Skoči na vsebino

Vse forumske ženske


Priporočene objave

HEHE

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa saj se sele zacenja macica

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Macica, v detajlih ti pise da je tvoj mail vikap@yahoo.com pa da si stara 26 let ...

DA NISI TI VIKA POTOCNIK KI BI RADA BLA 26 LET STARA PA SE VOHUNIS ZA NAMI KAJ PRIPRAVLJAMO MOTORIST ZAEN STRAJK PRED PARLAMENTOM AL PA MESTNO OBCINO

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Tudi vojne so že bile zaradi tega ...

Ja, ja pa še kako res je, zato pa je že skrajni čas da svetu zavladamo ženske (ne pa da samo stojimo v ozadju)!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Darkica, ni prepozno da se pridružiš, vendar te svarim: so feministke znorele in pričele čarovnice sežigat!

Včasih je bil to moški privilegij

Mah, bom rekel tako kot za mafijo: naj se kar med sabo pobijejo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Darkica, ni prepozno da se pridružiš, vendar te svarim: so feministke znorele in pričele čarovnice sežigat!

Včasih je bil to moški privilegij

Mah, bom rekel tako kot za mafijo: naj se kar med sabo pobijejo...

kar se žensk tiče bom pa tako rekla. Res je, da nimamo druge glavice, ki bi nas zavajala in smo po naravi strpnejše in manj agresivne. je pa res tudi, da je že zgodovina pokazala, da so ženske tiste, ki so svoje lepe sosede izdale, češ, da je čarovnica, ker so jim pač zavidale ali pa je njen mož malce preveč gledal to sosedo. Tako, da so ženske bile tiste, ki se bile krive za sežige ali pa utaplanje "čarovnic"! zato sem pri ženskem spolu, kar se zaupanja tiče, bolj pazljiva, res pa je da če se razvije prijateljstvo ,da trajay in traja in traja (tako kot baterijice duracel)!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakor koli že, vedno se najde nekaj boljšega...tudi Barbi ni večna in potem boste punce imele že vsaj dve "čarovnici"!Dajte punce malo skupaj držat, ker ve ste že po naravi pokvarjene in je bolje dobiti en nož v hrbet, kot pa še enega v prsa!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:je že zgodovina pokazala, da so ženske tiste, ki so svoje lepe sosede izdale, češ, da je čarovnica, ker so jim pač zavidale ali pa je njen mož malce preveč gledal to sosedo. Tako, da so ženske bile tiste, ki se bile krive za sežige ali pa utaplanje "čarovnic"!

Zato pa je bolje, da ženske ne vladate svetu. Kakšne piz... bi ble šele potem .

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Macica, v detajlih ti pise da je tvoj mail vikap@yahoo.com pa da si stara 26 let ...

DA NISI TI VIKA POTOCNIK KI BI RADA BLA 26 LET STARA PA SE VOHUNIS ZA NAMI KAJ PRIPRAVLJAMO MOTORIST ZAEN STRAJK PRED PARLAMENTOM AL PA MESTNO OBCINO

A JE TO, zdej si jo pa najdu...

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Macica, v detajlih ti pise da je tvoj mail vikap@yahoo.com pa da si stara 26 let ...

DA NISI TI VIKA POTOCNIK KI BI RADA BLA 26 LET STARA PA SE VOHUNIS ZA NAMI KAJ PRIPRAVLJAMO MOTORIST ZAEN STRAJK PRED PARLAMENTOM AL PA MESTNO OBCINO

A JE TO, zdej si jo pa najdu...

Ejkej

O šit, sm se slabo skrila, da ste me takoj zvohali. Zdaj pa ne bom mogla več špijonirat

p.s. Samo da sm jst eno tako nežno bitje, pa mi tega nben ne verjame

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: p.s. Samo da sm jst eno tako nežno bitje, pa mi tega nben ne verjame

verjamem, verjamem ... Samo z mačicami se da kej tut počet ...

Poglej Topic Gregs in njegova radirka oz.Kako povoziti mačka

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote: p.s. Samo da sm jst eno tako nežno bitje, pa mi tega nben ne verjame

verjamem, verjamem ... Samo z mačicami se da kej tut počet ...

Poglej Topic Gregs in njegova radirka oz.Kako povoziti mačka

Ejkej

Hm, zgleda, ta so tukaj sami Tough guys in sploh ne bom prišla zraven, če bom preveč nežna. Bo treba ubrati drugačne strune. OK fantje. The real mačica is comming

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Bo treba ubrati drugačne strune. OK fantje. The real mačica is comming

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Ha??? Nežnost je Vrlina žensk...

quote:verjamem, verjamem ... Samo z mačicami se da kej tut počet ...

