Skoči na vsebino

Apenini


Priporočene objave

Krasno, velikokrat spregledan in zelo zanimiv kos Italije. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Epic. Res je, malo ali nihce ne zavije tja. Kar mi je zelo cudno, saj so razdalje tam tam z Mostarjem in Sarajevom. 🤷🏼‍♂️ Letos je za naju najbrz predalec, za ‘25 pa so nacrti se v oblakih. Vse je v igri. E, D, F in I…ce bo zdravje bo tud fura. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Kugelschreiber pravi:

Epic. Res je, malo ali nihce ne zavije tja. Kar mi je zelo cudno, saj so razdalje tam tam z Mostarjem in Sarajevom. 🤷🏼‍♂️ Letos je za naju najbrz predalec, za ‘25 pa so nacrti se v oblakih. Vse je v igri. E, D, F in I…ce bo zdravje bo tud fura. 

do tam je prekleto dolgčas, pa sem kar nekaj prebluzil italije, žal službeno, ne na mopedu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ac so vse dolgočasne :P

Sicer pa , če greš z namenom, do Bologne potrpiš, potem pa greš dol in juhuhu okrog.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 hours ago, DAMI34 said:

do tam je prekleto dolgčas, pa sem kar nekaj prebluzil italije, žal službeno, ne na mopedu.

To je transfer, stari, transfer. Nujno zlo. Vec kot 5000km imam dva redbulla, ni hudic da me ne spravita se cez kakega jurja.
 

do Bologne ne znam po kaki zanimivi, vedno AC. Naprej pa gre v veselje. Ce je cas. Ce se lovi itinerar, pac zrtvujes tisti dan in kak mm gume. Nimam predsodkov. Cilj posvecuje sredstva. Ce vem po kaj grem v pescaro, to ne bo problem. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do Bologne sem sam 3x šel po normalni cesti (prvič, zadnjič in nikol več :P ) 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!