Skoči na vsebino

KOVE (450 rally, 500x, 800x in izpeljanke)


MiNa
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

Priporočene objave

pred 10 minutami, DAMI34 pravi:

kaj tile sportnaoprema so pod vašim okriljem, al je konkurenca? Skos mi FB nabija oglase, pa so že mal tečni.

Glede na to,da sva generalna uvoznika,konkurenca zagotovo ni.

Lastnik je zanimiv fant,offroader,ki kove spremlja že dlje časa.

Naročil je nekaj motorjev, takoj ko bodo pri njem, bova naredila tudi uradno objavo prodajne točke in možnosti testnih voženj v okolice žalca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, DESMODUE pravi:

Glede na to,da sva generalna uvoznika,konkurenca zagotovo ni.

Lastnik je zanimiv fant,offroader,ki kove spremlja že dlje časa.

Naročil je nekaj motorjev, takoj ko bodo pri njem, bova naredila tudi uradno objavo prodajne točke in možnosti testnih voženj v okolice žalca.

saj resno sprašujem, ker če je pod vašim okriljem, potem štima vse, rez.deli, servisna mreža. Če bi bil pa zgolj nek prodajalec, potem se je pa bolje ogniti zadevi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

saj resno sprašujem, ker če je pod vašim okriljem, potem štima vse, rez.deli, servisna mreža. Če bi bil pa zgolj nek prodajalec, potem se je pa bolje ogniti zadevi.

Sodelujemo ja..rudi s servisom,ne samo s prodajo.

Fant je iz pravega testa, za marsikoga bo bližje in lažje do njega priti,kot do mene

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, miran985 pravi:

Spet ja 😅😅. Za ene je pravljica. Za ene resnica.

občutki so izjemni, ko menjaš prvo olje ... 

dajta se zbrat malo, ni tako vroče

Screenshot_2024-07-11-14-54-48-388_com.facebook.katana.jpg

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Snečer pravi:

občutki so izjemni, ko menjaš prvo olje ... 

dajta se zbrat malo, ni tako vroče

Screenshot_2024-07-11-14-54-48-388_com.facebook.katana.jpg

O dobro jutro sneči 😘❤️. Ko se boš imel rad, takrat bo bolje s tabo. 😉

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Snečer pravi:

občutki so izjemni, ko menjaš prvo olje ... 

dajta se zbrat malo, ni tako vroče

Screenshot_2024-07-11-14-54-48-388_com.facebook.katana.jpg

.

.... hahahaha .... sej se bom uscal ... :lol1:komentarjem ob teh objavah :D

 

 

ps.

.... ne, ni zadost blamaža samo na tem portalu :eek:

.... s svojimi umotvori posebnega reklamiranja bo šla blamaža tud krepko čez meje MS-ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

zdaj bo mladina ponavljala za tabo, kot so nekoč na tirih stalih in mostovih

nov trend, dviganje motorja

ps 

nasvet: ne metat po tleh pa ne bo potrebe po dviganju

pred 1 minuto, pik1 pravi:

.

.... hahahaha .... sej se bom uscal ... :lol1:komentarjem ob teh objavah :D

 

 

ps.

.... ne, ni zadost blamaža samo na tem portalu :eek:

.... s svojimi umotvori posebnega reklamiranja bo šla blamaža tud krepko čez meje MS-ja

škoda da je glavni promotor mrknil al obležal, on je z eno roko dvignil, leže

Popravljeno . Popravil Snečer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, pik1 pravi:

.

.... hahahaha .... sej se bom uscal ... :lol1:komentarjem ob teh objavah :D

 

 

ps.

.... ne, ni zadost blamaža samo na tem portalu :eek:

.... s svojimi umotvori posebnega reklamiranja bo šla blamaža tud krepko čez meje MS-ja

Tebe je pa enostavno do scanja spraviti😅😅😅.

