Skoči na vsebino

KOVE (450 rally, 500x, 800x in izpeljanke)


MiNa
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

Priporočene objave

23 minutes ago, DESMODUE said:

Ja po pikovi logiki je nekaj narobe z njimi a ne?😅😅

In to jemskor vedno res 🤣

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, Kugelschreiber pravi:

Dec, taljanski dizajn. 
 

image.jpeg.03a5c1f191aaf18bdef248cac56d500e.jpeg
 

vem. Risal jo je francoz. Treblanche. Al ipak. Pozegnali so taljani. Grande dukati. Ze s plakata zgleda ko karambol. Fakin totalka.
Jez sm skor preprican, de bi blo za vse bols, ce bi ta lahhovska tvrdka ostala pr brivnikih in pocen elektricnih aparatih. Ajd. Dvoji bi bli prikrajsani. Serviserji bi mel maj dela in dnarja. Pa verski fanatiki en oltar manj. Nemci pac znajo. 

Komenar je bil na hvalo "hudega" dizajna kitajca......če smo zašli na druge spačke, JA ta Duče je eden grših bajkov kar sem jih videl, kot tudi tale bavarski spaček. Ni važna znamka, kdo dizajner, če je večini kupcev grd je pač.....

BMW_R1200ST.jpg.913d989660a6ddcae5a2dcdd5c51b7d9.jpg

Pa, če se vrnemo na kitajca in na hude hvale okrog dizajna, sem zapisal, da je  zame v tem pogledu čuden, kot je bil v večini tam na dirkališču, ne grd 😲   že to je očitno bogokletno tukaj napisat, torej izraziti svoje menenje......in še komentar na nekvalitetno sestavo plastik, kar sem videl v živo, ker se piše o hudi kvaliteti sestave, je to pač relativno kaj je za koga......še popravek, lahi so začeli z kondenzatorji in radio aparati..... pa vseeno mi je s čim so začeli, tudi, ča ga trenutno vozim, jaz nisem noben lahovski fanatik, daleč od tega, je bilo veliko bajkov pri hiši, med njimi največ ene japonske znamke, pomembno mi je, da mi zadovoljuje trenutne potrebe uporabe in še nekaj užitkov v vožnji.....pa zmagali so v GP preden so jih Nemci prevzeli, so jih pa spravili v red, kar je res, tko dobro, da jih niso želeli več prodat....pa to nima nobene veze spet z vesoljskim kitajcem, ti si začel  😉                                                    No jaz sem imel kohones in napisal, da je kitajc dizajnersko čuden, imej jih še ti in napiši, da je ta kitajc dizajnersko zelo lep, boš čislan pod tem naslovom, pa tudi jaz ti bom lajkal, samo ne za pogum  😉

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kugelschreiber pravi:

In to jemskor vedno res 🤣

Seveda ni. Razlogov za prodajo motorja je ogromno. Sam recimo, sem jih mnogo prodal z malo km. Nič narobe z motorji, samo ujel se nisem z njimi. 

Ali pa je hitro ugasnil tisti WOW faktor.

Ali pa je nov model ven prišel.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, hajamoto pravi:

599 oglasov je za BMW. Zakaj že.😁🫣😂🤣😱

.

... pokliči jih ... pokramljaj z vsakim posebej ... in boš vedu zakaj :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
13 minutes ago, DESMODUE said:

Seveda ni. Razlogov za prodajo motorja je ogromno. Sam recimo, sem jih mnogo prodal z malo km. Nič narobe z motorji, samo ujel se nisem z njimi. 

Ali pa je hitro ugasnil tisti WOW faktor.

Ali pa je nov model ven prišel.

Ampak sori, glede na padanje vznak nad popolnostjo 500tke, nadmocnim konceptom manj je vec…se navsusenci ne bi smeli tako hitro navelicat. Nobenga. Ali pa morda vse te teorije niso cist suho zlato. 

 

@mladen
 

vem da so cifre silno relativne. Al ipk. Precej razvit taljanski trg. Top 30 tega kvartala. Predsodkov o poreklu ni. Beneli, voge, royal enfield prodajo lepe cifre. Nadmocnega coloveta ni. Ne vem kdo je manjsina, in kaj to sploh pove. 

IMG_4763.jpeg
 

Prej sem bil u druzbi zdej grem pagledat in poslusat ljubitelja angleskih oljepuscev. 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem vsega bral, zato je možno da je bilo že napisano, pa se zgrešil. Namreč zanima me kakšna je razlika med Kove 510x in CF Moto 450 MT? Prebral sem, da je Kove za cca. jurja dražji. Ne zanimajo me toliko podrobnosti, ker to lahko preberem na netu. Bolj me zanima mnenje prodajalca Desmodue, oziroma kaj bi mi odgovoril, če ga vprašam, zakaj naj bi recimo kupil Kove 510x, namesto CF Moto 450 MT? Kakšne so konkurenčne prednosti...?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, DESMODUE pravi:

 Razlogov za prodajo motorja je ogromno. Sam recimo, sem jih mnogo prodal z malo km. Nič narobe z motorji, samo ujel se nisem z njimi. 

