Skoči na vsebino

KOVE (450 rally, 500x, 800x in izpeljanke)


MiNa
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

Priporočene objave

pred 11 minutami, pik1 pravi:

.

... no, tukaj ti dam pa prav :worship:

... "samo" moje mnenje res ne bi štelo "nič" ... ampak, glede na vse večjo ponudbo rabljenih 500-ic na Avtonetu, z vsega 2-3.000 prevoženimi kilometri najbrž tudi nekaj šteje ... ali pa mogoče prav tako nič ??? :eek:

 

ps.

... s takim nagovarjanjem in prepričevanjem vseh okoli sebe, da smo vsi "malo" drugače misleči okoli kitajskih kopij mopedov sami nevedneži, najbrž ne bo prav dolgo vzdržalo :dry:

.... če se bo takšen trend ponudbe teh "tvojih" mopedov nadaljeval tudi na Avtonetu, jih bo tam v ponudbi kmalu več "za pol cene" kot jih boš imel ti v prodaji za polno ceno :cry:

... tako da ... boš moral najbrž počasi malo razmislit o drugačnem pristopu marketinga za to superduper tehniko 

Ves razoge prodaje? A samo predvidevas?

Si videl morda v kolikem casu se prodajo in za kaksno ceno?

Vedno sta dve plati ...fino je da pogledas vse aspekte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za zjokat perfektno...me pa čudi, kaj je živeganorca toko navdušilo, pa se niti peljal ni s Kovetom :hmm:...da ni že kakšna črna magija zadaj 😊

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, vandrovec pravi:

Za zjokat perfektno...me pa čudi, kaj je živeganorca toko navdušilo, pa se niti peljal ni s Kovetom :hmm:...da ni že kakšna črna magija zadaj 😊

...jest se hitro "prodam".... imam dogovor, da talam všečkote.....in ko jih potalam 100, dobim za nagrado Koveta za krog okol bajte....

  • Hvala 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lukci, Snecerji in Pikci kaj zdaj? Ste v vedno vecji manjsini v tej temi z vasimi komentarji o kinderjajckih? Kako si tole razlagate?

Menda ja nismo prav vsi tako omejeni in podkupljeni od uvoznika, al kaj?

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, object pravi:

Razni Snečerji, pikeci in ostali mrzneži in podpaljevalci ognja... Rad bi povedal sledeče.

Nisem slavni pisec romanov po forumih in tudi nisem neodvisen novinar, sem le človek, ki ima več kot 25 let izrednih izkušenj z motorji in sem se sam iskal zelo dolgo. Pravzaprav nisem vse do sedaj niti mislil karkoli pisat v tej temi, ampak ko berem te nebuloze raznih stečajnih upraviteljev livarn, samoklicanih vsevedcev, vernikov, ki niso videli, pa ne verjamejo, sem se pač odločil uskočiti v debato.

Vedno imam vsaj dva motorja pri hiši, če ne celo 5 ali 6. Počasi bo števila 40 tista, ki pove, koliko lipicancev je rezgetalo v mojih stajah. Na hitro prešteti kilometri segajo tja do cca 350.000 km na motorjih in cca 2.000.000 km v avtomobilih, lastnih, večinoma pa službenih. Če temu še dodam službeno vozilo, ki ni za na cesto, pa dodajmo še dobrih 500.000 prevoženih kilometrov. To ni nobena samopromocija, ampak samo podlaga za sledeč zapis. Sem mnenja da izkušnje povedo kar potrebujem in kar srce hoče.

Dolgo, dolgo sem iskal nekaj kar bi mi zaigralo v srcu. In ja, našel sem.

Kove 450 Rally HSE, da bom čim bolj natančen. 

Kljub temu, da v garaži, ki je 2 x varovana, stoji kar nekaj lepotcev in da bi si lahko kupil praktično karkoli, sem se našel v znamki Kove. Končno sem si rekel, srečen in vesel, da sem končno našel nekaj kar mi je všeč, nekaj kar je lahkotno, ima dobro ceno in nekaj kar mi bo zaradi svojih zmogljivosti in ciklistike spet pognalo adrenalin po krvi in tisti blesav histerični nasmeh pod čelado. Ja to je to... Za moj zahteven in zelo skeptičen karakter je Kove zelo zelo spodobna zadeva. Kvaliteta izdelave se lahko primerja z najvišjimi... Kaj sploh so najvišji? Vsi tisti ki zadnje čase zelo šparajo na materialih ali vsi tisti katerih cene izdelkov gredo v nebo? Ne hvala. Če plačam dosti tudi pričakujem dosti in na žalost to zadnje čase več ne drži.

