Skoči na vsebino

KOVE (450 rally, 500x, 800x in izpeljanke)


MiNa
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

Priporočene objave

pred 15 minutami, DESMODUE pravi:

A sem vabljen zraven? V zameno ponudim testno voznjo kove450 rally s coober settingom.

Da se sam presodim t7 kot vrhunskega predstavnika japonske proti kitajskemu 800x. Izdelavo,vozne lastnosti,komponente...ma vse!

.

... res bi se lahko enkrat kje naskrivaj dobili na kavi ... in rekli kakšno o našem nadaljnjem sodelovanju :D

... čeprav sem mislil priti tja z bimerjem ... pa upam, da to menda ne bo ovira :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 hours ago, mladen said:

Na zalost je tema kot sem veckrat zapisal popolnoma zasla in ne služi svojemu namenu. 

A je namen teme ko budala tulit v isti rog? Se strinjat z vsem suhim zlatom? Kaj je blo pol s tistimi odmicnimi po 30kkm? Prasam za prjatla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, Kugelschreiber pravi:

Mah. Sojuz, suhojev 27, mig 25, 29, super stroji. Zaporožec pač ni bil. Lada in ural tud ne. prioritete so jeba. Ker za f 16, cadillace in harleye velja isto. 

Pogledamo kmalu na skupni vožnji kje smo...pri ladah in zaporožcih...ali.morda kaj višje...se zelo zelo veselim snidenja v živo...resnično

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, Kugelschreiber pravi:

A je namen teme ko budala tulit v isti rog? Se strinjat z vsem suhim zlatom? Kaj je blo pol s tistimi odmicnimi po 30kkm? Prasam za prjatla.

Kmalu sledi uraden odgovor od kove moto.

Objavljena je bila slika glave in odmicnih,brez meritev,brez vin stevilke,brez servisne zgodovine,nic. 

Je pa seveda za hejterje to krasna vecerja. Pograbili sliko brez podlage kot sveto dejstvo. Licemerstvo brez primere!

Na koncu boste hejterji razocarani,kot ste bili po objavah testnih voznikov.

To povej prjatlu.

Je bila nedolgo nazaj objavljena meritev MOJEGA motorja na valjih...kako so fotke obkrozile splet...64 konj!!!! Manj kot versys in t7...evo! Smo vedeli da je navaden kitajski jajec!

Dokler ni prisla objava, da je bil podatek v kw,merjen na zadnjem kolesu,ne na gredi.potem pa so heJterji utihnili,podobno kot tule na ms.

Pac, isce se vse mozno,kove se ne odpusca,tako kot se odpusca ostalim.

Resnica pa ostaja,kljub hekterjem in idiotom.

Tudi to povej prjatlu dragi moj.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, DESMODUE said:

Pogledamo kmalu na skupni vožnji kje smo...pri ladah in zaporožcih...ali.morda kaj višje...se zelo zelo veselim snidenja v živo...resnično

Lada niva je mela kultn status. Gorece zagovornike. Sm ze napisal, ni nakladanje. Jaz v  dveh urah nism sposobn narest nobenga zakljucka. Nobenga motorja pred nakupom nisem peljal. Sem bil na par dnevih odprtih vrat, par testnih voznjah, ampak mojh motorjev pred roko nisem testirall. Videl cloveka, pogledal motor, dal roko, placal, prepisal, nalozil u kombi pelal domow. Se huj. Ce bi jih probal, verjetno nobenga ne bi kupil. In to bi bla napaka. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kugelschreiber pravi:

Lada niva je mela kultn status. Gorece zagovornike. Sm ze napisal, ni nakladanje. Jaz v  dveh urah nism sposobn narest nobenga zakljucka. Nobenga motorja pred nakupom nisem peljal. Sem bil na par dnevih odprtih vrat, par testnih voznjah, ampak mojh motorjev pred roko nisem testirall. Videl cloveka, pogledal motor, dal roko, placal, prepisal, nalozil u kombi pelal domow. Se huj. Ce bi jih probal, verjetno nobenga ne bi kupil. In to bi bla napaka. 