Blamažo vidiš samo ti in tebi podobni. Se pa strinjam, da je šla zadeva krepko prek meje MS-ja ja.😉

pred 4 minutami, Snečer pravi:

zdaj bo mladina ponavljala za tabo, kot so nekoč na tirih stalih in mostovih

nov trend, dviganje motorja

Lahko tudi starejši poskusijo...bodo manj na forumih viseli

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Snečer pravi:

zdaj bo mladina ponavljala za tabo, kot so nekoč na tirih stalih in mostovih

nov trend, dviganje motorja

ps 

nasvet: ne metat po tleh pa ne bo potrebe po dviganju

škoda da je glavni promotor mrknil al obležal, on je z eno roko dvignil, leže

Na offroadu (tam kjer ti nisi) je treba kdaj pobrat zadevo če te ujame. Zato je fajn da je motor vsaj približno lahek. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, miran985 pravi:

Na offroadu (tam kjer ti nisi) je treba kdaj pobrat zadevo če te ujame. Zato je fajn da je motor vsaj približno lahek. 

 

na offroadu, kjer sem, motor ne pride ...

no pokaži kak video off roada, toliko opevanega, tlakovano dvorišče je po tej dikciji možen primer = izven cest

komedijanta postajata

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Snečer pravi:

zdaj bo mladina ponavljala za tabo, kot so nekoč na tirih stalih in mostovih

nov trend, dviganje motorja

ps 

nasvet: ne metat po tleh pa ne bo potrebe po dviganju

škoda da je glavni promotor mrknil al obležal, on je z eno roko dvignil, leže

.

... "najstarejši" promotor nam je dolžen najprej še en test 500-tke ... baje tok hud, kakršnega še nismo videl :eek:... vsaj tko nekak se je hvalil ... tko da ... čakamo :blush:

 

 

ps.

.... čeprav, če sem dobro razumel tadruzga promotorja, je 510-ka bolj kot ne za začetnike ... tko da se bo teh "nadležnih" 500-tk treba zdej čimprej nekako rešit, in probat še 800-tko :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, Snečer pravi:

zdaj bo mladina ponavljala za tabo, kot so nekoč na tirih stalih in mostovih

nov trend, dviganje motorja

ps 

nasvet: ne metat po tleh pa ne bo potrebe po dviganju

škoda da je glavni promotor mrknil al obležal, on je z eno roko dvignil, leže

tkole jaz 220 kg ktm 790 adv dvigujem kot za šalo in to str stric. Lahko tut posnamem. Pa zvagal sem ga tut.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, pik1 pravi:

.

... "najstarejši" promotor nam je dolžen najprej še en test 500-tke ... baje tok hud, kakršnega še nismo videl :eek:... vsaj tko nekak se je hvalil ... tko da ... čakamo :blush:

 

 

ps.

.... čeprav, če sem dobro razumel tadruzga promotorja, je 510-ka bolj kot ne za začetnike ... tko da se bo teh "nadležnih" 500-tk treba zdej čimprej nekako rešit, in probat še 800-tko :blush:

Težko je če nisi sam s sabo zadovoljen.

Pravkar, DAMI34 pravi:

tkole jaz 220 kg ktm 790 adv dvigujem kot za šalo in to str stric. Lahko tut posnamem. Pa zvagal sem ga tut.

Super. Naj traja čimdlje tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, DESMODUE pravi:

 

Lahko tudi starejši poskusijo...bodo manj na forumih viseli

lahko, hočeš posnetek dvigovanja 220kg težke krote?

Sicer nimam nič proti posnetku. Mal podoben je vsem ostalim "kitajcem" tipa dvigovanja zadnjega kolesa 450MT.  Ampak kot sem rekel, ni napačen, mal je prozoren. 

Več informacij dobim, če ga fukneš po tleh, da vidim kak delujejo cevne zaščite, pol pa dvigneš. Namreč dvigovanje motorja, ki je obležal ni sam dvigovanje, občasno ga moraš tudi poslajdat ali zavrtet, če je padel kontra v dolino. 

pred 3 minutami, miran985 pravi:

 

Super. Naj traja čimdlje tako.

dokler ne poči kaj v hrbtu :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, DAMI34 pravi:

lahko, hočeš posnetek dvigovanja 220kg težke krote?

