Skoči na vsebino

Sluzba - nujno


Priporočene objave

... in se bojo menli z mojim odvetnikom, na vrat pa bojo dobli se delovno inspekcijo in sindikat v katerega se bom v najkrajsem moznem casu vclanil (takoj ko pridem z bolniske da nebojo rekli da sn okoli hodo).  

ENDE

Mogoče se lahko v sindikat prijaviš po telefonu oz. e-mailu (pa ti pošljejo prijavnico, pa tako naprej..? ))...

LP, Simon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... in se bojo menli z mojim odvetnikom, na vrat pa bojo dobli se delovno inspekcijo in sindikat v katerega se bom v najkrajsem moznem casu vclanil (takoj ko pridem z bolniske da nebojo rekli da sn okoli hodo).  

ENDE

Mogoče se lahko v sindikat prijaviš po telefonu oz. e-mailu (pa ti pošljejo prijavnico, pa tako naprej..? ))...

LP, Simon

Bom se pozanimal :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar sta bla oba sefa pri meni doma :) Podpisal sem zapisnik na katerem je pisalo da sem bil ob njunem prihodu doma... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar sta bla oba sefa pri meni doma :) Podpisal sem zapisnik na katerem je pisalo da sem bil ob njunem prihodu doma... :D

Oprosti, ampak ne razumem zakaj te tako skrbi za to službo, če je tako zanič. Za take, ki hočejo - znajo delat (pa še ker si mlad) se vedno najde kakšna služba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar sta bla oba sefa pri meni doma :) Podpisal sem zapisnik na katerem je pisalo da sem bil ob njunem prihodu doma... :D

Oprosti, ampak ne razumem zakaj te tako skrbi za to službo, če je tako zanič. Za take, ki hočejo - znajo delat (pa še ker si mlad) se vedno najde kakšna služba.

Veš Roman, vseeno je bolje išta nego ništa....vsaj dokler si ne najde kaj drugega......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoöe ma pa tak velko plačo 8)

mogoče ma pa tam lubico :oops:

mogoče pa nm vsem laže :twisted:

al pa zajebava, pa se zdej vsem :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravilni odgovor: ker mam neke financne obveznosti in bom v nasprotnem primeru mogo nekaj prodat - verjetno motor. Pa v koncni fazi ce se nic nebo premaknlo bom rajsi to nardil kot pa se pustil takim **** jebat v glavo! Obstaja se ena opcija: druga sluzba...delam na tem, brez skrbi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravilni odgovor: ker mam neke financne obveznosti in bom v nasprotnem primeru mogo nekaj prodat - verjetno motor. Pa v koncni fazi ce se nic nebo premaknlo bom rajsi to nardil kot pa se pustil takim **** jebat v glavo! Obstaja se ena opcija: druga sluzba...delam na tem, brez skrbi :D

Veliko sreče....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!