Pri Kove je to drugače. Kvaliteta izdelave, materiali, vozne lastnosti, vse me je prepričalo. Povem po pravici. In če sem čist iskren me en kurc briga ali mi kdo verjame ali ne... Jaz ki se zatekam k veliko slovenskim pregovorom, bi pač rekel, "le čevlje sodi naj kopitar", ali pa mogoče tudi kak pregovor iz naše bivše Yuge, "nije žvaka za seljaka".  Kakorkoli. Jaz sem zadevo 2x stestiral in naročil. Res sem zelo dolgo rabil, ampak vsaj nisem pljuval, dokler nisem videl v živo... Vozil sem 800x pro, 500x in 450 rally, slednjega kot rečeno tudi vplačal.

Lahko rečem, da sem kot bivši lastnik tenerejke in ktma 890, z Kove 800x Pro pozitivno presenečen... Vse štima. Lahkotnost, materiali, dizajn,meni osebno vse. Vožnja super, po 5 minutah vožnje sem že počel vragolije in to z neizmerno lahkoto. Isto z 450 Rally, le da je tam šlo bistveno hitreje in bolj na nož, takrat se ta motor šele pokaže v pravi luči. Lahko pa rečem, sorry, ampak da se prav treba znat peljat, da bi občutili, ampak je tudi res, da se da na takem motorju bistevno hitreje naučit, kot na marsiketem, ki ima hudičevo dobro marketinško podporo... Gremo dalje. 500x... Vrhunski motor, lahek, agilen, kaj bi rekel, le to da pojdite probat. To je tisto ko človek reče, saj ni res, pa je...

Meni moje oči in moje potrebe povedo dovolj. In faking vsak dan komaj čakam da dobim zverino, da bom lahko spet oral ledino, driftal in fino lepo izkoristil to čudovito ciklistiko...

Razumem, da je skepticizem prisoten, razumem. Ampak če je mene Kove prepričal, verjamem da bo še marsikoga drugega. In ja, ponocno povem, točno to sem iskal, to je manjkalo v evropi.

Zato bi vse iz vljudnosti probal pregovoriti, da greste vsaj preizkusit, da kdor ni videl in ni probal, da ne blebeta v prazno. Res je da se zdaj mlati slama, ampak ne na forumuh in fejsbuku... Na njivi, v naravi tam kjer se pridobivajo izkušnje na motorjih, take realne izkušnje, ki odpirajo oči in zapirajo lape...

Aja, če se mene vpraša? Niti Honda kot nek sinonim kvalitete ni blizu Kove, ker so enostavno zašli. Kove se pa trudi na vse pretege in se skuša prebiti na vse trge, kolikor mu jih je še ostalo neosvojenih.

Honda 500? Ne hvala, sem videl kvaliteto premium izdelave in to ne 1x.....

100x raje kupim Kove. Razen, če mi kdo ponudi kar mi je Kove, ne pozabit na kvaliteto, težo, ceno in dosežke iz Dakarja in ostalih rallyjev. 

K temu je seveda potrebno dodati našega uvoznika, kateri pa je prispeval vse to o čem danes govorim. Prispeval k mojemu razumevanju tega koncepta in seveda k testnim motorjem, ki so, roko na srce, danes že prava redkost. Tudi pri velikih znamkah in dilerjih v Sloveniji pač ne premoremo testnih motorjev.... Na žalost.

Zato si pa Aleš in Boža zaslužita velik aplavz in podporo, saj sta se srčno in s pravim pristopom lotila nečesa, o katerem si marsikdo ne bi upal niti sanjat. To je to kar pričakujem od trgovca in suporta.

Hvala, gremo orat ledino...

 

 

Še en promotor Koveta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, boris1970 pravi:

Še en promotor Koveta.

