Skoči na vsebino

KOVE (450 rally, 500x, 800x in izpeljanke)


MiNa
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

Priporočene objave

pred 42 minutami, ftp pravi:

To bo pa težko. A ne veš, da se GS-ovci družijo samo med seboj. :whistle:

Ok 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, ftp pravi:

To bo pa težko. A ne veš, da se GS-ovci družijo samo med seboj. :whistle:

Srčno upam, da temu ni tako no.

Prepričan pa sem, da obstaja tudi kaka namenska tema,namenjena lastnikom in ljubiteljem BMW-jev.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, ftp said:

A v tej temi smisel za humor ne obstaja ???

obstaja, samo humorja ni. 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, ftp pravi:

A v tej temi smisel za humor ne obstaja ???

Skoraj nisem zaznal humorja..marsikaj drugega pa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, DESMODUE pravi:

Skoraj nisem zaznal humorja..marsikaj drugega pa.

Samo smeškota na koncu bi videl, pa bi vedel - zaznal.

Se mi zdi, da vsakega ki tu kaj napiše in ni lastnik Koveta, ga zaznavate kot državnega sovražnika. Poglej kaj se v temah BMW in "zakaj ne bi imel BMW" piše, kako bi šele vi reagirali na takšne provokacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, ftp pravi:

Samo smeškota na koncu bi videl, pa bi vedel - zaznal.

Se mi zdi, da vsakega ki tu kaj napiše in ni lastnik Koveta, ga zaznavate kot državnega sovražnika. Poglej kaj se v temah BMW in "zakaj ne bi imel BMW" piše, kako bi šele vi reagirali na takšne provokacije.

zakaj ne bi imel (blagovno znamko postavi poljubno)...so itak butaste teme. Z velik humorja :P 

Bi pa vsekakor bilo dobrodošlo, če bi v vsaki temi o posamezni blagovni znamki motorja (govorim za vse nas nasplošno) malce manj merili dolžino "organa" in poskušali pisati bolj realno. In ja tudi proti izjave veljajo, a le v primru, ko se ne obešamo na posameznega člana in pišemo o modelu ali blagovni znamki, katere tema je.

Kar pa se tiče humorja: tudi v tej temi občasno preberem kako "smešno" in za ušesa prevlečeno :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, ftp pravi:

Samo smeškota na koncu bi videl, pa bi vedel - zaznal.

Se mi zdi, da vsakega ki tu kaj napiše in ni lastnik Koveta, ga zaznavate kot državnega sovražnika. Poglej kaj se v temah BMW in "zakaj ne bi imel BMW" piše, kako bi šele vi reagirali na takšne provokacije.

Te finte z BMW "humorjem" na raznih fb straneh so postale dolgočasne in neokusne. Mene absolutno ne zanima, zakaj nekdo vozi kar vozi,na nikogar ne gledam zviška,vse jemljem enako. Dokler je odnos obojestranski,je vse OK. 

Nikoli pa ne bom razumel pametnjakovičev,ki vedo vse o vsem,brez lastnih izkušenj. In ki niso sposobni normalnega dialoga,brez butastih opazk in norčevanja.iz življenja si take ljudi odstranim,prek spleta poskušam ignoritlrati,dokler gre.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, DESMODUE pravi:

Te finte z BMW "humorjem" na raznih fb straneh so postale dolgočasne in neokusne. Mene absolutno ne zanima, zakaj nekdo vozi kar vozi,na nikogar ne gledam zviška,vse jemljem enako. Dokler je odnos obojestranski,je vse OK. 

Nikoli pa ne bom razumel pametnjakovičev,ki vedo vse o vsem,brez lastnih izkušenj. In ki niso sposobni normalnega dialoga,brez butastih opazk in norčevanja.iz življenja si take ljudi odstranim,prek spleta poskušam ignoritlrati,dokler gre.

 

.

...ZARES lajkam tvoj prvi odstavek :worship:

... kar se tiče pa tvojega drugega odstavka, sta pa za večino po tvoje neumnih, pikrih in ciničnih pripomb v tej temi v glavnem iniciatorja prav ti in tisti "tvoj" :eek:

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, pik1 pravi:

.

...ZARES lajkam tvoj prvi odstavek :worship:

... kar se tiče pa tvojega drugega odstavka, sta pa za večino po tvoje neumnih, pikrih in ciničnih pripomb v tej temi v glavnem iniciatorja prav ti in tisti "tvoj" :eek:

 

 

No ja...vsak najde,kar hoče najti. Če se ti zdim glavni akter pikrih in ciničnih pripomb v tej temi...imaš verjetno prav.😉

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, DESMODUE pravi:

No ja...vsak najde,kar hoče najti. Če se ti zdim glavni akter pikrih in ciničnih pripomb v tej temi...imaš verjetno prav.😉

.

... nisi me razumel :eek: ... nisem napisal, da si ti glavni akter takih pripomb ... akterji takih pripomb smo "mi" ...

