Skoči na vsebino

KOVE (450 rally, 500x, 800x in izpeljanke)


MiNa
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

Priporočene objave

pred 49 minutami, DESMODUE pravi:

Zagotovo ga nisi spregledal,ker ga ni bilo.

Avstriji in Nemčiji še ni bilo podeljeno zastopstvo.

Bi ga pa seveda lahko videl 10km stran od avstrijske meje😉

.

... zahodnjaki bodo zgleda še mal počakal :huh: ... da plebejski južni trg pokaže "po kolk so hruške" ... pol se bodo pa za ene pol cene začel igrat kitajsko igrco :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, pik1 pravi:

.

... zahodnjaki bodo zgleda še mal počakal :huh: ... da plebejski južni trg pokaže "po kolk so hruške" ... pol se bodo pa za ene pol cene začel igrat kitajsko igrco :D

Če med plebejski južni trg šteješ ZDA, Francijo,Španijo,Italijo,Benelux,Skandinavijo, Veliko Britanijo, potem imaš verjetno spet prav. Kot ponavadi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DESMODUE said:

Zagotovo ga nisi spregledal,ker ga ni bilo.

Avstriji in Nemčiji še ni bilo podeljeno zastopstvo.

Bi ga pa seveda lahko videl 10km stran od avstrijske meje😉

Torej jih tudi v minhnu ne bo? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Kugelschreiber pravi:

Torej jih tudi v minhnu ne bo? 

Bi jih šel pogledat, če bi bili? Če bi te zanimali, bi si prihranil pot in stroške in se pri meni oglasil. 

Kot rečeno,Avstrija in Nemčija zaenkrat še nimata zastopnika (je pa zato nemških lastnikov Kove že kar nekaj 😉), zato Kove na tamkajšnjih salonih ne bo prisoten.

Seveda so bili prisotni v Milanu,pravkar so pristoni tudi na salonu v Vegasu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

43 minutes ago, DESMODUE said:

Bi jih šel pogledat, če bi bili? Če bi te zanimali, bi si prihranil pot in stroške in se pri meni oglasil. 

Kot rečeno,Avstrija in Nemčija zaenkrat še nimata zastopnika (je pa zato nemških lastnikov Kove že kar nekaj 😉), zato Kove na tamkajšnjih salonih ne bo prisoten.

Seveda so bili prisotni v Milanu,pravkar so pristoni tudi na salonu v Vegasu.

Ah. Ne greva zarad kovetov.  Če bi bili, bi jih videl.  Vorašam, ker je Imotova stran mizerna.  Za milano guspa letos ni dobila dopusta, v minken pa greva za vikend. Se dobimo se s par gasterbajterji. Racunam da bo fino. Kovete pac pogledam na dnevu odprtih vrat :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kugelschreiber pravi:

Ah. Ne greva zarad kovetov.  Če bi bili, bi jih videl.  Vorašam, ker je Imotova stran mizerna.  Za milano guspa letos ni dobila dopusta, v minken pa greva za vikend. Se dobimo se s par gasterbajterji. Racunam da bo fino. Kovete pac pogledam na dnevu odprtih vrat :) 

Vsak dan je dan odprtih vrat pri nama😅

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem vedel, da je tako "radikalno" drugačen od štandardnega 800x. Kar sploh ni nič narobe, poleg vzmetenja še: 140 zadnja guma, krajše prestavno razmerje, pišejo celo drugačen airbox. Dejansko precej bolj namenjen brezpotju (pa verjetno semi profi šoferjem) kot pa advenčr turizmu in splošni raji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

Nisem vedel, da je tako "radikalno" drugačen od štandardnega 800x. Kar sploh ni nič narobe, poleg vzmetenja še: 140 zadnja guma, krajše prestavno razmerje, pišejo celo drugačen airbox. Dejansko precej bolj namenjen brezpotju kot pa advenčr turizmu.

Tako je..o tem smo že razglabljali. Zanimiv 99% ljubiteljem segmenta, uporaben pa za 1% segmenta. Za ostale bo 800pro preko glave.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 11. 2. 2024 ob 17:31, DAMI34 pravi:

Nisem vedel, da je tako "radikalno" drugačen od štandardnega 800x. Kar sploh ni nič narobe, poleg vzmetenja še: 140 zadnja guma, krajše prestavno razmerje, pišejo celo drugačen airbox. Dejansko precej bolj namenjen brezpotju (pa verjetno semi profi šoferjem) kot pa advenčr turizmu in splošni raji.