Zanimivo...zaupas tujemu mnenju? Testom? Ne sebi? 

Ce bi jih probal,nobemega ne bi kupil? Napaka? Res?

Si kupil, se sprijaznil? Kljub temu da ti na testni voznji me bi bil vsec?

Jaz ti pa garantiram,da.lahko v 2 urah potegnes nek vtis in zakljucek,ce si das moznost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, DESMODUE said:

Kmalu sledi uraden odgovor od kove moto.

Objavljena je bila slika glave in odmicnih,brez meritev,brez vin stevilke,brez servisne zgodovine,nic. 

Si opazil da nihce, niti pik, niti luka niti snrcer, ni zapenjal na to? Nihce tega ni potenciral, ker se ne ve zadost. Si opazil?

 

Bom povedu prjatlu da se ne ve se kaj je dogajalo. Upam de razcistite v krajsem casu kot je miran najdu vago. 
 

42 minutes ago, Ni3ous said:

🫡 Kove 800X - ADV Spirit Spirit Edition 🔥🔥

 

20240627_192338.jpg

20240703_152924.jpg

20240704_151528.jpg

Dec, goni ga do nezavesti, pa vedno nej te celega domow prpelje. Gasa! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kugelschreiber pravi:

Si opazil da nihce, niti pik, niti luka niti snrcer, ni zapenjal na to? Nihce tega ni potenciral, ker se ne ve zadost. Si opazil?

 

Bom povedu prjatlu da se ne ve se kaj je dogajalo. Upam de razcistite v krajsem casu kot je miran najdu vago. 
 

Dec, goni ga do nezavesti, pa vedno nej te celega domow prpelje. Gasa! 

Ko se srečamo na skupni vožnji, da se spoznamo,morda zamenjamo motorje,bo upam že vse jasno ja. 

Nisem opazil,da nihče ni zapenjal za to ker si zapel ravno ti.

Me imaš za idiota mogoče?

Daj ne provociraj in enkrat za spremembo nekaj vprašaj vljudno in s spoštovanjem. Boš dobil nazaj v enaki meri,kot daješ. Od mene zagotovo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

26 minutes ago, DESMODUE said:

Ko se srečamo na skupni vožnji, da se spoznamo,morda zamenjamo motorje,bo upam že vse jasno ja. 

Nisem opazil,da nihče ni zapenjal za to ker si zapel ravno ti.

Me imaš za idiota mogoče?

Daj ne provociraj in enkrat za spremembo nekaj vprašaj vljudno in s spoštovanjem. Boš dobil nazaj v enaki meri,kot daješ. Od mene zagotovo!

Mah…why bother. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Kugelschreiber pravi:

Mah…why bother. 

Why bother? Vprašaj se to preden na vsak post odgovarjaš s svojimi kvazi prekritimi sarkastičnimi vložki.

Samo zaskrolaj si svoje poste in jih preberi. Ma ga ni enega brez prikrite provokacije.

Dajva zresetirat vse za nazaj,pa začniva znova a?

Danes in jutri se dokaj neznana znamka iz kitajske udelezuje drzavnega prvensta v rallyju,v druzbi uveljavljenih imen motosporta. Drzimo pesti za newcomerja,mu privoscimo uspeh,ali drzimo pesti,da mu ne uspe? Naj mu vrag odnese odmicne gredi sredi dirke mater! Morda pa: ej,privoscim jim uspeh,za preboj na dirke in mednarodni uspeh rabis sanje,voljo,znanje,odlocnost...ce jim karkoli uspe,kapo dol!

Na katero stran se bos postavil? Odgovor pove ogromno o znacaju cloveka.

Aja...dogodek.ni iz trte zvit, rezultate lahko spremljamo vsi. Tudi brez tehtnic in teorij o kvaliteti plastik in materialov.

 

Screenshot_20240721_010732_Facebook.jpg

pred 2 urami, pik1 pravi:

.

