Skoči na vsebino

KOVE (450 rally, 500x, 800x in izpeljanke)


MiNa
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

Priporočene objave

Objavljeno (popravljeno)
34 minutes ago, Snečer said:

avto.net bo preplavljen

Narobe. To je nišni produkt. Kdor bo imel, ne bo prodal. Če se bo pojavil v oglasih, bodo nanj planili ko pes na kost.  Kot s eto zgodi za 500x. V Železnikih je bil pretep, kdo bo tega dobil…

 

 

IMG_4738.png

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoraj nov, odlično ohranjen, poceni in super vstopni model. Jaz se ne boljim za prodajo rabljenih.

Sploh pa ker je že nabavna cena 500x nizka ne moreš veliko izgubiti.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, DAMI34 pravi:

Skoraj nov, odlično ohranjen, poceni in super vstopni model. Jaz se ne boljim za prodajo rabljenih.

Sploh pa ker je že nabavna cena 500x nizka ne moreš veliko izgubiti.

 

Mi2 na dajeva popustov na nove motocikle, ni black friday ali posezonskih popustov.

Tudi zato dobro držijo ceno, do zdaj sta se dva tudi izjemno hitro prodala za željeno ceno. Da v enem letu izgubis 1000 eur,pa tudi ni pretirano.

Hkrati bi te opozoril, da komentarje,ki so namenjeni izključno provokaciji in ki nato sprožijo pri ostalih odzive ( ki se ustrezno sankcionirajo ) izbrišeš,ker opozorila očitno ne zaležejo. 

Mislim,da morajo pravila veljati za vse enako.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vidim logike, da bi še dodatne popuste dajali že pri tako cenovno ugodnih motorjih. Popusti so zgolj marketinški trik.

Za vse ostalo, pa brez skrbi, je moj problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, DAMI34 pravi:

Ne vidim logike, da bi še dodatne popuste dajali že pri tako cenovno ugodnih motorjih. Popusti so zgolj marketinški trik.

Za vse ostalo, pa brez skrbi, je moj problem.

Poglej cfmoto logiko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, miran985 pravi:

Poglej cfmoto logiko

Vsak naj po svoje dela cenovno politiko..eni so zadovoljni z našo, drugi niso. Ne moreš ustreĉi vsem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Kugelschreiber pravi:

Narobe. To je nišni produkt. Kdor bo imel, ne bo prodal. Če se bo pojavil v oglasih, bodo nanj planili ko pes na kost.  Kot s eto zgodi za 500x. V Železnikih je bil pretep, kdo bo tega dobil…

 

 

IMG_4738.png

.

... šalo na stran .... ampak če ta trenutek pogledam avtonet ... bi bilo res zanimivo vedet, zakaj možakarja prodajata vsak svojega .... eden starega par mesecev s prevoženimi 1400 km .... in drugi s svojega z le 4500 km-ji :eek:

... ne vem no :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, pik1 pravi:

.

... šalo na stran .... ampak če ta trenutek pogledam avtonet ... bi bilo res zanimivo vedet, zakaj možakarja prodajata vsak svojega .... eden starega par mesecev s prevoženimi 1400 km .... in drugi s svojega z le 4500 km-ji :eek:

... ne vem no :hmm:

razlog bo kove 800x

po drugi strani pa jurčka dodaš in premium Honda nx500, res da brez dodatne opreme kufrov, a čez rollbag ga po drugi strani ni

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, pik1 said:

.

... šalo na stran .... ampak če ta trenutek pogledam avtonet ... bi bilo res zanimivo vedet, zakaj možakarja prodajata vsak svojega .... eden starega par mesecev s prevoženimi 1400 km .... in drugi s svojega z le 4500 km-ji :eek:

... ne vem no :hmm:


Ne vem. Motorcka sta na slikah res lepa. Morda manj je vec ne drzi tako zelo, kot so si mislili ob nakupu? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 minutes ago, Snečer said:

res da brez dodatne opreme kufrov, a čez rollbag ga po drugi strani ni

Jah ne vem, kufri so en plus. Je pa na mestu vorasanje, kolkrat jih rabis. V 7 letih in 70000km sem jih zapotrebo zapel 5x in enkrat cist bezveze. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, pik1 pravi:

.