Predlagam, da nabaviš in nam, potencialnim kupcem, iz prve roke približaš znamko v vseh pogledih..pa tudi uvozniku vzpostaviti pravi poprodajni odnos...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, siks pravi:

Predlagam, da nabaviš in nam, potencialnim kupcem, iz prve roke približaš znamko v vseh pogledih..pa tudi uvozniku vzpostaviti pravi poprodajni odnos...

Preveč zame, oziroma previsok. Je pa lep.

Poprodajni odnos si pa vsak sam vzpostavlja :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z zanimanjem spremljam odzive prvih strank glede kove 450 rally.

Zanimivo dejstvo je, da so z motorjem zadovoljni tako mladeniči z offroad izkusnjami,kot zreli gospodje,ki so se z offroadom srecali prvič.

To je tista opevana dvojna narava agregata, ki je linearen,neagresiven v spodnji polovici vrtljajev in veselo vrteč,hiter v zgornji polovici.

V obeh primerih pa stabilno in z navdušujočim vzmetenjem.

Ja, lahko je rally če si to želiš, v isti sapi pa je lahko prijeten in nezahteven sopotnik za premagovanje terenov.

Vreme očitno ni ustavilo nikogar, šest motorjev že opravilo prvi servis.

Vseh šest v lastni režiji..sami,po navodilih. In ja..garancija jim velja še naprej😉

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, DESMODUE pravi:

Z zanimanjem spremljam odzive prvih strank glede kove 450 rally.

Zanimivo dejstvo je, da so z motorjem zadovoljni tako mladeniči z offroad izkusnjami,kot zreli gospodje,ki so se z offroadom srecali prvič.

To je tista opevana dvojna narava agregata, ki je linearen,neagresiven v spodnji polovici vrtljajev in veselo vrteč,hiter v zgornji polovici.

V obeh primerih pa stabilno in z navdušujočim vzmetenjem.

Ja, lahko je rally če si to želiš, v isti sapi pa je lahko prijeten in nezahteven sopotnik za premagovanje terenov.

Vreme očitno ni ustavilo nikogar, šest motorjev že opravilo prvi servis.

Vseh šest v lastni režiji..sami,po navodilih. In ja..garancija jim velja še naprej😉

.

... po "domače" ??? :eek:

... a ni običajno tako, da vsak poseg "nepooblaščenega" v motor, pomeni razlog za neveljavno garancijo ??? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, pik1 pravi:

.

... po "domače" ??? :eek:

... a ni običajno tako, da vsak poseg "nepooblaščenega" v motor, pomeni razlog za neveljavno garancijo ??? :eek:

Seveda...ce si navajen tistega,na kar so te navadili...a ni fino, če so zadeve lahko tudi drugačne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
41 minutes ago, pik1 said:

.

... po "domače" ??? :eek:

... a ni običajno tako, da vsak poseg "nepooblaščenega" v motor, pomeni razlog za neveljavno garancijo ??? :eek:

@pik1 jaz recimo vozim motorje na servis pod "prisilo" dokler so v garanciji. 

Serviserji imajo, tako pravijo, "moment v roki", jaz revez imam pa moment kljuc.

Saj ves, mehanik > inzenir.

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, DESMODUE pravi:

Seveda...ce si navajen tistega,na kar so te navadili...a ni fino, če so zadeve lahko tudi drugačne?

.

... očitno se teli tvoji "prvi" kupci niti ne zavedajo, da jim boš sedaj garancijo lahko priznal, če se ti bo tako zahotelo naslednje dve leti, če bodo pa do tebe "neposlušni", jih boš pa pač lahko popolnoma upravičeno tudi odpikal .... tko da ... fajn situacija :worship:

 

 

ps.

...  edino če ni mišljeno, da bodo te kitajčke moral lastniki skoz sami vijačit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, pik1 pravi:

.

... očitno se teli tvoji "prvi" kupci niti ne zavedajo, da jim boš sedaj garancijo lahko priznal, če se ti bo tako zahotelo naslednje dve leti, če bodo pa do tebe "neposlušni", jih boš pa pač lahko popolnoma upravičeno tudi odpikal .... tko da ... fajn situacija :worship:

 

 

ps.

...  edino če ni mišljeno, da bodo te kitajčke moral lastniki skoz sami vijačit :D

No...poskusi enkrat za spremembo brati,kar napisem in ne potvarjati besed in jih sukati.

Ni prvič,da sem kaj takega omenil, se strinjas?

In ja stojim za svojimi besedami. Vedno sem,vedno bom.

A ni zanimivo,kako z veseljem razmišljaš,kako bi neko res lepo,dobro novico obrnil in jo predstavil kot zavajanje ali celo laž?

Daj poskusi enkrat za spremembo sprejeti dejstva. Saj ni tako težko no.

Niso vse dobre stvari predobre,da bi bile resnične. 

