Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2022


krucymucy
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

FF7DFE54-6992-49AC-9C11-0C20B5646A45.jpeg.4eb85200049bc0bbcd010b02791c1c97.thumb.jpeg.10b0d8b7148aa030ac7c9938a114d144.jpeg

Priporočene objave

pred 3 urami, skalaprava pravi:

Za našega patriota @bladerunner pa sem posnel tudi eno domoljubno. Naj se vidi, kje je bavarc doma 😋

Več pa v sliki

Čestitam za lepe slike in privoščim ti obilo užitkov na motorju in sicer. V zelo lepih krajih si doma. Med sezono se veliko vozim v tvojih krajih, ker je res lepa pokrajina, pa tudi ceste so privlačne za motoriste. Upam, da me ne boš napadel, če se kdaj srečava v živo, ker se v nekaterih stvareh ne strinjava. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, bladerunner pravi:

 Upam, da me ne boš napadel, če se kdaj srečava v živo, ker se v nekaterih stvareh ne strinjava. 

Prvo stvar k te bomo najdl, te bomo fajn pretovkl, pa v katran namočil nato pa v perje povaljal. :naughty:

Mislem tkole... Mal vč boš mogu objavljat v temi "vtisi dnevnih voženj" kot pa v temi "politika". Pa boš dobil mal popravu "slab vtis".

Lahko ti pa tkole rečem. Da poznam v živo veliko članov motosveta. Z nekaterimi sem dober prjatu. En ima pri meni doma spravljena 2 motorja. Vsi so zlo fajn fantje, pa jih rad vidm pa se najdem z njimi. In sem 99 posto da ti nav nihče nič naredu. Tud sam sem kdaj sitn za brat, in komu grem na jetra, a smo večino takih, k  zarad par besen na MS ne držimo osebnih zamer. Sm tud en dan bil jezn, pa sm kr grdo @DAMI34 ja spluvu, pa mi je oprostil, pa sva lani clo skupi spala...:P...v istem apatmanu. :lol1: 

Ne boj se. Noben ti nav nč naredu, vsaj tisti k jih poznam. Če pa je kak "potentnež" ga pa jest povabim v ring MMA pravila, lahko tudi kravmaga. 

Mam pa dons slab vtis. Staram se. Prrejšna leta bi piču na motor. Dons se mi je pa zdel mrzlo. V ponedeljk, bom popravu. Mam dons slabo vest.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, bladerunner pravi:

Čestitam za lepe slike in privoščim ti obilo užitkov na motorju in sicer. V zelo lepih krajih si doma. Med sezono se veliko vozim v tvojih krajih, ker je res lepa pokrajina, pa tudi ceste so privlačne za motoriste. Upam, da me ne boš napadel, če se kdaj srečava v živo, ker se v nekaterih stvareh ne strinjava. 

Hehe, tako kot je že @skalar36 napisal.... prvo te najdemo, pol pa v katranu povalamo🤣🤣🤣

Itak se hecam. Temu, da imamo v kakšni svari različne poglede, se reče demokracija 😜

To pomeni, da komot spijem kavo s tabo, če se kdaj srečava. Bova rekla kako o motorjih in če se ne boš strinjal, da je moj boljši kot tvoj, si ponovno preberi prvi stavek 🤣🤣🤣

Ma hecam se, ker je na tem forumu itak splošno znano, da ima @DAMI34 vedno "najboljši" motor, pa tudi če bi ga zbrisali Albanci in sestavljali Egipčani 😜

Skratka, v rubriki o politiki se bova pač tu pa tam malo dajala, ker je tista tema pač temu namenjena 😋

Sam pa upam, da bom kot ponavadi največ objavljal v tej temi o vtisih iz dnevnih vožen. 

Ajde @bladerunnerni zamere 🍻, važno da se kolesa vrtijo 👍

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, skalaprava pravi:

Hehe, tako kot je že @skalar36 napisal.... prvo te najdemo, pol pa v katranu povalamo🤣🤣🤣

Itak se hecam. Temu, da imamo v kakšni svari različne poglede, se reče demokracija 😜

To pomeni, da komot spijem kavo s tabo, če se kdaj srečava. Bova rekla kako o motorjih in če se ne boš strinjal, da je moj boljši kot tvoj, si ponovno preberi prvi stavek 🤣🤣🤣

Ma hecam se, ker je na tem forumu itak splošno znano, da ima @DAMI34 vedno "najboljši" motor, pa tudi če bi ga zbrisali Albanci in sestavljali Egipčani 😜

Skratka, v rubriki o politiki se bova pač tu pa tam malo dajala, ker je tista tema pač temu namenjena 😋

Sam pa upam, da bom kot ponavadi največ objavljal v tej temi o vtisih iz dnevnih vožen. 

