Skoči na vsebino

Fantic Caballero 500 Rally


MnM96

Priporočene objave

pred 11 urami, MnM96 pravi:

Pozdravljeni!

Odpiram novo temo, v kateri bom opisoval izkušnje z Caballerom 500 Rally.

Prvi vtisi: do zdaj sem z njim prevozil dobrih 400 km. Motor je lepo živahen in zelo obladljiv. Rally verzija je zaradi daljšega vzmetenja sorazmerno visok(860mm/820mm), kar pa pride prav na gozdni poti in pri pospravljanu motorja čez stopnice(zaradi 17 in 19 col z lahkoto dol z malo gasa gor). Opremljen je z Michelin Anakee Wild gumami, katere so za of road super, lepo pa se obnašajo tudi na cesti pri lahkotno dinamični vožnji. Sam bom verjetno kupil Pirelli Scorpion Rally, razmišljam pa tudi o dokupu koles…

Do zdaj sem napel ketno, ki se je raztegnila po prvem off road testu in tankal( še ugotavljam prostornino in porabo😅).

Prilagam še par slik😁

 

5750ADC3-A225-4ED1-9995-B8963998FA1C.jpeg

21DD0E4C-0A19-41FC-94BA-4A0CB3FE31A9.jpeg

13305D0E-24A3-45E0-8C14-3BB82517AFCC.jpeg

5AD977F0-90C6-4E48-B6ED-5D300F836CC8.jpeg

Lep moped, slišim da prihaja z Yamahino 700 kubično mašino ...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

.

... stari, tole pa je pravi "old rocker" :D:OK:

... ko sem ga tkole, zelo na hitro pogleda "od strani"l, me je njegov obris spomnil prav na mojo prvo enduro ...  v mojih mladih letih ... ČZ 175 enduro :OK:

... faaaaaak .... če dobr preračunam, je bilo to gladko 44 ler nazaj :eek:

 

ps.

... jah, žal zmer manj starejših poznam :kva2:

8216-5414a349a8014_big.jpeg.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Vse izgleda super. Mi je že nekaj časa všeč. Kako pa izgleda, če bi 2-3 krat na leto punco posadil od zadaj gor? Na nobenem testu nič ne povejo o vožnji v dvoje!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 11. 7. 2023 ob 10:12, pik1 pravi:

.

... stari, tole pa je pravi "old rocker" :D:OK:

... ko sem ga tkole, zelo na hitro pogleda "od strani"l, me je njegov obris spomnil prav na mojo prvo enduro ...  v mojih mladih letih ... ČZ 175 enduro :OK:

... faaaaaak .... če dobr preračunam, je bilo to gladko 44 ler nazaj :eek:

ps.

... jah, žal zmer manj starejših poznam :kva2:

 

Tudi mene je "dimnik" spomnil na "ČZ enduro", in v Idrji sta bili takrat vsaj dve: ena 175 ccm in druga 250 ccm.

jawa-cz-enduro-175-cm3.jpg.c5de36db8ca5ecc0bf5e0dc4a0baaa73.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

23 hours ago, Bošty66 said:

Vse izgleda super. Mi je že nekaj časa všeč. Kako pa izgleda, če bi 2-3 krat na leto punco posadil od zadaj gor? Na nobenem testu nič ne povejo o vožnji v dvoje!!

Midva sva tudi letos skupaj šla parkrat na izlet in kar se same vožnje tiče ni nobenega problema. Prehitevat ne greš povsod, ampak le, kjer maš dovolj  prostora. 
Kar jo je zmotilo, je položaj nog. Težava na desni strani je zradi auspuha saj postane hitro toplo in čeprav ni visoka(158cm) ji na daljši furi postane neudobno. 

Popravljeno . Popravil MnM96
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!