa030ac7c9938a114d144.jpeg

Priporočene objave

3 hours ago, Akito said:

...khm...khm...dežela Petra Klepca ni dežela cvička 😉...

..mi trgamo on preša😆🤷🏼‍♂️…Pero Klepac..

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, skalar36 pravi:

Evo. Nadoknadu vcerajsni dan. 

 

IMG_20220328_140922.jpg

IMG_20220328_145200.jpg

Kera kibla je bila zraven? Kakšen bandit 1200 predelan?.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha FJR. Predelana na 1400ccm, in 140 KM. In overall lepo zrihtana, custom predelana.  Fajn leti. Fajn!:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 hours ago, skalar36 said:

Yamaha FJR. Predelana na 1400ccm, in 140 KM. In overall lepo zrihtana, custom predelana.  Fajn leti. Fajn!:D

To sm vidu skoz postojno v nedeljo, nordena pa ne.  Cca 16:30? Pa @maus je tudi mimo prišel. Brez Alfe. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Kugelschreiber pravi:

To sm vidu skoz postojno v nedeljo, nordena pa ne.  Cca 16:30? Pa @maus je tudi mimo prišel. Brez Alfe. 

Ja. U nedeljo se je sam pelu. @UnionJack

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, Kugelschreiber pravi:

To sm vidu skoz postojno v nedeljo, nordena pa ne.  Cca 16:30? Pa @maus je tudi mimo prišel. Brez Alfe. 

a si vidu neobjestno, defenzivno vožnjo.. a si, a si :P 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

27 minutes ago, maus said:

defenzivno vožnjo.. a si, a si :P 

po nogometni terminologiji je to “bunker voznja”..😆🤷🏼‍♂️…v tem primeru  @maus igra stoperja prometa……🤔😆

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, maus pravi:

a si vidu neobjestno, defenzivno vožnjo.. a si, a si :P 

Sem jaz. Sem vaju zasledoval od Črnega Kala pa do... kar daleč. Ne vem pa, ali je bil povod za to defenzivo osebni stil ali pa morda neumorno opozarjanje nasprotivozečih na radarje... :smoke:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, Joker pravi:

Sem jaz. Sem vaju zasledoval od Črnega Kala pa do... kar daleč. Ne vem pa, ali je bil povod za to defenzivo osebni stil ali pa morda neumorno opozarjanje nasprotivozečih na radarje... :smoke:

se mi je kombinezon tok skrču, da sem komi dihal in posledično bolj počasna vožnja... ne vem kdaj, saj je bilo isto ni v soboto in v nedeljo.... policaji mene ne motijo, ker se itak vozim po predpisih in homologacijskih zmožnostih motorčka  :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, maus said:

se mi je kombinezon tok skrču.. 

😆🤣😆…pohane perutničke so spregovorile….🤷🏼‍♂️

@DAMI34 si zvao komunalo…to je pocla cev od vodovoda..🤷🏼‍♂️…ker stojece vode na Primorskem ni…suša…🤔

Popravljeno . Popravil Satao
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, skalar36 pravi:

 

IMG_20220329_135248.jpg

Tole kiblo si pridem, po napovedanem monsunu, v živo ogledat. Čisti firbec, nič drugega. Ta tip motorja trenutno ni na mojem seznamu želja.

Kje pri Cegnarju je parkirano...med motorkami? samokolnicami?, orodjem za gozdna dela, ali med krmili za drobnico??? 😜

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Tedybear pravi:

1.Tole kiblo si pridem, po napovedanem monsunu, v živo ogledat. Čisti firbec, nič drugega. Ta tip motorja trenutno ni na mojem seznamu želja.

2.Kje pri Cegnarju je parkirano...med motorkami? samokolnicami?, orodjem za gozdna dela, ali med krmili za drobnico??? 😜

1. Prid, prid. Boš dubu za plat. 

2. Na čist posebnem mestu. Pod bohkovim kotom. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, maus pravi:

se mi je kombinezon tok skrču, da sem komi dihal in posledično bolj počasna vožnja... ne vem kdaj, saj je bilo isto ni v soboto in v nedeljo.... policaji mene ne motijo, ker se itak vozim po predpisih in homologacijskih zmožnostih motorčka  :P 

Ja, ja to me spominja ko smo enkrat šli iz Kočevja na Dvor in prjatu (se bo verjetno prepoznal) iz ovinka gassssaaaa z odprtim Akrapovičem in hopla policaji. Pravi policaj, fant to je bilo pa malo hitro a ne, pravi prjatu ja 90, saj je tolk omejitev ne, policaj, ne vem če ni bilo malo hitreje, pa pravi prjatu, saj več pa ne gre :lol1:

Pa je bil dečko korekten in je samo rekel fantje bolj počasi in previdno, pa srečno pot :OK:

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!