Skoči na vsebino

KOVE (450 rally, 500x, 800x in izpeljanke)


MiNa
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

Priporočene objave

Objavljeno (popravljeno)
pred 54 minutami, DESMODUE pravi:

Čista šalabajzerija je ja....mnogo slabše kot na japoncih in italijanih...ti dam slike za primerjavo,ali boš sam našel?

Pa način vpetja plastik in pritrdil sem ti tudi razložil se mi zdi.

Pa umiri strasti,ne razbirjaj se,danes ni vročine no😅

20240719_100015.jpg

20240719_100250.jpg

20240719_100146.jpg

20240719_100119.jpg

Ma ni čista šalabajzerija saj vema, da ni, tudi ostali, celo premium bajki, so zašli v to šalabajzersko le dobičkonosno območje, na žalost :(   Si videl slike in dopisano, da dopuščam možnost, da je za Slo trg sestavljen bolje....privoščim, da je bolje :)  in imaš slikano pod drugim kotom 😉 ..... saj se ne palim, sem že ohlajen 🤪 že skoraj na dopustu in upam, da greva kdaj na pijačo, da v živo izmenjva mnenja in rečeva kako bajkersko na splošno  👍:)

Vsekakor želim uspeh in SREČNO VOŽNJO

Popravljeno . Popravil Luka66
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Buschi pravi:

Pravte o vtisih.

Evo vtisi mojega sina, vozil ETX125, RS125,YZF125, XT660R,XT660Z, YZF450,  R6 in trenutno DORSODURO:  IGRAČKA s 50 konji premalo !!!!!!!

 

Kar se tiče Velikega Kleka: če bo sobota, bolj turistično in pred 26.8. pridemo trije!

Tako je! Igračka s 50 konji premalo...ve kaj hoče....bo dobil še 800tko za probat.

Zato je pomembno, da se zadevo sproba.

Pravkar, Luka66 pravi:

Ma ni čista šalabajzerija saj vema, da ni, tudi ostali, celo premium bajki, so zašli v to šalabajzersko le dobičkonosno območje, na žalost :(   Si videl slike in dopisano, da dopuščam možnost, da je za Slo trg sestavljen bolje....privoščim, da je bolje :)  in imaš slikano pod drugim kotom 😉 ..... saj se ne palim, sem že ohlajen 🤪 že skoraj na dopustu in upam, da greva kdaj na pijačo, da v živo izmenjva mnenja in rečeva kako bajkersko na splošno  👍:)

Vsekakor želim uspeh in SERČNO VOŽNJO

Za pijačo ali vožnjo..sem pa takoj. Pa še pod različnimi koti bova spoje plastik pogledala.😉

Uživaj na dopustu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, pik1 said:

.

... ojooooj joj joj joj ... sej ne morem verjet ... pejte rajš v otroski vrtec prodajat tole svojo meglo ... in če nimate niti osnovne mere augenmasa kaj je še hec in kaj resna pripomba ... pa makar podana med vrsticami ... potem res jadna majka vsem kupcem tega mopeda ... to gre prodajalcem in njihovim "podizvajalcem" :sleep2:

... kar se pa tiče tebe Mladen, pa kolikor vem, nisem čez tebe nikoli izrekel nobene žaljivke ... tako da mi ne rabiš vzbujati slabe vesti 

... če imaš pa ti slabo vest ker si nabavil pac moped, ki ni vsem všeč, je pa to tvoj problem 

... sicer pa ... ne rabim tekmovat s tabo tam za bajto ... ker sem najbrž glih še enkrat starejsi od tebe ... in verjamem, da voziš bolje od mene ... si zdej zadovoljen z mojim priznanjem ??? :D

.... kar pa vse tole napisano še ne pomeni, da sem kakorkoli spremenil mnenje o kitajskih polizdelkih ... za katere bi bil zelo na mestu tud tisti pregovor ... "Nimam tolk denarja, da bi kupoval poceni" :eek:

... IN ŠE NEKAJ VSEM TLE GOR ... ker je veliko osebkov tolk "kratkovidnih", da pač nikakor ne razumejo poante teh podjebavanj

Vsega tega najbrž ne bi bilo, ali pa vsaj mnogo manj, če bi predstavniki te znamke zadevo že od vsega začetka vsaj mal realno predstavljali ... ker pa so čez noč te polizdelke povzdignili nad vse ostalo, evropejce in japončke pa začeli nenormalno žaljivo primerjat s tem vašim materijalom ... je pa cela zgodba tle kot je 

 

 

Ps.

