Skoči na vsebino

KOVE (450 rally, 500x, 800x in izpeljanke)


MiNa
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

Priporočene objave

pred 14 minutami, krucymucy pravi:

ti kaj veriga rozlja v levem cilindru? 

.

... na kateri znamki ??? :eek::D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, pik1 said:

.

... na kateri znamki ??? :eek::D

boomers favorite

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, krucymucy pravi:

boomers favorite

.

favoriti ne "ropotajo" :D

... z mal sreče :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skrajni cajt, da se kakšno 450 letos pelje na Dinaric rally.

Če ni nobenega, se javim za testenga šoferja. 

Krijem stroške prijave, imam top roadbook navigacijo. Obakrat sem na Dinaricu stal na stopničkah, sam še motor rabim na posojo?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, HyperJack pravi:

Skrajni cajt, da se kakšno 450 letos pelje na Dinaric rally.

Če ni nobenega, se javim za testenga šoferja. 

Krijem stroške prijave, imam top roadbook navigacijo. Obakrat sem na Dinaricu stal na stopničkah, sam še motor rabim na posojo?

 

Jih bo kar nekaj na Dinaricu, idejo imaš pa dobro. Mi je všeč razmišljanje👍

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DESMODUE pravi:

Jih bo kar nekaj na Dinaricu, idejo imaš pa dobro. Mi je všeč razmišljanje👍

3/4 MSja tko razmišlja, tut tisti, ki niti na štart nismo prišli :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, DAMI34 pravi:

3/4 MSja tko razmišlja, tut tisti, ki niti na štart nismo prišli :D

 

Je tako...vsi so na jeziku močni...Mene sam jebe k se mi ne splača kupovat 450 za en event na leto :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, HyperJack pravi:

Je tako...vsi so na jeziku močni...Mene sam jebe k se mi ne splača kupovat 450 za en event na leto :D

sej ni sam en event :P

za več eventov, pa za dušo ga kupi :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, HyperJack pravi:

Skrajni cajt, da se kakšno 450 letos pelje na Dinaric rally.

Če ni nobenega, se javim za testenga šoferja. 

Krijem stroške prijave, imam top roadbook navigacijo. Obakrat sem na Dinaricu stal na stopničkah, sam še motor rabim na posojo?

 

...evo...jest ti ga posodim...😘😘20240209_160628.jpg.1f89c01c02d19a114f59e93ed1b4b228.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Zivnorc pravi:

...evo...jest ti ga posodim...😘😘20240209_160628.jpg.1f89c01c02d19a114f59e93ed1b4b228.jpg

 

.

... a ti ga je dal vsaj mal za okol bajte zapelat, al ni šlo skoz ??? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Zivnorc pravi:

...to ni motor za softiće za okol bajte. To je oreng motor.

 

O.k. šalo na stran...

Bila sva na firbec obisku na Gorenjskem...

...in...  :eek:  ..jebenti da dobr zgledajo tele zverce.

Ko v živo vidiš zadevo je bistveno drugačen abčutek, kot če gledaš na slikah...pa še dotakneš se lohka...pa ne moreš verjet...še usedeš se lahko gor..pa mal lučke pogledaš...pa televizorček na armaturki..pa motor nagneš skor do tal...pa nazaj dvigneš in to brez napora...še u križu te ne more uštihnt.. 

Res je lahek za prekladat in manevrirat.

tardeč je tanizka verzija, kjer pri mojih 180 cm komot stojim čvrsto z obema nogama na tleh...tazelen pa je tavisoka verzija..tam pa bolj kot ne stojim na tleh z dvignjenimi petami...ne pa samo na prstih.

Motor je po širini širok kot Tomos

20240209_163807.jpg.066abcb20803b77f722e864978c7e0e4.jpg

...tačke niso moteče, ko stojiš z nogami na tleh...so bolj naprej.. krmilo ravno tako na pravem položaju...ga nimaš "v naročju". Za mojo višino za vožnjo v  stoje ravno prav visoko..

...nisem enduraš, da bi podal neko strokovno mnenje, ampak toliko pa že imam občutka, da vem, kaj paše v moje roke in kaj ne.

Same tehnike nismo preverjali...smo si pa ogledali vidne podrobnosti. Zelo lično narejeno...nobene nepotrebne navlake.. Vse je rokam in prstom dosegljivo...hitro snemljivo in logično sestavljeno.

20240209_160628.jpg.a834d51a2a20a51909608c799a9e20f9.jpg

Vzmetenje (na mestu v garaži) deluje lepo...ni tistega občutka guncanja kot na otroških igralih, ko že na mestu čutiš, da se pretirano gunca naprej-nazaj.