... šalo na stran .... ampak če ta trenutek pogledam avtonet ... bi bilo res zanimivo vedet, zakaj možakarja prodajata vsak svojega .... eden starega par mesecev s prevoženimi 1400 km .... in drugi s svojega z le 4500 km-ji :eek:

... ne vem no :hmm:

Ja vem za oba razloga.

Popolnoma nič kriva motorja.

V detajle oziroma zasebne stvari jaz nebom šel ker mislim da ni prav. Razen če bi oseba dovolila.

Vem pa da sta oba odličen nakup sploh ker sta ubistvu nova pa še kovčki.

 

 

pred 32 minutami, Snečer pravi:

razlog bo kove 800x

po drugi strani pa jurčka dodaš in premium Honda nx500, res da brez dodatne opreme kufrov, a čez rollbag ga po drugi strani ni

Ojoj, da bi ti videl "premium" nx-ko ja...🤣. Slabo narejeno da je jok...kot že leta pri Hondi (v tem rangu).

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, miran985 pravi:

Ja vem za oba razloga.

Popolnoma nič kriva motorja.

V detajle oziroma zasebne stvari jaz nebom šel ker mislim da ni prav. Razen če bi oseba dovolila.

Vem pa da sta oba odličen nakup sploh ker sta ubistvu nova pa še kovčki.

 

 

Ojoj, da bi ti videl "premium" nx-ko ja...🤣. Slabo narejeno da je jok...kot že leta pri Hondi (v tem rangu).

cb500x sem videl in vse korektno, kaj pa je pri nx tako zanič, da spravlja v jok?

 

In terms of overall quality, the NX500 is profoundly high-class. The paint finish, quality of plastic panels and switchgear, and the fitment of components feel premium and sturdy, almost as good as Honda's much bigger bikes.25. maj 2024

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snečer pravi:

cb500x sem videl in vse korektno, kaj pa je pri nx tako zanič, da spravlja v jok?

 

In terms of overall quality, the NX500 is profoundly high-class. The paint finish, quality of plastic panels and switchgear, and the fitment of components feel premium and sturdy, almost as good as Honda's much bigger bikes.25. maj 2024

Ko postaviš Kove in Hondo (500) en zraven druzga vidiš...

Ko boš (če) kdaj vrgel "uč" na sestavo Koveta pa uporabljene materiale boš videl. Do sedaj je še vsak ki pozna marsikater motor povedal jasno da je kvalitetain sestav boljša od marsikatere znane znamke.

Tako govorijo kdor pride pogledat. Jaz sem pa že povedal svoje davno.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, miran985 pravi:

Ko postaviš Kove in Hondo (500) en zraven druzga vidiš...

Ko boš (če) kdaj vrgel "uč" na sestavo Koveta pa uporabljene materiale boš videl. Do sedaj je še vsak ki pozna marsikater motor povedal jasno da je kvalitetain sestav boljša od marsikatere znane znamke.

Tako govorijo kdor pride pogledat. Jaz sem pa že povedal svoje davno.

 

To poemni, da Kove več kot premium :) ne pa da je Honda slaba.

Bom pogledal enkrat Kove, da, al pa Jawo... 

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snečer pravi:

To poemni, da Kove več kot premium :) ne pa da je Honda slaba.

Bom pogledal enkrat Kove, da, al pa Jawo... 

Ne sm pač ti lahko za nekaj rečeš "tole je premium". In narod grabi po tem. Po drugi strani pa imaš fabrike ki delajo bolje pa ne govorijo ali pišejo na veliko "premium".