.

... ja, tudi tukaj ti dam prav :hmm:

... s Kove mopedi ni nič narobe ... "samo" ujeli se niso z njimi :dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Fadil pravi:

Nisem vsega bral, zato je možno da je bilo že napisano, pa se zgrešil. Namreč zanima me kakšna je razlika med Kove 510x in CF Moto 450 MT? Prebral sem, da je Kove za cca. jurja dražji. Ne zanimajo me toliko podrobnosti, ker to lahko preberem na netu. Bolj me zanima mnenje prodajalca Desmodue, oziroma kaj bi mi odgovoril, če ga vprašam, zakaj naj bi recimo kupil Kove 510x, namesto CF Moto 450 MT? Kakšne so konkurenčne prednosti...?

Lp

Enostavno moraš peljati oba. Ne vem kaj iščeš pri motorju, kaj ti več pomeni, kje se boš vozil, kako se boš vozil.

Spadata v enak razred, še največja razlika je 21col namesto 19 col in konfiguracijska zasnova agregata.

Niti ne sprašuj ostalih,ker ostali niso ti. Samo sam lahko ugotoviš kateri ti bolj ustreza.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, pik1 pravi:

.

... ja, tudi tukaj ti dam prav :hmm:

... s Kove mopedi ni nič narobe ... "samo" ujeli se niso z njimi :dry:

240 je motociklkv na netu,ki so mlajsi od enega leta in imajo manj kot 5000 prevozenih kilometrov.

Je z njimi kaj narobe?

Za tele 3 kove na mestu ti lahko povem, da lastnike dobro poznam, poznam tudi razloge prodaje. In niso taki,kot hejterji pricakujete😉

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, DESMODUE pravi:

Enostavno moraš peljati oba. Ne vem kaj iščeš pri motorju, kaj ti več pomeni, kje se boš vozil, kako se boš vozil.

Spadata v enak razred, še največja razlika je 21col namesto 19 col in konfiguracijska zasnova agregata.

Niti ne sprašuj ostalih,ker ostali niso ti. Samo sam lahko ugotoviš kateri ti bolj ustreza.

 

 

Pošteno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, Fadil pravi:

Nisem vsega bral, zato je možno da je bilo že napisano, pa se zgrešil. Namreč zanima me kakšna je razlika med Kove 510x in CF Moto 450 MT? Prebral sem, da je Kove za cca. jurja dražji. Ne zanimajo me toliko podrobnosti, ker to lahko preberem na netu. Bolj me zanima mnenje prodajalca Desmodue, oziroma kaj bi mi odgovoril, če ga vprašam, zakaj naj bi recimo kupil Kove 510x, namesto CF Moto 450 MT? Kakšne so konkurenčne prednosti...?

Lp

Če želiš še moje mnenje...

 

Seveda je najbolje da se sam prepričaš. Ampak meni Cf moto ni sedel. Teža, visoko težišče, agregat ok ampak daleč od obljub.

Sicer je med tema dvema razlika. Mt450 je adv bike.

Kar se mene tiče zmaga Kove. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, object pravi:

Če želiš še moje mnenje...

 

Seveda je najbolje da se sam prepričaš. Ampak meni Cf moto ni sedel. Teža, visoko težišče, agregat ok ampak daleč od obljub.

Sicer je med tema dvema razlika. Mt450 je adv bike.

Kar se mene tiče zmaga Kove. 

Kot vidim je Kove za 3kg težji od CF Moto (175kg vs 178kg).

CF Moto ima 5 let garancije kar je zelo pomembno.

Vožnja po brezpotjih me osebno ne zanima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, mladen pravi:

Lukci, Snecerji in Pikci kaj zdaj? Ste v vedno vecji manjsini v tej temi z vasimi komentarji o kinderjajckih? Kako si tole razlagate?

Menda ja nismo prav vsi tako omejeni in podkupljeni od uvoznika, al kaj?

A to je glasovanje in se štejejo pohvale in kritike?? Lej tudi mi smo z marsičem vozili in marsikaj prevozili, ne skrivamo se pod nekimi imeni in ne žalimo osebno drugih, temveč le izražamo svoje mnenje o bajkih, kar je zaenkrat še dovoljenoin....tukaj je običajno hudo hvaljenju bajkov preden ga je kdo videl in se usedel nanj,  en kup basanja, običajno od takih, ki so povsem slučajno novi na forumu, ali se oglasijo po dolgem času in si ne upaj opokazat svojeg ksihta, komentarji pa so kot tudi tale, neke primitvne osebne žalitve in duvanje sveznalica. Pa, če je kvaliteta izdelav kitajca prepričala potem so merila zelo nizka.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Fadil pravi:

Kot vidim je Kove za 3kg težji od CF Moto (175kg vs 178kg).

