Skoči na vsebino

MotoGP 2024


Rossi

Priporočene objave

A mi lahko kdo pove zakaj pijancu niso brisali časa na Q2, če je šel pol metra čez robnik? So menjali pravila? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, KennyJR said:

A mi lahko kdo pove zakaj pijancu niso brisali časa na Q2, če je šel pol metra čez robnik? So menjali pravila? 

Ni zelelene cone, ni kazni. Bolanija.  
 


new kid 

IMG_4574.png.e4d10519684d7fab5ba76794d0bb898c.png

 

fabricato in italia pt2

IMG_4573.png.f9586c996065df8bb758868870c2376a.png
 

Jemtle kdo ki ima Iptv smarters? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, corleone48 said:

Hi hi,glih tako je....😃

Ma kaj komentatorja,sta vedno na prizorišču?

ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, TakeALookAround pravi:

Kdo je pijanec?

Tisti, ki je nabasan razbil avto na Ibizi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, KennyJR pravi:

Tisti, ki je nabasan razbil avto na Ibizi

Začni šah igrat. Pomirja. Al pa meto pij, če ne znaš šaha.🌱😂🤣

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam, po tistem je 2 naslova svetovnega prvaka osvojil 😂 

Tko da, lahko ga klices prvak, ne pa pijanec. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos bo še bolj zanimivo kot lani, vsaj glede na prvo dirko.

škoda ker s hondo in yamaho ni nič. Bi bilo fajn če bi se še vsaj FQ vmešal v igro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 7. 3. 2024 ob 6:43, PO-LZJE pravi:

Ena yamaha med 5, dve hondi med 10, ena aprilija bo šla u maline, top tri ne bodo vsi audiji,

 :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mm končal par desetink za prvakom v pijančevanju 😂😂. Pa se komi še navaja dirkat. Tole bo ponižanje... Ccc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, KennyJR pravi:

Mm končal par desetink za prvakom v pijančevanju 😂😂. Pa se komi še navaja dirkat. Tole bo ponižanje... Ccc

lepo kenjaš ti tu gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, MiNa pravi:

 :naughty:

Jutri sta še dve tretini. Na sprint pa sploh nism pomislu 😜 Bomo jutri šteli točke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštuj moje mnenje, jaz bom spoštoval tvoje in pričkanje ODPADE.

Kako naj spoštujem njegovo mnenje, če LAŽE!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
7 hours ago, KennyJR said:

A mi lahko kdo pove zakaj pijancu niso brisali časa na Q2, če je šel pol metra čez robnik? So menjali pravila? 

Qatar ima nove ''Misano'' robnike. Ti so narejeni tako, da so rebra čedalje večja in bolj trese bolj kot greš čez rob. Na koncu jih pa kar odreže. Zaradi teh robnikov se ne ''splača'' čez, ker izgubljaš čas.  Zaradi tega v Qatarju ni Track limit- zelenih con.

V sprintu je bilo lepo videt, da kdor je šel čez robnik je to naredil kot po jajcih. Osebno mi je to bolj všeč. Žal pa nimajo na vseh pistah tega.kerb.png.7b155e3ef01c73fdbe51928786a5f622.png

https://www.gpone.com/en/2023/08/25/motogp/end-of-controversy-over-the-green-new-kerbs-at-marco-simoncelli-and-jerez.html

Popravljeno . Popravil jest7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, KennyJR pravi:

Mm končal par desetink za prvakom v pijančevanju 😂😂. Pa se komi še navaja dirkat. Tole bo ponižanje... Ccc

Vesolc bi ga mogu nascat, glede na to, da ma motor prvaka :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, TakeALookAround said:

Vesolc bi ga mogu nascat, glede na to, da ma motor prvaka :)

Ne nima, ma motor zarcoja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, TakeALookAround pravi:

Vesolc bi ga mogu nascat, glede na to, da ma motor prvaka :)

Kaj pa vem... Bagnaia pravi, da je letošnji Ducati veliko boljši od lanskega, torej ga nebi smel, če ga pa bo, je la jasno kdo jr boljši 😁

pred 9 urami, jest7 pravi:

Qatar ima nove ''Misano'' robnike. Ti so narejeni tako, da so rebra čedalje večja in bolj trese bolj kot greš čez rob. Na koncu jih pa kar odreže. Zaradi teh robnikov se ne ''splača'' čez, ker izgubljaš čas.  Zaradi tega v Qatarju ni Track limit- zelenih con.

