Skoči na vsebino

KOVE (450 rally, 500x, 800x in izpeljanke)


MiNa
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

Priporočene objave

pred 11 minutami, skalar36 pravi:

Eni in drugi se neverjetno obremenjujete z tole znamko. Eni za eni proti. Ja, vsak ima moznost kupt kar mu paše, tko da... Prepricevat prepricanega...oboji ste dosadni enako za doprispevek motosvetu. 

K bi vsi tok vsebine dal v temo potovanja, izleti...

Čist dobronanerno pisem. Z nasmehom na obrazu. Da nav kdo preveč se vzburil spet. 

Precej bl fajn bi blo, ce bi snecer spet organiziral en izlet na GG, pa se, dobimo tam, pa da vidmo ce nasi kitajci pridejo vbenem kosu gor in dol. 

Energija za drkanje je, za kej organizirat pa ne...

No, ta ideja je pa vrhunska! Jaz sem takoj za!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še

pred 4 minutami, Kugelschreiber pravi:

again.  Kaj naj si mislim, ko nekdo motor opise kot najbolse od africe, multistrade in nx500? Ce bi bil sendvic, bi imel lastnosti mcdonaldsa, zobatca in goveje juhe. Kaj naj si mislim, ko 10 strani berem o votlih kolesnih pušah, posebnih nissin pincah, da je motor cista eksota, 20kil lazji od klonov, in pol miran ne najde frenda in vage? 
 

Samo zase lahk recem. U dveh urah jaz ne pogruntam skoraj nič. Nism nadnaravn talent, ne znam vozit z boki, ko šakira. Zato ostajam zadrzan do piscev. Ne do motorjev. Takim ljudem ne verjamem. 

Ja, jest se popolnoma strinjam s tabo. Te pa vprasam, boš kaj spremenil, ce boš vztrajno pisal eno in isto? In vsi ostali...

Sam ne gledam televizije ze vec let, k je vse zlagano kr tam povedo, je propaganda, kot tukaj. Jaz si mislim svoje in grem naprej. 

Skoda je ker se zaradi takilih zadev egoti pregrejejo in potem ljudje se ne znamo vec skupaj dobit, pa kam pametno it. Sej vidiš da je cse eno samo jebanje.

Samokontrola v zlati dobi laži in prevar je precej vredna.

pred 1 minuto, DESMODUE pravi:

No, ta ideja je pa vrhunska! Jaz sem takoj za!

Ja vo kr dolocmo datum kdaj se dobimo in kje. Pastir pa naj bo snecer, je kvalificiran, če bo seveda ZA. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, skalar36 pravi:

Še

Ja, jest se popolnoma strinjam s tabo. Te pa vprasam, boš kaj spremenil, ce boš vztrajno pisal eno in isto? In vsi ostali...

Sam ne gledam televizije ze vec let, k je vse zlagano kr tam povedo, je propaganda, kot tukaj. Jaz si mislim svoje in grem naprej. 

Skoda je ker se zaradi takilih zadev egoti pregrejejo in potem ljudje se ne znamo vec skupaj dobit, pa kam pametno it. Sej vidiš da je cse eno samo jebanje.

Samokontrola v zlati dobi laži in prevar je precej vredna.

Ja vo kr dolocmo datum kdaj se dobimo in kje. Pastir pa naj bo snecer, je kvalificiran, če bo seveda ZA. 

Če ni pri volji,se tudi sam ponudim za organizacijo izleta

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Kaj pa je treba organizirati? 
26.7.2024 se dobimo pri ÖAMTC v Šmohorju ob 10:00, kupimo karte in gremo na Veliki Klek. 

Evo, organizirano. 

Pizda kam smo prišli, organizirati je potrebno izlet na GG. 
Pa sej ne peljemo pika1 v afriko. 

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, DESMODUE pravi:

Če ni pri volji,se tudi sam ponudim za organizacijo izleta

Ja, jest sm ZA. Pridem. 

Drgac pa sam se to pa se ugasnem.

