Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2024


kaizer

Priporočene objave

pred 54 minutami, Tedybear pravi:

Kateri je Maus?

Tistega najmanjšega bi moral dat v sredino. 😁

od leve proti desni ... 300; 650; 1000 :ras: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, Joker pravi:

Zanimivo. Julija je bila za odcepom za Lavardet še vedno tabla o zapori.

Pred nekaj leti, še pred korono, sem se kljub znaku o zapor (rampa je bila dvignjena) spustil do serpentin in je bilo kar nekaj parkiranih avtov ob cesti, čeprav je bilo precej razrito in ni bilo videti, da bo tu še kdaj povezava ampak le dostop kmetov do parcel.

DSC_5396.JPG.8df8ec3aa62c738adb3b7669f6807a37.JPG

 

Sem pa šel, mislim da, lani (ali je bilo predlani?  čas hitro beži...) pogledat iz spodnje strani, iz Campolonga, in je bila cesta do podrtega mostu na novo urejena, zelo razširjena in mi je delovalo, kot da imajo namen urediti tudi most in znova vzpostaviti povezavo. 

Ali kdo kaj ve o tem?

Ravno asfaltirajo most. Ko bo rešeno, se bo dalo normalno iti z enduro motorji. Zgoraj so malo večji kamni, ni za take, ki cincajo. Je pa običajno vedno zaprta, ker je nepomembna povezava in je ne urejajo. Teren je zelo nestabilen in ob večjih nalivih dostikrat odnese kakšen del ceste, tako da moraš vzeti v račun, da boš mogoče moral obrniti in porabil več časa za pot.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!