Skoči na vsebino

KOVE (450 rally, 500x, 800x in izpeljanke)


MiNa
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

Priporočene objave

Objavljeno (popravljeno)
pred 10 urami, Snečer pravi:

500x vs cb da slišimo... :)

 

Karakter "mašine" enak, saj sta v neposrednem sorodu. Tisti, ki slišijo travo rast bi čutil razliko :naughty:

Vožnja je boljša, na Kove, logično. Vzmetenje je par nekaj stopničk nad Hondo.

Kar se pa končne izdelave tiče ne bom pisal (je tukaj kar nekaj poklicanih za design). So pa pri Kove popravili nekaj malenkosti, ki so pomembne pri servisiranju in pri rednem vzdrževanju. Žal tega Honda tudi pri najnovejši izvedbi izpeljanke 500X (NX500) še ni popravila.

Nakup je na koncu odvisen od glave ali srca. Skoraj nihče ne kupuje motor iz potrebe...

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, MiNa pravi:

Karakter "mašine" enak, saj sta v neposrednem sorodu. Tisti, ki slišijo travo rast bi čutil razliko :naughty:

Vožnja je boljša, na Kove, logično. Vzmetenje je par nekaj stopničk nad Hondo.

Kar se pa končne izdelave tiče ne bom pisal (je tukaj kar nekaj poklicanih za design). So pa pri Kove popravili nekaj malenkosti, ki so pomembne pri servisiranju in pri rednem vzdrževanju. Žal tega Honda tudi pri najnovejši izvedbi izpeljanke 500X (NX500) še ni popravila.

Nakup je na koncu odvisen od glave ali srca. Skoraj nihče ne kupuje motor iz potrebe...

Če že pišeš pravljice,bom tudi sam dodal eno. 

Po vajinem odhodu je k nama prišel fant,testirat 800x.

Po 2 urni vožnji je strnil vtise.

V 14 dneh je testiral praktično vse,kar je lahko testiral.

Za 800x je izjavil, da je kombinacija lahkotnosti nx500,stabilnosti in lege multistrade,moči in navora africe twin 1100,združeno v en motocikel.

Še en,ki mu je sonce do konca udarilo v glavo. Jeseni pridejo manj pravljični zapisi,ko sonce popusti.

Pred zgražanji in napadi poudarim dve stvari:

1. Niso moje besede!

2. Kdor misli,da je fantu zakuhalo v glavi,naj s testno vožnjo preveri sam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kawl pravi:

Taki hvalospevi, da počasi lahko drugi začnejo ugašati livarne.

Si že sprobal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, DESMODUE pravi:

Si že sprobal?

ne vem zakaj bi ? Ne čutim neke potrebe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kawl pravi:

ne vem zakaj bi ? Ne čutim neke potrebe.

Čutiš pa izjemno potrebo po komentiranju nečesa,kar nisi videl in sprobal? Si očitno na pravem mestu s par somišljeniki.

Bi še razumel tvoj sarkazem,če bi imel podlago, jo pa žal samo prevzemaš.

Si pač izbral stališče in imaš vso pravico do tega. Bi bile pa tvoje besede vsaj verodostojne,če bi temeljile na podlagi lastne izkušnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DESMODUE said:

Če že pišeš pravljice,bom tudi sam dodal eno. 

Po vajinem odhodu je k nama prišel fant,testirat 800x.

Po 2 urni vožnji je strnil vtise.

V 14 dneh je testiral praktično vse,kar je lahko testiral.

Za 800x je izjavil, da je kombinacija lahkotnosti nx500,stabilnosti in lege multistrade,moči in navora africe twin 1100,združeno v en motocikel.

Še en,ki mu je sonce do konca udarilo v glavo. Jeseni pridejo manj pravljični zapisi,ko sonce popusti.

Pred zgražanji in napadi poudarim dve stvari:

1. Niso moje besede!

2. Kdor misli,da je fantu zakuhalo v glavi,naj s testno vožnjo preveri sam.

Sam vprasanje.  To folk hodi od stacune do stacune in se mal vozi? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DESMODUE pravi:

Za 800x je izjavil, da je kombinacija lahkotnosti nx500,stabilnosti in lege multistrade,moči in navora africe twin 1100,združeno v en motocikel.

Recimo, da je vse res. Kje so zajebali Japonci in Evropejci, da so jih lahko Kitajci s sorazmerno svežim brandom povozili na vsej črti. Ne razglabljam o ceni, katero se da z mizernimi plačami v proizvodnji narediti hudo konkurenčno. Razvoj agregata z notranjim izgorevanjem, razvoj vzmetenja, itd. ni od včeraj. Gravitacija pa je od zmeraj. Vse te superiorne lastnosti mi nekako dajejo občutek oz. dvom o trajnosti izdelka. Kot, da bi se vozil z dvotaktno kroslo, ki gre kot hudič, lahka kot perje, zaribaš pa jo od LJ do KP. Ima Kove sploh kakšno pomanjkljivost?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Kugelschreiber pravi:

Sam vprasanje.  To folk hodi od stacune do stacune in se mal vozi? 