Kove In CF moto sat nardila to kar se je v Evropi manjkalo. Poceni, kvalitetne (se vprasanje časa) dosegljive motorje. 

Evropski in Japonski motorji so se podrazili da je noro. Na cem, pa parih bombončkih, osnova enake ze 30 let. Tukaj vsa cast Kitajcem, naj malo pretresejo trg z cenami. Moj CF moto je boljsi v izdelavi od Yamahe tracer,  ko sem jo imel leta 2016. Plastike boljse od Huskvarne kako vem, k sm prejsni vikend kr precej usekl v en graben, pa se mu nič nikjer ne pozna. Husa je bla kr zdelana, k mi je padla.

Ja. Se vedno se bodo prodajal, dukatiji in bavarci. Oboji smo povsem drugacen segment kupcev.

Ni pa potrebe po pretiravanju z ene ali druge strani.

 

pred 5 minutami, krucymucy pravi:

Kaj pa je treba organizirati? 
26.7.2024 se dobimo pri ÖAMTC v Šmohorju ob 10:00, kupimo karte in gremo na Veliki Klek. 

Evo, organizirano. 

Pizda kam smo prišli, organizirati je potrebno izlet na GG. 
Pa sej ne peljemo pika1 v afriko. 

Mas prou. Jest ne morem ta vikend, grem peš na morje... Naslednji pa. Bi z veseljem si od bliže ogledal tvoj motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, skalar36 pravi:

Ja, jest sm ZA. Pridem. 

Drgac pa sam se to pa se ugasnem.

Kove In CF moto sat nardila to kar se je v Evropi manjkalo. Poceni, kvalitetne (se vprasanje časa) dosegljive motorje. 

Evropski in Japonski motorji so se podrazili da je noro. Na cem, pa parih bombončkih, osnova enake ze 30 let. Tukaj vsa cast Kitajcem, naj malo pretresejo trg z cenami. Moj CF moto je boljsi v izdelavi od Yamahe tracer,  ko sem jo imel leta 2016. Plastike boljse od Huskvarne kako vem, k sm prejsni vikend kr precej usekl v en graben, pa se mu nič nikjer ne pozna. Husa je bla kr zdelana, k mi je padla.

Ja. Se vedno se bodo prodajal, dukatiji in bavarci. Oboji smo povsem drugacen segment kupcev.

Ni pa potrebe po pretiravanju z ene ali druge strani.

 

Mas prou. Jest ne morem ta vikend, grem peš na morje... Naslednji pa. Bi z veseljem si od bliže ogledal tvoj motor.

Ce je varijanta v avgustu. Do 05.08 sem odsoten. Bi pa rad v živo spoznal fante.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, skalar36 said:

 Bi z veseljem si od bliže ogledal tvoj motor.

Pridi na obisk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

28 minutes ago, skalar36 said:

Ja, jest se popolnoma strinjam s tabo. Te pa vprasam, boš kaj spremenil, ce boš vztrajno pisal eno in isto? In vsi ostali...

Nič. Ker nasa vesolja nimajo preseka.  Mord za sekundo pomislijo da niso sami na svetu. Ajd. Stotinko sekunde. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, krucymucy pravi:

Pridi na obisk.

Bom. Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, mladen pravi:

1. Ne skrivam se pod nobenim izmisljenim imenom

2. kot kupca motorja Kove ste me ti in tvoja kompanija ze nestetokrat uzalili. 
 

3. brez tezav pokazem svoj ksiht. Pik ima odprto vabilo da pride mimo da se peljeva po terenu in pregledava Kove 800x v detajle, lahko ga tudi razdreva do neke mere. 
 

4. mnenje o motorju sem napisal po prevozenih 1300km, vecinoma po terenu. 
 

Vse kar si tukaj napisal v odgovoru na moj post ne drzi in me spet žališ. 

1. Nisem še zasledil, da bi se pokazaltu na portalu, pa mogoče se motim, ne spremljam posameznikov na portalu, gre za komentiranje bajkov, najlaže je nalagat inkognito......