Ajde @bladerunnerni zamere 🍻, važno da se kolesa vrtijo 👍

Ok, tudi če me povaljate po katranu, ne bom jezen. Saj vem, da ste v real life verjetno vsi dobri fantje. Mogoče se res kdaj srečamo in kakšno rečemo o motorjih. Pa tudi če bi beseda tekla o babah nebi imel nič proti. 

Pod temo o politiki na tem portalu se boste pač morali sprijaznit o mojih "izpadih". Tak pač sem. V življenju pa miroljuben in pošten človek. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, skalar36 pravi:

Prvo stvar k te bomo najdl, te bomo fajn pretovkl, pa v katran namočil nato pa v perje povaljal. :naughty:

Mislem tkole... Mal vč boš mogu objavljat v temi "vtisi dnevnih voženj" kot pa v temi "politika". Pa boš dobil mal popravu "slab vtis".

Lahko ti pa tkole rečem. Da poznam v živo veliko članov motosveta. Z nekaterimi sem dober prjatu. En ima pri meni doma spravljena 2 motorja. Vsi so zlo fajn fantje, pa jih rad vidm pa se najdem z njimi. In sem 99 posto da ti nav nihče nič naredu. Tud sam sem kdaj sitn za brat, in komu grem na jetra, a smo večino takih, k  zarad par besen na MS ne držimo osebnih zamer. Sm tud en dan bil jezn, pa sm kr grdo @DAMI34 ja spluvu, pa mi je oprostil, pa sva lani clo skupi spala...:P...v istem apatmanu. :lol1: 

Ne boj se. Noben ti nav nč naredu, vsaj tisti k jih poznam. Če pa je kak "potentnež" ga pa jest povabim v ring MMA pravila, lahko tudi kravmaga. 

Mam pa dons slab vtis. Staram se. Prrejšna leta bi piču na motor. Dons se mi je pa zdel mrzlo. V ponedeljk, bom popravu. Mam dons slabo vest.

make love not war :P

 

pred 11 urami, skalaprava pravi:

 

Ma hecam se, ker je na tem forumu itak splošno znano, da ima @DAMI34 vedno "najboljši" motor, pa tudi če bi ga zbrisali Albanci in sestavljali Egipčani 😜

 

drugi najboljši...ker se mi nč noče podaljšat :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Mavti pravi:

 

1647114321062.thumb.jpg.916fb001f054c6efc8e3e664ceb05501.jpg

 

 

 

pravzaprav, tale moped na sliki je najboljši...tok piva kot je zvozu pa še kr laufa :D

 

pred 7 minutami, mladench pravi:

Da se naute še zažvaljil

ljubosumnež :P

 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, DAMI34 pravi:

Kartiram potke, kje se bova s prjatlom vozila 😁

20220312_141856_HDR.jpg

te lahko prosim za koordinate.tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Wakasaki pravi:

te lahko prosim za koordinate.tnx

lahko ti narišem na guglu, ne uporabljam garmina..sam mal sem se šalil.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

lahko ti narišem na guglu, ne uporabljam garmina..sam mal sem se šalil.

 

ja vseeno kakor koli samo posreduj lokacijo in sem ti hvaležen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Wakasaki pravi:

ja vseeno kakor koli samo posreduj lokacijo in sem ti hvaležen

upam, da dela https://goo.gl/maps/ZZmBMbHCfQsHtgyf8 to je prvi del

drugi del: https://goo.gl/maps/EgGdNCWkz35ehWm58 teh potk in cestic je toliko, da se lahko cel dan paseš image.thumb.png.be3336bf660df0f92e518628c2593157.png

 

še par dobrih relacij je po obronku pogorja gore, iz Vrtovina na Čaven itd..

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Kugelschreiber pravi:

Mam filing, da se obeta dodatnega 0,05l in da so solze odvec. 😜

 

Moj danasnji krog. Zeblo me ni. 
 

 

82A87E27-9216-4CAD-B938-0B5C69A4E68D.jpeg

a te loh prosim za gpx? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ključ pokažeš in motor zgine 🤣

20220314_144137_HDR.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Its alive 😁

 

20220314_150334_HDR.jpg

 

 

20220314_150332_HDR_20220314155652187.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj si ga pa vrnil!
Zdaj te pa naj malo,zvija 🤣🤣🤣

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, skalar36 pravi:

Prazn kestl je mel. Jest pa povhnga. Pr teh cenah bencina....:naughty:

to je že za razmislit :D

 

  • Haha 2
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!