Skoči na vsebino

KOVE (450 rally, 500x, 800x in izpeljanke)


MiNa
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

Priporočene objave

pred 9 minutami, DESMODUE pravi:

Ti navajas napacne podatke tukaj na forumu glede mase pegaso 650 ok?

Jaz sem maso navedel, stehtal tudi,priskrbel clanek kjer so ga tehtali.

Seveda ti vleces ven vse mozne zadeve,od 206 do 355 na svicarski strani. Ker ti tako pase a ne? Ker hoces preko trupel dokazati svoj prav.

Ena naloga zate,ker si obseden z zapisanimi podatki:

Pojdi na spletno stran kove moto ( URADNO seveda )in preveri maso za 500x in 510x. Potem me pa lepo vprasaj,zakaj razlika in zelo lepo ti bom poskusil ponovno dopovedati.

En video zate, s kaksno lahkoto se 500tka pelje po terenu.

Aja..podatek da je bil na dirki v Basselli v maxi trail razredu 2x zaporedoma tretji, letos na 15min dirki samo 3 sekunde za Pol Tarresom na predelani yamahi t7?

 

 

 

pelje se lepo, ko je lepa potka brez kamenčka in jame, po šumi premetavanje levo, desno zaradi teže, nabijanje v vilice

ena sama muka gledat, kaj šele pelat

pegaso...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Snečer pravi:

pelje se lepo, ko je lepa potka brez kamenčka in jame, po šumi premetavanje levo, desno zaradi teže, nabijanje v vilice

ena sama muka gledat, kaj šele pelat

pegaso...

🤣🤣🤣

Popravljeno . Popravil miran985
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Snečer pravi:

pelje se lepo, ko je lepa potka brez kamenčka in jame, po šumi premetavanje levo, desno zaradi teže, nabijanje v vilice

ena sama muka gledat, kaj šele pelat

pegaso...

No..si pa dokazal da nimas pojma. O offroad voznji ne ves nic,modrujes precej. 

Pridi do mene, se bos peš sprehodil po telih lepih potkah. Na dve zadevi sploh ne bi gor prisel v mokrem.  Tale posnetek s pegaso? 🤣🤣suh travnik s puklom vmes in vrtenje zadnjega kolesa v prazno? 

Bi te dal na pegaso pa sipine bi ti dal za peljat, ko bi bil unicen do konca, bi te pa na kove posadil, da si odpocijes. Bi videl razliko v masi in fedrih ja🤣🤣🤣🤣

Imas hecne komentarje,pa rad provociras,prakse in znanja ti pa ocitno krepko primanjkuje. 

In ja...sam sem kriv, da sploh debatiram s tabo,ki zivis v svojem svetu..sem si ze rekel,da ne bom vec casa izgubljal. Se bom.od zdaj naprej bolj potrudil ok?😉

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DESMODUE pravi:

No..si pa dokazal da nimas pojma. O offroad voznji ne ves nic,modrujes precej. 

Pridi do mene, se bos peš sprehodil po telih lepih potkah. Na dve zadevi sploh ne bi gor prisel v mokrem.  Tale posnetek s pegaso? 🤣🤣suh travnik s puklom vmes in vrtenje zadnjega kolesa v prazno? 

Bi te dal na pegaso pa sipine bi ti dal za peljat, ko bi bil unicen do konca, bi te pa na kove posadil, da si odpocijes. Bi videl razliko v masi in fedrih ja🤣🤣🤣🤣

Imas hecne komentarje,pa rad provociras,prakse in znanja ti pa ocitno krepko primanjkuje. 

In ja...sam sem kriv, da sploh debatiram s tabo,ki zivis v svojem svetu..sem si ze rekel,da ne bom vec casa izgubljal. Se bom.od zdaj naprej bolj potrudil ok?😉

Si me prehitel ja...zdej pa vidim kak model je...pobje na forumu so imeli prav.

Čisto brezpredmeten je...škoda vsake sekunde. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gliha skuš štriha in ne mi rečt, da nisi vsaj zet, ki ceni tasta. 

Povej tastu, da mu je profesor dal popravca in da ga še ni položu....še vedno tuli v isti rog...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, raza pravi:

Gliha skuš štriha in ne mi rečt, da nisi vsaj zet, ki ceni tasta. 

Povej tastu, da mu je profesor dal popravca in da ga še ni položu....še vedno tuli v isti rog...