2. Če smo oz. sem te užalil s komentarjem in oceno kitajca, da je dizajnersko čuden, da plastike niso ravno kvlaitetno sestavljene in da ni čudež od motorja, se opravičujem, samo za tem stojim, razumem, da so-ste nekateri tudi čustveno navezani na stvari in so posleično užaljeni, ob nevšečnih komentarjih, meni je bilo in bo vseeno ali kdo kritizira Duceja, Hondo, KTM, Triumpha.....vsak ima svoj pogled in izkušnje, tudi sam sem jih, če je bilo potrebno.....so pa le stvari, ne ljudje, tako, da tovrstna užaljenost, ter taka navezanost na stvari je svojevrstna vedenjska motnja, za boljše pojasnilo tovrstne užaljenosti in pomoč pri tem, priporočam psihiatra

3. Ja lej lah bi ga že, če si jemlješ pravico komentirat druge, drugi se ne skrivamo za svojimi izjavami.

4. Tudi jaz sem ga napisal, verjetno prvi videl od tukaj napaljenih, v vživo in malenkost vozil, vsa ostala hajperska srenja je pa že vse vedela v detajle.

Po zadnjem "vrhunskem" formiranem stavku, res priporočam, da se upošteva zadnji stavek pri tč. 2.

Srečno vožnjo in vse dobro, pa brez osebne užalljenosti, se bo laže spalo, je kitajc najboljši ever 👍:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

27 minutes ago, krucymucy said:

Kaj pa je treba organizirati? 
26.7.2024 se dobimo pri ÖAMTC v Šmohorju ob 10:00, kupimo karte in gremo na Veliki Klek. 

Evo, organizirano. 

Pizda kam smo prišli, organizirati je potrebno izlet na GG. 
Pa sej ne peljemo pika1 v afriko. 

To je petek. Hm. Guspa zna met surlo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Ma saj jaz ne grem. Nazadnje ko je bilo organizirano sem sel v dolomite, da slucajno snecerja ne srecam. 

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, krucymucy said:

Ma saj jaz ne grem. Nazadnje ko je bilo organizirano sem sel v dolomite, da slucajno snecerja ne srecam. 

A zdej…to ni blo kul. Vrzt vabo in spizdit. 🙄

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fajn bi bilo in zato bi bilo tudi veliko sranja manj nakracanega tule, če bi znali ločiti "kaj pomeni":

-dejstvo

in

-osebni vtis

Bom dal primer:

-če zapišem 500x ima 21 col spredaj, je  lažna objava, pretiravanje, zavajanje

-če zapišem pa osebni vtis: 500x se pelje kot bi mel spredaj 21 col, je pa čisto normalna izjava nekega vtisa vožnje

Vsekakor bi bilo fajn, če smo do osebnih vtisov vsaj mal prizanesljivi, pa tisti, ki jih zapišejo jih na tak način, da se razume, da se gre za osebni vtis.

Hvala

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, object pravi:

Izdelani so res lepo in dobro, če rečeš da ni res, lažeš. Če si ga vozil pa itak veš. Najprej ti povej kaj ti ni bilo všeč in zakaj ne. Da vidimo argumente. 

Sem to že napisal in na sliki s puščicami označeno kak šalabajezersko so sestavljene plastike....kdo sedaj leže??  Pa spet bolesna osebna obtoževanja hajperskih skrivačev.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Luka66 pravi:

Sem to že napisal in na sliki s puščicami označeno kak šalabajezersko so sestavljene plastike....kdo sedaj leže??  Pa spet bolesna osebna obtoževanja hajperskih skrivačev.....

Čista šalabajzerija je ja....mnogo slabše kot na japoncih in italijanih...ti dam slike za primerjavo,ali boš sam našel?

Pa način vpetja plastik in pritrdil sem ti tudi razložil se mi zdi.

Pa umiri strasti,ne razbirjaj se,danes ni vročine no😅

20240719_100015.jpg

20240719_100250.jpg

20240719_100146.jpg

20240719_100119.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snečer pravi:

Slike, video, knjiga, tehtnica, občutki :)

Dajmo kak video 500x po terenu.

