Skoči na vsebino

KOVE (450 rally, 500x, 800x in izpeljanke)


MiNa
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

Priporočene objave

pred 26 minutami, Snečer pravi:

KYB ima Kove, japonsko, torej lepo deluje. 

Kako se je peljal kawasaki 230, ni bil nič lažji? :) 

Če je japonsko lepo deluje? 

Vsako podjetje vzmetenj ima mnogo tipov vzmetenja,od low budget,prek nekaj srednjega,do high specs. Od konstruktorjev ( bolje receno prodajnih strategov ),pa je odvisno,kaksno bodo uporabili na dolocenem motociklu.

KYB,BOSCH,AKRONT ( MORAD GROUP,ki opremlja s platisci vec kot 50% motornih koles ),se izdeluje na kitajskem,tako kot 90% vseh komponent.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

29 minutes ago, Snečer said:

magnetni vijak nujen, po moje je serijsko

Da, ker so enake mrezice kot pri KTM 790/890.

ol_filter.jpg.b2bffe56f54e81695d9f2f0311ab697d.jpg

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, krucymucy pravi:

Material popusca. Olje je po 1.000km za menjat. 

IMG_20240929_105947.jpg.1deb96b8d8d0ec4619260c08c8e6cf24.jpg

Kaksno prezgano olje...

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, krucymucy pravi:


Na Kawasakijih in Hondah nisem menjal, sem raje objavil oglas na avto_pika_net.

 

.

... ja zdej, ko imaš Koveta, je bolje, da se kar navadiš na to, kar pač imaš :sleep2:

... na "avto.net" se namreč rabljeni primerki te kitajske tehnike itak samo nabirajo :eek:

... zadnje pol leta ni bilo videti, da bi bil kateri od teh rabljenih tam gor prodan :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, pik1 pravi:

.

... ja zdej, ko imaš Koveta, je bolje, da se kar navadiš na to, kar pač imaš :sleep2:

... na "avto.net" se namreč rabljeni primerki te kitajske tehnike itak samo nabirajo :eek:

... zadnje pol leta ni bilo videti, da bi bil kateri od teh rabljenih tam gor prodan :ninja:

Vsi prodani,razen belega za 6800,ki bo prodan ta teden.

Enkrat bos moral priznati, da si se motil. Tako priznanje je veliko vredno,nic manj ne bos vreden,kot si.

Vem da te boli,ker se tvoje napovedi ne uresnicujejo,ampak tako pac je. Ne moremo vedno imeti prav 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, DESMODUE pravi:

Vsi prodani,razen belega za 6800,ki bo prodan ta teden.

Enkrat bos moral priznati, da si se motil. Tako priznanje je veliko vredno,nic manj ne bos vreden,kot si.

Vem da te boli,ker se tvoje napovedi ne uresnicujejo,ampak tako pac je. Ne moremo vedno imeti prav 

.

... moja edina napoved v zvezi s to tehniko je bila, da se bo stvar razjasnila "šele" v letu ali dveh :sleep2: in ne kar v prvih štirinajstih dneh, na podlagi dveh ali treh modelov tle gor, ki živalsko povzdigujeta in prenapihujeta te kinderjajčke :eek:

... kdo ve, mogoče pa še bo kaj iz tega :D

... držim pesti :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, pik1 pravi:

.

... moja edina napoved v zvezi s to tehniko je bila, da se bo stvar razjasnila "šele" v letu ali dveh :sleep2: in ne kar v prvih štirinajstih dneh, na podlagi dveh ali treh modelov tle gor, ki živalsko povzdigujeta in prenapihujeta te kinderjajčke :eek:

... kdo ve, mogoče pa še bo kaj iz tega :D

... držim pesti :OK:

Super! Za 500tko je zdaj 7 let, za 450ko 3 leta, za 800tko dve leti. Pocakajmo se 5 let, da bomo za ziher,da bodo trije tu gor,ki zivalsko ponizujejo kinderjajcke dojeli..aja...ne bodo dojeli nikoli no🤣

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DESMODUE pravi:

Če je japonsko lepo deluje? 

Vsako podjetje vzmetenj ima mnogo tipov vzmetenja,od low budget,prek nekaj srednjega,do high specs. Od konstruktorjev ( bolje receno prodajnih strategov ),pa je odvisno,kaksno bodo uporabili na dolocenem motociklu.

KYB,BOSCH,AKRONT ( MORAD GROUP,ki opremlja s platisci vec kot 50% motornih koles ),se izdeluje na kitajskem,tako kot 90% vseh komponent.