Ne promotor, če si slabo prebral si sam kriv. Jaz sem povedal izključno kar sem jaz opazil in kar sem se odločil. Na podlagi mojih preteklih lastništev in izkušenj z motorji osebno mislim, da kar vem kaj govorim. Vsaj zase.

In vse kar povem tudi argumentiram, ne pa brez argumentov, kot večina tistih, ki tukaj samo pljuvajo in nimajo popolnoma nič pametnega za povedat... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, boris1970 pravi:

Še en promotor Koveta.

Ja..še en plačan promotor Koveta...kakšna dvojna merila veljajo tukaj..noro!

Ko človek pride in proba in napiše iskreno mnenje je promotor, nabijači na daljavo imate pa prav a?😉

In zanimivo je, da je je vedno več promotorjev a? Ti to kaj pove?😅

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DESMODUE pravi:

Ja..še en plačan promotor Koveta...kakšna dvojna merila veljajo tukaj..noro!

Ko človek pride in proba in napiše iskreno mnenje je promotor, nabijači na daljavo imate pa prav a?😉

In zanimivo je, da je je vedno več promotorjev a? Ti to kaj pove?😅

Toliko o nabijačih.

Motorje  vozim že 35 let letno delam od15-20km.To pomeni da imam za sabo že krepko čez 500kkm,

ter z tem povezano že kar nekaj motorjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, boris1970 pravi:

Toliko o nabijačih.

Motorje  vozim že 35 let letno delam od15-20km.To pomeni da imam za sabo že krepko čez 500kkm,

ter z tem povezano že kar nekaj motorjev.

In kaj ima to veze s Kove?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jest grem en krog malo naokoli, sam da se malo shladi.

Motor 65 kg, 6KM, max brzina 70km/h ...  jebeš KOVE....   manj je več..  :P

...vi se pa kregite naprej tule gor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Zivnorc pravi:

... jest grem en krog malo naokoli, sam da se malo shladi.

Motor 65 kg, 6KM, max brzina 70km/h ...  jebeš KOVE....   manj je več..  :P

...vi se pa kregite naprej tule gor...

Sodeč po tvojem udejstvovanju na forumu, druga kot mešat dreka itak ne znaš... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, object pravi:

Sodeč po tvojem udejstvovanju na forumu, druga kot mešat dreka itak ne znaš... 

Jp...imaš čisto prav. Ampak ga mešam v drugo smer, kot ostali, če nisi porajtal... 

 :lol1:

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, DESMODUE pravi:

In kaj ima to veze s Kove?

 

Mogoče malo,ne prodajaš samo ti Koveta,se je dalo kje drugje tudi it na testno vožnjo.

V teh km je mogoče tudi Kove!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, boris1970 pravi:

Mogoče malo,ne prodajaš samo ti Koveta,se je dalo kje drugje tudi it na testno vožnjo.

V teh km je mogoče tudi Kove!

No daj povej malo več. Tudi mene zanima.

Vsi ti natolcevalci nimate niti enega oprijemljivega argumenta... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, object pravi:

No daj povej malo več. Tudi mene zanima.

Vsi ti natolcevalci nimate niti enega oprijemljivega argumenta... 

.

 eden izmed bolj oprijemljivih argumentov ??? :eek:

... v tem trenutku že tretji Kove na Avtonetu v prodaji, in to vsi z le 2 do 3000 km ... vsi po vrsti stari le nekaj mesecev :dry:

... zakaj že ??? :eek:

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, pik1 pravi:

.

 eden izmed bolj oprijemljivih argumentov ??? :eek:

... v tem trenutku že tretji Kove na Avtonetu v prodaji, in to vsi z le 2 do 3000 km ... vsi po vrsti stari le nekaj mesecev :dry:

... zakaj že ??? :eek:

 

 

Pokliči in jih vprašaj. A ni enostavno?

pred 52 minutami, boris1970 pravi:

Mogoče malo,ne prodajaš samo ti Koveta,se je dalo kje drugje tudi it na testno vožnjo.

V teh km je mogoče tudi Kove!