CF Moto ima 5 let garancije kar je zelo pomembno.

Vožnja po brezpotjih me osebno ne zanima.

Se cf moto 700 poglej. Se bolj cestno naravnana zadeva. Se mi zdi da bo boljsi za tvoje potrebe. Ampak prej preizkusi,če ti paše

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
pred 25 minutami, Fadil pravi:

Kot vidim je Kove za 3kg težji od CF Moto (175kg vs 178kg).

CF Moto ima 5 let garancije kar je zelo pomembno.

Vožnja po brezpotjih me osebno ne zanima.

Potem nima smisla rally bike...  Kateri je težji od CF moto? 

pred 11 minutami, Luka66 pravi:

A to je glasovanje in se štejejo pohvale in kritike?? Lej tudi mi smo z marsičem vozili in marsikaj prevozili, ne skrivamo se pod nekimi imeni in ne žalimo osebno drugih, temveč le izražamo svoje mnenje o bajkih, kar je zaenkrat še dovoljenoin....tukaj je običajno hudo hvaljenju bajkov preden ga je kdo videl in se usedel nanj,  en kup basanja, običajno od takih, ki so povsem slučajno novi na forumu, ali se oglasijo po dolgem času in si ne upaj opokazat svojeg ksihta, komentarji pa so kot tudi tale, neke primitvne osebne žalitve in duvanje sveznalica. Pa, če je kvaliteta izdelav kitajca prepričala potem so merila zelo nizka.....

Full mi je zanimivo, da nisi videl in sprobal, ne spremljaš teh motorjev, a veš pa popolnoma vse... To je super... Dobra genetika... 

Popravljeno . Popravil object
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, object pravi:

Potem nima smisla rally bike... 

Full mi je zanimivo, da nisi videl in sprobal, ne spremljaš teh motorjev, a veš pa popolnoma vse... To je super... Dobra genetika... 

Saj ne sprašujem za Kove Rally.

Zanimajo me Adventure bike, za potovanja.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
pred 2 minutami, Fadil pravi:

Saj ne sprašujem za Kove Rally.

Zanimajo me Adventure bike, za potovanja.

 

Aha se opravičujem... 

Srčno ti priporočam preizkusi Kove 800x. Prisežem da ti ne bo žal...  Ali pa 500x. Odvisno kaj te zanima. 500 je kot BMX, igračka... 

Popravljeno . Popravil object
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, object pravi:

Aha se opravičujem... 

Srčno ti priporočam preizkusi Kove 800x. Prisežem da ti ne bo žal...  Ali pa 500x. Odvisno kaj te zanima. 500 je kot BMX, igračka... 

Je to govora o 510x ali 500x?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Fadil pravi:

Je to govora o 510x ali 500x?

Kolikor je meni znano je 510x novejša verzija 500x. Če nimam prav me naj nekdo popravi. 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam soseda profesorja k vse ve pa ni Luka, pa ga bom vprašal kaj misli o Kove. Zadnjič sm mu zakurblov kosilnico, pokosil je pa sam. 😇🤓

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno to.

510x ima TFT prikazovalnik, zato me zanima, ali je tukaj govora o 500x ali 510x?

Na Avtonetu so naprodaj samo 500x. To ni zadnji model.

CF moto 450 MT ima TFT prikazovalnik, 5 let garancije, cca. jurja cenejši itd...

Zakaj potem kupiti Kove?

 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Fadil pravi:

Točno to.

510x ima TFT prikazovalnik, zato me zanima, ali je tukaj govora o 500x ali 510x?

Na Avtonetu so naprodaj samo 500x. To ni zadnji model.

CF moto 450 MT ima TFT prikazovalnik, 5 let garancije, cca. jurja cenejši itd...

Zakaj potem kupiti Kove?

 

Preizkusi oba pa presodi sam.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, DESMODUE pravi:

Res je vroče ja, a večjo zaslepljenost od vročine povzroča globoka mržnja,ki jo vedno znova tako rad poudarjaš. 

Če ti izgled ni všeč,ti pač ni...subjektivna zadeva.

Spoji? Imaš na sliki primerjavo dveh poševnookce, ali kako bi se ti izrazil?

Glede povprečnih voznih lastnosti si pa brcnil v temo. Prav vsak,ki je 800 peljal, je ravno vozne lastnosti postavil na najvišje možno mesto. To je pa zelo enostavno preveriti. Testni motor je na voljo. 

