Skoči na vsebino

KOVE (450 rally, 500x, 800x in izpeljanke)


MiNa
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

Priporočene objave

pred 21 minutami, DESMODUE pravi:

Te povabim na eno skupno vožnjo,pa bova pogledala kako se tehnika pelje in obnese.

Si za?

prijavljam se za testno vožnjo s 500x in napišem neodvisen test :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, pik1 pravi:

.

... hvala za povabilo ... mogoče pa res kdaj ... ko bo vse tole "dozorelo" :)

.... sicer pa imam trenutno dovolj drugih motorjev za vozit in testirat njihove zmogljivosti ... tako da ... bom počakal kar na te vaše prve promotorje ... da bodo opravili raziskavo vaše kvalitete tudi za nas .... širšo množico plebejskih potencialnih kupcev :D ki se žal ne znamo tolk dobr vozit kot oni :blush: ... ampak mogoče pa kdaj le poizkusimo tudi ta presežek kitajske tehnike :eek:

 

 

ps.

.... ampak seveda ... "za pol cene" :D

 

Nima veze kaj in koliko jih imaš v garaži. Samo za ustvarjanje lastnega mnenja na podlagi videnega/preizkušenega se gre. 

Zakaj imam 4 testne motorje? Zato,da ga lahko vsak preizkusi in si ustvari mnenje. 

Najhuje bi bilo,da testnih sploh ne bi imel in nekaj nabijal na pamet,tako pa ima vsak priliko videti in preizkusiti. 

 

Pravkar, Snečer pravi:

prijavljam se za testno vožnjo s 500x in napišem neodvisen test :) 

Ti pa neodvisen test?🤣🤣🤣🤣🤣

Zdaj je pa mene scat prijelo🤣🤣🤣🤣

Tvoj test bo tako neodvisen in izčrpen,kot tvoji strokovni komentarji v zadnjem letu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DESMODUE pravi:

Nima veze kaj in koliko jih imaš v garaži. Samo za ustvarjanje lastnega mnenja na podlagi videnega/preizkušenega se gre. 

Zakaj imam 4 testne motorje? Zato,da ga lahko vsak preizkusi in si ustvari mnenje. 

Najhuje bi bilo,da testnih sploh ne bi imel in nekaj nabijal na pamet,tako pa ima vsak priliko videti in preizkusiti. 

 

Ti pa neodvisen test?🤣🤣🤣🤣🤣

Zdaj je pa mene scat prijelo🤣🤣🤣🤣

Tvoj test bo tako neodvisen in izčrpen,kot tvoji strokovni komentarji v zadnjem letu.

To so pa hitro predsodki ...

Saj ne bo primerjalni s kawasakijem. Kave ne pijem, nič bat.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, DESMODUE said:

Nima veze kaj in koliko jih imaš v garaži. Samo za ustvarjanje lastnega mnenja na podlagi videnega/preizkušenega se gre. 

Zakaj imam 4 testne motorje? Zato,da ga lahko vsak preizkusi in si ustvari mnenje. 

Najhuje bi bilo,da testnih sploh ne bi imel in nekaj nabijal na pamet,tako pa ima vsak priliko videti in preizkusiti. 

 

Ti pa neodvisen test?🤣🤣🤣🤣🤣

Zdaj je pa mene scat prijelo🤣🤣🤣🤣

Tvoj test bo tako neodvisen in izčrpen,kot tvoji strokovni komentarji v zadnjem letu.

Ja pa pusti Snecerju da si ustvari mnenje. Mislis da bo sprenevedanje in laganje? Ne bo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Snečer pravi:

To so pa hitro predsodki ...

Saj ne bo primerjalni s kawasakijem. Kave ne pijem, nič bat.

 

Predsodke imaš ti,ne jaz😉..jasno kot beli dan.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DESMODUE pravi:

Predsodke imaš ti,ne jaz😉..jasno kot beli dan.

 

Pa ne bi bilo fino, da tudi nekdo potestira, ko ni strokovno podkovan in ni pravi motorist. Po občutku, brez honorarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecerjevemu testu bi verjel. 

Razen če....

... ni tudi Snečer del te "skrite promocije". In bi bil on tisti, ki je imel na začetku toliko proti, po opravljenem testu sedaj kao popolni navdušenec. Vse z namenom, da prepriča nas, morebitne preostale skeptike.

   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se ne motim ga zanima, oziroma ga je 500x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Najots pravi:

Snecerjevemu testu bi verjel. 

Razen če....

... ni tudi Snečer del te "skrite promocije". In bi bil on tisti, ki je imel na začetku toliko proti, po opravljenem testu sedaj kao popolni navdušenec. Vse z namenom, da prepriča nas, morebitne preostale skeptike.