Ga boš videl na skupni vožnji,ki sledi kmalu...joj bo zabavno😅

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DESMODUE pravi:

Ga boš videl na skupni vožnji,ki sledi kmalu...joj bo zabavno😅

Samo upam, da ne bo šel domov objokan.. 🤣🤣🤣

Aja Lukec, oprosti, ne lažeš, napačno sem se izrazil. Izmišljuješ si, ker če bi videl v živo tega ne bi govoril... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, DESMODUE pravi:

Ga boš videl na skupni vožnji,ki sledi kmalu...joj bo zabavno😅

berem zgoraj za GG :) ok, ampak kot si napisal po 5.8.

torej nek supertest modrecev pod lipo :)

pred 5 minutami, object pravi:

Samo upam, da ne bo šel domov objokan.. 🤣🤣🤣

Aja Lukec, oprosti, ne lažeš, napačno sem se izrazil. Izmišljuješ si, ker če bi videl v živo tega ne bi govoril... 

saj tebe ne bo poleg :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Snečer pravi:

berem zgoraj za GG :) ok, ampak kot si napisal po 5.8.

torej nek supertest modrecev pod lipo :)

saj tebe ne bo poleg :)

Supertest? O ne ne..samo spoznavni dan, skupna vožnja,ogled in primerjava motorjev...fletno in poučno bo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
pred 2 urami, DAMI34 pravi:

Mene je vedno fasciniralo, kako se v kaki temi pojavi nov član, čist slučajno registriran pred 20imi urami, pa že v prvi objavi izlije cel spev lastnih dosežkov (razen slovnice, namreč S in Z zamenjuje), hkrati pa star član izgine :D. Vsekakor bi si želel od sogovornikov mal znane zgodovine, sodelovanja tudi v kaki temi, mogoče potopis, vtis, objava izleta, šoder, asfalt itd...

ok, šalo na stran, je pa mal nehigijensko. (prav neumen ravno nisem)

-Mene osebno nekaj motorjev na anetu prav nič ne moti, (sem tudi že zapisal, da se bodo z lahkoto prodali), jaz tudi osebno precej pogosto menjujem motorje, večinoma v roku treh let, nekateri majo 25kkm, drugi 35kkm, občasno mam kakega tudi do 60kkm. Kje se vozim, je tudi razvidno, ter kako skrbim za motorje. Tako, da zlahka predvidevam, da se pri prodaji gre za "nadgradnjo". Kar marsikdo počne.

-Prav tako vem, da razpravljanje o dizajnu ne igra prav bistvene vloge, namreč vsak od nas motor vidi po svoje, če je grd, si ga pa predela po svoje (in ja,moj 790adv je grd, sam je pa tok fajn)

In s tem zapisom nikogar ne žalim, nikomur nočem hudega, niti se ne napihujem, kaj sem, kdo sem in da sem boljši od drugih.

 

Bo pa vedno potrebno razumeti nekoliko skeptike, če se pri lastnostih določene blagovne znamke pretirava. In s tem nočem povedati, da je tisti, ki je testiral vse motorje Kove govoril bogokletno. Kje pa. Verjamem, da je v svoji glavi, z ozirom na svoje potrebe ocenil, da je to best buy. Seveda, pa to ni nujno, da 100% zaupam njegovi objavi in da je zame sveta. Namreč, kaj želim od motorja, koliko denarja bom odkartal, kaj mi pomeni garancija in servis kje in kako se bom vozil, ter kaj zmorem, vem samo jaz. 

Testov motorjev Kove se dobi na netu veliko. Od poznavalcev, do "fanatikov". Selekcijo bom delal sam. Nenazadnje so tudi tule objavljene kar relavantne informacije nekaterih članov, ki jim zaupam. Pa še bodo.

 

 

 

 

 

Spoštovani gospod Dami

Najprej se opravičujem za minimalne slovnične napake. Očitno ni bilo kaj druga za ugotoviti kot to.