Mogoče , ampak malo verjetno. Nam boš zaupal svojo izkušnjo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, pik1 pravi:

.

 eden izmed bolj oprijemljivih argumentov ??? :eek:

... v tem trenutku že tretji Kove na Avtonetu v prodaji, in to vsi z le 2 do 3000 km ... vsi po vrsti stari le nekaj mesecev :dry:

... zakaj že ??? :eek:

 

 

Jaz za vse tri vem,zakaj se prodajajo. Pokliči jih,pokramljaj z njimi v svojem značilnem tonu in potočaj ostalim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

599 oglasov je za BMW. Zakaj že.😁🫣😂🤣😱

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, hajamoto pravi:

599 oglasov je za BMW. Zakaj že.😁🫣😂🤣😱

Ja po pikovi logiki je nekaj narobe z njimi a ne?😅😅

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kove update. 

Moj bo zdaj zdaj v Dakarju. 🙂

  • Všeč mi je 2
  • Šokiran 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, krucymucy pravi:

Kove update. 

Moj bo zdaj zdaj v Dakarju. 🙂

Res je ja😅😅

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, object pravi:

No daj povej malo več. Tudi mene zanima.

Vsi ti natolcevalci nimate niti enega oprijemljivega argumenta... 

Kaj te zanima.Kove je čist povprečen motor .Za mene obstajajo tudi boljši!!

pred 30 minutami, DESMODUE pravi:

Pokliči in jih vprašaj. A ni enostavno?

Mogoče , ampak malo verjetno. Nam boš zaupal svojo izkušnjo?

Ne morem,ker motorja ne spoznaš v dveh urah tako ko eni tukaj pišete.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, object said:

Razni Snečerji, pikeci in ostali mrzneži in podpaljevalci ognja... Rad bi povedal sledeče.

Nisem slavni pisec romanov po forumih in tudi nisem neodvisen novinar, sem le človek, ki ima več kot 25 let izrednih izkušenj z motorji in sem se sam iskal zelo dolgo. Pravzaprav nisem vse do sedaj niti mislil karkoli pisat v tej temi, ampak ko berem te nebuloze raznih stečajnih upraviteljev livarn, samoklicanih vsevedcev, vernikov, ki niso videli, pa ne verjamejo, sem se pač odločil uskočiti v debato.

Vedno imam vsaj dva motorja pri hiši, če ne celo 5 ali 6. Počasi bo števila 40 tista, ki pove, koliko lipicancev je rezgetalo v mojih stajah. Na hitro prešteti kilometri segajo tja do cca 350.000 km na motorjih in cca 2.000.000 km v avtomobilih, lastnih, večinoma pa službenih. Če temu še dodam službeno vozilo, ki ni za na cesto, pa dodajmo še dobrih 500.000 prevoženih kilometrov. To ni nobena samopromocija, ampak samo podlaga za sledeč zapis. Sem mnenja da izkušnje povedo kar potrebujem in kar srce hoče.

Dolgo, dolgo sem iskal nekaj kar bi mi zaigralo v srcu. In ja, našel sem.

Kove 450 Rally HSE, da bom čim bolj natančen. 

Kljub temu, da v garaži, ki je 2 x varovana, stoji kar nekaj lepotcev in da bi si lahko kupil praktično karkoli, sem se našel v znamki Kove. Končno sem si rekel, srečen in vesel, da sem končno našel nekaj kar mi je všeč, nekaj kar je lahkotno, ima dobro ceno in nekaj kar mi bo zaradi svojih zmogljivosti in ciklistike spet pognalo adrenalin po krvi in tisti blesav histerični nasmeh pod čelado. Ja to je to... Za moj zahteven in zelo skeptičen karakter je Kove zelo zelo spodobna zadeva. Kvaliteta izdelave se lahko primerja z najvišjimi... Kaj sploh so najvišji? Vsi tisti ki zadnje čase zelo šparajo na materialih ali vsi tisti katerih cene izdelkov gredo v nebo? Ne hvala. Če plačam dosti tudi pričakujem dosti in na žalost to zadnje čase več ne drži.