Sicer nimam nič proti posnetku. Mal podoben je vsem ostalim "kitajcem" tipa dvigovanja zadnjega kolesa 450MT.  Ampak kot sem rekel, ni napačen, mal je prozoren. 

Več informacij dobim, če ga fukneš po tleh, da vidim kak delujejo cevne zaščite, pol pa dvigneš. Namreč dvigovanje motorja, ki je obležal ni sam dvigovanje, občasno ga moraš tudi poslajdat ali zavrtet, če je padel kontra v dolino. 

dokler ne poči kaj v hrbtu :P

 

Nikol prav karkoli človek reče,naredi,posname..vredu.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, miran985 pravi:

Nikol prav karkoli človek reče,naredi,posname..vredu.

 

zakaj, saj ni nič narobe, je pa prežvečeno, verjetno se strinjaš če se ne, ti dam vsaj 10 podobnih zadev s tube, z nekim dvigovanjem.. sem ti rekel, zapel na vago, zmagaš, zapreš gofljo vsem ki sikajo in jočejo. 

Sam korak naprej naredi, je pa res, da potem se v tej temi ne bo več nič dogajalo, ker bodo vsi podatki, govorim za skeptike, kar naenkrat obelodanjeni.

 

In lej, v roku 30 minut, lahko nardim isto s ktm 790 adv, pa še na tla ga butnem :P ampak še vedno bo težak tolko kot sem ga zvagal.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

zakaj, saj ni nič narobe, je pa prežvečeno, verjetno se strinjaš če se ne, ti dam vsaj 10 podobnih zadev s tube, z nekim dvigovanjem.. sem ti rekel, zapel na vago, zmagaš, zapreš gofljo vsem ki sikajo in jočejo. 

Sam korak naprej naredi, je pa res, da potem se v tej temi ne bo več nič dogajalo, ker bodo vsi podatki, govorim za skeptike, kar naenkrat obelodanjeni.

 

In lej, v roku 30 minut, lahko nardim isto s ktm 790 adv, pa še na tla ga butnem :P ampak še vedno bo težak tolko kot sem ga zvagal.

 

Prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

38 minutes ago, DAMI34 said:

zakaj, saj ni nič narobe, je pa prežvečeno, verjetno se strinjaš če se ne, ti dam vsaj 10 podobnih zadev s tube, z nekim dvigovanjem.. sem ti rekel, zapel na vago, zmagaš, zapreš gofljo vsem ki sikajo in jočejo. 

Sam korak naprej naredi, je pa res, da potem se v tej temi ne bo več nič dogajalo, ker bodo vsi podatki, govorim za skeptike, kar naenkrat obelodanjeni.

 

In lej, v roku 30 minut, lahko nardim isto s ktm 790 adv, pa še na tla ga butnem :P ampak še vedno bo težak tolko kot sem ga zvagal.

 

Ma ves…na to nikoli nism bil pozoren.  Mord me je za to video dokaj zacudil. In sem spodmaknil tacko moji taljanki. Rezervar je na lucki. 5l.  Nisem fitneser, prav slabic pa tud ne. Stari, dve ponovitvi sta bili cist prevec. Ze pr taprvem poskusu sm se spraseval, kako se bo koncalo? A je je blo men zdej to treba po tleh metat?! Po papirjih ima motor 215 suhe teze. 
 

meni je bil ta performance tako, sedi i gledaj. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

tkole jaz 220 kg ktm 790 adv dvigujem kot za šalo in to str stric. Lahko tut posnamem. Pa zvagal sem ga tut.

.