500 ravno tako izgleda vrhunsko...ga je na oko malo več skupaj...izjemno lično narejeno. Zvok hud...gas v trenutku odziven pri mrzli mašini na 1mm trenutnega zasuka ročke...

20240209_162645.jpg.1ceb9d334fac23a1facf859e24fb1cbc.jpg

20240209_162511.jpg.c3b53cdeebd5244162d467d47856fea6.jpg

..250ka pa zgleda kot igračka. Nič ga ni skup za videt...ni čudno, da ima pod 100 kil...ima pa vse, kar imajo "veliki"..😜

Vsi mopedi imajo izjemno mehke sklopke...

Sicer sem si najbolj ogledal 450ko...ampak se mi pri vseh modelih zdijo plastike na otip trpežne...niso tiste trde plastike...niti tiste čunga lunga, ko jo lahko zviješ na kolenu...

..pa še pa še bi lahko napisal, samo me boste potem napadli, da delam reklamo   ;D

 

..edino zastopnika za te mašine sta pa res katastofa.

Prišla sva za 20 minut...pa sta naju spustila domov šele po dobrih dveh urah.. 🤪😜

 

Skratka...spet ne bom spal kak teden...

 

..on pa po moje tut ne..🤣🤣

20240209_160403.jpg.eaf2911f67b89ffb5f57910d3139279f.jpg

 

 

 

A se nisva zmenila,da motorje pograjaš,zastopnika pa pohvališ? Vse si pomešal!😉

Vesela sva bila vajinega obiska,klepeta in družbe.

Prijetnih par ur je bilo😂

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, Kawl pravi:

A tole je na voljo? Al stranka še ni denarja fkup nakrampala? 

Hvala

Prodan je ja. Naslednja neprodana pošiljka bo na voljo v juniju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Zivnorc pravi:

...to ni motor za softiće za okol bajte. To je oreng motor.

 

O.k. šalo na stran...

Bila sva na firbec obisku na Gorenjskem...

...in...  :eek:  ..jebenti da dobr zgledajo tele zverce.

Ko v živo vidiš zadevo je bistveno drugačen abčutek, kot če gledaš na slikah...pa še dotakneš se lohka...pa ne moreš verjet...še usedeš se lahko gor..pa mal lučke pogledaš...pa televizorček na armaturki..pa motor nagneš skor do tal...pa nazaj dvigneš in to brez napora...še u križu te ne more uštihnt.. 

Res je lahek za prekladat in manevrirat.

tardeč je tanizka verzija, kjer pri mojih 180 cm komot stojim čvrsto z obema nogama na tleh...tazelen pa je tavisoka verzija..tam pa bolj kot ne stojim na tleh z dvignjenimi petami...ne pa samo na prstih.

Motor je po širini širok kot Tomos

20240209_163807.jpg.066abcb20803b77f722e864978c7e0e4.jpg

...tačke niso moteče, ko stojiš z nogami na tleh...so bolj naprej.. krmilo ravno tako na pravem položaju...ga nimaš "v naročju". Za mojo višino za vožnjo v  stoje ravno prav visoko..

...nisem enduraš, da bi podal neko strokovno mnenje, ampak toliko pa že imam občutka, da vem, kaj paše v moje roke in kaj ne.

Same tehnike nismo preverjali...smo si pa ogledali vidne podrobnosti. Zelo lično narejeno...nobene nepotrebne navlake.. Vse je rokam in prstom dosegljivo...hitro snemljivo in logično sestavljeno.

20240209_160628.jpg.a834d51a2a20a51909608c799a9e20f9.jpg

Vzmetenje (na mestu v garaži) deluje lepo...ni tistega občutka guncanja kot na otroških igralih, ko že na mestu čutiš, da se pretirano gunca naprej-nazaj.

500 ravno tako izgleda vrhunsko...ga je na oko malo več skupaj...izjemno lično narejeno. Zvok hud...gas v trenutku odziven pri mrzli mašini na 1mm trenutnega zasuka ročke...

20240209_162645.jpg.1ceb9d334fac23a1facf859e24fb1cbc.jpg

20240209_162511.jpg.c3b53cdeebd5244162d467d47856fea6.jpg

..250ka pa zgleda kot igračka. Nič ga ni skup za videt...ni čudno, da ima pod 100 kil...ima pa vse, kar imajo "veliki"..😜

Vsi mopedi imajo izjemno mehke sklopke...

Sicer sem si najbolj ogledal 450ko...ampak se mi pri vseh modelih zdijo plastike na otip trpežne...niso tiste trde plastike...niti tiste čunga lunga, ko jo lahko zviješ na kolenu...

