Skoči na vsebino

KOVE (450 rally, 500x, 800x in izpeljanke)


MiNa
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

Priporočene objave

pred 2 urami, krucymucy pravi:

Ne ne, je CRF300 kar blizje tezi 690 enduro. Bi se upal reci da ni razlike vec kot 5kg. 

Seveda sem 690 tehtal s polnim rezervoarjem, ne 90%, ampak polnim. 

690 bi vsaj po dimenzijah in ofroad performansah bilo smiselno primerjat s kove 450 rally (neglede da ima slednji manj ccmjev), se mi zdi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

32 minutes ago, DAMI34 said:

690 bi vsaj po dimenzijah in ofroad performansah bilo smiselno primerjat s kove 450 rally (neglede da ima slednji manj ccmjev), se mi zdi

Lahko ga primerjas s cimer hoces, ampak jeseni 2021 je bil to moped, ki je ostal po filtriranju. 
Na drugem mestu se je znasel AJP PR7, a ima KTM vseeno nekaj prednosti. Recimo aftermarket deli, rezervni deli in dobavljivost.

Koveta 450 ni bilo se (v EU ga se vedno ni), za Fantica XEF450 sem pa vedel da bo predrag. 

690 enduro R je po moje edini moped, ki sem ga kupil po kar nekaj casa brskanja in tuhtanja. Tracerja sem recimo kupil ko sem sel po skornje. Duke 890 pa ko sem sel po liter antifriza. 
 

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govorim sedaj, o teži recimo, pa sposobnosti terenske vožnje, podobnem udobju za daljše relacije. Ajp seveda spada v isti rang, je pa poprodajna podpora švoh, kar je zapisal tudi Desmodue, oziroma sem nekje v tej temi prebral.

ps. razmišljam, da bi tut jaz skočil v kako moped trgovino po kak liter antifriza :P 

pred 4 minutami, Marko P. pravi:

Kje vse v evropi pa se da kupiti Kove?  

450rally

je bilo že zapisano v tej temi. V ES pride spomladi, v VB ga že imajo. Amerika tudi. Tip iz VB je že bil pri nas v Sloveniji na obisku, je reportaža objavljena.

500x v Slo

800x naslednje leto, je tudi objavljeno tule.

Za vse ostalo pokličeš slo uvoznika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Ragezor pravi:

vsi vemo za kaj se gre, ker si lepo napisal, da si vagal ktm 690 enduro. ;)

 

vglavnem 500x 206kg pa ce odstejemo 12 kil za kovcke je to 194kg. daaaalec od lahko kategornikov ala honde crf300l (okrog 140kg) s katero se je tudi primerjalo.

 

cena 500x 7 jurjev. cena 800x 8,5 jurjev. za jurja pa pol vec dobis lepsi, mocnejsi in lazji (allegedly) motor. nekak ni racunice da bi kupoval 500x razen ce si res zelis nizkega sedeza. bo moral kove plunit v roke pa updejtat 500tko.

Primerjate kove 500z z crf 300? Kaj vam ni jasno. Noro res. Kaj greste primerjat, pa potem še težo poleg tega. 🙈🙈

Crf je enobatac, čisti Enduro...kove 500 je 50/50 bajk...crf ga glih nebi dajal da je na cesti super. Zagotovo ni.

Primerjate lahko z Hondo cb500x. A pazi zdej.

Dodaj na Hondo vso to opremo pa malo več bencina kot premore sam tank na hondi pa bomo na 220kg + z lahkoto. To je vse objavljeno in jasno kot beli dan.

pred 26 minutami, Marko P. pravi:

Kje vse v evropi pa se da kupiti Kove?  

Vsi modeli bodo na voljo pri nas v 2024. Lahko ga že sedaj naročiš če hočeš pridt na vrsto drugo leto. 

500x pa je na voljo že več kot eno leto pri nas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, miran985 pravi:

Primerjate kove 500z z crf 300? Kaj vam ni jasno. Noro res. Kaj greste primerjat, pa potem še težo poleg tega. 🙈🙈

tole je napisal desmodue

 

Citiraj

Pa tudi gospod,ki je po parkiriscu potiskal crf300 rally in kove 500x. 

Zanimive zadeve slišiš od njih.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Ragezor pravi:

tole je napisal desmodue

 

 

Vem to, res je. Probaj narediti isto pa javi. Pomembno je kje ima motor težišče. 