Ps..kot že mnogokrat omenjeno, imamo 2 servisa,mobilni servis,dele na zalogi. In da! Če ima kupec znanje ali zaupanja vrednega mehanika že od prej, mu pošljemo pravi servisni manual...in da! Garancijo obdrži. Bo zdaj bolj razumljivo? 

A ti mora recimo še dog66 povedati,kako zadeve tečejo? 

Če si navajen japonckov in evropejckov s svojimi zahtevami in lupljenjem, še ne pomeni, da se moraš s tem sprijazniti. Se da tudi drugače. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabil še nekaj omeniti. Verzije oziroma sama višina.

V torek se je pri meni oglasil gospod,ki v višino meri 173cm. Z obema nogama je segel hkrati do tal pri low verziji. 

Kljub temu,da se motor praktično ne posede, tako kot se je v njegovem primeru posedla kmalu bivša crf300.

Se pravi 172cm do 180cm low verzija, 180cm plus, standard verzija, nad 187cm morda že kakšni rox risers poviški z dvojnim kotom nastavljanja krmila.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem 174cm..jebemti lejta nas krčijo, včasih sem bil 175. No kakorkol, sem sedel na regular verziji in mi sploh ni bila hudo visoka. Pač ozek sedež pa mojih 87kg (brez opreme) :P nardi svoje . Malce več podplata kot samo prsti je bilo na tleh (podobno kot pri norden901), kar pomeni da za take, ki nimajo problema, da mal tapkajo, gre zlahka tudi visoka verzija čez...al pa za take, ki so res doma v pravem terenskem nabijanju. No, jaz bi trenutno vseeno posegel po nižjem, kot si rekel. (ampak upoštevam, da sem turistični adventure rajder)

Hočem povedat, da tudi regular višina in za vse ki hočejo daljše hode vzmetenja ni moped nek baw baw, sploh, ker ga z lahkoto mal nagneš in manevriraš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 hours ago, pik1 said:

.

... očitno se teli tvoji "prvi" kupci niti ne zavedajo, da jim boš sedaj garancijo lahko priznal, če se ti bo tako zahotelo naslednje dve leti, če bodo pa do tebe "neposlušni", jih boš pa pač lahko popolnoma upravičeno tudi odpikal .... tko da ... fajn situacija :worship:

 

 

ps.

...  edino če ni mišljeno, da bodo te kitajčke moral lastniki skoz sami vijačit :D

Tastar idealen moped zate,glede na to da si strojni tehnik bi lahko sam sraufal,pa bi prsparu,kdor varcuje si sreco kuje. 😂

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, luxsa pravi:

Tastar idealen moped zate,glede na to da si strojni tehnik bi lahko sam sraufal,pa bi prsparu,kdor varcuje si sreco kuje. 😂

.

... se bojim, da bodo moral tole sami šraufat tud fdv-jevci in ekonomisti :D

 

 

ps.

... čeprov, ekonomisti bodo znal to vsaj zagovarjat :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 30. 1. 2024 ob 19:41, DESMODUE pravi:

Z moje strani napisano razumljivo,po tvojem "lektoriranju" se je pomen zasukal za 100% ja

Z moje tudi zelo jasno, pač odvisno kakor za koga......ni bilo mojega "lektoriranja", treba je le razumeti sporočilo napisanega besedila, oz, kaj je pisec nameraval sporočiti.....pa no hard feelings, judje imamo pravico do različnih pogledov in mišljenja....in želim vse dobro v biznisu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, Luka66 pravi:

....pa no hard feelings, judje imamo pravico do različnih pogledov in mišljenja....

.

... kakor kje ... :eek:

... v tej temi je bolj zaželjeno enoumje ... tako da ... :dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, pik1 pravi:

.

... se bojim, da bodo moral tole sami šraufat tud fdv-jevci in ekonomisti :D

 

 

ps.

... čeprov, ekonomisti bodo znal to vsaj zagovarjat :kva2:

Ti se marsičesa bojiš ja.

Kakor rečeno, servisa zaenkrat dva, tretji sledi v kratkem. Ne vem zakaj se moram tolikokrat ponavljati glede tega.

V tej temi gre bolj za ugovarjanje enoumju. 

Enoumju,ki ga na pamet in na podlagi mnenja,ki ni osnovano na konkretni temi vedno znova ponavljajo eni in isti.

Si pa zanimiv možakar,preskočiš to, da imamo servise in dele in da kupcem omogočimo servise v lastni režiji brez izgube garancije. 

Ti pa ti pretolmačiš na svoj način, da bodo kupci prepuščeni samemu sebi na koncu.

Enoumje?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • zundapp
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!