Dejansko ja..ampak resnega cloveka locis od firbca po tem, da testira motorje iz enakega segmenta.

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, kp-kp pravi:

Recimo, da je vse res. Kje so zajebali Japonci in Evropejci, da so jih lahko Kitajci s sorazmerno svežim brandom povozili na vsej črti. Ne razglabljam o ceni, katero se da z mizernimi plačami v proizvodnji narediti hudo konkurenčno. Razvoj agregata z notranjim izgorevanjem, razvoj vzmetenja, itd. ni od včeraj. Gravitacija pa je od zmeraj. Vse te superiorne lastnosti mi nekako dajejo občutek oz. dvom o trajnosti izdelka. Kot, da bi se vozil z dvotaktno kroslo, ki gre kot hudič, lahka kot perje, zaribaš pa jo od LJ do KP. Ima Kove sploh kakšno pomanjkljivost?

Vabljen na ogled in razlago..ti bo kmalu jasno.

Ce ima kove pomanjkljivost? IMA

Sem velikokrat opisal prednosti in namen motocikla.

Kdor išče udoben potovalnik za cesto, večinoma v dvoje,z zmernim tempom, je mnogo boljših izbir od Kove. 

Tudi sam večkrat napotim ljudi h konkurenci ( moto guzzi,cf moto,kawasaki....) ,ker nočem,da bi pri nakupu že v štartu zgrešili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, kp-kp pravi:

Recimo, da je vse res. Kje so zajebali Japonci in Evropejci, da so jih lahko Kitajci s sorazmerno svežim brandom povozili na vsej črti. Ne razglabljam o ceni, katero se da z mizernimi plačami v proizvodnji narediti hudo konkurenčno. Razvoj agregata z notranjim izgorevanjem, razvoj vzmetenja, itd. ni od včeraj. Gravitacija pa je od zmeraj. Vse te superiorne lastnosti mi nekako dajejo občutek oz. dvom o trajnosti izdelka. Kot, da bi se vozil z dvotaktno kroslo, ki gre kot hudič, lahka kot perje, zaribaš pa jo od LJ do KP. Ima Kove sploh kakšno pomanjkljivost?

Dobro vem,da nisi kupec...pa kaj potem?

Vzemi si cas za en lep izlet,pridi do mene, vzemi motor za 2 urno voznjo,pa bova predebatirala tvojo izkušnjo.

Prodajne številke so mi zadnja skrb,verjemi. Odpiranje oči mi je na prvem mestu.

Kakorkoli neverjetno se to sliši.

Je pa resnica,kar so spoznali vsi,ki so bili pri nama.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jest sem klobaso prnesu samo iz hvaležnosti, da sem se lahko gor usedu... peljat se sploh nisem šel...  :D

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Zivnorc pravi:

... jest sem klobaso prnesu samo iz hvaležnosti, da sem se lahko gor usedu... peljat se sploh nisem šel...  :D

Bolje da se nisi....ali bi bil razočaran,ali pa popljuvan s strani določenih😅

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, MiNa pravi:

Karakter "mašine" enak, saj sta v neposrednem sorodu. Tisti, ki slišijo travo rast bi čutil razliko :naughty:

Vožnja je boljša, na Kove, logično. Vzmetenje je par nekaj stopničk nad Hondo.

Kar se pa končne izdelave tiče ne bom pisal (je tukaj kar nekaj poklicanih za design). So pa pri Kove popravili nekaj malenkosti, ki so pomembne pri servisiranju in pri rednem vzdrževanju. Žal tega Honda tudi pri najnovejši izvedbi izpeljanke 500X (NX500) še ni popravila.

Nakup je na koncu odvisen od glave ali srca. Skoraj nihče ne kupuje motor iz potrebe...

torej moram menjat versača :)

pred 2 urami, DESMODUE pravi:

Si že sprobal?

avgusta bi probal, en izlet :)

  • Šokiran 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snečer pravi:

torej moram menjat versača :)

Bog ne daj....sem napisal odgovor kp-kp..ima.kove slabost,ki ti ne bo vsec

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kove ima eno veliko slabost.

..in sicer meni kar slabo postane, ko  pomislim, da bi moral ženi povedat, da je še en moped u garaži... ..in tko raje ne omedlevam več...in probam ne razmišljat o tem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, DESMODUE pravi:

Bolje da se nisi....ali bi bil razočaran,ali pa popljuvan s strani določenih😅

.

... ali pa bi bil "popljuvan" iz tvoje strani ... tako kot je bil MiNa :eek: ... žal :cry:

... je pa njegov komentar najbrž eden bolj verodostojnih tu gor :worship: tko da ... ne vem, če je tudi tebi sploh kaj do tega, da slišiš različna mnenja :eek: ... v vsej tej vaši zagledanosti v te plastik fantastik kinderjajčka :sleep2:

 

AMPAK ... to je seveda samo moje osebno mnenje ... ki pa pri "vas" itak nič ne šteje :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, pik1 pravi:

.

