Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2022


krucymucy
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

FF7DFE54-6992-49AC-9C11-0C20B5646A45.jpeg.4eb85200049bc0bbcd010b02791c1c97.thumb.jpeg.10b0d8b7148aa030ac7c9938a114d144.jpeg

Priporočene objave

pred 10 urami, Satao pravi:

ko misliš, da si @HyperJack..👍😆72B7AF0D-A06E-45C1-976B-7016B7981589.thumb.jpeg.fc6767617879ac9e26ec78ea4a657cf2.jpeg

7C6FE089-165F-4CC4-BD5E-31204BD4817F.thumb.jpeg.796c9063c9d42bff731a2a01ec356c82.jpeg

 

 

brez stranskih kovčkov ne vela :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, DAMI34 said:

brez stranskih kovčkov ne vela :P

 

sej un norc tud vse v žepih voz…od lepila do gedor..🤷🏼‍♂️😆😝

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

44 minutes ago, Tedybear said:

Kurim še ta pocen bencin.

Onlajn....

 

20220620_111314.jpg

v motorki..???🤔😆

40 minutes ago, maus said:

js sm biu pa ćisto sam :cry: 

 

bi lajkov…pa ti men tud ne…😝😝😝..milo za žajfo…👍✌️

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Satao pravi:

 

bi lajkov…pa ti men tud ne…😝😝😝..milo za žajfo…👍✌️

maščuj se mu, lajki in pol odlajki :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Tedybear pravi:

Kolegice in kolegi...samo da vas informiram. Če res nimate opravkov na Bledu ali v Bohinju, odložite morebiten obisk na jesen. Trenutno se izvajajo dela na vseh možnih dostopih. Preplastitev Betina ( klanec pred Bledom), totalna rekonstrukcija ceste skozi Spodnje Gorje (dostop iz smeri Jesenic), skozi Radovno pa sanacija mosta. Danasnji skupni imenovalec - KAOS.

Če pa kdo res mora v te konce,  me lahko kontaktira.   Se najde še kak " vaški" dostop. 

 

Z Bledom in Bohinjem sem opravil že pred leti...tam me ne vidijo več kot turista ... ravno tako Portorož ;) 

:huh: 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Tedybear pravi:

Kolegice in kolegi...samo da vas informiram. Če res nimate opravkov na Bledu ali v Bohinju, odložite morebiten obisk na jesen. Trenutno se izvajajo dela na vseh možnih dostopih. Preplastitev Betina ( klanec pred Bledom), totalna rekonstrukcija ceste skozi Spodnje Gorje (dostop iz smeri Jesenic), skozi Radovno pa sanacija mosta. Danasnji skupni imenovalec - KAOS.

Če pa kdo res mora v te konce,  me lahko kontaktira.   Se najde še kak " vaški" dostop. 

 

Bohinj pa Bled nista "zanimiva" glede na cene in turistično ponudbo med vikendi. To je res samo za "kitajčke" ki po tv gledajo reklamo tiste cerkvice na otočku. Se je pa fajn it v Bohinj kopat med tednom, ker je res čista voda in ni take gneče. Med vikendom ne prideš zraven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, skalar36 pravi:

Bohinj pa Bled nista "zanimiva" glede na cene in turistično ponudbo med vikendi. To je res samo za "kitajčke" ki po tv gledajo reklamo tiste cerkvice na otočku. Se je pa fajn it v Bohinj kopat med tednom, ker je res čista voda in ni take gneče. Med vikendom ne prideš zraven.

Kitajčkov ni, pa ravno tako vse zasedeno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!