Pri Kove je to drugače. Kvaliteta izdelave, materiali, vozne lastnosti, vse me je prepričalo. Povem po pravici. In če sem čist iskren me en kurc briga ali mi kdo verjame ali ne... Jaz ki se zatekam k veliko slovenskim pregovorom, bi pač rekel, "le čevlje sodi naj kopitar", ali pa mogoče tudi kak pregovor iz naše bivše Yuge, "nije žvaka za seljaka".  Kakorkoli. Jaz sem zadevo 2x stestiral in naročil. Res sem zelo dolgo rabil, ampak vsaj nisem pljuval, dokler nisem videl v živo... Vozil sem 800x pro, 500x in 450 rally, slednjega kot rečeno tudi vplačal.

Lahko rečem, da sem kot bivši lastnik tenerejke in ktma 890, z Kove 800x Pro pozitivno presenečen... Vse štima. Lahkotnost, materiali, dizajn,meni osebno vse. Vožnja super, po 5 minutah vožnje sem že počel vragolije in to z neizmerno lahkoto. Isto z 450 Rally, le da je tam šlo bistveno hitreje in bolj na nož, takrat se ta motor šele pokaže v pravi luči. Lahko pa rečem, sorry, ampak da se prav treba znat peljat, da bi občutili, ampak je tudi res, da se da na takem motorju bistevno hitreje naučit, kot na marsiketem, ki ima hudičevo dobro marketinško podporo... Gremo dalje. 500x... Vrhunski motor, lahek, agilen, kaj bi rekel, le to da pojdite probat. To je tisto ko človek reče, saj ni res, pa je...

Meni moje oči in moje potrebe povedo dovolj. In faking vsak dan komaj čakam da dobim zverino, da bom lahko spet oral ledino, driftal in fino lepo izkoristil to čudovito ciklistiko...

Razumem, da je skepticizem prisoten, razumem. Ampak če je mene Kove prepričal, verjamem da bo še marsikoga drugega. In ja, ponocno povem, točno to sem iskal, to je manjkalo v evropi.

Zato bi vse iz vljudnosti probal pregovoriti, da greste vsaj preizkusit, da kdor ni videl in ni probal, da ne blebeta v prazno. Res je da se zdaj mlati slama, ampak ne na forumuh in fejsbuku... Na njivi, v naravi tam kjer se pridobivajo izkušnje na motorjih, take realne izkušnje, ki odpirajo oči in zapirajo lape...

Aja, če se mene vpraša? Niti Honda kot nek sinonim kvalitete ni blizu Kove, ker so enostavno zašli. Kove se pa trudi na vse pretege in se skuša prebiti na vse trge, kolikor mu jih je še ostalo neosvojenih.

Honda 500? Ne hvala, sem videl kvaliteto premium izdelave in to ne 1x.....

100x raje kupim Kove. Razen, če mi kdo ponudi kar mi je Kove, ne pozabit na kvaliteto, težo, ceno in dosežke iz Dakarja in ostalih rallyjev. 

K temu je seveda potrebno dodati našega uvoznika, kateri pa je prispeval vse to o čem danes govorim. Prispeval k mojemu razumevanju tega koncepta in seveda k testnim motorjem, ki so, roko na srce, danes že prava redkost. Tudi pri velikih znamkah in dilerjih v Sloveniji pač ne premoremo testnih motorjev.... Na žalost.

Zato si pa Aleš in Boža zaslužita velik aplavz in podporo, saj sta se srčno in s pravim pristopom lotila nečesa, o katerem si marsikdo ne bi upal niti sanjat. To je to kar pričakujem od trgovca in suporta.

Hvala, gremo orat ledino...

 

 

Super. Dej mi naslov na privat ti posljem medaljo. 
 

for fak sejk. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, boris1970 pravi:

Kaj te zanima.Kove je čist povprečen motor .Za mene obstajajo tudi boljši!!

Seveda obstajajo! Je kdo trdil da ne obstajajo? Če veš kaj iščeš, pa lahko pri Kove najdeš zelo dobro alternativo ostalim.

Povej malo,kje si vozil,kateri model,kaj ti je bilo všeč in kaj ne.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   9 članov

    • Slash13
    • mladench
    • Marko P.
    • DESMODUE
    • Poni
    • boris1970
    • miran985
    • Rdeči
    • krucymucy
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!