.... aja, pa ne samo to, da tle veliko ljudi tapka po tipkovnici samo za skritim niknejmom, ki ga vsake tri tedne zamenja ... tudi vi, vsi lastniki Kovetov ste bili že ničkolikokrat naprošeni, da date sem gor tudi kakšen filmček, ki nas bo prepričal v nasprotno ... pa nič ... samo neka vabila nekam, da ne bi hodil preverjat plastične kose na mopedu, kolk lepo skup pašejo in vabilo na "tekmo dokazovanja" kdo je boljsi za bajto 

Pik, povej mi kje sem zapisal da bova tekmovala kdo je boljsi voznik in to celo za mojo bajto? 
 

Trenutno imam v garazi dva evropejca. Enega sem primerjal s Kove 800x. Povej mi prosim kje sem Kove 800x povzdigoval nad evropejca?

Se enkrat povem da nimam niknejma. Prijavljen sem za razliko od tebe z mojim pravim imenom na forumu ze vec kot 20 let. 
 

Filmov ne bom snemal, zato sem te pa povabil da prides mimo da sprobava TEHNIKO v zivo. Nobenega tekmovanja za hišo nisem omenjal. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, object pravi:

Spoštovani gospod Dami

Najprej se opravičujem za minimalne slovnične napake. Očitno ni bilo kaj druga za ugotoviti kot to.

Nadalje, kar se tiče novega nick namea object. Tako so me klicali pred 27 timi leti ko sem bil pri tabornikih. In ne, nisem stari član pod novim imenom, nisem kmet na dveh kolesih. Sem le navaden možakar, ki trenutno upravlja z 18.000 konjskimi močmi in vozi 16.000.000 € vreden tovor.

Prilagam sliko železniške postaje Bischofshoffen, kjer se trenutno nahajam. 

Aja pa še to. Zaradi narave svojega poklica imam zelo malo časa, zato ne čvekam po forumih, ampak sem se prijavil zgolj, da povem svoje mnenje, ki ne nastalo na podlagi informacij, raziskav in trestnih voženj, ter da negiram nejeverne kljukce z realnimi informacijami in argumenti.

Kot že rečeno mi je popolnoma vseeno kar si vi mislite, jaz samo vem, da po dolgem času spet komaj čakam, da zajaham Kove... Ker me kar vleče in vleče... Veselje na kubik.

Over and out

IMG_20240720_132318.jpg

Pa kaj nisi napisal, da si naš....ajzenponar....potem bi bil bolj prizanesljiv do kitajca, bi našli tudi kaj za pohvalit 😉   želim veliko užitkov z njim.......verjetno se tudi severno od nas vozi veliko vojaške "opreme",  pri nas ogromno, še nikoli toliko in s tako vojaško zaščito, da misliti, kot tudi govorice, ki krožijo v določenih krogih....... znanec na motorju z veljavno vizo za Kazahstan, ki jo je sedaj potrebno imeti za prehod meje ni prišel v državo, so ga zavrnili brez pojasnila, čudne zadeve se dogajajo....s kolegi smo se dve leti nazaj tam vozili brez vize.......    SREČNO VOŽNJO z vsem kar voziš 👍  in veliko uživaških km.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Luka66 pravi:

šalabajezersko so sestavljene plastike....

Perfekcionist...

JBG Luka, zato pa je Honda dražja od Kove-ta.