V sprintu je bilo lepo videt, da kdor je šel čez robnik je to naredil kot po jajcih. Osebno mi je to bolj všeč. Žal pa nimajo na vseh pistah tega.kerb.png.7b155e3ef01c73fdbe51928786a5f622.png

https://www.gpone.com/en/2023/08/25/motogp/end-of-controversy-over-the-green-new-kerbs-at-marco-simoncelli-and-jerez.html

Jah ne vem.... Bagnaia tam ni šel nič po jajcih, pa še svoj najboljši krog je postavil. Sej, če greš na zunanji strani ven ne pridobiš niti če je navaden robnik. Bolj je problem, ko na pamet pospešujejo, v stilu, če bo bo, če pa ne, bom pa tako ali tako sam mal čez zapeljal... In točno to je bilo v tem primeru. Bedarija... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa se je zacelo... Je kdo stel vcer, kolkrat sta komentatorja v dirki omenila MM? Res je novinec v Duceju, lepo se je peljal, sam da pa onanirata nanj... In ze v prvi dirki pretirano.. Neposlusljivo.. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, a79 pravi:

No pa se je zacelo... Je kdo stel vcer, kolkrat sta komentatorja v dirki omenila MM? Res je novinec v Duceju, lepo se je peljal, sam da pa onanirata nanj... In ze v prvi dirki pretirano.. Neposlusljivo.. 

Hi hi...prav si napisal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blokada konkurenčnih kanalov je nedopustna. Plačuješ paket s petsto kanali, potem pa odklopijo kanal, ki si ga plačal. To je čisti "tovarišijsko dogovorni korporativizem" iz nekega preteklega časa. Itak je pa vse skupaj še precenjeno. Za vodovod+odvoz smeti+elektriko+RTV naročnino plačam toliko kot za telekom osnovni paket. Je to normalno? 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

karkol se o MM piše/ne piše/debatira, dejstvo je da je 8x ni svetovni prvak. Da je absolutno talent, ki z dobrim motorjem lahko meša štrene.

Če je bil VR46 včasih moto gp, je sedaj eden od ključnih igralcev in gonilo moto gp marketinga MM. Al navijam zanj al ne, to so dejstva.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, ducar pravi:

Blokada konkurenčnih kanalov je nedopustna. Plačuješ paket s petsto kanali, potem pa odklopijo kanal, ki si ga plačal. To je čisti "tovarišijsko dogovorni korporativizem" iz nekega preteklega časa. Itak je pa vse skupaj še precenjeno. Za vodovod+odvoz smeti+elektriko+RTV naročnino plačam toliko kot za telekom osnovni paket. Je to normalno? 

A je normalno, da plačaš ekskluzivne pravice za predvajanje neke vsebine in jih potem predvajajo še drugi? 

Ne klobasaj nekaj na pamet, če tud pomisliš ne za kaj se gre... Servus ima pravice predvajanja na svojem ozemlju, na našem jih ima pa proplus in proplus to plača, Servus plača pa za svoj rajon. A je tolk težko razumet? 

Kaj so ustvarjali teli fimovi al čigavi že kekci na štartu moto3 dirke? Letali sem in tja, kot kure brez glave.... Idiotsko in povsem amatersko.... Včasih se kar ne morem načuditi kavbojske organizacije motogpja.... 

A mi lahko kdo pove, zakaj Holgadu že drugo leto zapored moped leti 2x bolj kot ostalim, pa čeprav je za 2 glavi višji od ostalih? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!