... napisal pa sem, da si eden glavnih iniciatorjev za takšne naše reakcije in pripombe :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, pik1 pravi:

.

... nisi me razumel :eek: ... nisem napisal, da si ti glavni akter takih pripomb ... akterji takih pripomb smo "mi" ...

... napisal pa sem, da si eden glavnih iniciatorjev za takšne naše reakcije in pripombe :huh:

Aja...se opravicujem,da te doloceni zapisi tako zmotijo in prizadanejo, da se odzoves s tako reakcijo.

Je pa tezko paziti na tvoja custva verjemi,ker vsako pozitivna stvar,napisana glede Kove sprozi pri tebi enak odziv.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DESMODUE pravi:

 

Je pa tezko paziti na tvoja custva verjemi,ker vsako pozitivna stvar,napisana glede Kove sprozi pri tebi enak odziv.

 

.

... ne rabiš prav posebno pazit na moja čustva :D

... ti samo realno opisuj dejansko stanje kinderjajčkov, pa bo vse ok ... mislim da se bodo posledično zmanjšali potem tudi "burni odzivi" na tako poročanje :huh:

 

 

ps.

... moram ti pa vseeno priznat, da si se predvsem ti zadnje čase kar dobro popravil, če se spomnim vajinih hvalospevov te kitajske tehnike iz začetka tele teme :eek:

... mal je še problem v tistem "tadrugem" iniciatorju ... ampak upam, da se bo prej ko slej tud on unesel ... potem zna pa ta tema ratat zanimiva :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DESMODUE pravi:

Te finte z BMW "humorjem" na raznih fb straneh so postale dolgočasne in neokusne. Mene absolutno ne zanima, zakaj nekdo vozi kar vozi,na nikogar ne gledam zviška,vse jemljem enako. Dokler je odnos obojestranski,je vse OK. 

Nikoli pa ne bom razumel pametnjakovičev,ki vedo vse o vsem,brez lastnih izkušenj. In ki niso sposobni normalnega dialoga,brez butastih opazk in norčevanja.iz življenja si take ljudi odstranim,prek spleta poskušam ignoritlrati,dokler gre.

 

Glede da to leti name, poglej kaj sem napisal in kako sta vi dva odreagirala. Uporabi ogledalo.

 

Da ti na hitro obnovim.

Objavil sem sliko z manjšo porabo, pa se je začelo, kakšno hitrosno povprečje, pa trije kovčki,...pa... ???

Popravljeno . Popravil ftp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, ftp pravi:

Glede da to leti name, poglej kaj sem napisal in kako sta vi dva odreagirala. Uporabi ogledalo.

 

Da ti na hitro obnovim.

Objavil sem sliko z manjšo porabo, pa se je začelo, kakšno hitrosno povprečje, pa trije kovčki,...pa... ???

Sem komentiral karkoli glede tvoje slike?

Sem kakorkoli odreagiral nanjo? 

Samo napisal sem,glede na odziv in razplet pogovora z ostalimi, da je bolje take stvari objavljati v drugih temah.

Ce  si se pa nasel v drugem delu zapisa, ti pa lahko zagotovim, da ni letelo nate. Sr je tisti na katerega je letelo ze sam javil😉

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, DESMODUE pravi:

Sem komentiral karkoli glede tvoje slike?

Sem kakorkoli odreagiral nanjo? 

Peace brother

pred 36 minutami, DESMODUE pravi:

Ce  si se pa nasel v drugem delu zapisa, ti pa lahko zagotovim, da ni letelo nate.

Če me citiraš, leti name. Pravilen odziv je tudi del kulturne komunikacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, ftp pravi:

 Pravilen odziv je tudi del kulturne komunikacije.

.

...no tega pa tle gor ni prav preveč :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 9/20/2024 at 6:24 PM, franc said:

Ok. Koliko pa je dejanska poraba? Ker kitajski računalnik, verjetno dela kot kakšen Renaultov, na približno.

Pozdrav. 
 

Kot sem obljubil sem danes preveril dejansko porabo. 
 

14.33l/328,5= 4,36  

laze za priblizno 1dcl  

IMG_2371.jpeg.1a9a97766799aa6c9aa198a7da34a382.jpegIMG_2370.jpeg.697b5c3a5645b18ad3a5d5529b471282.jpeg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, ftp said:

Glede da to leti name, poglej kaj sem napisal in kako sta vi dva odreagirala. Uporabi ogledalo.

 

Da ti na hitro obnovim.

Objavil sem sliko z manjšo porabo, pa se je začelo, kakšno hitrosno povprečje, pa trije kovčki,...pa... ???

Ftp, pa brez zamere prosim,

 

vpadel si v moj post glede porabe z zelo pikro objavo, ceprav nisem nikjer omenil da:

1. Ima Kove 800x nizko porabo

2. Ima Kove 800x nizjo porabo kot BMW. 

porabo sem objavil izkljucno zato ker so se taki kot ti zapičili v porabo na testu ki je znasala 6,5l, jaz pa sem hotel pokazat koliko znasa poraba izven testnih pogojev v vsakodnevni uporabi.