Če bo Kove zmogu 100k ali več brez strojeloma, kaj pa potem?

PS, gredo ljudje na dopust z agencijo, seveda bolj ugodno kot pri konkurenci....

Že po prvem dnevu se javijo, da na balkonu hotelske sobe manjka ena ploščica in bi radi iztržili popust ker jih to strašno moti...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, Buschi pravi:

Pravte o vtisih.

Evo vtisi mojega sina, vozil ETX125, RS125,YZF125, XT660R,XT660Z, YZF450,  R6 in trenutno DORSODURO:  IGRAČKA s 50 konji premalo !!!!!!!

 

Kar se tiče Velikega Kleka: če bo sobota, bolj turistično in pred 26.8. pridemo trije!

to je čisto pošten vtis iz katerega razberem:

500x je igračka

sin hoče več konjenice

S 500x (predvidevam, da tega omenjaš) ni zaradi tega čisto nič slab.)

Lahko bi špekuliral dalje in rekel ne vozi se po brezpotjih, ker tam je 50konjičev vrh glave, seveda pa 90 in več zmore pod minimumom lažje premagovanje ovir v nizkih brzinah. Ampak to je že filozofiranje.

Dejstvo je, njemu konjilči manjkajo, ženi (če se ne motim je lastnica) pa ne. Ker ma Kove več modelov, se z lahkoto zadovlji oba okusa. ps. pa ne pozabit, so tudi druge blagovne znamke, ampak smo v temi Kove in ne bom nabijal.

 

Na GG greš in te boli kita..napišeš, kdaj v temo najave dnevnih voženj, al pa celo v temo "romanje MSjevcev" na GG, kdor pride se bo mel fajn, kdor ne, pač ne more :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Luka66 said:

1. Nisem še zasledil, da bi se pokazaltu na portalu, pa mogoče se motim, ne spremljam posameznikov na portalu, gre za komentiranje bajkov, najlaže je nalagat inkognito......

2. Če smo oz. sem te užalil s komentarjem in oceno kitajca, da je dizajnersko čuden, da plastike niso ravno kvlaitetno sestavljene in da ni čudež od motorja, se opravičujem, samo za tem stojim, razumem, da so-ste nekateri tudi čustveno navezani na stvari in so posleično užaljeni, ob nevšečnih komentarjih, meni je bilo in bo vseeno ali kdo kritizira Duceja, Hondo, KTM, Triumpha.....vsak ima svoj pogled in izkušnje, tudi sam sem jih, če je bilo potrebno.....so pa le stvari, ne ljudje, tako, da tovrstna užaljenost, ter taka navezanost na stvari je svojevrstna vedenjska motnja, za boljše pojasnilo tovrstne užaljenosti in pomoč pri tem, priporočam psihiatra

3. Ja lej lah bi ga že, če si jemlješ pravico komentirat druge, drugi se ne skrivamo za svojimi izjavami.

4. Tudi jaz sem ga napisal, verjetno prvi videl od tukaj napaljenih, v vživo in malenkost vozil, vsa ostala hajperska srenja je pa že vse vedela v detajle.

Po zadnjem "vrhunskem" formiranem stavku, res priporočam, da se upošteva zadnji stavek pri tč. 2.

Srečno vožnjo in vse dobro, pa brez osebne užalljenosti, se bo laže spalo, je kitajc najboljši ever 👍:)

1. Na portalu sem prijavljen z mojim pravim imenom ze vec kot 20let. Pik si je zazelel pred casom filmcke, pa sem ga raje povabil k meni da stestirava tehniko v zivo. Kar se mene tice, moje identitete ne skrivam. 
 

