Skoči na vsebino

Faaker zee 2023


motofrik

Priporočene objave

Včeraj je bila uradna otvoritev ....je že bil kdo? Da ne bom prišel gor, pa eno in isto. Lani sploh nisem šel v Harley village, samo na parado in domov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, motofrik pravi:

Včeraj je bila uradna otvoritev ....je že bil kdo? Da ne bom prišel gor, pa eno in isto. Lani sploh nisem šel v Harley village, samo na parado in domov.

Pa saj veš da je Faaker See za Harleyaše nekako tako kot romanje v Meko za določeno skupino vernikov... Pri dogodkih, ki so tako utečeni se je težko izognit, da se zadeva po nekaj letih ne začne "ponavljat"...

Dva vikenda nazaj sem bil na Hell's lake Festival 2023 v Velenju. Po strukturi podoben, kot nekakšna miniaturna različica Faaker See. Je bilo opaziti nekaj domačih MK klubov, kot tudi precej članov MC Hells' Angels (domačih in tujih). Morda so oni to tudi (so)organizirali...

Kakorkoli, za vsakega se je kaj našlo. Pivo, roštilj, razne stojnice z našitki, majčkami, gogo plesalke, jahanje bika, licitacija gatk... Pa seveda rock bendi. Tudi avtokamp je v neposredni bližini...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem jutri (v petek) gor pogledat. Ene tri ure iz MB, pa en krog okrog jezera, morda kakšna demo vožnja (če bo kaj prostega) pa malo po tržnici in počasi nazaj.

Všeč mi je že vzdušje te silne množice, ne grem na koncerte, ne grem se napijat, samo malo na izlet.

Kaj vem, morda sem čuden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, Darko3g pravi:

Všeč mi je že vzdušje te silne množice, ne grem na koncerte, ne grem se napijat, samo malo na izlet.

Kaj vem, morda sem čuden.

Jaz sem še bolj čuden, ker mi niti vzdušje množice ni všeč 🙂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

... ne vozim Harleya ... razen enkrat en teden, ko sem ga par let nazaj rental po Ameriki ... tko da ... res nisem nek nenormaln fan tega segmenta motorjev ... kakor tudi ne takega načina vožnje ... in ne takega lajfstajla ... AMPAK ... tja sem šel pa tud jest z največjim veseljem ... z veliko mero firbca ...  in to "celo" dve leti zapored :)

lahko rečem, da je za "naše razmere" to res en top dogodek ... tolk mopedov na enem samem kupu nisem videl še nikoli v življenju :eek: ... tudi razne modele in modelke v takih in drugačnih opravah je bilo za videt ... :eek::OK: HUDOOOOO ... jaz lahko rečem, da mi je bilo kljub enakim zgodbam obe leti ful všeč :worship: ... RAZEN mogoče tega, da kolikor je bilo tam udeležencev, posledično pač ni bilo niti v nekaj kilometrih ob jezeru tud pol metra prostora več, da bi sploh lahko še kje parkiral "svojega" :eek:

... mislim, da je vsekakor za it pogledat ta cirkus :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se včeraj pozno popoldan peljal samo mimo, ker je bil že na rondoju z harlijem tak dren, da sem se komaj mimo prebil.

Na obe strani rondoja stoječa kolona avtomobilov in motorjev, v rondoju pa plezanje po skulpturi in slikarjenje, tekanje po rondoju za čim boljšo pozicijo za fotko, skratka kaos. Da bi zavil proti jezeru, me je minilo v trenutku.

So pa policisti imeli kar nekaj trinožnikov skritih ob cesti, tako da opozorilo vsem obiskovalcem, v okoliških vaseh previdno in po omejitvah!

faksee.thumb.JPG.2dbe9754ca9be454c459243f507785c5.JPG

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!