   

No,končno en,ki je ugotovil za kaj gre pri vsej stvari! Bravo!😉

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem odprl temo o kitajcih? sem.

Pridem na test in zapišem.

Pa še 500x-ko vozim, da bo primerjava legitimna.

se vidimo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom samo nekaj povedal.

Kakorkoli gre zgodba, JAZ SEM VEDNO ZAPISAL MOJE OSEBNO MNENJE KI NI VEZANO NA NIC. MOJE IZKUŠNJE MOJ FILING ITD. Nima to veze z uvoznikom, reklamiranjem itd. In stojim za vsakim zapisom. Povedal sem vedno tako kot je. 

Neodvisen test popolnoma. Če poznam koga ali ne. Tukaj imam čisto vest in mirno spim glede tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, pik1 said:

.. namesto stresanja besedne megle in tistgale komičnega dvigovanja na domačem tlakovanem dvorišču, prilepi gor rajši kakšen filmček iz offrouda ... iz naših krajev ... pa da se bo zares lahko videlo, kako ta tehnika premaguje brezpotja :blush:

Pridi enkrat do mene, pa ti razkazem se nase konce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, pik1 pravi:

..... hahahaha .... sej se bom uscal ... :lol1:komentarjem ob teh objavah :D

ps.

.... ne, ni zadost blamaža samo na tem portalu :eek:

.... s svojimi umotvori posebnega reklamiranja bo šla blamaža tud krepko čez meje MS-ja

..ni pod soncem ga junaka, ki ne lula, kadar kaka ... 

p.s.

A ni zadosti tvojega blamiranja s temi tvojimi umotvori v javnosti... sploh pri teh letih, ko bi človek vsaj malo več "normalnosti " in odraslosti pričakoval.... Je šlo že čez vse meje prebavljivega. 

A se ne bi raje enkrat malo usedel, prebral vse tvoje zapiske in se malo zamislil, kaj sploh hočeš...oz. kaj ti je namen vsega tega drekanja tule gor.

Vem, da imaš čisto preveč časa, spoznaš se na nobeno stvar, da bi se s čem zamotil, ali ustvaril.... in znal ceniti delo kakega drugega, ki je tudi z rokami kaj ustvaril, vložil svoj trud, znanje, moč in čas...  Vse, kar znaš, je pametovanje, drekanje, provociranje in odiranje ljudi pri tvojem poslu... in pol, ko imaš 100€ v žepu, si najjači in cel svet se mora vrteti okoli tebe.

...sej po eni strani te razumem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, pik1 pravi:

... hvala za povabilo ... mogoče pa res kdaj ... ko bo vse tole "dozorelo" :)

.... sicer pa imam trenutno dovolj drugih motorjev za vozit in testirat njihove zmogljivosti ... tako da ... bom počakal kar na te vaše prve promotorje ... da bodo opravili raziskavo vaše kvalitete tudi za nas .... širšo množico plebejskih potencialnih kupcev :D ki se žal ne znamo tolk dobr vozit kot oni :blush: ... ampak mogoče pa kdaj le poizkusimo tudi ta presežek kitajske tehnike :eek:

Ko berem tole, mi pride na misel en Magnificov verz, ki gre nekako takole:

"Razumem, razumem, je rekla, že prov, ampak najbrž je vidla, da sem se mal usrou."  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se niste slisal za un pregovor? Ko sere zlo ne misli. 🤣

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 hours ago, pik1 said:

.

.... ja "rekl" ste tukaj gor res že zelo velik ... posnel pa bolj malo :eek:

... razen dveh treh fotk mopedov, slikanih na travniku za bajto, kej bolj prepričljivega res še ni bilo zasledit :eek:

... namesto stresanja besedne megle in tistgale komičnega dvigovanja na domačem tlakovanem dvorišču, prilepi gor rajši kakšen filmček iz offrouda ... iz naših krajev ... pa da se bo zares lahko videlo, kako ta tehnika premaguje brezpotja :blush:

Pik1, tudi jaz te vabim k

meni. Te peljem na en krog da preveriva tehniko. 
 

Zdaj imas konkretna vabila, pa se oglasi. Do takrat pa se zadrzi z neprimernimi komentarji prosim. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, mladen pravi:

Pik1, tudi jaz te vabim k

meni. Te peljem na en krog da preveriva tehniko. 
 

Zdaj imas konkretna vabila, pa se oglasi. Do takrat pa se zadrzi z neprimernimi komentarji prosim. 

.

... hvala za povabilo :D

... z veseljem te bom dal v čakalno vrsto, za moj obisk pri tebi  :D ... ne morem biti pri vseh naenkrat :blush:

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, DESMODUE pravi:

Zakaj imam 4 testne motorje? Zato,da ga lahko vsak preizkusi in si ustvari mnenje. 