2. nihce od vas me ni uzalil. Napisal sem da žalite. Kar se mene tice, dizajna ni mozno komentirat ker nimamo vsi enakega okusa. Eni imamo radi velike joske, drugi majhne. Vendar vseeno ne hodim na GS forum in vsem neumorno razlagam kako mi je GS grd. Pa tudi za Kove 800x nisem nikoli zapisal da mi je lep za oženit.  V primerjavi s Tenere sem povedal da mi je Tenere lepsa. Sem prestar da bi se custveno navezal na avtomobile in motorje. To je za mano ze dolgo casa. Kupim najbolj primeren motor ki ga rabim da opravim kar sem si zadal, nato grem naprej. Žalite v smislu da kupci Kove nimammo pojma kaj kupujemo in primerjate motorje s kinderjajcki in polizdelki, kar 800x zagotovo ni, za ostale kitajske motorje se pa ne zanimam. Pa se vsak ki motor pohvali je avtomaticno plačanec uvoznika.

 
Posiljas me k psihiatru. Preveri koliko postov sem napisal v tej temi kot lastnik motorja in koliko si jih ti ki te motor in terenska voznja ne zanimata in razmisli se enkrat kdo potrebuje psihiatricno pomoc. 

 

3. ?

 

4. ti si ga malenkost vozil, jaz ga pa vozim. 

 

Sem še enkrat prebral zadnji odstavek pa vidim da sem ga res ponesreceno zapisal. Me je potrebno zaradi tega poslat k phisiatru? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, mladen pravi:

Pik, povej mi kje sem zapisal da bova tekmovala kdo je boljsi voznik in to celo za mojo bajto? 
 

Trenutno imam v garazi dva evropejca. Enega sem primerjal s Kove 800x. Povej mi prosim kje sem Kove 800x povzdigoval nad evropejca?

Se enkrat povem da nimam niknejma. Prijavljen sem za razliko od tebe z mojim pravim imenom na forumu ze vec kot 20 let. 
 

Filmov ne bom snemal, zato sem te pa povabil da prides mimo da sprobava TEHNIKO v zivo. Nobenega tekmovanja za hišo nisem omenjal. 

lej vse in prav, tudi ko te o vtisu vprašam, se ne šalim. Ga cenim, pa vendar, od tebe nisem na forumu videl ene fotke, pa tut ne kakega izleta. Zakaj pišem nebuloze bi rekli:

@MiNa objavi marsikaj, iz tega lahko hitro razberem, da se mu jebe za konjenico in vso elektronsko podporo. Njegov test in njegove informacije so zame merodjne, ko vse to upoštevam. Ni nujno, da to jaz rabim, pa vendar vem, kdo je moj sogovornik in kaj piše, ter zakaj.

Vsekakor je pa lepa gesta, povabiti skeptika na test. Sicer bi se jaz osebno vprašal, če on sploh hoče test in če ga zanima menjava.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, MiNa pravi:

Perfekcionist...

JBG Luka, zato pa je Honda dražja od Kove-ta.

Če bo Kove zmogu 100k ali več brez strojeloma, kaj pa potem?

PS, gredo ljudje na dopust z agencijo, seveda bolj ugodno kot pri konkurenci....

Že po prvem dnevu se javijo, da na balkonu hotelske sobe manjka ena ploščica in bi radi iztržili popust ker jih to strašno moti...

 

mal preveč pogrevamo te plastike. @Luka66sori sam res. Destvo je in to je dokazano s fotkami motorjev v garaži @DESMODUEda ni isto. Veliko testnih/predprodukcijskih modelov so poslali v EU zgolj za reklamo. Da pa izjavi kdorkoli, da mu je moped grd, je čisto sveta in zakonita pravica :D

Nadalje, lahko mirno ugotovim, da pri mopedu, ki ga mečeš po tleh res tiste špranje ne igrajo vloge, zato sem bil celo siten in @miran985u zatežil na njegov video, dab raje videl, kak moped pade na tla. Če se simulira padec, ga z lahkoto daš na karton, ali odejo ali lepo travico, da se ne poškoduje. To padanje je prekleto hud problem Nordena901. Če dam kreše, bodo zvili nosilce, predvsem luči in vpetje rezervarja, če jih ne dam gredo plastike v qurac. 