Včasih pride trenutek v življenju ko živiš v zmoti...no to je tvoj trenutek 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, raza pravi:

Hvala, tvoj še pride....

Res je, morda ja morda ne, odvisno za kaj. Letelo je zgolj na tvojo zmotno predvidevanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, DESMODUE pravi:

No..si pa dokazal da nimas pojma. O offroad voznji ne ves nic,modrujes precej. 

Pridi do mene, se bos peš sprehodil po telih lepih potkah. Na dve zadevi sploh ne bi gor prisel v mokrem.  Tale posnetek s pegaso? 🤣🤣suh travnik s puklom vmes in vrtenje zadnjega kolesa v prazno? 

Bi te dal na pegaso pa sipine bi ti dal za peljat, ko bi bil unicen do konca, bi te pa na kove posadil, da si odpocijes. Bi videl razliko v masi in fedrih ja🤣🤣🤣🤣

Imas hecne komentarje,pa rad provociras,prakse in znanja ti pa ocitno krepko primanjkuje. 

In ja...sam sem kriv, da sploh debatiram s tabo,ki zivis v svojem svetu..sem si ze rekel,da ne bom vec casa izgubljal. Se bom.od zdaj naprej bolj potrudil ok?😉

Ko nista znala povedat teže motocikla in se navajalo neke različne številke, sem že videl koliko je ura ... dane govorim o pravljici z nizkim težiščem pri povsem enaki zasnovi kot konkurenca. Če ima kateri nizko težišče je to Honda NC, ki ima skoraj vodoraven agregat in tank v geštelu.

Reala je nekaj čisto drugega, kot vidva reklamirata super kitajski adventure z nadnaravnimi lastnostmi.

Ni tu provokacij, ampak dvom, ki je vedno večji, ker so odgovori fantazijski.

Želim uspešno prodajo in reklamo nadnaravnega.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, Snečer pravi:

Ko nista znala povedat teže motocikla in se navajalo neke različne številke, sem že videl koliko je ura ... dane govorim o pravljici z nizkim težiščem pri povsem enaki zasnovi kot konkurenca. Če ima kateri nizko težišče je to Honda NC, ki ima skoraj vodoraven agregat in tank v geštelu.

Reala je nekaj čisto drugega, kot vidva reklamirata super kitajski adventure z nadnaravnimi lastnostmi.

Ni tu provokacij, ampak dvom, ki je vedno večji, ker so odgovori fantazijski.

Želim uspešno prodajo in reklamo nadnaravnega.

 

 

👍

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Snečer pravi:

Dajmo se malo zbrat, Aprilia 650, 30 let nazaj narejeno, večja mašina, pustimo en bat, vse skupaj je večje dimenzije in teže, da ne govorim o vsem ostalem.

fergazer itd.

https://www.motorcyclespecs.co.za/model/aprilia/aprilia-pegaso-650-97.html

In potem pride kitajec, "najnovejša" tehnologija pa je celo težji :)

stara MS jajca so daleč pred KOVE po teži, sploh glede na leta, kdaj je bila narejena...

Veš, lastim si 33let star ljudski avto 1100 ccm in teža 720kg.

Najdi sodoben avto s 1100ccm z vsaj probližno težo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, ftp pravi:

Veš, lastim si 33let star ljudski avto 1100 ccm in teža 720kg.

Najdi sodoben avto s 1100ccm z vsaj probližno težo?

Lastim si 45 let star avto, ki ima težo 1217kg in 2500ccm :)

---------------

tale ima 865kg

image.png.c60b54fdd4f35a18b6b2f93cbb975ce6.png

in 70ps ter 1000ccm

Vse se da ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Snečer pravi:

Lastim si 45 let star avto, ki ima težo 1217kg in 2500ccm :)

---------------

tale ima 865kg

image.png.c60b54fdd4f35a18b6b2f93cbb975ce6.png

in 70ps ter 1000ccm

Vse se da ...

Samo ko pa položiš tvoj telešček noter je pa teža ohoho (jbg karakter pa to)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Snečer pravi:

Lastim si 45 let star avto, ki ima težo 1217kg in 2500ccm :)

---------------

tale ima 865kg

image.png.c60b54fdd4f35a18b6b2f93cbb975ce6.png

in 70ps ter 1000ccm

Vse se da ...

to je kar 150 kg več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poskudi na Aprilio 650 ali F650 dodat še en zavorni disk, abs, okvir ki se ne zvija, malo več prostora za 2 in prtljago, še nekaj sedaj "nujne" opreme ...

