Skoči na vsebino

Dr_Jakob

Priporočene objave

PREDRAGI BAJKERJI !!


Mraz in sneg vas ne strašita?
Obolevate za abstinenčno non-motoristično krizo?
Dolgčas vam je?
Radi bi dobro staro motoristično odštekano fešto?



Nič bat! Imam rešitev. 10., 11. in 12. februarja 2023 bomo

 

 

PR' CENC',

PAKA 57 nad VITANJEM,

 

znova organizirali najboljši slovenski zimski moto tabor!!


MAMUTOVANJE 2023
"Kle maš ketne pa si jih zmontiri!"

mamutovanje.jpg


Dobite welcome drink,

naročje drv in kup slame za pod rit.

Vse ostale pripomočke prinesite s seboj!

 

Avtomobile in štirikolesnike pustite doma, ker niso zaželeni!!

Dobrodošli ste pa vsi bajkerji, ki ste za dober žur ob tabornem ognju!
Pridite z motorji na tri dni mrzle moto zabave v snegu!!


POVEJTE SE DRUGIM MOTORISTOM, KI SE NE BOJIJO ZIME!!! OGLAŠUJTE NAOKROG!!!


 

 

Dr_Jakob in ostala organizacijska družba
p.s. prijave in dodatni info na mamutovanje@gmail.com

Predlagana oprema:

* šotor in armafleks ter spalna vreča (imamo tudi eno zelo dobro in preizkušeno metodo za udobno spanje- od kolega surferja si sposodiš vrečo za surf, vanjo zatlačiš navadno povprečno spalno vrečo, ter noter zlezeš še sam)

* lopata za sneg

* pijača in jedača (vino, ČAJ, pivo, šnops in klobase, lahko privlečete tudi kakega odojka ali 5) Naj še enkrat poudarim, da organizatorji pripravimo samo prostor, drva in slamo! HRANO IN PIJACO PRINESITE S SEBOJ!!!

* žoge, frizbiji in ostale pripomočke za krajšanje časa (tudi karte in Monopoli, ha-ha )

* roštilj, lonce za golaž, termovke za čaj, ... skratka vse kar rabite za uspešno kuhinjo zunaj!

* TOPLA OBLACILA IN ODEJE, ker BO mraz!!

 

Tukaj bomo:

http://www.geopedia.si/#T105_F450:14940707_x500000_y100000_s9_b4

 

Malo pogleda za nazaj: 

ic Mamuttajm!!

p.s. COVID-23 in CORONO-19 in ostale bakcile pustite doma, zaboga!!

Popravljeno . Popravil Dr_Jakob
  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej jest mam ful dobro idejo za Mamutovanje 2023... Kaj če bi dogodek odpovedal, da bi lahko Mamutovanje 2024 reklaniral kot tradicionalno odpovedan event? hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, SF pravi:

Ej jest mam ful dobro idejo za Mamutovanje 2023... Kaj če bi dogodek odpovedal, da bi lahko Mamutovanje 2024 reklaniral kot tradicionalno odpovedan event? hehehe

VRN DUNJO, svina!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

... kaj delam zadnjo uro in pol ???? 😮

Gledam filmčke od Mamutovanja od 2013 do danes 

.. . res top zgodba 💪💪💪

predvsem leta 2013 do 2018 😀

 

 

ps.

... vmes sem pa tud "moj krst" najdu 😮 

2014 ... najbolj se spmnim "the burner taste" 😁😁😁  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, pik1 pravi:

... kaj delam zadnjo uro in pol ???? 😮

O Luba Gela, šele??

Js se s fotkami, forumom in videi matram že zanje 3 leta, pa nč ne pomaga...
Tole bo treba res enkrat podaljšat na vsaj ceu teden, da se nam mal zagabi.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma letos je idealna prilika, ki se nardi od Prešerna do vikenda. Sem se dogovoril za plan-B moped, tako da 90% pridem. 

Samo bakcili me ustavijo, čeprav mi otroci iz vrtca prinesejo vedno frišne verzije bakcilov se dokaj uspešno branim. 

  • Zmeden 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kaj tukaj vprašal ker je med mamuti kar nekaj moto mojstrov, kaj ni da bi morala imeti osovina za klackalico (oz. vagico) luknjo za olje? Ker sumim da mi slabo podmazuje izpušni ventil in mi ga zato stolče zgoraj. Samo ne vem s kje naj bi prišlo olje za podmazovat ventil al je samo tisto kar prleti od domične? 

Tako da đamaha "jajco" obstaja upanje da jo sestavim. 

Pa še slika mojega dolgega orodja, ki sem ga sestavil samo za to narest, drsno kladivo z 75cm hoda in cca 2kg utež. 

sketch-1673101622661.png

sketch-1673101590224.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

>Kaj pa, če bo slabo vreme? Sneg, recimo. A takrat tudi pridemo? Nimam keten in bi me malo matral vzpon na tisti kucelj. Si lahko sposodim land cruiserco? Svečano ne obljubljam, da se ne bom vozil po mamut placu. 😇😇😇 

 

Lp Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj bi zgoraj ukazal, da prižgejo hladilnike, pa je vrhovna mirovna ptica ukazala varčevanje z elektriko... Smo si pa ravno zaradi morebitnih redukcij namesto električnega letos omislili DIZELSKI shuttle service. J.bi se Greta.

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo živjo, jaz sem nov tuki, me zanima kaj bi bilo fajn sabo uzet, pa pripravit na motorju, za gor na mamute 

Mam varaderota 125, na cestnih gumah, pa enih par keten na gumo...

IMG_20230131_175502.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar piše v navodilih, hrano, pijačo, zimsko spalno vrečo, šotor, trmo in dobro voljo.

Pa čeprav imaš verige, vzemi debelo najlon vrv, tako da jo lahko daš namesto verige (plan B), ne vem kakšne verige imaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, smasher pravi:

Kar piše v navodilih, hrano, pijačo, zimsko spalno vrečo, šotor, trmo in dobro voljo.

Pa čeprav imaš verige, vzemi debelo najlon vrv, tako da jo lahko daš namesto verige (plan B), ne vem kakšne verige imaš.

Zelo dobro je, da je vrv debelejša od kanalov v profilu gume. Če so kanali širši, se vrv pogrezne v gumo in je brez funkcije. Rešitev je tudi, da se vrv okrog kolesa opleta tako, da ne pade v kanal, a to pride bolj v poštev pri platiščih z naperami (šprikle)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

received_497308569015989.thumb.jpeg.1848e01559def9ed4ce4c8c415466af8.jpegMamuti so pomolženi, The Mamutove Solze zapakirane, čakajo na vas.

 

Vas je strah? Mene je. Tole bo za 2 leti nazaj, pa kako leto vnaprej hudo.

 

IMG_20230202_190103_550.jpg.cc2d09d488baf91b834020e8b6426375.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Dr_Jakob, kaj si doniral kaj mrfijevemu zakonu da me dodatno je... ? Končno sem sestavil krš skupaj, da jo bom peljal na tahnični, pripravim dilo in vse.... pa kamjonček ni upalu...:angryrant1::angryrant1::angryrant1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!