Kak se bodo dolgoročno obnesli modeli, ki šele prihajajo na trg, je iluzorno vedeti. To bomo videli s časom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, Luka66 pravi:

Pa kaj nisi napisal, da si naš....ajzenponar....potem bi bil bolj prizanesljiv do kitajca, bi našli tudi kaj za pohvalit 😉   želim veliko užitkov z njim.......verjetno se tudi severno od nas vozi veliko vojaške "opreme",  pri nas ogromno, še nikoli toliko in s tako vojaško zaščito, da misliti, kot tudi govorice, ki krožijo v določenih krogih....... znanec na motorju z veljavno vizo za Kazahstan, ki jo je sedaj potrebno imeti za prehod meje ni prišel v državo, so ga zavrnili brez pojasnila, čudne zadeve se dogajajo....s kolegi smo se dve leti nazaj tam vozili brez vize.......    SREČNO VOŽNJO z vsem kar voziš 👍  in veliko uživaških km.....

Ti si tudi ajznponar? Kje delaš? 

Jaz tudi pri nas vozim in ja, tudi vojaške pizdarije s spremstvom. In ne samo to, en soldier je ponavadi z mano v kabini in komunicira s helikopterjem, koji nas prati. Kdo bi vedel... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, object pravi:

 

Kot že rečeno mi je popolnoma vseeno kar si vi mislite, jaz samo vem, da po dolgem času spet komaj čakam, da zajaham Kove... Ker me kar vleče in vleče... Veselje na kubik.

Over and out

 

Spoštovani g. object

Želim vam absolutno srečno vožnjo, čimveč kmjev in fotk, ter potopisov, nenazadnje tudi lastnih vtisov o užitkih na motorju. Le ti so lastni in vam jih nihče ne more vzeti,niti spremeniti. Sem dejstva okrog tega že napisal kako stran nazaj. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

Spoštovani g. object

Želim vam absolutno srečno vožnjo, čimveč kmjev in fotk, ter potopisov, nenazadnje tudi lastnih vtisov o užitkih na motorju. Le ti so lastni in vam jih nihče ne more vzeti,niti spremeniti. Sem dejstva okrog tega že napisal kako stran nazaj. 

Se strinjam.

Hvala enako

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še 1x prosim, omejimo se na motorje. Osebne zadeve res niso zaželjene. Je miljon tem, kjer vsak lahko kaj napiše. Tule naj bo Kove. Lahko je Za, lahko je Proti. Pa vendar, brez osebnega žaljenja itd..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snečer pravi:

 

Dajmo kak video 500x po terenu.

je že, v tej temi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, DAMI34 said:

lej vse in prav, tudi ko te o vtisu vprašam, se ne šalim. Ga cenim, pa vendar, od tebe nisem na forumu videl ene fotke, pa tut ne kakega izleta. 

Razumem kar si napisal. Svojih potovanj in vozenj ne objavljam nikjer. Nimam zelje bit Kove influencer, zelim si samo da bi tema sluzila svojemu namenu. Motor je bil do pred kratkega cista neznanka. Kot eden izmed prvih lastnikov sem hotel delit svoje izkusnje da bo drugim ki se za motor zanimajo lazje. 
 

Na zalost je tema kot sem veckrat zapisal popolnoma zasla in ne služi svojemu namenu. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, mladen pravi:

Razumem kar si napisal. Svojih potovanj in vozenj ne objavljam nikjer. Nimam zelje bit Kove influencer, zelim si samo da bi tema sluzila svojemu namenu. Motor je bil do pred kratkega cista neznanka. Kot eden izmed prvih lastnikov sem hotel delit svoje izkusnje da bo drugim ki se za motor zanimajo lazje. 
 

Na zalost je tema kot sem veckrat zapisal popolnoma zasla in ne služi svojemu namenu. 

Da tema zaide, informacije in testi pa ne. (najbrž je nesmiselno razglabljat zakaj in kdo je kriv, ker krivi smo vsi skupaj, vsak en mal)

Koliko bralcev, ki imajo namen kupiti Kove je zaradi tvojega testa opustilo svojo namero? Noben. In to je bistvo zapisa. 