... in si ga že olajšal, a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, ftp pravi:

Poskudi na Aprilio 650 ali F650 dodat še en zavorni disk, abs, okvir ki se ne zvija, malo več prostora za 2 in prtljago, še nekaj sedaj "nujne" opreme ...

... in si ga že olajšal, a ne?

alu frame na pegasu se zvija? :) res, dajmo se malo zvrat v tej temi

abs ima 1.1kg

lahko pa odstranimo en dimnik zadaj na pegasu, damo lažji in dimenzijsko manjši motor 470ccm in kje smo ...

v šenzenu

jaz verjamem, da se GSArjem, ki pridejo iz 300kilske zverine na 200kg kilskega kitajca odpira nov svet ...

ampak zaradi tega kitajec ni presežek, to pravim

Popravljeno . Popravil Snečer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ne rabim lahkega motorja, niti mi ni všeč vožnja z lahkim motorjem Sva s kolegom zamenjala in sem iz mojega presedlal na njegov Transalp 650...ojoj revščina. Cenim udobje in vse kar ponuja težka krava, sem se pač razvadil. Bi pa imel še en enduro od 125 do 250 ccm, max 300. To vmesno 500 ccm je le nek kompromis, imaš vse in nikjer ne blesti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, raza pravi:

Gliha skuš štriha in ne mi rečt, da nisi vsaj zet, ki ceni tasta. 

Povej tastu, da mu je profesor dal popravca in da ga še ni položu....še vedno tuli v isti rog...

pa kaj ma sorodstveno razmerje veze s to temo?

Lahko je njegov ljubimec, polbrat, žena, sin, prijatelj, ali je zgolj še en profil Desmota :P 

Samo prcanje in nič konkretnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

27 minutes ago, laky055 said:

To je tipični primer kako se tema izrodi in to zaradi provokacij in "podjebavanja" parih posameznikov!

Pol teme ni več pregledne in zato za normalne uporabnike je postala nezanimiva.

 

Za normalne je ta forum pase ze vsaj 5 let. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, laky055 pravi:

To je tipični primer kako se tema izrodi in to zaradi provokacij in "podjebavanja" parih posameznikov!

Pol teme ni več pregledne in zato za normalne uporabnike je postala nezanimiva.

 

Hvala !

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ne rabis prebirat, ce ti je lepo razlozil prodajalec, da mors pridt probat. Ker tud ce ma 200kg, je pol feels like: 150. :)

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, laky055 pravi:

To je tipični primer kako se tema izrodi in to zaradi provokacij in "podjebavanja" parih posameznikov!

Pol teme ni več pregledne in zato za normalne uporabnike je postala nezanimiva.

 

.

... ni nezanimiva :eek: ... mogoče samo malo bolj "uravnotežena" :dry:

... včasih je kakšno "top shop" pretirano hvaljenje nečesa dobro na neki točki malo "uravnotežit" :eek:

... prav je, da se topshop prodajalec vsaj malo potrudi ... in argumentira svoje trditve ... če misli s svojim poslom "resno" 

... na vsa vprašanja tu gor, odgovor " prid probat",  pač ni vedno dovolj  :dry: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kugelschreiber pravi:

Za normalne je ta forum pase ze vsaj 5 let. 

Pojte drugam. Db motoristi predlagam 🤣

pred 2 urami, laky055 pravi:

To je tipični primer kako se tema izrodi in to zaradi provokacij in "podjebavanja" parih posameznikov!

Pol teme ni več pregledne in zato za normalne uporabnike je postala nezanimiva.

 

Kje je točka podjebanja in kje je pač zdrav skepticizem . tanka črta je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za stare babe, ki najraje pljuvajo po MSju je res hud problem. A kaj ko večina njih najraje pljuva, joče in stoče. Komur ni ms ok, naj se izbriše, ostali majkemi lahko najdejo tut kako pozitivno informacijo.

In ja .....od te točka dalje bodo začeli Banovci. Dost mam jokic, ki ne ločijo med trolanjem tipa Sneci, ki dejansko komplicira a išče nek podatek in med takimi, ki se ubadate s profilom sočlana in takimi, ki niso niti sposobni slediti temi.

Hvala...bo bolelo definitivno prvega...pa tudi drugega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!