Skoči na vsebino

Kako bi se obnašali, če bi bili VI policist(ka)?


Furioso

Priporočene objave

:oops: jaz, bi se pa kot polizei specializiral na telesne preiskave pr blondinkah :shock: a mislite da imajo tak profil :twisted:

Definitivno imajo. :lol:

V drugem letniku srednje v Tacnu dobiš informativni vprašalnik katero smer boš vpisal v tretjem - ker v tretjem se že začne nivojski pouk :twisted: :lol:

In če potem drugi letnik ne končaš prav uspešno ( beri - komi prilezeš s povprečno oceno 2 ), ti ostaneta v tretjem na izbiro dve smeri :

a) telesne preiskave pri blondinkah

B) telesne preiskave pri blondinkah

In potem imaš samo par dni časa da se odločiš, v katerem profilu se boš specializiral nadaljni dve leti :? :wink:

p.s.

Ampak - nisem se pa pozanimala, če pri zgoraj opisani usmeritvi lahko nosiš uniformo :? :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:oops: a reeeeesssss, manuela? jaz sem prepričan da imajo posebne uniforme (kot recimo posebne specialne enote), krojene tako, da so taki specialci samo v suknjičih :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:oops: a reeeeesssss, manuela? jaz sem prepričan da imajo posebne uniforme (kot recimo posebne specialne enote), krojene tako, da so taki specialci samo v suknjičih :twisted:

Prav imaš :P

Ta čas sem se že pozanimala (saj veš, dandanes na internetu najdeš vse, ampak čisto vse :!: :twisted: ) in sem ugotovila, da resnično nosijo samo suknjiče - do kolen, dvoredno zapenjanje, tretji in četrti gumb od spodaj navzgor pa morata biti odpeta. :twisted: Ne vem sicer, zakaj :shock: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil bi natanko tak kot sem zdaj. Len & zagaman, skratka idealen kifeljc.

Zagaman :?: :roll: :shock:

Neeeeeeeeee, ti pa že nisi tak :!: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest ziher ne bi bil policaj. Če hočeš biti policaj moraš biti že ponaravi zahojen človek jest sem pa daleč od tega!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaznoval vse ,ki vozijo pod omejitvami.(v čuzo)

Enako ... in to brez moznosti pomilostitve :lol:

Ko bi po nekaj letih napredoval, vse do ministra MNZ (valda, zaradi izrednega prizadevanja), pa bi dal predlog zakona

1. clen:

Najmanjša dovoljena hitrost motorista je 120 km/h, razen pri speljevanju, ko mora motorist vsaj v 5ih sekundah doseci hitrost 100km/h

2. clen

Prometni znaki ostanejo enaki, vendar morajo motoristi vrednosti na njih mnoziti vsaj z 2.

3. clen

Prvo kolo motorja je potrebno samo pri zavijanju in zaviranju. V vseh drugih primerih je neuporabno in torej ga je potrebno drzati v zraku 8)

4. clen

Vse krsitve zakona se kaznujejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil bi natanko tak kot sem zdaj. Len & zagaman, skratka idealen kifeljc.

Zagaman :?: :roll: :shock:

Neeeeeeeeee, ti pa že nisi tak :!: 8)

Greš stavit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil bi natanko tak kot sem zdaj. Len & zagaman, skratka idealen kifeljc.

Zagaman :?: :roll: :shock:

Neeeeeeeeee, ti pa že nisi tak :!: 8)

Greš stavit?

Za svež dah in bleščeče bel nasmeh - WC NET, belilni gel :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jest ne vem kje najdete tako bedaste teme.. Jest poznam ene par polcajev, pa so to lahko tudi čisto vredu ljudje.

Spravte se še na kake rudarje, ribiče, strugarje socialne delavce, občinarje..

ma bez veze..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brane je pa ziher pulcaj - sej ne zna čitat. če ne bi videl, da je to rubrika "Čvekanje", podrubrika "krn neki", tematika "pulcaji" - ne pa b..l kot ti hočeš tu ene ribiče in rudarje vmes štrikati - pejt nazaj v Tacen, da te nauče osnov čitanja rubrik na forumih, da se ti ne bodo vsi smejali :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno: 26 mar 2003 12:07 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

marijan je napisal:

ne mi čez ribiče, lahko pa čez one v 42km morju

Kaj pa carinike?

vale- čez carinike pa dovolim sekat kolikor se le da, to so ljudje brez srca, birokrati, lenobe- če sem kaj pozabil dopolnite :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:oops: a reeeeesssss, manuela? jaz sem prepričan da imajo posebne uniforme (kot recimo posebne specialne enote), krojene tako, da so taki specialci samo v suknjičih :twisted:

Prav imaš :P

Ta čas sem se že pozanimala (saj veš, dandanes na internetu najdeš vse, ampak čisto vse :!: :twisted: ) in sem ugotovila, da resnično nosijo samo suknjiče - do kolen, dvoredno zapenjanje, tretji in četrti gumb od spodaj navzgor pa morata biti odpeta. :twisted: Ne vem sicer, zakaj :shock: :?

Kakšne fine usmeritve imajo dandanes, če bi še za črnolaske imeli, je to popolna srednja šola po meri mojega okusa.

Če bi praktični pouk lahko ponavljal za boljšo oceno, ma kaj češ več.

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me prav res zanima...

_

__

Furci, nisem ziher, a si ti policaj in kaj te je napeljalo, da nas kaj takega sprasujes??

lp DTW :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me prav res zanima...

_

__

Furci, nisem ziher, a si ti policaj in kaj te je napeljalo, da nas kaj takega sprasujes??

lp DTW :wink:

Furi pa policaj ??? Kar sam ugotovi ! :shock:

Je pa luštno vprašanje pred sobotnim piknikom, na katerega smo povabljeni ! :roll:

SKA BIKE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brane je pa ziher pulcaj - sej ne zna čitat. če ne bi videl, da je to rubrika "Čvekanje", podrubrika "krn neki", tematika "pulcaji" - ne pa b..l kot ti hočeš tu ene ribiče in rudarje vmes štrikati - pejt nazaj v Tacen, da te nauče osnov čitanja rubrik na forumih, da se ti ne bodo vsi smejali :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

In kaj pol če sem polcaj al če nisem polcaj? še vedno se mi zdi ta tema bez veze..Ne zdi se mi glih fanj, da se spravlamo na ene ljudi smo zaradi njihovega poklica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rajši brezposeln - kot pa policaj !

Polcaji so pi*de če si civil, če si pa ti cop je ful carsko (lohka zmakneš kakšen predmet pri zasegih (dostikilovtrave&dostikešapress), pa tud velke pizdarije delaš na cesti in ti neč ne nardijo ker si bratski 8) (tko je blo pr mojmu frendu k je vozu pjan s polcajem, pa ga ustavjo in polcaj patrulji pokaže značko in gresta naprej brez problemov)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa samo motoriste in motoristke ustavljala ampak kazni jim valda nebi pisala,mal bi si motorje ogledovala pa debatirala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!