Marketing....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, miran985 pravi:

Ne sm pač ti lahko za nekaj rečeš "tole je premium". In narod grabi po tem. Po drugi strani pa imaš fabrike ki delajo bolje pa ne govorijo ali pišejo na veliko "premium".

Marketing....

bolj sem mislil da ni razlike hude v ceni med rabljenim kove zgoraj in novo hondo nx500...

honda je pa honda :) tudi če kvaliteta kopije podobna, so tu še zaenkrat druge prednosti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snečer pravi:

bolj sem mislil da ni razlike hude v ceni med rabljenim kove zgoraj in novo hondo nx500...

honda je pa honda :) tudi če kvaliteta kopije podobna, so tu še zaenkrat druge prednosti...

Ja maš ime. To je to. Odvisno koliko komu to pomeni. Stvar posameznika. Nič narobe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Snečer pravi:

bolj sem mislil da ni razlike hude v ceni med rabljenim kove zgoraj in novo hondo nx500...

honda je pa honda :) tudi če kvaliteta kopije podobna, so tu še zaenkrat druge prednosti...

In dejstvo da človek kupi rabljeno kopijo namesto originala ima verjetno neko ozadje,ki ga nekateri ne bodo nikoli dojeli.

Čuden svet, ni kaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DESMODUE pravi:

In dejstvo da človek kupi rabljeno kopijo namesto originala ima verjetno neko ozadje,ki ga nekateri ne bodo nikoli dojeli.

Čuden svet, ni kaj

nakup z razumom je kove, a motorizem se pred gostilno dogaja ...

slovenski vozni park je morda še bolj ekstremen :)

ja, svet je lahko kar čuden

ampak streznitve prihajajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snečer pravi:

nakup z razumom je kove, a motorizem se pred gostilno dogaja ...

slovenski vozni park je morda še bolj ekstremen :)

ja, svet je lahko kar čuden

ampak streznitve prihajajo

Motorizem naj se kar dogaja pred gostilno..to ni moj motorizem. Sem že pred časom napisal, da se selekcija kupcov s Kove dela sama. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
52 minutes ago, miran985 said:

Ja maš ime. To je to. Odvisno koliko komu to pomeni. Stvar posameznika. Nič narobe.

Dec, cb500x je bombon. nx500 je u zivo in od blizu bombon. Poznam cb500x s 150k, je se vedno v rent floti. Drug tedn grem na kavo z njimi, bom poklepetal tud o Macborih in zakaj jih nimajo s sabo v SLO. 
 

Again. Ko sm naredil tri kroge okrog Jawe se mi je zdela lična. Bluzit da je honda narejena iz repe in krompirja kolove pa premium materialov je pac…nakladanje. Edit, kufri na nx500 so mi zgledali dokaj bedno, koloveta s trisom pa nism se vidu v zivo. 

28 minutes ago, DESMODUE said:

Motorizem naj se kar dogaja pred gostilno..to ni moj motorizem. Sem že pred časom napisal, da se selekcija kupcov s Kove dela sama. 

Zdej smo v eni gostilni. Za šankom. Druga se kliče fejcbuk. 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Snečer said:

bolj sem mislil da ni razlike hude v ceni med rabljenim kove zgoraj in novo hondo nx500...

30%. Pizda, to ni malo. Kove 6500 s kufri, honda 7500 golo i boso. Kupi kufre in kako zascito, si na kove+30%. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V januarski dobavi motociklov tudi 450 rally v dveh novih barvah.

 

 

Screenshot_20240703_201909_Facebook.jpg

Screenshot_20240703_201925_Facebook.jpg

V januarski dobavi motociklov tudi 450 rally v dveh novih barvah.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   9 članov

    • Slash13
    • mladench
    • Marko P.
    • DESMODUE
    • Poni
    • boris1970
    • miran985
    • Rdeči
    • krucymucy
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!