Imam v garazi motor ki pije manj in motor ki pije konkretno vec kot Kove 800x in je samo 300ccm in 100kg in brez kovckov. Niti torbice za orodje nima na zadnjem blatniku. 
 

in kaj zdaj? Glede na tvoj post? Naj prodam vse in kupim BMW GS? Ker rabi najmanj goriva na sto kilometrov?

 

Kaj naj delam z njim?
 

Niti v domaco gostilno si ne upam z njim ker ima parkirisce pred gostilno v naklonu in ga bom moral ob prihodu v gostilno pred vsemi lokalnimi pijandurami parkirat vzvratno da bom potem lahko startal domov iz parkirisca. 
 
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, mladen pravi:

Ftp, pa brez zamere prosim,

 

vpadel si v moj post glede porabe z zelo pikro objavo, ceprav nisem nikjer omenil da:

1. Ima Kove 800x nizko porabo

2. Ima Kove 800x nizjo porabo kot BMW. 

porabo sem objavil izkljucno zato ker so se taki kot ti zapičili v porabo na testu ki je znasala 6,5l, jaz pa sem hotel pokazat koliko znasa poraba izven testnih pogojev v vsakodnevni uporabi.

Imam v garazi motor ki pije manj in motor ki pije konkretno vec kot Kove 800x in je samo 300ccm in 100kg in brez kovckov. Niti torbice za orodje nima na zadnjem blatniku. 
 

in kaj zdaj? Glede na tvoj post? Naj prodam vse in kupim BMW GS? Ker rabi najmanj goriva na sto kilometrov?

 

Kaj naj delam z njim?
 

Niti v domaco gostilno si ne upam z njim ker ima parkirisce pred gostilno v naklonu in ga bom moral ob prihodu v gostilno pred vsemi lokalnimi pijandurami parkirat vzvratno da bom potem lahko startal domov iz parkirisca. 
 
 

Ufff. Res vse osebno vzamete. Samo v hecu sem pokazal nižjo porabo, ki ne pomeni prav nič kot samo to.

Tudi nobenega kometarja o Kove nisem omenil, samo slikovna primerjava. A je to res bogokletna objava?

Vse ostalo je iz vaših glav.

Popravljeno . Popravil ftp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se čudimo zakaj pride do vojn zaradi verskih različnosti.

Tu ste napadli zaradi 0,1 l nižje porabe.

 

Groza!!!!! 😪

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, ftp said:

Ufff. Res vse osebno vzamete. Samo v hecu sem pokazal nižjo porabo, ki ne pomeni prav nič kot samo to.

Tudi nobenega kometarja o Kove nisem omenil, samo slikovna primerjava. A je to res bogokletna objava?

Vse ostalo je iz vaših glav.

Nisem nic odgovarjal na tvoj post do zdaj, ko smo spet tam. Žaljenje iz vseh strani, predvsem pa smetenje teme v nedogled da je popolnoma neuporabna za nekoga ki ga Kove dejansko zanima in pride sem iskat informacije o motorju. 
 

vsak drugi post govori o kinderjajckih. 
 

In to od uporabnikov ki jih Kove ne zanima, ga niso verjetno videli niti v zivo in se niso nikoli peljali z njim ( razen Luke ki se je v Srbiji pred vsemi nami  peljal 3km po asfaltu) in jih ne zanima voznja po terenu kjer Kove pride do izraza. 

 

 

 

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame je Kove bolj zanimiv (uporaben) kot GSka, zato zavzeto spremljam to temo.

Kar se pa tiče GS fahrerjev ... tudi je nekaj na tem.

pred 11 minutami, mladen pravi:

Nisem nic odgovarjal na tvoj post do zdaj, ko smo spet tam. Žaljenje iz vseh strani, predvsem pa smetenje teme v nedogled da je popolnoma neuporabna za nekoga ki ga Kove dejansko zanima in pride sem iskat informacije o motorju. 
 

vsak drugi post govori o kinderjajckih. 
 

In to od uporabnikov ki jih Kove ne zanima, ga niso verjetno videli niti v zivo in se niso nikoli peljali z njim ( razen Luke ki se je v Srbiji pred vsemi nami  peljal 3km po asfaltu) in jih ne zanima voznja po terenu kjer Kove pride do izraza. 

 

 

 

še ločimo makadam od brezpotja? = off road

Popravljeno . Popravil Snečer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, tole sem danes srecal na TETu Grcija (Peloponez): 

IMG_2389.jpeg.9cff7bd9ed195ed324647fb9b56ea6a2.jpeg

 

sem pomislil da sem ze en cas zdoma. In da bo trajalo se en cas da pridem domov…..

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   2 članov

    • Najots
    • jvalant
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!