... res bi se lahko enkrat kje naskrivaj dobili na kavi ... in rekli kakšno o našem nadaljnjem sodelovanju :D

... čeprav sem mislil priti tja z bimerjem ... pa upam, da to menda ne bo ovira :eek:

Bimerjem? Zakaj bi bila to ovira? 🤔

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, object pravi:

Ti si tudi ajznponar? Kje delaš? 

Jaz tudi pri nas vozim in ja, tudi vojaške pizdarije s spremstvom. In ne samo to, en soldier je ponavadi z mano v kabini in komunicira s helikopterjem, koji nas prati. Kdo bi vedel... 

Jp, varnostni menedžment+... me drugim izdajam in potrjujem tudi dovoljenja z vožnje v kabini lok.....zato vem....postalo je noro, pred leti kak "vojaški" vlak na cca. dve leti s spremstvom enega ali dveh vojakov, sedaj pa kompozicije tedensko in po 16 speciacev na vlaku, v kabini seveda max 4, osatli po vagonih..... NATO sicer odlično plačana odlično.....vendar to ni dobro :(  slab občutek, kam drvi svet....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, MiNa pravi:

Perfekcionist...

JBG Luka, zato pa je Honda dražja od Kove-ta.

Če bo Kove zmogu 100k ali več brez strojeloma, kaj pa potem?

PS, gredo ljudje na dopust z agencijo, seveda bolj ugodno kot pri konkurenci....

Že po prvem dnevu se javijo, da na balkonu hotelske sobe manjka ena ploščica in bi radi iztržili popust ker jih to strašno moti...

 

Jp se strinjam, ....... še bolj žalostno, ljudje težko prihranijo denar in končno na dopust v Greece, tam pa klima ne dela v hotelu 40 ponoči v sobi, komarji jih požrejo, ker so okna brez komarnikov, pred kratkim so turisti eno uro čakajo v letalu na Brniku, jim pilot razložil, da dokler Kompas ne plača računa za let so prizemljeni, pa še nič cenejši let ni bil.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, DAMI34 pravi:

mal preveč pogrevamo te plastike

Ja lej tako je bil sestavljen tisti v It, se na slikah vidi, sem pa napisal, da lahko, da je v Slo kasnejša izvedenka in bolje sestavljeno, kar sicer dvomim........ malo dregnil v srešenje gnezdo, ker se bianco naklada o hudi kvaliteti, čudežu od bajka, kar vemo dani 😉  pač nekaj realnosti manjka, druče pa želim vse dobro prodajalcem in voznikom.....vsaj dolgčas ni, ker odzivi so burno čustveni  🤪      dopusti pa se, razen dveh treh, nihče ne vozi kje daleč, raje bi to bral  :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
6 hours ago, DESMODUE said:

Why bother? Vprašaj se to preden na vsak post odgovarjaš s svojimi kvazi prekritimi sarkastičnimi vložki.

Samo zaskrolaj si svoje poste in jih preberi. Ma ga ni enega brez prikrite provokacije.

Dajva zresetirat vse za nazaj,pa začniva znova a?

Danes in jutri se dokaj neznana znamka iz kitajske udelezuje drzavnega prvensta v rallyju,v druzbi uveljavljenih imen motosporta. Drzimo pesti za newcomerja,mu privoscimo uspeh,ali drzimo pesti,da mu ne uspe? Naj mu vrag odnese odmicne gredi sredi dirke mater! Morda pa: ej,privoscim jim uspeh,za preboj na dirke in mednarodni uspeh rabis sanje,voljo,znanje,odlocnost...ce jim karkoli uspe,kapo dol!

Na katero stran se bos postavil? Odgovor pove ogromno o znacaju cloveka.

Aja...dogodek.ni iz trte zvit, rezultate lahko spremljamo vsi. Tudi brez tehtnic in teorij o kvaliteti plastik in materialov.