..pa še pa še bi lahko napisal, samo me boste potem napadli, da delam reklamo   ;D

 

..edino zastopnika za te mašine sta pa res katastofa.

Prišla sva za 20 minut...pa sta naju spustila domov šele po dobrih dveh urah.. 🤪😜

 

Skratka...spet ne bom spal kak teden...

 

..on pa po moje tut ne..🤣🤣

20240209_160403.jpg.eaf2911f67b89ffb5f57910d3139279f.jpg

 

 

 

.

... končnoooooo .... da sta prišla v "inšpekcijo" tud dva, ki jih poznam ... tko da, zdej bo odločilno :eek:

... če je to res kej vreden, ga bom junija zagledal pri enmu ali drugmu v garaži :D

 

 

  • Haha 1
  • Šokiran 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, Snečer pravi:

Sta stehtala?

sva..  :D

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Zivnorc pravi:

sva..  :D

.

... sam da nista tehtala sam klobas na miz, k so vam jih narezal za dobrodošlico ... :kva2:

... Sneci je mislu moped, če sta ga stehtala :D

 

 

 

ps.

... da ni tistale objava tamle gor slučajno ena "poceni plačana reklama ??? :eek: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, pik1 pravi:

.

... sam da nista tehtala sam klobas na miz, k so vam jih narezal za dobrodošlico ... :kva2:

... Sneci je mislu moped, če sta ga stehtala :D

 

 

 

ps.

... da ni tistale objava tamle gor slučajno ena "poceni plačana reklama ??? :eek: :kva2:

Seveda je poceni plačana reklama!

Pazi to: pripeljala sta se na svoje stroške,prinesla klobaso za darilo in spisala takole reklamo za dve kavi z avtomata.

Ceneje enostavno je gre😅

In koliko je takih,ki so takoj za to...ne moreš verjeti, da se človek za kavo proda dandanes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DESMODUE pravi:

Seveda je poceni plačana reklama!

Pazi to: pripeljala sta se na svoje stroške,prinesla klobaso za darilo in spisala takole reklamo za dve kavi z avtomata.

Ceneje enostavno je gre😅

In koliko je takih,ki so takoj za to...ne moreš verjeti, da se človek za kavo proda dandanes.

.

... verjamem :huh:

... da sta se prodala :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, pik1 pravi:

.

... sam da nista tehtala sam klobas na miz, k so vam jih narezal za dobrodošlico ... :kva2:

... Sneci je mislu moped, če sta ga stehtala :D

 

 

 

ps.

... da ni tistale objava tamle gor slučajno ena "poceni plačana reklama ??? :eek: :kva2:

... v bistvu nisva tehtala, mi jih je doma samo potežkala in mi je rekla, da sem šel tja s polnimi, domov pa sem prišel s praznimi.

... če se izrazim v tvojem jeziku....    "za zdrkat"  :P dobri mopedi....    :P

 

... ampak resno... res so videt vrhunski... probat pa raj ne grem, ker bi rabili kake klešče al pa kladu za prst po prst dat dol z balance..  :D

 

  • Haha 2
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

32 minutes ago, Zivnorc said:

kladu 

za prst po prst dat dol z balance

Pa ne po prstih! A ne znas po prascu usekat? 
 

image.jpeg.e19ba5cf7a500a418a29b11f3fd975cb.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Zivnorc pravi:

 

 

... ampak resno... res so videt vrhunski... probat pa raj ne grem, ker bi rabili kake klešče al pa kladu za prst po prst dat dol z balance..  :D

 

no, to je že plačano, teb še verjemem, da bo pa un ta drug "tester" kdaj šel na Kove, bi pa težko verjel :P saj se spomniš reklame za Clio, k fotr šejk ne pusti sinu kupit clia z izjavo: prepoceni je moj sin :P

 

ps. in verjemem da so ti bli všeč

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na moto sejmu v Welsu v AT pa ni bilo Kove. Sem mislil, da bi si ga ogledal od blizu, ko je tukaj tako hvaljen moped. Bil je pa CF Moto. Dopuscam moznost, da sem spregledal stant, ker je bila kar guzva.

 

Lp, S. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Stayerc pravi:

Danes na moto sejmu v Welsu v AT pa ni bilo Kove. Sem mislil, da bi si ga ogledal od blizu, ko je tukaj tako hvaljen moped. Bil je pa CF Moto. Dopuscam moznost, da sem spregledal stant, ker je bila kar guzva.

 

Lp, S. 

Zagotovo ga nisi spregledal,ker ga ni bilo.

Avstriji in Nemčiji še ni bilo podeljeno zastopstvo.

Bi ga pa seveda lahko videl 10km stran od avstrijske meje😉

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!