Je bistvo prepričat nekoga, ki nima namena menjat? Najbrž ne. Če se en od 100 odloči za nakup nečesa kar išče in se mu zdi zanimivo, na podlagi tvojih informacij, dobi še dodatno potrditev, je to čista zmaga. Napisal sem samo en...Tisti je resen, njega zanima, za vse ostale te gladko lahko boli kita :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, mladen pravi:

Pik, povej mi kje sem zapisal da bova tekmovala kdo je boljsi voznik in to celo za mojo bajto? 
 

Trenutno imam v garazi dva evropejca. Enega sem primerjal s Kove 800x. Povej mi prosim kje sem Kove 800x povzdigoval nad evropejca?

Se enkrat povem da nimam niknejma. Prijavljen sem za razliko od tebe z mojim pravim imenom na forumu ze vec kot 20 let. 
 

Filmov ne bom snemal, zato sem te pa povabil da prides mimo da sprobava TEHNIKO v zivo. Nobenega tekmovanja za hišo nisem omenjal. 

.

... pa dej nehi se brez veze tolk vzigat :eek: ... in to vse samo zaradi ene navadne kitajske plastike :kva2:

.... sej bom prisel enkrat ... glih tolk ... na eno kavo ... da nau zamere :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, pik1 said:

.

... pa dej nehi se brez veze tolk vzigat :eek: ... in to vse samo zaradi ene navadne kitajske plastike :kva2:

.... sej bom prisel enkrat ... glih tolk ... na eno kavo ... da nau zamere :OK:

Pik, temo spremljam od novembra in sem se zdej prvič vžgal. Sem si obljubil da se ne bom in evo. Sem se. Pa se mi po pravici povedano ne da. Sam ste tako dosadni s temi posti…..

 

Pridi na kavo. Vidim da imas Tenere? Sem ravno prodal zadnji ozji obroc.  Bova v zivo se kako rekla o motorjih. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi tisti ki se tako strašno vpikujete v plastike na Kovetu: vabljeni na ogled plastik na sinovi Dorsoduri. Pol centija tu, pol centija tam, večina lukenj popiljenih, da plastike sploh pašejo na okvir.

In tle govorimo o motorju, k je drk material, ne o nekem pocen Kinezerju !

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Nekaj za Kitaj skeptike in njihovo tehnologijo. pa čeprav vse "pokradeno" kot radi trdite...

Da nebi znal enega dvokolesa zložit?

 

Popravljeno . Popravil MiNa
  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, mladen pravi:

Pik, temo spremljam od novembra in sem se zdej prvič vžgal. Sem si obljubil da se ne bom in evo. Sem se. Pa se mi po pravici povedano ne da. Sam ste tako dosadni s temi posti…..

 

Pridi na kavo. Vidim da imas Tenere? Sem ravno prodal zadnji ozji obroc.  Bova v zivo se kako rekla o motorjih. 

A sem vabljen zraven? V zameno ponudim testno voznjo kove450 rally s coober settingom.

Da se sam presodim t7 kot vrhunskega predstavnika japonske proti kitajskemu 800x. Izdelavo,vozne lastnosti,komponente...ma vse!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 hours ago, mladen said:

Posiljas me k psihiatru.

Dec, to bi mi vsi mogli it mal na peglanje, ne lažimo so da smo normalni. Normaln folk si ne tlači stiroporastga lonca na glavo in misli da je varen. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, MiNa said:

Nekaj za Kitaj skeptike in njihovo tehnologijo. pa čeprav vse "pokradeno" kot radi trdite...

Da nebi znal enega dvokolesa zložit?

 

Mah. Sojuz, suhojev 27, mig 25, 29, super stroji. Zaporožec pač ni bil. Lada in ural tud ne. prioritete so jeba. Ker za f 16, cadillace in harleye velja isto. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!