Skoči na vsebino

EN DUCE VEČ :)


A_je_to

Priporočene objave

a tk? ehhh, ni kej ... zakon selekcije ;)

Kloda, hvala za info.

1. Desmo, 2. Hotschko, 3. Perla, 4. Aja, 5. A_je_to, 6. FP, 7. JanezD, 8. Ižanc, 9. Niet, 10. Adidasx, 11. Dreyc, 12. Ducata, 12+1. Duče, 14. Gec

imamo se koga novega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motosvetovi ducatisti:

1. Desmo, 2. Hotschko, 3. Perla, 4. Aja, 5. A_je_to, 6. FP, 7. JanezD, 8. Ižanc, 9. Niet, 10. Adidasx, 11. Dreyc, 12. Noo, 12.+1 Motorist, 14. Ducata, 15. Duče, 16. Gec

:OK:

p.s. exkluzivno: naso rdeco linijo je za (ne)dolocen cas zapustil Roly ... slava mu :notworthy: ... da zaradi tega ne bi bil *en duce manj*, sem se zagrebla za dobrega starega rdecega leva. Roly tnx! Letos se torej ponovno srecamo na cesti ... B)

Perla, a to pomeni, da lahko rečem welcome back?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa Perla se vrača med ... :devil: :wub:

To si pa nisem mislil da boš šla na staro ljubezen (kopriva ne pozebe, in navada je železna srajca :OK: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, lepo klapa, prijazni ste ... :wub: ... :topic: .)

ker vidim, da se Motorist kot ducatist oglasa v temi o zastopniku :hmm: , gre nazaj na seznam :P , hehe :D B)

1. Desmo, 2. Hotschko, 3. Perla, 4. Aja, 5. A_je_to, 6. FP, 7. JanezD, 8. Ižanc, 9. Niet, 10. Adidasx, 11. Dreyc, 12. Ducata, 12+1. Motorist, 14. Duče, 15. Gec

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
motosvetovi ducatisti:

1. Desmo, 2. Hotschko, 3. Perla, 4. Aja, 5. A_je_to, 6. FP, 7. JanezD, 8. Ižanc, 9. Niet, 10. Adidasx, 11. Dreyc, 12. Noo, 12.+1 Motorist, 14. Ducata, 15. Duče, 16. Gec

:OK:

Letos se torej ponovno srecamo na cesti ... B)

Perla me veseli, da ti je le uspelo priti do tvoje znamke motorja. :kva2:

Upam, da bova tud letos kakšen ovinek skupaj odpeljala predvsem pa upam da te bom sedaj sploh še lahko lovil.

Veliko užitkov ob tvoji novi oziroma stari ljubezni. :004

Ižanc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

Ampak sej bomo zbrisal ko boš videl

evo tvojo pažarno abrambo :hmm:

Prava slika za današnji dan (beri pust). Če se ne motim je tale fotka izpret parih let na karnevalu na Viru al pa v Ribnici. Med šemami sem tudi jaz pa še ene trije motoristi z Iga tko da že razmišljamo da bi mela ižanska pažarna bramba svoj moto klub.

Bemti moram najdt plac na mojem dučetu za gasilni aparat.

P.S.: Hanzi če maš še kakšno sliko več se priporočam.......

Popravljeno . Popravil Ižanc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prava slika za današnji dan (beri pust). Če se ne motim je tale fotka izpret parih let na karnevalu na Viru al pa v Ribnici. Med šemami sem tudi jaz pa še ene trije motoristi z Iga tko da že razmišljamo da bi mela ižanska pažarna bramba svoj moto klub.

Tale slika je kar iz nedeljskega pustnega karnevala na Viru....očitno so fantje iz ižanska pažarna abramba letos mal pozabil nate......

:topic:

Popravljeno . Popravil lojzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale slika je kar iz nedeljskega pustnega karnevala na Viru....očitno so fantje iz ižanska pažarna abramba letos mal pozabil nate......

:topic:

U bemti pa res, ma sem bil prejšnji teden na smučanju tko da letos res nisem bil zraven....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motosvetovi ducatisti:

1. Desmo, 2. Hotschko, 3. Perla, 4. Aja, 5. A_je_to, 6. FP, 7. JanezD, 8. Ižanc, 9. Niet, 10. Adidasx, 11. Dreyc, 12. Ducata, 12+1. Motorist, 14. Duče, 15. Gec, 16. Ducati748

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, se še js oglasim... motor še tut dela, k je nekdo prej napisu kulk od teh je še celih, in pozdravljam vse ki imajo Ducatije! :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motosvetovi ducatisti:

12+1. Motorist

to nisi ti? a je se kaksen motorist tukaj?!

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
motosvetovi ducatisti:

1. Desmo, 2. Hotschko, 3. Perla, 4. Aja, 5. A_je_to, 6. FP, 7. JanezD, 8. Ižanc, 9. Niet, 10. Adidasx, 11. Dreyc, 12. Ducata, 12+1. Motorist, 14. Duče, 15. Gec, 16. Ducati748

:OK:

... JOJ, KJE JE BILA TALE TEMA... bi jo lahko en malo zbudili, a ne :hmm:

:kva1:

Guess what?

Naš ducati je dobil mlajšega brata... ijuj...

:yea1: :010 :P :grupni: :grupni: :yea1:

:devil: O:-)

:wub: :wub: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

M620 i.e.? Kaksne motive pa si imela? Ne mislim na motive za ducati, to je itak stvar okusa - ampak na precej manjso moc si sla, kajne?

Vsekakor pa - cestitke k novi pridobitvi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... JOJ, KJE JE BILA TALE TEMA... bi jo lahko en malo zbudili, a ne  :hmm:

:kva1:

Guess what?

Naš ducati je dobil mlajšega brata... ijuj...

:yea1:  :010  :P  :grupni:  :grupni:  :yea1:

:devil:  O:-)

:wub:  :wub:  :wub:

Juuuuuupppppppppiiiiiiiiiiii :: :010 :010 :beer2: :beer2: :beer2: :yea1: :yea1: :OK: :OK:

Popravljeno . Popravil ajgor the mad dog
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cyc... Hvala... :rolleyes: :rolleyes: :wacko:

Lojzi... :004

Ajgor... :D :yea2: :beer1:

Jason... nisem mogla povedat, čeprav je bilo težko O:-) :devil: ... ja, nov... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!