Skoči na vsebino

Barton Sprint 50


zyra

Priporočene objave

Živjo, na motorje se ne spoznam, ampak se zanimam za Barton Sprint 50 in me zanimajo vaša mnenja in izkušnje. Ali raje vzamem Aprilio SX 50 ali Yamaho dt 50 in na kaj naj bom pozorna pri nakupu rabljenih? To bi bil moj prvi motor (tudi vozila ga še nisem nikoli :) in okoli sebe nimam ravno ljudi, ki bi mi svetovale glede kakšnih bolj tehničnih stvari...

Hvala za odgovore :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, zyra pravi:

Živjo, na motorje se ne spoznam, ampak se zanimam za Barton Sprint 50 in me zanimajo vaša mnenja in izkušnje. Ali raje vzamem Aprilio SX 50 ali Yamaho dt 50 in na kaj naj bom pozorna pri nakupu rabljenih? To bi bil moj prvi motor (tudi vozila ga še nisem nikoli :) in okoli sebe nimam ravno ljudi, ki bi mi svetovale glede kakšnih bolj tehničnih stvari...

Hvala za odgovore :)

Tule je pravi sklop za tako vprašanje (skuterji in mopedi)image.png.1664a02563fc2426378258a21d7eea40.png

na mopede se ravno ne spoznam, tako da ne bi vedel kateri bi bil najbolj primeren. Je pa fajn, če je servis ali kak sposoben mehanik v bližini, saj vsak moped tako kot motor rabi vzdrževanje. Od redne menjave olja in filtrov, do mazanja verige.

Nekaj informacij lahko dobiš, če uporabiš iskalnik: https://motosvet.com/tabla/search/?q="yamaha dt"&quick=1&updated_after=any&sortby=relevancy

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • BRANE


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!