 

Screenshot_20240721_010732_Facebook.jpg

Bimerjem? Zakaj bi bila to ovira? 🤔


 

Nic prikrito ne provociram. Cinik sem. Opominjam na pretekle nebuloze. Se enkat. Nic nimam proti nobenemu motorju. Jebe me alergija. Na bullshit. Saj vemo. 100x napisana nebuloza, postane dejstvo. Ampak ko voli, nek izvoli.  Me ne briga vec. 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, krucymucy pravi:

Kove update 0km
kove_mavretanija.png.d7be77f1d487a542f14fb271f31ed6ba.png

kak pa veš, da je res gori? :) ne tak objavljat, da ne bo gusarjev

pred 7 urami, DESMODUE pravi:

Kmalu sledi uraden odgovor od kove moto.

Objavljena je bila slika glave in odmicnih,brez meritev,brez vin stevilke,brez servisne zgodovine,nic. 

Je pa seveda za hejterje to krasna vecerja. Pograbili sliko brez podlage kot sveto dejstvo. Licemerstvo brez primere!

Na koncu boste hejterji razocarani,kot ste bili po objavah testnih voznikov.

To povej prjatlu.

Je bila nedolgo nazaj objavljena meritev MOJEGA motorja na valjih...kako so fotke obkrozile splet...64 konj!!!! Manj kot versys in t7...evo! Smo vedeli da je navaden kitajski jajec!

Dokler ni prisla objava, da je bil podatek v kw,merjen na zadnjem kolesu,ne na gredi.potem pa so heJterji utihnili,podobno kot tule na ms.

Pac, isce se vse mozno,kove se ne odpusca,tako kot se odpusca ostalim.

Resnica pa ostaja,kljub hekterjem in idiotom.

Tudi to povej prjatlu dragi moj.

 

500x ima 64ps? zanimivo, da test za valj narediš, ne moreš pa ga zvagat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Kugelschreiber pravi:

Videl cloveka, pogledal motor, dal roko, placal, prepisal, nalozil u kombi pelal domow

Se pravi, vse si s srcem kupil, nič glavo? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, mladen pravi:

1. Na portalu sem prijavljen z mojim pravim imenom ze vec kot 20let. Pik si je zazelel pred casom filmcke, pa sem ga raje povabil k meni da stestirava tehniko v zivo. Kar se mene tice, moje identitete ne skrivam. 
 

2. nihce od vas me ni uzalil. Napisal sem da žalite. Kar se mene tice, dizajna ni mozno komentirat ker nimamo vsi enakega okusa. Eni imamo radi velike joske, drugi majhne. Vendar vseeno ne hodim na GS forum in vsem neumorno razlagam kako mi je GS grd. Pa tudi za Kove 800x nisem nikoli zapisal da mi je lep za oženit.  V primerjavi s Tenere sem povedal da mi je Tenere lepsa. Sem prestar da bi se custveno navezal na avtomobile in motorje. To je za mano ze dolgo casa. Kupim najbolj primeren motor ki ga rabim da opravim kar sem si zadal, nato grem naprej. Žalite v smislu da kupci Kove nimammo pojma kaj kupujemo in primerjate motorje s kinderjajcki in polizdelki, kar 800x zagotovo ni, za ostale kitajske motorje se pa ne zanimam. Pa se vsak ki motor pohvali je avtomaticno plačanec uvoznika.

 
Posiljas me k psihiatru. Preveri koliko postov sem napisal v tej temi kot lastnik motorja in koliko si jih ti ki te motor in terenska voznja ne zanimata in razmisli se enkrat kdo potrebuje psihiatricno pomoc. 

 

3. ?

 

4. ti si ga malenkost vozil, jaz ga pa vozim. 

 

Sem še enkrat prebral zadnji odstavek pa vidim da sem ga res ponesreceno zapisal. Me je potrebno zaradi tega poslat k phisiatru? 

