Skoči na vsebino

Vse forumske ženske


Priporočene objave

Sharpi in pajkica, če sta že izvlekli tole temo nekje izpod prahu, bi še jaz nekaj dodala, glede dedcev ... tole drži kot pribito:

Soprog je tisti človek, ki ti stoji ob strani ob vseh težavah, ki jih sploh ne bi imela, če ne bi bila poročena z njim.

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lohk gremo pa abecedi :whistle: ....a in pol b,c,č do žnj......lohk listke vlečemo......lohk začnemo pr bl "tarazvitih" k je več za glodat predn prideš do kosti :evilgrin:

a nimaš ti neke kao fakultete končane?

  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a nimaš ti neke kao fakultete končane?

Ja in, ne morm pomagat, če sm jo tok mlada končala in me ni totalno zamorila kot nekatere tlele gor :whistle:

Popravljeno . Popravil SharpNinja
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in, ne morm pomagat, če sm jo tok mlada končala in me ni totalno zamorila kot nekatere tlele gor :whistle:

:rolleyes: go dete,..go. daj si duška.

sam prašam*, ker se mi zdi, da povprečnemu ljudeku že gimnazija poda nekaj osnovne sofisticiranosti,...

-----------------------------------------------------

*radovedna

  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni blema, ti kr vpraš, zmer rada odgovorim, kaj si pa kdo drug misl o mojih odgovorih mi pa provzaprov nit mar ni :rolleyes: ......hja, eni se ne damo ukalupit, takle mamo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni blema, ti kr vpraš, zmer rada odgovorim, kaj si pa kdo drug misl o mojih odgovorih mi pa provzaprov nit mar ni :rolleyes: ......hja, eni se ne damo ukalupit, takle mamo :whistle:

odlično :)

  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Totalno zamorjeni in ukalupljeni starki paktirata :) V hiralnico z njima! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem takoj za..bova na verandi štrikali štumfe iz pikajoče volne in kadili aromatizirane cigare...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj babe, jaz odstopm plac na faksu, itak ne mislm dokončat :P mam enga čist zadost :yea1:

@šarpi, no kje začneve pr keri črki? :naughty:

@muti, pust svojga pr mer, jih ej tuki dost drugih za opravlat :P:whistle:

Totalno zamorjeni in ukalupljeni starki paktirata :) V hiralnico z njima! :evilgrin:

kak pakt? :naughty: da noumo pr H začele :P

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sharpi in pajkica, če sta že izvlekli tole temo nekje izpod prahu, bi še jaz nekaj dodala, glede dedcev ... tole drži kot pribito:

Soprog je tisti človek, ki ti stoji ob strani ob vseh težavah, ki jih sploh ne bi imela, če ne bi bila poročena z njim.

:whistle:

:kva2::lol1::lol1: .....mutika ti me vedno nasmeješ.....

Pa veš kakšna razlika je med poročenim in neporočenim moškim?

Poročeni moški dobro ve, kaj je to zakon....zato je pa še vedno neporočen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2::lol1::lol1: .....mutika ti me vedno nasmeješ.....

Pa veš kakšna razlika je med poročenim in neporočenim moškim?

Poročeni moški dobro ve, kaj je to zakon....zato je pa še vedno neporočen.

:kva2: tis pa zih na filozofsko hodu :wacko:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2::lol1::lol1: .....mutika ti me vedno nasmeješ.....

Pa veš kakšna razlika je med poročenim in neporočenim moškim?

Poročeni moški dobro ve, kaj je to zakon....zato je pa še vedno neporočen.

:D

Ja, če pa so že dolgo poročeni z isto žensko in se le-ta stara z njim, si lajšajo vest s prepričanjem, kako se hočejo ločiti, ker nočejo biti poročeni z žensko, ki jo mož vara.

:whistle::P

Življenje je prekratko, da bi ga ne jemala s humorne strani, veš.

Pomaga.

Tudi poročenim in neporočenim, pa ne več poročenim, pa tistim s končanim faksom ali brez, pa moškim, pa ženskam, ... na koncu je vsaka krava v temi črna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ne bi mal neumnosti čvekale :whistle:

med tem ko štrikajo zokne in pogrevajo goveje juhe na štedilnikih, se domov pripelje mož in vpraša motosvetovko: ej a si slišala, da je naš poštar že vse babe v našem bloku nategnil ! razen ene ?!

ona: ziher tiste nadute domišljavke iz tretjega štuka !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

med tem ko štrikajo zokne in pogrevajo goveje juhe na štedilnikih, se domov pripelje mož in vpraša motosvetovko: ej a si slišala, da je naš poštar že vse babe v našem bloku nategnil ! razen ene ?!

ona: ziher tiste nadute domišljavke iz tretjega štuka !

nimam tega problema, mam sam en štuk :P

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

med tem ko štrikajo zokne in pogrevajo goveje juhe na štedilnikih, se domov pripelje mož in vpraša motosvetovko: ej a si slišala, da je naš poštar že vse babe v našem bloku nategnil ! razen ene ?!

ona: ziher tiste nadute domišljavke iz tretjega štuka !

:slap:

Tota je bla ziher blont! :evilgrin: :naughty: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D

Ja, če pa so že dolgo poročeni z isto žensko in se le-ta stara z njim, si lajšajo vest s prepričanjem, kako se hočejo ločiti, ker nočejo biti poročeni z žensko, ki jo mož vara.

:whistle::P

ne bi vedel....se nikoli nisem ukvarjal z ekstremnimi športi.... :evilgrin:

Življenje je prekratko, da bi ga ne jemala s humorne strani, veš.

Pomaga.

Tudi poročenim in neporočenim, pa ne več poročenim, pa tistim s končanim faksom ali brez, pa moškim, pa ženskam, ... na koncu je vsaka krava v temi črna.

edini pravilen pogled na življenje če vprašaš mene...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: tis pa zih na filozofsko hodu :wacko:

nope, napaka.....bečka-škola-smer-balkan....filozofska je za pussyje... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

ja sam res, kje ste vse? :unsure:

še tistih par je zginl :blush:

eh....

:yea1:

:trance_27_notworthy:

Saj bi počakal s komentarjem, pa ste se glih taglavne tri nabijačice lepo v vrsti pofočkale. Sicer je bilo forumskih vznemirjenk še veliko, recimo metuljcica46 se je zadnje case spet pojavla, Sanda7 je zgleda ze mal znucana pa ne nabija tolk ... No, skratka - za en vzorc vas je še, kšne bolj pretkane pa operirajo bolj v beckgraundu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj bi počakal s komentarjem, pa ste se glih taglavne tri nabijačice lepo v vrsti pofočkale. Sicer je bilo forumskih vznemirjenk še veliko, recimo metuljcica46 se je zadnje case spet pojavla, Sanda7 je zgleda ze mal znucana pa ne nabija tolk ... No, skratka - za en vzorc vas je še, kšne bolj pretkane pa operirajo bolj v beckgraundu :whistle:

sam ta glavnga nabijača pa še zmer ne dohajamo :rolleyes:

glede znucanja pa.... če te niso učil, sam gume se loh znucajo, jezik se težko :P

o backgroundu pa ne bi, k hinavščine pa ne maram :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!