Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2022


krucymucy
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

FF7DFE54-6992-49AC-9C11-0C20B5646A45.jpeg.4eb85200049bc0bbcd010b02791c1c97.thumb.jpeg.10b0d8b7148aa030ac7c9938a114d144.jpeg

Priporočene objave

2 hours ago, DAMI34 said:

ti šuma, eno soboto k boš fraj greva skupaj mau po dalenjski, da me voziš kot svih cigana (koje več znam tamo, včasih sem za Šampionko odkupoval Štorovke) i onih koje ne znam... :P

 

oooojaaaaa, štorovke so ble velik biznis😆👍…bova sla…mal po Kočevskih makedamih..pa na Gorjance…pa kak čelendž ti bom pripravil…da bo bolj zanimivo…🥶😝

drugac mi Romom recemo brazilci..🤷🏼‍♂️😆

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

Evo, še krenli nismo😂

kam si krenu :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, maus pravi:

kam si krenu :huh: 

Mal okrog bajte in okoliških hribčkov😁

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Kmet2 pravi:

Mal okrog bajte in okoliških hribčkov😁

pa si mal bočno parkiru :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, maus pravi:

pa si mal bočno parkiru :P

Pa ne jaz, afrika je ostala pokonci😇

IMG_20220715_110931.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Satao pravi:

oooojaaaaa, štorovke so ble velik biznis😆👍

jop kupil za 50 prodal za 5..prvič zadnjič in nikol več :P pa še stepli smo se vmes :D

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, Kmet2 said:

Pa ne jaz, afrika je ostala pokonci😇

IMG_20220715_110931.jpg

….hehe..@Kmet2…je spet enga nafukal, da gre teren preverit..🤣..

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

51 minutes ago, Joker said:

Potem pa spet čez par puklnov naravnost proti Italiji, kamor sva vstopila čez Mokrine. 

 

A so taljani kej popravili? Se mi zdi da je v 5ih letih ta cesta hudo propadla. Pa Nevejsko sedlo je blo tud nek prekopano? So poflikali?  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oba prelaza sta bolj kot ne potrebna preplastitve. A stran Mokrin je vsa v zalivkah in štengah, italjanska pa tudi razpada. Zadnjič je bila I stran ob delavnikih zaprta zaradi del.

Sela Nevea pa po celi dolžini razkopana v širini dobrega metra in poflikana, kot bi se otroci igrali. Sploh ne veš, kje bi se peljal. Ali skrajno po robu, ali po zaplati, ali po nasprotnem voznem pasu. Isto ugotavljajo tudi nasproti vozeči, tako da je prav nevarno. Se izogibam te ceste med vikendom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Kugelschreiber pravi:

A so taljani kej popravili? Se mi zdi da je v 5ih letih ta cesta hudo propadla. Pa Nevejsko sedlo je blo tud nek prekopano? So poflikali?  

Žal 2x ne. Je pa Nockalmstrasse v zadnjih dveh letih dobila precej novega asfalta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Joker pravi:

Je pa Nockalmstrasse v zadnjih dveh letih dobila precej novega asfalta...

Vsaj dobiš potrditev,  kam gre denar in zakaj si plačal cestnino ....

Popravljeno . Popravil raza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, raza pravi:

Oba prelaza sta bolj kot ne potrebna preplastitve. A stran Mokrin je vsa v zalivkah in štengah, italjanska pa tudi razpada. Zadnjič je bila I stran ob delavnikih zaprta zaradi del.

Sela Nevea pa po celi dolžini razkopana v širini dobrega metra in poflikana, kot bi se otroci igrali. Sploh ne veš, kje bi se peljal. Ali skrajno po robu, ali po zaplati, ali po nasprotnem voznem pasu. Isto ugotavljajo tudi nasproti vozeči, tako da je prav nevarno. Se izogibam te ceste med vikendom.

Zanimivo...Sela neveo prevozil včeraj in nisem opazil nič posebnega, razen grobega in gladkega asfalta naenkrat in lahko izbiraš kar ti paše :) . Je bila pa dolina prijetno hladna proti udinski ravnici s 35C.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!