Nadalje, kar se tiče novega nick namea object. Tako so me klicali pred 27 timi leti ko sem bil pri tabornikih. In ne, nisem stari član pod novim imenom, nisem kmet na dveh kolesih. Sem le navaden možakar, ki trenutno upravlja z 18.000 konjskimi močmi in vozi 16.000.000 € vreden tovor.

Prilagam sliko železniške postaje Bischofshoffen, kjer se trenutno nahajam. 

Aja pa še to. Zaradi narave svojega poklica imam zelo malo časa, zato ne čvekam po forumih, ampak sem se prijavil zgolj, da povem svoje mnenje, ki ne nastalo na podlagi informacij, raziskav in trestnih voženj, ter da negiram nejeverne kljukce z realnimi informacijami in argumenti.

Kot že rečeno mi je popolnoma vseeno kar si vi mislite, jaz samo vem, da po dolgem času spet komaj čakam, da zajaham Kove... Ker me kar vleče in vleče... Veselje na kubik.

Over and out

IMG_20240720_132318.jpg

Popravljeno . Popravil object
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, DESMODUE pravi:

Najbolj zanimivo je,da se tvoje mnenje popolnoma razlikuje od vseh,ki so motor videli in stestirali.

Še več, tvoje mnenje se razlikuje od vseh strokovnih reviewov.

Morda ima tvoj odpor in zaničevanje kitajcev in njihovih proizvodov kaj pri tem,še vedno ti namreč ne uspe objaviti posta brez sarkazma glede porekla.

 

Pač vsak ima svoje poglede, izkušnje in pravico na svoje menenje, sicer ne razumem, kako je lahko vsem dizajnersko lep, samo sprejemam to, meni pač ni in to sem si upal celo napisat, tako, da moram odgovarjat na očitke skritih strokovnajkov, ki žalijo na osebni ravni, eni pač kljub razlagi, ne razumejo poante, žal.....dobro, da je dež in čas  🤪     vsak človek-bajker je svet zase, z izkušnjami, znanjem, zahtevami, zmožnostmi in željami, zato je praktično nemogoče, da so vsi pogledi enaki, vsak vidi + in - v drugačni luči  zase, hvala bogu, da smo lahko različni..... beremo pa pa le enoumne floskule o čudežu od bajka, brez utemeljitev, malo skregano z zdravo pametjo......tudi strokovni komentarji po svetu so že pisali o ne prav kvalitetni izdelavi in še kaj drugega se da prebrat, če se pogleda in seveda želi videti celoto......sem že napisal, da nimam nobenega odpora do kitajcev in njihovih proizvodov, so svetovna velesila v vseh pogledih, vprašnje samo v kaj vlagajo svoje resurse, saj veliko svetovno priznanih znamk izdeluje pri njih svoj brend prestižne proizvode, še celo bavarci, sicer je bilo kar nekaj problemov s tistimi modeli.....bodo pa rabili še nekaj časa, da dosežejo nivo v določenih gospodarskih panogah in izdelkih, nič ne gre čez noč....in čudežev ni več......poreklo ni noben problem, komentira se pač izdelek, kot ima kdo pogled nanj, če je drugačen kot si kdo želi to ni nič bogokletnega, ali za nekatere celo žaljivega, smo v pluralni družbi, če je le enoumni pogled je očitno nekaj narobe, še celo GS ni deležen le hvale, malo več realnosti manjka pa bo 😉

SREČNO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravte o vtisih.

Evo vtisi mojega sina, vozil ETX125, RS125,YZF125, XT660R,XT660Z, YZF450,  R6 in trenutno DORSODURO:  IGRAČKA s 50 konji premalo !!!!!!!

 

Kar se tiče Velikega Kleka: če bo sobota, bolj turistično in pred 26.8. pridemo trije!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   8 članov

    • DAMI34
    • kp-kp
    • pik1
    • Marko P.
    • DESMODUE
    • boris1970
    • miran985
    • Rdeči
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!