Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2024


kaizer

Priporočene objave

pred 54 minutami, Tedybear pravi:

Kateri je Maus?

Tistega najmanjšega bi moral dat v sredino. 😁

od leve proti desni ... 300; 650; 1000 :ras: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, Joker pravi:

Zanimivo. Julija je bila za odcepom za Lavardet še vedno tabla o zapori.

Pred nekaj leti, še pred korono, sem se kljub znaku o zapor (rampa je bila dvignjena) spustil do serpentin in je bilo kar nekaj parkiranih avtov ob cesti, čeprav je bilo precej razrito in ni bilo videti, da bo tu še kdaj povezava ampak le dostop kmetov do parcel.

DSC_5396.JPG.8df8ec3aa62c738adb3b7669f6807a37.JPG

 

Sem pa šel, mislim da, lani (ali je bilo predlani?  čas hitro beži...) pogledat iz spodnje strani, iz Campolonga, in je bila cesta do podrtega mostu na novo urejena, zelo razširjena in mi je delovalo, kot da imajo namen urediti tudi most in znova vzpostaviti povezavo. 

Ali kdo kaj ve o tem?

Ravno asfaltirajo most. Ko bo rešeno, se bo dalo normalno iti z enduro motorji. Zgoraj so malo večji kamni, ni za take, ki cincajo. Je pa običajno vedno zaprta, ker je nepomembna povezava in je ne urejajo. Teren je zelo nestabilen in ob večjih nalivih dostikrat odnese kakšen del ceste, tako da moraš vzeti v račun, da boš mogoče moral obrniti in porabil več časa za pot.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi danes okol bajte 😆

IMG_20240922_165430.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jesen stiže Dunjo moja

 

IMG_20240929_162230.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej morje na desni, potem pa morja ni 🤣

IMG_20241012_124726.jpg

IMG_20241012_131201.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal po AC, mal po magistrali, tiste Škofljice videt ne morem, zato čez Ig in evo me u Sodražici. Od tu naprej na Loški potok, Čabar in do Delnic PRAZNO.

Mal pred Lokvami ( tisto jezero spodaj) kratko pavziral ob eni ravnini....par Croasanov na raketah brez registrskih...niti niso vozili hitro, so pa nizko leteli. Nazaj čez Pasjak, Postojna, v Lahatcu pa na Žiri. Ker me tistih 10 km od Šk.Loke do Kranja psihično načne ( vseskozi 50 km/h) grem čez Jepco.

Dobrih 400 km, še en krog, bom pa na 9000.

 

 

 

IMG20241013115515.jpg

IMG20241013113754.jpg

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

34 minutes ago, Tedybear said:

Mal po AC, mal po magistrali, tiste Škofljice videt ne morem, zato čez Ig in evo me u Sodražici. Od tu naprej na Loški potok, Čabar in do Delnic PRAZNO.

Mal pred Lokvami ( tisto jezero spodaj) kratko pavziral ob eni ravnini....par Croasanov na raketah brez registrskih...niti niso vozili hitro, so pa nizko leteli. Nazaj čez Pasjak, Postojna, v Lahatcu pa na Žiri. Ker me tistih 10 km od Šk.Loke do Kranja psihično načne ( vseskozi 50 km/h) grem čez Jepco.

Dobrih 400 km, še en krog, bom pa na 9000.

 

 

 

IMG20241013115515.jpg

IMG20241013113754.jpg

Dec, gledam kufer, a si cca tri tedne nazaj, pred Postojno naletel na neko snemanje, pa so te obrnili?  
 

S petka na soboto sem zaglavil v trstu na koncertu, prisel domov pol dveh, in mi je blo jasno da vikend v pakli odpade. Za to sem ti furi rekel kislo grozdje. Postojna Socerb, Dolina, spet v Trst, zarad Barkovljanke je bila riva zaprta za promet, in smo sli rokenrol skoz ulice. Nek sproscujocega je v tistem kaosu. Na Miramaru kavica, tri slikce regate, pa po obalni do Monfalkona in v Novo Gorico. Od tam po stari mim Vipave na Rebrnice domov. V Podnanosu srecava kolega s homemade chopperjem. Zadnjic sva se skup pelala 1995 :) Dogodek dneva! All in all, cisti zen. Vseh 180km. 

Glede na jadransko dogajo,  sem vesel, da me danes ni blo tam.

IMG_4907.png

IMG_0837.jpeg

IMG_0838.jpeg

IMG_0835.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, Kugelschreiber said:

Dec, gledam kufer, a si cca tri tedne nazaj, pred Postojno naletel na neko snemanje, pa so te obrnili?  
 

Da.

Treba je bilo čakati 15 do 20 minut. Mal sem cagal,  pol sem se pa spomnil obvoza. 

Popravljeno . Popravil Tedybear
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 minutes ago, Tedybear said:

Da.

Treba je bilo čakati 15 do 20 minut. Mal sem cagal,  pol sem se pa spomnil obvoza. 

Ja, tudi jaz sem obracal. Najprej sem pomislil da je Pleškotov testni, pa te je “ploščat” kufer izdal. To mas stranskega gor poknjenega? 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 minutes ago, Kugelschreiber said:

Ja, tudi jaz sem obracal. Najprej sem pomislil da je Pleškotov testni, pa te je “ploščat” kufer izdal. To mas stranskega gor poknjenega? 

V bistvu da. Trekker 30 je lahko oboje. Original je 600€, pa veeeelik se mi je zdel. Ta zaenkrat zadosti potrebam.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni bilo dosti časa ampak za pot iz Dupleka skozi Slovensko Bistrico, Polčane do stolpa v Rogaška Slatini in nazaj se je našlo. Po poti nazaj pa pečena riba v dolini Vinetuja. Lep popoldan. Človek bi želel kak kilometer več ampak tokrat ni bilo več časa.

IMG-20241013-WA0038.jpg

IMG-20241013-WA0037.jpg

IMG-20241013-WA0034.jpg

IMG-20241013-WA0040.jpg

IMG-20241013-WA0033.jpg

IMG-20241013-WA0035.jpg

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!