Kako je s testiranjem, se je potrebno prej najavit, koliko časa se lahko vozi, koliko stane testna vožnja, s koliko motorji se lahko pelje...vidim, da se zanimanje povečuje in če je prilika, zakaj je ne bi izkoristil? 🙂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 hours ago, Snečer said:

Kako se pa kaj tvoj Kove obnese? 

Je bil ta komentar res potreben? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, krucymucy pravi:

Je bil ta komentar res potreben? 

Dokaj preprosto vprašanje imetniku te znamke, razen če nima več. Odgovor je, da.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar s testne vožnje 800x od Bože in Aleša, obema kapo dol. 

 

Lahko samo potrdim, da je motor enostavno nad pričakovanji in da je vse to kar je do zdaj napisanega res. Kvalitetna izdelava, agresiven, poskočen ampak lepo uglašen agregat,  lahko upravljanje, kot je že Aleš omenil, zavijaš takorekoč z boki. Zavore super, vzmetenje tudi. Prestavljanje lepo,gladko, sklopka mehka kot puter..Vglavnem konkreten motor.

Zaskrbelo me je da mi bo motor premajhen, ko je Miran objavil video, na katerem je kazal svoje mišične sposobnosti , to je bil med drugim tudi glavni razlog za obisk in glede na to da sem visok skoraj 2m, je bil ta strah čisto odveč.

Večina kolegov je rekla da sem se morda malo prenaglil, ker sem naročil in plačal kitajski motor ne da bi ga prej sploh videl v živo oz. preizkusil, ampak sedaj sem še bolj prepričan da glede price-performance boljše opcije ni.  

 

Nejevernim Tomažom pa priporočam testno vožnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, bearded pravi:

Ravnokar s testne vožnje 800x od Bože in Aleša, obema kapo dol. 

 

Lahko samo potrdim, da je motor enostavno nad pričakovanji in da je vse to kar je do zdaj napisanega res. Kvalitetna izdelava, agresiven, poskočen ampak lepo uglašen agregat,  lahko upravljanje, kot je že Aleš omenil, zavijaš takorekoč z boki. Zavore super, vzmetenje tudi. Prestavljanje lepo,gladko, sklopka mehka kot puter..Vglavnem konkreten motor.

Zaskrbelo me je da mi bo motor premajhen, ko je Miran objavil video, na katerem je kazal svoje mišične sposobnosti , to je bil med drugim tudi glavni razlog za obisk in glede na to da sem visok skoraj 2m, je bil ta strah čisto odveč.

Večina kolegov je rekla da sem se morda malo prenaglil, ker sem naročil in plačal kitajski motor ne da bi ga prej sploh videl v živo oz. preizkusil, ampak sedaj sem še bolj prepričan da glede price-performance boljše opcije ni.  

 

Nejevernim Tomažom pa priporočam testno vožnjo.

Ja snemalni kot kamere je prikazal video kot da sem res velik 😅. 175cm imam. Bi moral morda drugače posneti.

No sedaj pa povej koliko sem "nabijal" oziroma če sem se kaj izmislil glede opisa motorja tukaj gor? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole sem pa v eni drugi temi ukradel, sam ni napačna :D

 

Breznaslova.png.b05e5f14b6c8ce0b171096573aee498c.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, bearded pravi:

Ravnokar s testne vožnje 800x od Bože in Aleša, obema kapo dol. 

 

Lahko samo potrdim, da je motor enostavno nad pričakovanji in da je vse to kar je do zdaj napisanega res. Kvalitetna izdelava, agresiven, poskočen ampak lepo uglašen agregat,  lahko upravljanje, kot je že Aleš omenil, zavijaš takorekoč z boki. Zavore super, vzmetenje tudi. Prestavljanje lepo,gladko, sklopka mehka kot puter..Vglavnem konkreten motor.

Zaskrbelo me je da mi bo motor premajhen, ko je Miran objavil video, na katerem je kazal svoje mišične sposobnosti , to je bil med drugim tudi glavni razlog za obisk in glede na to da sem visok skoraj 2m, je bil ta strah čisto odveč.

Večina kolegov je rekla da sem se morda malo prenaglil, ker sem naročil in plačal kitajski motor ne da bi ga prej sploh videl v živo oz. preizkusil, ampak sedaj sem še bolj prepričan da glede price-performance boljše opcije ni.  

 

Nejevernim Tomažom pa priporočam testno vožnjo.

zgleda, da 800x lažji in boljši od 500x

avto.net bo preplavljen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   9 članov

    • kp-kp
    • pik1
    • Slash13
    • Marko P.
    • DESMODUE
    • boris1970
    • miran985
    • Rdeči
    • krucymucy
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!