Skoči na vsebino

Vse forumske ženske


Priporočene objave

  • 6 let pozneje...
Kar nekaj novih

business-woman.jpg

imamo.

:naughty: :naughty: :hmm:

Furi, osvežitev že zdavnaj zamrlega?

Kaj je bilo včasih tako malo žensk tukaj? No, vzpodbudno, da so se skozi leta pridno vpisovale, zdaj pa nas je že kar lepo število, bi rekla.

Taprave smo. :worship:

Pa, Furi, saj smo motoristke, ne pa pisarniške lepodeklice. Ilustracija sledi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Furi, osvežitev že zdavnaj zamrlega?

Kaj je bilo včasih tako malo žensk tukaj? No, vzpodbudno, da so se skozi leta pridno vpisovale, zdaj pa nas je že kar lepo število, bi rekla.

Taprave smo. :worship:

Pa, Furi, saj smo motoristke, ne pa pisarniške lepodeklice. Ilustracija sledi ...

ne, ni in ne niste.

pa, ja ste.

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pisarniška lepodeklica. No, deklica vsekakor. No, ženska. (bemti, se obešate na besede) :P

Aja, sam jaz nisem motoristka. :trance_33_sleep:

Si....po duši...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, dejte malo razložit tale pojem plehpička!

To so vse ženske, ki se motajo okoli tujih vozil, samo okoli mojega vozila ne. In vse, ki se pogovarjajo z drugimi vozniki, samo z mano ne.

To ti je isto kot pojem kurba. To ti je ženska, ki da vsem na vasi samo meni ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so vse ženske, ki se motajo okoli tujih vozil, samo okoli mojega vozila ne. In vse, ki se pogovarjajo z drugimi vozniki, samo z mano ne.

To ti je isto kot pojem kurba. To ti je ženska, ki da vsem na vasi samo meni ne.

Ti bošček,ti :004

hvala za obrazložitev, sem se že bala da sem pleh pička :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti bošček,ti :004

hvala za obrazložitev, sem se že bala da sem pleh pička :rolleyes:

Ne, ti si bitles s to tvojo dolgo čupo (vsaj nazadnje si bila). :004

Nekam si se zapustila odkar več ne hodim tako pogosto na Ptuj. :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ti je isto kot pojem kurba. To ti je ženska, ki da vsem na vasi samo meni ne.

Ne bo držalo, to je prasica. Kurba da čisto vsem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, dejte malo razložit tale pojem plehpička!

to je zastarel izraz. danes se ji reče moderna ženska, tudi karieristka. poznamo več variant takih žensk, ki jim je skupno, da iščejo partnerja, ki jim bo omogočil kariero pri kateri bodo služile le z odpiranjem nog njemu in prosti čas preživljale po butikih in wellnes centrih.

plehpička (staromoden izraz) je ponavadi najnižja na tej lestvici saj izbira partnerje predvsem glede na njihov avto (pleh) kar je lahko zelo varljiva stvar odkar obstajajo hitri krediti in leasing. še nižje pa so tiste ki izbirajo glede na motor saj je znano da je motor še cenejša stvar in da marsikateri z dobrim motorjem sploh nima dosti denarja ampak se je za motor zaradi neracionalnega razmišljanja celo zapufal.

torej je plehpička eno neumno bitje ki ne zna niti naredit selekcije potencialnih partnerjev in zato prav kliče po tem da jo nekdo pošteno nategne. slednje se lahko razlaga dobesedno ali kot "biti nategnjen" - biti opeharjen.

Lp

Pervy :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ti je ženska, ki da vsem na vasi samo meni ne.

Ne bo držalo, to je prasica. Kurba da čisto vsem.

torej je plehpička eno neumno bitje ki ne zna niti naredit selekcije potencialnih partnerjev in zato prav kliče po tem da jo nekdo pošteno nategne.

Lp

Pervy :whistle:

:lol1: :kva2: :lol1: ne morem si .... :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Njah, še vedno nisem motoristka. Tudi po duši ne.

Zanimanje za motorje, sedaj pretežno samo še za fotkanje motorjev je pač samo eno izmed mnogih mojih veselj.

Tako kot nisem fotografka, če malo za lastne užitke fotografiram, tako kot nisem pisateljica, če kdaj pa kdaj kje kaj napišem, itd....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Njah, še vedno nisem motoristka. Tudi po duši ne.

Zanimanje za motorje, sedaj pretežno samo še za fotkanje motorjev je pač samo eno izmed mnogih mojih veselj.

Tako kot nisem fotografka, če malo za lastne užitke fotografiram, tako kot nisem pisateljica, če kdaj pa kdaj kje kaj napišem, itd....

Jes, pa smo tam. Kdo je motoristka :naughty: :evilgrin: :rolleyes: :photo:

Koji vama je kurac? :? No ja, škoda.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!