... ali pa bi bil "popljuvan" iz tvoje strani ... tako kot je bil MiNa :eek: ... žal :cry:

... je pa njegov komentar najbrž eden bolj verodostojnih tu gor :worship: tko da ... ne vem, če je tudi tebi sploh kaj do tega, da slišiš različna mnenja :eek: ... v vsej tej vaši zagledanosti v te plastik fantastik kinderjajčka :sleep2:

 

AMPAK ... to je seveda samo moje osebno mnenje ... ki pa pri "vas" itak nič ne šteje :blush:

... če bi razumel, kaj je napisal en in drugi, verjetno ne bi pisal tega posta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, kp-kp pravi:

Recimo, da je vse res. Kje so zajebali Japonci in Evropejci, da so jih lahko Kitajci s sorazmerno svežim brandom povozili na vsej črti. 

Ni možno, da bi izumili čudeže. Če ima motor dobro vzmetenje je to glavno, večina serijskih nima vrhunskih. Glede ciklistike pa, če blesti v enem segmentu vožnje, bo slabši v drugem...če je super na terenu bo slabši na cesti, tko na grobo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, pik1 pravi:

.

... ali pa bi bil "popljuvan" iz tvoje strani ... tako kot je bil MiNa :eek: ... žal :cry:

... je pa njegov komentar najbrž eden bolj verodostojnih tu gor :worship: tko da ... ne vem, če je tudi tebi sploh kaj do tega, da slišiš različna mnenja :eek: ... v vsej tej vaši zagledanosti v te plastik fantastik kinderjajčka :sleep2:

 

AMPAK ... to je seveda samo moje osebno mnenje ... ki pa pri "vas" itak nič ne šteje :blush:

Uf...nekje sva izgubila skupno nit po moje.

pred 2 minutami, vandrovec pravi:

Ni možno, da bi izumili čudeže. Če ima motor dobro vzmetenje je to glavno, večina serijskih nima vrhunskih. Glede ciklistike pa, če blesti v enem segmentu vožnje, bo slabši v drugem...če je super na terenu bo slabši na cesti, tko na grobo.

No vidiš...točno to ,kar si omenil,je mene še najbolj presenetilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, pik1 pravi:

.

... ali pa bi bil "popljuvan" iz tvoje strani ... tako kot je bil MiNa :eek: ... žal :cry:

... je pa njegov komentar najbrž eden bolj verodostojnih tu gor :worship: tko da ... ne vem, če je tudi tebi sploh kaj do tega, da slišiš različna mnenja :eek: ... v vsej tej vaši zagledanosti v te plastik fantastik kinderjajčka :sleep2:

 

AMPAK ... to je seveda samo moje osebno mnenje ... ki pa pri "vas" itak nič ne šteje :blush:

Tvoje osebno mnenje ne šteje nič! Veš zakaj? Ker ni tvoje osebno mnenje. Zdaj pa gruntaj,zakaj sem to napisal

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kugelschreiber pravi:

To folk hodi od stacune do stacune in se mal vozi? 

Ja, tudi taki tlačijo zemljo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snečer pravi:

torej moram menjat versača :)

Ne, ne študentski motor je tanartabulš ever...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, vandrovec pravi:

Ni možno, da bi izumili čudeže.

Nobenih čudežev. Če na stvari gledaš neobremenjeno, ti postane jasno, da nekateri "tapkajo na mestu" medtem ko konkurenca "počasi" korak po korak postaja boljša...

Lep primer imamo v MotoGP. Kje sta bila Honda in Yamaha pred par leti? Kje pa sta sedaj????

V Evropi nam gre samo za "šuške" na hitro. To se nam bo, pravzaprav se že zelo maščuje. Na vseh področjih.

pred 1 uro, pik1 pravi:

... je pa njegov komentar najbrž eden bolj verodostojnih tu gor :worship: tko da ...

Hvala. Ne spomnim se, če sem kdaj kak motor kupil s srcem in očmi, mogoče moj prvi pri sedemnajstih TOMOS 90 Electronic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DESMODUE pravi:

Tvoje osebno mnenje ne šteje nič! Veš zakaj? Ker ni tvoje osebno mnenje. Zdaj pa gruntaj,zakaj sem to napisal

.

... no, tukaj ti dam pa prav :worship:

... "samo" moje mnenje res ne bi štelo "nič" ... ampak, glede na vse večjo ponudbo rabljenih 500-ic na Avtonetu, z vsega 2-3.000 prevoženimi kilometri najbrž tudi nekaj šteje ... ali pa mogoče prav tako nič ??? :eek:

 

ps.

... s takim nagovarjanjem in prepričevanjem vseh okoli sebe, da smo vsi "malo" drugače misleči okoli kitajskih kopij mopedov sami nevedneži, najbrž ne bo prav dolgo vzdržalo :dry:

.... če se bo takšen trend ponudbe teh "tvojih" mopedov nadaljeval tudi na Avtonetu, jih bo tam v ponudbi kmalu več "za pol cene" kot jih boš imel ti v prodaji za polno ceno :cry:

... tako da ... boš moral najbrž počasi malo razmislit o drugačnem pristopu marketinga za to superduper tehniko 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   7 članov

    • Slash13
    • Marko P.
    • DESMODUE
    • boris1970
    • miran985
    • Rdeči
    • krucymucy
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!