Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2024


kaizer

Priporočene objave

na fotki piše 1.1. torej je to nova tema :P in foušššš :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kugelschreiber pravi:

😍 čist sm raznezn. prva prava avantura leta je ze za mano. Planiranje postankov je blo izvrstno. oprema je zdrzala, ne znam nastet vseh superlativov potrebnih za uspeh take ekspedicije. LoL. 
 


 

 

IMG_4447.jpeg

fakju :P

 

  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, DAMI34 pravi:

 ...ponoči me še vedno boli pod joškom pa vse do lopatice na levi strani 🤣a ko se vozim z motorjem....ne boli nič 😎

Potemtakem bi fizioterapevti fure z motorjem lahko pripisali (predpisali) tudi na recept...:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, izibajker pravi:

Potemtakem bi fizioterapevti fure z motorjem lahko pripisali (predpisali) tudi na recept...:naughty:

res je, preverjeno...že 2x :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj prvih 150 letos,srecal kar nekaj mototuristov,eden je bil celo z enim kawosakijem oldtajmerjem sredi njive,pa ni bla kroska. 😆

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, luxsa pravi:

Vceraj prvih 150 letos,srecal kar nekaj mototuristov,eden je bil celo z enim kawosakijem oldtajmerjem sredi njive,pa ni bla kroska. 😆

brez slik ne vela :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pospravte mopede, s severa prihaja mraz.  Dons zjutri nekje okol Dunaja:

image.png.9999d9d47ef29167bd6ec22b1d5c1280.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, DAMI34 pravi:

Ena fura na dan, odžene dohtarja stran

DRZI!! Ce si le tolk pr sebi, da lahko sploh zlezes na prduljo😄

  • Hvala 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, maxxa pravi:

DRZI!! Ce si le tolk pr sebi, da lahko sploh zlezes na prduljo😄

jaz to preventivno jemljem :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, DAMI34 pravi:

Šou20240127_125537.jpg.41811f5e196ca4e72fa06436b5cc4578.jpg

20240127_131334_HDR.jpg.206d627b0646377f9f35fb0fb77ac0dd.jpgNa

20240127_140458_HDR.jpg.1db0fc2d9903ee3bc2da74e0a5ef77dc.jpg

Čist sam 😁20240127_131642_HDR.jpg.622139e66a1b103f5e313e54dad85b72.jpg

.

... kolk je mokre teže ??? :kva2:

  • Všeč mi je 1
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, pik1 pravi:

.

... kolk je mokre teže ??? :kva2:

ene 260 litrov :P

 

183320323_4080566575346197_1312234888505694016_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 27. 1. 2024 ob 16:17, DAMI34 pravi:

183320323_4080566575346197_1312234888505694016_n.jpg

A lahko malo opišeš, kako si se u tej situaciji znašel? Si imel potapljaško opremo gor...:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, izibajker pravi:

A lahko malo opišeš, kako si se u tej situaciji znašel? Si imel potapljaško opremo gor...:smoke:

z lahkoto...ampak je že vse zapisano:

 

 

sicer pa nič posebnega, tam kjer običajno prečim hudournik Bela, tik pred izlivom v reko Vipavo (včasih je nič vode, včasih 30cm...trenutno je bilo cca 40cm, pa umazana in motna) si je nek kmetauzar spomnil, da bi na traktorskem prehodu (glej linke, ki sem jih zgoraj podal) zmislil, da bi bilo fajn če nabere ene 2 tri kubike šodra za "fiundo". In se ni sekiral, bagr, pa mal skopat, ter v prikolico in domov. To mi je tip povedal, k ma njivo čist zraun...aja, je reku, jučeri so tu mal kopali szi baherjem :P

 

Dami kot dami, je videl, da je malce več vode, bil sem na levi strani hudournika (gledano v smeri izvira), podlaga je bila "dokaj kul" in ga užgem. Držim gas, ker tu ni ustavljanja, ampak 2m pred koncem prečenja namesto gor, je šel moped dol....cel v jamo, tut števc je bil pod vodo. Takoj ko je oprijem zmanjkal, sem kresnil po STOP stikalu. Fotke so nastale, ko sem ga zvlekel na rob jame (drgač je bil čez sedež pod vodo) A ven ga nisem mogel....jebiga pretežek moped in prestrm breg. Pa je naletu moj kolega (lih je trimčkal v kratkih hlačah ob reki vipavi), k je tut že pol sveta prevozil, se mal pošalil...o lej ga kaj plavaš in čisto brez prošenj zabredel v mrzlo vodo. Jaz sem bil že itak na koncu z močmi..v glavnem sva ga zgurala ven. To se je zgodilo...lej datume pri 7kkm, sedaj jih ima motor 28kkm...in laufa, da je veselje :D

 

 

ps. ker sem ga utopil v soboto..in če gre že vse u qurac, se vsaj zabavaj (zato sem fotkal in fotke objavil)

je Seles prec spodi objave zapisal: v ponedeljek odpremo servis :P

pss. štos vsega je..da za dramo ne rabim pol sveta obvozit, pa za zabavo tut ne. Podobno kot: ne rabim daleč, da me kaka teta ne skine z mopeda..na koncu, še bolje je, da me bliz bajte, pa vse dolge relacije naj bodo "drama" free :D

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!