Žal v praksi 500x res ne kaže teže ki jo ima. Kdor se hoče prepričat na lastne oči vabljen na kavo k meni. Kdor pa ne, pa naj veseli trobi rog v tri krasne. 

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, Ragezor pravi:

Mogoce lahko skrijes 50 kilogramov teze pred osebo, ki potiska motor po parkiriscu. Pred fiziko pa je ne mores.

Sigurno.

Ne mešajte crf300 z 500x. Sm to povem.

Sploh glede kilogramov. Če se čutijo al pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, miran985 pravi:

Primerjate kove 500z z crf 300? Kaj vam ni jasno. Noro res. Kaj greste primerjat, pa potem še težo poleg tega. 🙈🙈

Crf je enobatac, čisti Enduro...kove 500 je 50/50 bajk...crf ga glih nebi dajal da je na cesti super. Zagotovo ni.

Primerjate lahko z Hondo cb500x. A pazi zdej.

Dodaj na Hondo vso to opremo pa malo več bencina kot premore sam tank na hondi pa bomo na 220kg + z lahkoto. To je vse objavljeno in jasno kot beli dan.

Vsi modeli bodo na voljo pri nas v 2024. Lahko ga že sedaj naročiš če hočeš pridt na vrsto drugo leto. 

500x pa je na voljo že več kot eno leto pri nas.

kle s polnim tankom in šus plato, scitniki rock je 194 kg

primerjam samo... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Snečer pravi:

kle s polnim tankom in šus plato, scitniki rock je 194 kg

primerjam samo... 

O snečer...vreme se je pa kr nardil a ne? 😉

Sm že pozabil da si tle.

Kje boš kej za nou let?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, miran985 pravi:

Vsi modeli bodo na voljo pri nas v 2024. Lahko ga že sedaj naročiš če hočeš pridt na vrsto drugo leto. 

500x pa je na voljo že več kot eno leto pri nas

Niste razumeli vprašanja.

Zanima me, kje drugje v EU se še prodaja znamka Kove razen v Sloveniji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Marko P. pravi:

Niste razumeli vprašanja.

Zanima me, kje drugje v EU se še prodaja znamka Kove razen v Sloveniji.

Jaz vem za Italijo, Španijo, Francijo,UK....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, miran985 pravi:

Jaz vem za Italijo, Španijo, Francijo,UK....

E, to.

Hvala.

Bilo mi je namreč čudno, da na mobile.de znamke Kove ni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem no, zakaj ne bi mogel biti Kove extra lahek...moja endura ima 70 kil...  :D ...pa so jo nardili še v YU časih...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, Zivnorc said:

Ne vem no, zakaj ne bi mogel biti Kove extra lahek...moja endura ima 70 kil...  :D ...pa so jo nardili še v YU časih...

 

Fakin rmeno tablco ma.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Kugelschreiber pravi:

Fakin rmeno tablco ma.  

.. sej nismo na fakin' Nizozemskem...  :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da v tej temi pametuje nekaj osebkov, ki dotičnega motorja v živo niti videli niso, preizkusili pa še manj in vedo več od tistih, ki si dotični motor lastijo in ga vsakodnevno preizkušajo v praksi. Takšno je paš stanje duha v naši deželici, ki se reflektira tudi na te strani tega foruma. Res žalostno, kaj vse tepta našo zemljico. 

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, TakeALookAround pravi:

Kje smo zdej, obramba je tih.....se prav so vse skp pravljice, ker smo v dobi interneta in je le te tezje prodajat? :)

Ni treba obrambe, samo neda se mi ubadat z ljudmi ozkega spektra. 

Pridi probaj komentiraj. Samo to je verodostojno.

pred 8 urami, bladerunner pravi:

Vidim, da v tej temi pametuje nekaj osebkov, ki dotičnega motorja v živo niti videli niso, preizkusili pa še manj in vedo več od tistih, ki si dotični motor lastijo in ga vsakodnevno preizkušajo v praksi. Takšno je paš stanje duha v naši deželici, ki se reflektira tudi na te strani tega foruma. Res žalostno, kaj vse tepta našo zemljico. 

Ja, sej zato me mineva karkoli na tem forumu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • Najots
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!