In ne, nisi se peljal čez dolg zavoj, nisi se peljal po serpentinah, nisi sprobal,kako se pelje po makadamu ali single trailih, nisi preizkusil zaviranja iz 140 na nulo, nisi se zapeljal čez 20cm deblo.

Če bi se, ne bi trdil popolnega nasprotja od vseh ,ki so to storili,bodisi regular voznikov do testnih voznikov tujih moto revij.

Screenshot_20240718_221343_Gallery.jpg

Screenshot_20240718_221118_Google.jpg

Če bi JJ vozil bajk bi si mislil, da to on piše, pod skritim psevdonimom, vedno se drugače misleči žali na osebni ravni in ne vem kje veje sovražnost iz napisanega, bolj z gornjega txt zaslepljenost v kitajca.... da jaz poudarjam zgloboko mržnjo 🤣  ta je pa res bolana  napisal sem le kar sem videl in občutil v živo da mi je izgled bajka dizajnersko čuden, kot je bilo mnenje večine makaronarjev in da so plastike šalabajzersko sestavljene, kar je dejstvo in se vidi iz priloženih slik.....prej kot vsi znanstveniki tukaj, ki so ga že vnaprej hvalili po dolgem in počez,....imel sem H-AT in jo podiral, ter sestavljal pa so bistveno bolje nalegajo.....puščice na slikah kažejo slabo naleganje in velike razlikah v režah a to je supe kvaliteta?? Sem ga vozi ravno toliko, da sem dobil občutek in to na narejenem poligonu, veliko tistega, kar je zgoraj napisano, imeli so dele peseka, mivke, še čez deblo je šlo, morda ne lih 20cm, ni pa šlo na hudo čez ovinke kar je res, ker jih ni bilo....nekaj za občutek kaj zmore, a to da iz 140 zavira u nulo je presežek?.....še vedno trdim, to je moje subjektivno menenje, da ni prvi čudež po Kristusu in da ni nič posebnega od motorja, nič ekstra boljše, morda nizka cena, da se veliko dobi za razumen denar, kar je pri drugih znamkah postalo, na žalost, abnormalno neskladnje....... razumem pa da je tule najboljši ever in lastnosti hude, za nekatere, odvisno kaj in koliko se je prej vozilo....... evo zaradi takega basanja kaj napišem.....malo realnosti nebi škodilo, pa kot sem že napisal želim vse dobro uvozniku, prodajalcu in kupcem.....teste sploh niso več relavantni, vsak ve zase kaj mu paše in tako je prav, ima pa tudi vsak pravico na svoje mnenje in ga izrazi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, mladen pravi:

Lukci, Snecerji in Pikci kaj zdaj? Ste v vedno vecji manjsini v tej temi z vasimi komentarji o kinderjajckih? Kako si tole razlagate?

Menda ja nismo prav vsi tako omejeni in podkupljeni od uvoznika, al kaj?

ovce so vedno ble in so sedaj tudi

ko sem pred leti govoril premočni motorji, nepotrebno, so me hoteli pravi motoristi odreti

danes downsajdan kitajec suho zlato :) a lej ga zlomka, ko lansirajo 800, je 500 že premalo...

danes je prakticno vse dobro za motoriranje, če ni gostilne, si zmagovalec

a gostilna ga skrajsa za 5cm, ni dobro vzmetenje, ni bremz, se zvija... ja seveda

jaz sem se v temi oglasil, ker modela oglašujeta antigravitacijo, chinesium, temno snov itd.

dilem nima glede nakupa, a trenutno imam motor že leta, ki me pelje, kamor želim ... 

zakaj menjavat, tudi če lahko, za postavljanje v gostilni? ker me na starem barva zmotila, al pa ker gostilna pravi da prešvoh :)

motorizem je lahko vrhunski že na 125

dajte normalno pisat o Kove pa bo, no še tretji se je znašel v temi :)

mene ne more noben prepričat, da 204kg, ni 204kg, poleg vseh ostalih pravljic

 

 

 

pred 33 minutami, object pravi:

Aha se opravičujem... 

Srčno ti priporočam preizkusi Kove 800x. Prisežem da ti ne bo žal...  Ali pa 500x. Odvisno kaj te zanima. 500 je kot BMX, igračka... 

čakam video ko se po bmx progi voziš s 500x

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, object pravi:

Preizkusi oba pa presodi sam.

Lp

Ko zmanjka pa...?

Torej je vse to pisanje in modrovanje brezpredmetno.

Vsaka naj proba in se potem odloči. Nisem vedel...🙂

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   6 članov

    • Hytech
    • DAMI34
    • kp-kp
    • DESMODUE
    • miran985
    • Rdeči
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!