... sem omenil zato, ker ta forum postaja sredstvo za izživljanje spolnih fantazij.

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:je že zgodovina pokazala, da so ženske tiste, ki so svoje lepe sosede izdale, češ, da je čarovnica, ker so jim pač zavidale ali pa je njen mož malce preveč gledal to sosedo. Tako, da so ženske bile tiste, ki se bile krive za sežige ali pa utaplanje "čarovnic"!

Zato pa je bolje, da ženske ne vladate svetu. Kakšne piz... bi ble šele potem .

kj pa ti misliš na kom svet stoji!!! Na ženskah, katerih nasvete možje kar pridno poslušajo!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

kj pa ti misliš na kom svet stoji!!! Na ženskah, katerih nasvete možje kar pridno poslušajo!!

hvala bogu da vas poslusamo.drugace bi imela drustva za varstvo zivali prevec dela.

-----

who dares wins

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:kj pa ti misliš na kom svet stoji!!! Na ženskah, katerih nasvete možje kar pridno poslušajo!!

...zato pa so na svetu pizdarije. Ker možje raje poslušajo žene/ženske, da bi imeli doma mir-najebe raja...

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na vzhodu so imeli z discipliniranjem zensk precej bolje in bolj striktno urejeno. Tudi s silo, ce je bilo treba. Krscanski in pa islamski svet pa sta precej stvari prevzela drug od drugega. Asimilirali smo tudi arabski rek: ce se odpravljas k zenski ne pozabi na bic. Ampak hudic je v tem, da so to zenske s casom sprejele popolnoma za svojo stvar in zacele v tem uzivat...pa smo spet tam...

...siegen, glauben, kriegen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Asimilirali smo tudi arabski rek: ce se odpravljas k zenski ne pozabi na bic.

samo v vednost: to ni arabski rek, ampak je to gospod Nietsche izjavu

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:kj pa ti misliš na kom svet stoji!!! Na ženskah, katerih nasvete možje kar pridno poslušajo!!

...zato pa so na svetu pizdarije. Ker možje raje poslušajo žene/ženske, da bi imeli doma mir-najebe raja...

Ejkej

Ne pizdarihje nastanejo samo takrat, ko moški "mislijo"!!!!, da imajo pametno idejo in ne poslušajo ženskih nasvetov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Da ne bomo se enkrat odkrivali Amerike:

http://www.telesat.si/~user164/odlomek.htm

http://www.telesat.si/~user164/vilar.htm

lp Speedo

moj komentar k temu odlomku: če ste moški res takšni intelektualci in pametnjakoviči, ki ste celov posesti dveh glav,zakaj potem uporabljate v svojem življenju poretežno manjšo glavo???

Kar pa se tiče menjave kolesa, jaz si ga znam menjat in imam v avtu tudi orodje za to, bi pa rada videla vas moške pri štrikanju, kvačkanju, pranju in likanju, kuhanju in še bi se dalo naštevat!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

moj komentar k temu odlomku: če ste moški res takšni intelektualci in pametnjakoviči, ki ste celov posesti dveh glav,zakaj potem uporabljate v svojem življenju poretežno manjšo glavo???

bog nam je dal dve glavi in samo toliko krvi,da lahko samo eno "spravimo v pogon" istocasno. harharhar

quote:

Kar pa se tiče menjave kolesa, jaz si ga znam menjat in imam v avtu tudi orodje za to, bi pa rada videla vas moške pri štrikanju, kvačkanju, pranju in likanju, kuhanju in še bi se dalo naštevat!

prati,likati in nekaj malega skuhati znam jaz tudi.kako je pa kaj s tvojimi sposobnostmi pri raz- in sestavljanju razplinjacev,menjalnika,menjanje verige in zobnikov itd....?!

je pa res,da lady skuha boljse,kakor znam jaz likati.

-----

who dares wins

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

prati,likati in nekaj malega skuhati znam jaz tudi.kako je pa kaj s tvojimi sposobnostmi pri raz- in sestavljanju razplinjacev,menjalnika,menjanje verige in zobnikov itd....?!

je pa res,da lady skuha boljse,kakor znam jaz likati.

Tako kot si ti prej rekel, da zna lady skuhati boljše od tebe, tako lahko tudi jaz trdim, da bi ti verjetno boljše od mene opravljal NEKATERA tehnična opravila. Tako pa smo nekje na enakem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!