... tastar, če dobr pomislm, si ti tud z lahkoto kakšn generalni uvoznik katere od znamk :eek:

.... glede na prebrano, videno in slišano od teh uvoznikov tle gor, si ti s tem, kar si navedel, celo dvignil standarde, ki veljajo za uvoznike :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, Kugelschreiber pravi:

Ma ves…na to nikoli nism bil pozoren.  Mord me je za to video dokaj zacudil. In sem spodmaknil tacko moji taljanki. Rezervar je na lucki. 5l.  Nisem fitneser, prav slabic pa tud ne. Stari, dve ponovitvi sta bili cist prevec. Ze pr taprvem poskusu sm se spraseval, kako se bo koncalo? A je je blo men zdej to treba po tleh metat?! Po papirjih ima motor 215 suhe teze. 
 

meni je bil ta performance tako, sedi i gledaj. 

vsaj nekdo je zadovoljen s posnetkom, še več, zanimiran, da je svoj moped šel dvigovat :P

 

Pravkar, pik1 pravi:

.

... tastar, če dobr pomislm, si ti tud z lahkoto kakšn generalni uvoznik katere od znamk :eek:

.... glede na prebrano, videno in slišano od teh uvoznikov tle gor, si ti s tem, kar si navedel, celo dvignil standarde, ki veljajo za uvoznike :kva2:

tule se ne dvigujejo standardi ampak moped...i :P

 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, miran985 pravi:

Nikol prav karkoli človek reče,naredi,posname..vredu.

 

.

.... ja "rekl" ste tukaj gor res že zelo velik ... posnel pa bolj malo :eek:

... razen dveh treh fotk mopedov, slikanih na travniku za bajto, kej bolj prepričljivega res še ni bilo zasledit :eek:

... namesto stresanja besedne megle in tistgale komičnega dvigovanja na domačem tlakovanem dvorišču, prilepi gor rajši kakšen filmček iz offrouda ... iz naših krajev ... pa da se bo zares lahko videlo, kako ta tehnika premaguje brezpotja :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, pik1 pravi:

.

.... ja "rekl" ste tukaj gor res že zelo velik ... posnel pa bolj malo :eek:

... razen dveh treh fotk mopedov, slikanih na travniku za bajto, kej bolj prepričljivega res še ni bilo zasledit :eek:

... namesto stresanja besedne megle in tistgale komičnega dvigovanja na domačem tlakovanem dvorišču, prilepi gor rajši kakšen filmček iz offrouda ... iz naših krajev ... pa da se bo zares lahko videlo, kako ta tehnika premaguje brezpotja :blush:

Te povabim na eno skupno vožnjo,pa bova pogledala kako se tehnika pelje in obnese.

Si za?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, pik1 pravi:

.

.... ja "rekl" ste tukaj gor res že zelo velik ... posnel pa bolj malo :eek:

... razen dveh treh fotk mopedov, slikanih na travniku za bajto, kej bolj prepričljivega res še ni bilo zasledit :eek:

... namesto stresanja besedne megle in tistgale komičnega dvigovanja na domačem tlakovanem dvorišču, prilepi gor rajši kakšen filmček iz offrouda ... iz naših krajev ... pa da se bo zares lahko videlo, kako ta tehnika premaguje brezpotja :blush:

Tudi mene to zanima, sploh kje so pri nas za brezpotja, kjer niti medved ne stopi :) 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, DESMODUE pravi:

Te povabim na eno skupno vožnjo,pa bova pogledala kako se tehnika pelje in obnese.

Si za?

.

... hvala za povabilo ... mogoče pa res kdaj ... ko bo vse tole "dozorelo" :)

.... sicer pa imam trenutno dovolj drugih motorjev za vozit in testirat njihove zmogljivosti ... tako da ... bom počakal kar na te vaše prve promotorje ... da bodo opravili raziskavo vaše kvalitete tudi za nas .... širšo množico plebejskih potencialnih kupcev :D ki se žal ne znamo tolk dobr vozit kot oni :blush: ... ampak mogoče pa kdaj le poizkusimo tudi ta presežek kitajske tehnike :eek:

 

 

ps.

.... ampak seveda ... "za pol cene" :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   9 članov

    • kp-kp
    • pik1
    • Slash13
    • Marko P.
    • DESMODUE
    • boris1970
    • miran985
    • Rdeči
    • krucymucy
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!