Skoči na vsebino

Beeline moto


mladench

Priporočene objave

Zdravo,

zadnjič sem na FB zasledil objavo o tej napravci. Pred leti sem si jo že ogledoval ampak takrat je bila še kot start up project.

Motorcycle sat nav – Beeline

image.png.8af75dc443847024c22cf43b28c9198a.png

image.png.af00edcf01d9349fc864f6304a68ea1f.png 

Teorija in ideja mi je super. Si predstavljam imeti nekaj takega na mopedu.

Ampakkkk po dveh letih so mnenja po netu deljena. Vbistvu več negative kot pozitive. Sicer so za biciklo že naredili drugo verzijo in vrjetno sledi za moped. Triumph vrjame v njih kar tudi nekaj šteje.

Si kdo od članov lasti napravco?

Obstajajo kakšne alternative? TomTom malo gromozanski proti temule.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

podobno ima @Kugelschreiber, ki jo je kupil od mene. Pa lah poda mnenje.

ps. kar sem testiral, (ni beeline, ampak da me ubiješ se ne spomnim imena) je celo boljša saj prikazuje mapo, deluje več kot odlično. Baterija zdrži cca 4-5 ur. Lahko pa priklopiš polnjenje saj ima usb vhod. Zadeva deluje na principu branja tvojega founa preko bt povezave.

Pa sori, če sem se vmešal. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povsem na mestu za vmešavanje :sleep2: Se prav spomnim, da si ti nekaj natikal na moped

Popravljeno . Popravil mladench
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, mladench pravi:

Povsem na mestu za vmešavanje :sleep2: Se prav spomnim, da si ti nekaj natikal na moped

bo Kugla povedal, se ne morem spomnit. Je bila pa cena nove zadeve okrog 120€. ampak pazi, ni to preslikava, ampak je posebna app in svoji zemljevidi, torej je manj možnosti raznih programiranj. Meni se vsekakor zdi trenutno najbolj napredna zadeva v smislu android auto oziroma car playa.

na aliexpressu je cca 120evričev no tam okrog, tega je veliko

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se je koncept zdel fenomenalen za cestno vožnjo, me je pa odvrnilo par zadev:

-  osnova so google maps in ko nastavljas pot moras biti on-line

- nima dodatne opcije za glasovno vodenje, obcasno, sploh ko isces spanje v kakem mestu, rabis bolj natancen info

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale beeline se mi zdi...de JAZ z njim ne bi bil lih srečn. Men se zdi glasovno vodenje zelo fajn, in mapa poti tud zelo koristn napotek, če sm med ovinki, in vidim da bo čez par min ravnina, nit ne iščem prilike za prehitevanje...

meni je tomtom čist ok, slabega ga dela ios. Aplikacija za ios je zelo zelo revna. Problem, je bil potreba po 7-12gb placa na mobiju. Če imaš androida, ta dva glavna zadržka odpadeta. Tretja zamera, pa nit ne vem komu jo pripisat, ne znam ga sparit z instalacijo v čeladi. nimam govornega vodenja, samo sliko. Slika pa, tu in tam, mal zamuja. prihajaš na križišče, in piše 60m, pa si samo 20m od odcepa...po tem videu sodeč, motobeeline dela predvsem na tem podatku. Čez xy zavij...

 

Kot sm rekel, MENI to najbrž ne pride v poštev. Zmer bol se mi zdi, de je treba odkartat dinčke, in pol imaš mir. No, za letos bom probal z namenskim rugged androidom za 200€. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!