1. Super, da si že dolgo prisoten, malo nas je, smo izumirajoča vrsta :( odpisal sem, ker si repliciral na mojem pisanju, precej čustveno, užaljeno....na portalu pač "brez obraza", veliko bolj fer je, če je pisec "viden" ima kohones in napiše kar napiše, ter stoji za tem, ima prav ali ne, vsak ima pravico do svojega mišljenja, se spoštuje (na tč.3). Jaz sem pač napisal svoje mnenje, ga utemeljval in takoj postal tarča, tudi osebnih žalitev od vsevednih neznacev, brez kohones, da se pokažejo....(tudi k tč.2 zadnji odstavek)  🤪

2. 👍 Se strinjam z napisanim, ob takm pogledu ni razloga za užaljenost, ne razumem zakaj bi bil......na pisanjele v zadnjih dveh stavkih se ne najdem, ker to ni moj način komentiranja, razen to, da je še kar nekaj neznank z njim in podporo,.... prav gotovo ni do konca dodelan, kar bodo nedvomno še uredili s časom in se na nek način kupuje maček v žaklju, v več pogledih.

3. Lej bajk je konec koncev le kup kovine in plastike, čeprav so nekateri čustveno navezani nanj in biti iritiran ali celo užaljen zato, če nekdo napiše bedarijo ali resnico in pokritizira bajk je za..... razmisliti, škoda zdravja in živcev 😉  tovrstna občutljivost ni vredno obremenjevanja našega edinstvenega telesa. To s psihiatrom je bil napisano "žargonsko", se opravičujem, če je bilo brati žaljivo, ni bilo tako mišljeno. 

4. Res je, sem ga pa vsaj malenkost peljal, tukaj so ga nekateri "strokovno" komentirali še preden je prišel v SLO brez da bi ga videli v živo in hajpajo o čudežu od bajka......dobro, je, da je več konkurencev tem segmentu bajkov, če se dobi kaj dobrega za razumno ceno je odlično, v današnjih časih res čudež 😉   le nekaj dobre mere realnosti in zdrave pameti nebi škodilo.

Pa želim SREČNO vožnjo in veliko užitkov na njem 👍  pa ne se sekira za bedaste zapise.....bolje uživat v tem kar nam je fajn :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, MiNa said:

Se pravi, vse si s srcem kupil, nič glavo? :whistle:

Nehe. Ne. Z denarnico. Hotel sem cbr xx, stegnil sem se lahk za vtr.  Hotel sem Varo, v budgetu so imele karburatorje, 5marč in 100 000km. Capi ima 6 brzin in vbrizg, 7-8 let manj, ABS in ob nakupu samo 35kkm.  Plus. Ne maram crnih motorjev, ker sta bla oba best buy, ga vozim ze 15 let 🙄 Upam da mi se par let ne bo treba razmisljat o menjavi. Mi pa postaja mal tezek. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Snečer said:

kak pa veš, da je res gori? :) ne tak objavljat, da ne bo gusarjev

Zavoljo ohranjanja preprostosti recimo da je. 

Gusarji so na kolektivnem dopustu odkar ajatola sponzorira hutije.

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Kugelschreiber pravi:

Mi pa postaja mal tezek. 

800ccm je rešitev :whistle::kva2:

Js sem tud iz 1150 padu na 500...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, krucymucy pravi:

Zavoljo ohranjanja preprostosti recimo da je. 

Gusarji so na kolektivnem dopustu odkar ajatola sponzorira hutije.

kr povej, da sva bla tule čist mal v strahu :P

 

a2078684-5908-442a-b3f4-899f5351b1a0.jpg

pred 19 minutami, MiNa pravi:

800ccm je rešitev :whistle::kva2:

Js sem tud iz 1150 padu na 500...

2 mopeda, še bolje trije, so rešitev :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 hours ago, Kugelschreiber said:

A je namen teme ko budala tulit v isti rog? Se strinjat z vsem suhim zlatom? Kaj je blo pol s tistimi odmicnimi po 30kkm? Prasam za prjatla.

Prjatlu reci naj se prijavi na forum pa naj vprasa sam. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, MiNa pravi:

800ccm je rešitev :whistle::kva2:

Js sem tud iz 1150 padu na 500...

ti si še kr u redu... jest imam zadnje čase 1000-ko več u garaži, kot pa  50cc  ... pa ful uživam v brenčanju po kakem makadamčku...  :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   3 članov

    • raza
    • hribuc
    • miran985
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!