Skoči na vsebino

Vse forumske ženske


Priporočene objave

quote:

Howitzer so ja (moj ex band) in se jih splaca it poslusat, ker fantje odlicno zgejo. Pol se pa lahko se forumasi srecamo in kako rundo zvrnemo.

...siegen, glauben, kriegen...

Šele danes sme vidla tvoj post, ker me ni blo od četrtka zjutri sploh doma. Škoda, ker bi res lahk v Loki kakšno rundo zvrnal, sem bla v petek. Mogl smo se pa itak videt, ker ni blo dost ljudi. Škoda da sem mogla it domov v soboto, ker smo mel s klubom sestanek, glih tolk smo ga popil, da so me pol policaji dobl, pa sem zdej začasno brez izpita. Bi blo bolš da bi ostala. (mater jim *****)

Live free, ride free, die free!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jejejejjjj....cesa tako ogabnega pa ze dolgo ne...v soboto v Sk. Loki na zboru je bilo moc videt enega najbolj nagravznih striptizov, kar jih pomojem je blo kdaj na zborih...shit...ce je bil kdo tam, naj pove a sem sedaj res postal neverjeten cistun al kaj (v kar prekleto dvomim) ali pa je moj smisel za estetiko mal previsok...jeba....yuck....

...siegen, glauben, kriegen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Jejejejjjj....cesa tako ogabnega pa ze dolgo ne...v soboto v Sk. Loki na zboru je bilo moc videt enega najbolj nagravznih striptizov, kar jih pomojem je blo kdaj na zborih...shit...ce je bil kdo tam, naj pove a sem sedaj res postal neverjeten cistun al kaj (v kar prekleto dvomim) ali pa je moj smisel za estetiko mal previsok...jeba....yuck....

...siegen, glauben, kriegen...

Leder je bil očitno navdušen. Tale Teja bi mogla za idealno postavo res še mal telovadit... Pol se je še pa kr v vročih hlačkah sprehajala okol, očitno ji je ful ušeč njen celulitis. Sam tip pa ni bil tk slab, čeprav smo že vidl bolše, ampak sigurn ni mel kaj peveč za pokazat ko se ni do konca sleku. Po mojem je bil še moški bajkerjem bolj ušeč kot Teja. Ker je bla res ogabna.

Live free, ride free, die free!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Helo, forumaši! Dolgo se že nisem oglasila vzrokov je več. Kot prvo nisem imela niti sekunde časa (šolska obveznost...), kot drugo pa se mi ni ljubilo brat debat moški:BW...

Wild Thing, ti si tudi iz Velenja? Te mogoče poznam?

Lep pozdrav,

Jackie

Ja sem. Ne vem, mogoče se pa res poznava. Vsaj na videz.

Lep pozdrav: Wild thing

Live free, ride free, die free!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Helo, forumaši! Dolgo se že nisem oglasila vzrokov je več. Kot prvo nisem imela niti sekunde časa (šolska obveznost...), kot drugo pa se mi ni ljubilo brat debat moški:BW...

Wild Thing, ti si tudi iz Velenja? Te mogoče poznam?

Lep pozdrav,

Jackie

in kaj furaš ti Jackie?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Ja sem. Ne vem, mogoče se pa res poznava. Vsaj na videz.

Mislim, da sva isti letnici, zato me prav zares zanima, če te mogoče poznam... Si doma prav v centru Velenja?

Lep pozdrav

Jackie

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: in kaj furaš ti Jackie?

Sama še nisem voznica dvokolesnika, zaenkrat le sovoznica. Ampak kmalu, kmalu...jaz pravim, vse ob pravem času! Kaj pa ti voziš (če nisem kje vmes spregledala)?

Lep pozdrav

Jackie

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: Na kero šolo si pa hodla (OŠ pa srednjo)?

OŠ - Miha Pintar Toledo, SŠ - Srednja zdravstvena Celje, VŠ - Turistica. Živim v Škalah, za podrobnejše podatke bom pa popravila moj profil, obljubim...

Lep pozdrav,

Jackie

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote: Na kero šolo si pa hodla (OŠ pa srednjo)?

OŠ - Miha Pintar Toledo, SŠ - Srednja zdravstvena Celje, VŠ - Turistica. Živim v Škalah, za podrobnejše podatke bom pa popravila moj profil, obljubim...

Lep pozdrav,

Jackie

Prebrala tvoj profil. Ja pa seveda vem kdo si, če sva ble pa sošolki. No ti si hodila v A js pa v C.

Sej sva se nekejkrat vidle, pa sva se pozdravle. Nisem vedla, da te zanimajo motorji, ful fajn, zato pa morma zdej it na kak babji čvek (no sej ker mava skupne interese- motor ni nujn da bo babji). Sem te pa že vidla kot sopotnico, ne vem že s kom.

Fajn, da si boš kupila motor, ker drugače v Velenju ne poznam nobene punce, ki bi vozila, menda pa jih je nekaj.

A zdej bomo pa vse "ta pridne punce" motoristke? A si predstavljaš bivše turšice iz OŠ, če prideva na srečanje OŠ z motorji pa v ledru?

Ti bom poslala meil, da ti povem kdo sem js, po mojem si ne misliš, al pa tut. Ko boš mela motor se bomo kej skupi peljal, če pa zdej kdaj nimaš prevoza pa poklič.

Lep pozdrav,

Wild thing

Live free, ride free, die free!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

quote:Nisem vedla, da te zanimajo motorji, ful fajn, ...

Sem te pa že vidla kot sopotnico, ne vem že s kom.

Fajn, da si boš kupila motor, ker drugače v Velenju ne poznam nobene punce, ki bi vozila, menda pa jih je nekaj.

ad1) blj jo zanimajo vozniki, kot motorji...

ad2) ta ne ve že s kom sm jst

ad3) jst jih poznam najmanj 5

ccccccccc

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:Nisem vedla, da te zanimajo motorji, ful fajn, ...

Sem te pa že vidla kot sopotnico, ne vem že s kom.

Fajn, da si boš kupila motor, ker drugače v Velenju ne poznam nobene punce, ki bi vozila, menda pa jih je nekaj.

ad1) blj jo zanimajo vozniki, kot motorji...

ad2) ta ne ve že s kom sm jst

ad3) jst jih poznam najmanj 5

ccccccccc

Ejkej

pod c je zanimivo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:Nisem vedla, da te zanimajo motorji, ful fajn, ...

Sem te pa že vidla kot sopotnico, ne vem že s kom.

Fajn, da si boš kupila motor, ker drugače v Velenju ne poznam nobene punce, ki bi vozila, menda pa jih je nekaj.

ad1) blj jo zanimajo vozniki, kot motorji...

ad2) ta ne ve že s kom sm jst

ad3) jst jih poznam najmanj 5

ccccccccc

Ejkej

Iz Velenja jih 5 poznaš??? Ampak zadnjič na zboru sem pa res eno spoznala ko je iz Velenja pa ma motor. Drugač jih pa itak tud jst kr dost poznam, sam ne iz tu.

Live free, ride free, die free!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!