 

...jaz bi te samo še dopolnil, da bolj kot je premium high-tech oz. high-spec. vzmetenje, prej začne "popuščati" - beri večkrat je potrebno servisirati...sploh ob namenski uporabi..... @pik1..beri: za prave drajverje, ki potrebujejo tako vzmetenje in ga tudi izkoristijo. Za navadne drajverje je več kot dobro low budget vzmetenje, ki mu je treba zamenjat olje in semeringe, ko se vilice z leti uščijejo v garaži...pa večina tega sploh ne porajta drugače, kot da je masten flek na tleh v garaži...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Zivnorc pravi:

...jaz bi te samo še dopolnil, da bolj kot je premium high-tech oz. high-spec. vzmetenje, prej začne "popuščati" - beri večkrat je potrebno servisirati...sploh ob namenski uporabi..... @pik1..beri: za prave drajverje, ki potrebujejo tako vzmetenje in ga tudi izkoristijo. Za navadne drajverje je več kot dobro low budget vzmetenje, ki mu je treba zamenjat olje in semeringe, ko se vilice z leti uščijejo v garaži...pa večina tega sploh ne porajta drugače, kot da je masten flek na tleh v garaži...

Tako je...ohlins je zakon...pod pogojem da ga servisiras 1x letno. 

Ce pa low budget uporabljas tako,kot mu ni bilo namenjeno,pa je katastrofa se vecja.

Dejstvo pa je,da 98% voznikov tudi medium budget vzmetenju ne pride do limita.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Snečer pravi:

Jaz mam Wilbers pa ni treba vsako leto

Verjamem ja.

Wilbers nima samo enega produkta,ampak veliko njih. Ne vem katerega imas.

Spodaj je wilbers iz racing programa,nastavljiva prednapetost,kompresija in povrat v 22 pozicijah.

Kove 500x ima nastavljivo KYB vzmetenje,prednapetost,kompresijo in povrat v 24 pozicijah, in v dveh letih in zelo zahtevni uporabi tudi niso rabile servisa

Screenshot_20240929_124514_Samsung Internet.jpg

Popravljeno . Popravil DESMODUE
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, DESMODUE pravi:

Verjamem ja.

Wilbers nima samo enega produkta,ampak veliko njih. Ne vem katerega imas.

Spodaj je wilbers iz racing programa,nastavljiva prednapetost,kompresija in povrat v 22 pozicijah.

Kove 500x ima nastavljivo KYB vzmetenje,prednapetost,kompresijo in povrat v 24 pozicijah, in v dveh letih in zelo zahtevni uporabi tudi niso rabile servisa

Screenshot_20240929_124514_Samsung Internet.jpg

640 brez kompresije, na 13 rebound nastavljen in teža okoli 85kg

https://www.carman-motosport.si/prodaja/vzmetenje/wilbers/zadnji-amortizerji/wilbers-typ-640-road.html

Popravljeno . Popravil Snečer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, pik1 said:

.

... ja zdej, ko imaš Koveta, je bolje, da se kar navadiš na to, kar pač imaš :sleep2:

... na "avto.net" se namreč rabljeni primerki te kitajske tehnike itak samo nabirajo :eek:

... zadnje pol leta ni bilo videti, da bi bil kateri od teh rabljenih tam gor prodan :ninja:

GS-ke tudi spremljas kaj se proda? 
Ne? Jaz pogledam vsake toliko, pa je vedno vse isto. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, krucymucy pravi:

Evo, done. 

Tocno tri litre je slo notr. 

Samo najboljsa roba. 

motorex.jpg.1a980089744dd2ddbb548de4c595d5e7.jpg

s castrolom ne bi falil, najboljše olje, tudi cena smešna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Snečer pravi:

s castrolom ne bi falil, najboljše olje, tudi cena smešna

Jaz sem vlil castrola notri v mojega. Lahko poročam kakšno bo ko ga menjam. Naj bi bil dober. Cena je bila tudi dobra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 minutes ago, Snečer said:

s castrolom ne bi falil, najboljše olje, tudi cena smešna

Ceneje kot s police ga vzet v garazi?

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Tlele ponaredke prodajajo. 
Motorex kupujem v Nemciji, ko sem glih mimo peljem. Ce rabim kaj vec, pa narocim prej in me caka pripravljeno. 

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, krucymucy pravi:

GS-ke tudi spremljas kaj se proda? 
Ne? Jaz pogledam vsake toliko, pa je vedno vse isto. 

.

...ne, samo Kove :eek:

.. ker so tolk "in" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, krucymucy pravi:

Tlele ponaredke prodajajo. 
Motorex kupujem v Nemciji, ko sem glih mimo peljem. Ce rabim kaj vec, pa narocim prej in me caka pripravljeno. 

ponaredke ja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, Snečer said:

ponaredke ja :)

Bi mu skoraj verjel. 300v je bil vsakic drugacne barve in drugace smrdel. Menjavalo se ga je vsak vikend, ne govorimo o sezonah med nakupi. Btw, kasne barve je 7100? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, krucymucy said:

Evo, done. 

Tocno tri litre je slo notr. 

Samo najboljsa roba. 

motorex.jpg.1a980089744dd2ddbb548de4c595d5e7.jpg

A u motorexu se opilke manj vidi? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   5 članov

    • bosa
    • ftp
    • Pajk
    • mladen
    • krucymucy
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!